Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2020 21:48:33 vasta tsitaadiga

Rasmus, ei suitse. kogus mis läbi läheb on nii väike. kui suitsu juba näha hakkab olema, on õlikulu suur. lihtne.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 22:13:26 vasta tsitaadiga

Tundub ju täitsa okei. Mis sealt veel puudu jääb, et Skoda järele käsi ei tõuse? icon_smile.gif

Rasmus kirjutas:
yerba kirjutas:
Rasmus kirjutas:
yerba kirjutas:
Oh jah. Mis sellest 7-se bemmi värgist nüüd siis saab?
Siis kui CNG octaviat pakkusin, ei kõlvanud see kusagile... icon_biggrin.gif


Sõidan igapäevaselt ja olen väga rahul. Aeg-ajalt vaatan lihtsalt ringi ja mõtlen, et mis oleks majanduslikult mõistlikum. Raharöövel see BMW pole senini olnud - jah, kütust võtab rohkem, aga autot on selle raha eest väga palju.

Selle CNG pilli võiks ju kasutatuna osta, aga millegipärast on juhtunud kuidagi nii, et odava sõidukuluga auto on ise ka väga odavalt ostetud, ehk siis jube mõttetu varustusega pillid on müügis. Mitte midagi mõistlikku järelturul pole.


Mis lisad peavad olema?


Škoda Octavia CNG Elegance ja lisad juurde.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 22:16:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hoia siis kursis beer_yum.gif thumbs_up.gif
Haruldasi/võimsamaid autosid võiks rohkem näha olla.
Venivatest HMD-dest suht kopp ees. I know, ..... ..... problems... icon_razz.gif

kust maalt lõppeb hmd
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 22:21:08 vasta tsitaadiga

Üle 130kW mittehallid bensukad on juba OK beer_yum.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 22:38:51 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kas kellelgi mõni korralik turvavöö on üle jäänud? KIA Joice-ile oleks vaja, aga originaali mitte kusagilt ei leia, ilmselt peab suvalise panema.

vaata rrr.lt
saadavad suht ok raha eest siia kohale ka
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 23:33:23 vasta tsitaadiga

Pole paha. 12.10 tellisin ja täna tõi kuller Autodocist ostetud radika ära icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.10.2020 08:11:26 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
p2ep kirjutas:
GaasiOctavia sõitis "tasuta" kütusega (miski 740 EUR) maha 23000 km ehk kütusekulu 100-le km-le ~3.22


Ulme. Mul tuli keskmine 4.47. icon_smile.gif

Eks me sõidame vist erinevates kohtades kah.
Mul põhiliselt Viljandi-Pärnu (need ei kvalifitseeru liikluse mõttes linnadeks), kord nädalas ehk Tallinn.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 08:57:02 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Üle 130kW mittehallid bensukad on juba OK beer_yum.gif


Huuh, napilt rabistasin end lävendist üle. Peab kärmelt remapi ära tegema, siis on KW buffrit rohkem.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 09:01:11 vasta tsitaadiga

Tahaks ka bena. Diisel ikka jama, lõhub roolilati ära
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2020 09:02:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hoia siis kursis beer_yum.gif thumbs_up.gif
Haruldasi/võimsamaid autosid võiks rohkem näha olla.
Venivatest HMD-dest suht kopp ees. I know, ..... ..... problems... icon_razz.gif
venivad need võimsamad autod samamoodi, kui rooli ja peatoe vaheline tihend idioot on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 09:08:00 vasta tsitaadiga

Jep, kohtab ka neid, aga enamus töllerdajatest siiski paraku HMD kettas, pereemad, mobiiliga rääkijad ja muidu uimerdajad, kes gaasipedaali ei oska kasutada.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.10.2020 09:12:40 vasta tsitaadiga

Kujutad ette seda
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 09:16:50 vasta tsitaadiga

Tuginen empiirilistele andmetele.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2020 09:22:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Jep, kohtab ka neid, aga enamus töllerdajatest siiski paraku HMD kettas, pereemad, mobiiliga rääkijad ja muidu uimerdajad, kes gaasipedaali ei oska kasutada.
asi ongi selles, et auto valik ja sõidumaneerid sõltuvad inimesest, mitte ei sõltu autost juhi sõidustiil.

ma ei taha hästi uskuda, et kui ma volvo rooli istun, siis hakkan ettervamatuid manöövreid tegema ja bemmi roolis jätan suunatule näitamata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.10.2020 09:23:26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kui ma hiljuti kirjutasin et sinusuguseid teatud autodesse vaenuliku suhtumisega juhte eksisteerib liikluses, siis otsustati et see on ikka
mul peas kinni
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2020 09:32:20 vasta tsitaadiga

Janis, kui minu pihta käis, siis suunatuleta bemme polegi kuigi palju silma hakand tegelikult, tõin välja stereotüübi. volvode kohta ei saa paraku sama öelda. audi/mb/bmw tunneb sõidustiililt juba eemalt ära, mis plaan neil valmis on tehtud, volvod kipuvad täiesti ettearvamatult mingeid liigutusi tegema.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.10.2020 09:36:45 vasta tsitaadiga

Ei olnud sinu pihta icon_rolleyes.gif trügisid oma postiga vahele
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 09:48:24 vasta tsitaadiga

auto annab juurde. " sest ma saan" tekib. edasine on see, kui kaugele minnakse ja mida õpitakse. palju sa pimedalt möödasõitjaid mingi " seljakotiga " näed?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 10:02:09 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Rasmus, see Škoda kodulehe kalkulaator on kahtlane. Kuidas ka ei prooviks, ikka tuleb jube kõrge hind. Samas hinnakirja järgi asju kokku liites on summa märgatavalt väiksem. Küsi otse esindusest pakkumist.


Ma paningi hinnakirja järgi kokku.

laurx kirjutas:
Rasmus, ei suitse. kogus mis läbi läheb on nii väike. kui suitsu juba näha hakkab olema, on õlikulu suur. lihtne.


Ise ju kirjutasid, et 2,5 liitrit tuhandele kilomeetrile.

yerba kirjutas:
Tundub ju täitsa okei. Mis sealt veel puudu jääb, et Skoda järele käsi ei tõuse? icon_smile.gif


Mudel nii uus, et pole veel proovisõidu aega saanud. Samuti tahan enne saada hinnapakkumise koos hoolduste hindadega, et välja arvutada, kas on mõtet üleüldse sellist kulutust teha. Kui praegune auto jääb odavamaks, siis ei hakkagi uut ostma.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 10:03:29 vasta tsitaadiga

Rasmus, combo neelas 2,5l enne kui klapisääretihendeid tegema hakkasime.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 10:06:31 vasta tsitaadiga

Liiter tuhandele bensukal juba tossas isuga (vurrita ja tilka all polnud)

Audi võttis liitri 3k peale kui esinduse tarkvarauuendus peale sai. Pärast vana tarkvara tagasi panemist on õlikulu diislile omane - maksimumist 2/3 peale 15k'ga. Kolmetähelised ühendid kõik küljes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 10:10:01 vasta tsitaadiga

mul on neli ringi eelnevalt taksot sõitnud gäläks. mootoridoonor valmib vesi värkstoas. uuele mootorile ketid, hüdrokad jms jubinad ka ära ostetud.. vesi keeras vanade audode taastamiseusku vahepeal ja fordikused ei pruugi enam pignet pakkuda, seepärast ma todo listis kuskil tagapool olen oma mootoriga.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 11:56:59 vasta tsitaadiga

antikondor kirjutas:
Allrait kirjutas:
Üle 130kW mittehallid bensukad on juba OK beer_yum.gif


Huuh, napilt rabistasin end lävendist üle. Peab kärmelt remapi ära tegema, siis on KW buffrit rohkem.

130+ ongi sul vb paberite järgi. Tegelt jääd äkki alla lävendi napilt? icon_lol.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 11:58:33 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
antikondor kirjutas:
Allrait kirjutas:
Üle 130kW mittehallid bensukad on juba OK beer_yum.gif


Huuh, napilt rabistasin end lävendist üle. Peab kärmelt remapi ära tegema, siis on KW buffrit rohkem.

130+ ongi sul vb paberite järgi. Tegelt jääd äkki alla lävendi napilt? icon_lol.gif


Pole veel dynol käinud, aga on kavas tulev kevad.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 12:00:33 vasta tsitaadiga

kotkanäiga jurakaga lähed stendi?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:02:22 vasta tsitaadiga

Ma ikka veeretan ka seda mõtet, et äkki peaks dynos ära käima. VKM on tuntud koht aga ilmselt üks kallimaid ka? icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:15:20 vasta tsitaadiga

Vkm on kõige suuremad numbrid ka icon_smile.gif

Miks te sinna dünosse tahate minna?
Need ei ole mõeldud absoluutvõimsuse mõõtmiseks ju.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:16:41 vasta tsitaadiga

Juurde tahaks kW
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:17:20 vasta tsitaadiga

Kas dyno või osta v8 icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:24:57 vasta tsitaadiga

Siis küll. Selle jaoks ongi, et enne ja pärast tulemust näha.

Hea dyno on see mis on stabiilse näiduga ja igal ajal on sama temperatuur ruumis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:29:52 vasta tsitaadiga

Eks aeg-ajalt tekib kiusatus tõesti - vaatasin, et VKM-i ST1 chiptuninguga saaksin juurde 50 hj ja 80 Nm. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 12:32:42 vasta tsitaadiga

peaks vist talvel mingi turbodiiseljunni ostma ja sinna faili kustomiseerima..
foo-kuse 200nm -> 300nm ja 66kw -> 100 ja peale . aga mu omal on vale (vana) mootor.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 12:37:39 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Eks aeg-ajalt tekib kiusatus tõesti - vaatasin, et VKM-i ST1 chiptuninguga saaksin juurde 50 hj ja 80 Nm. icon_cool.gif

Ära sa dynota, muidu ma ei saa Audru ringrajal sulle vastu icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 13:31:46 vasta tsitaadiga

Käisin õues. Maja ees suurel osal autodest juba naastud all. Autokaupade poest mööda jalutades tundus seal korralik sagimine olevat. 4 autoomanikku lendas välja uued rehvid kaenlas.
Jõhker paanika lahti ikka. Kas keegi seda lubatud lörtsi kah nägi?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 13:39:14 vasta tsitaadiga

täna hommikul oli jää

Janis kirjutas:
thumbs_up.gif
Kui ma hiljuti kirjutasin et sinusuguseid teatud autodesse vaenuliku suhtumisega juhte eksisteerib liikluses, siis otsustati et see on ikka
mul peas kinni


mis, ikka valutab? ise jagasid siin medaleid ja puha icon_biggrin.gif ma usun siiani, et on peas kinni kui tullakse foorumisse tuututama kuidas väikese autoga peab kogu aeg suruma ja ülbitsema. kui sellise suhtumisega juba peale lennata... icon_rolleyes.gif võta vabalt
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 13:40:52 vasta tsitaadiga

Mingi varumismaania on jah.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 13:43:40 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
täna hommikul oli jää

Janis kirjutas:
thumbs_up.gif
Kui ma hiljuti kirjutasin et sinusuguseid teatud autodesse vaenuliku suhtumisega juhte eksisteerib liikluses, siis otsustati et see on ikka
mul peas kinni


mis, ikka valutab? ise jagasid siin medaleid ja puha icon_biggrin.gif ma usun siiani, et on peas kinni kui tullakse foorumisse tuututama kuidas väikese autoga peab kogu aeg suruma ja ülbitsema. kui sellise suhtumisega juba peale lennata... icon_rolleyes.gif võta vabalt

Pean varsti autole hääled sisse panema. Kas Tallinnas hetkel kannatab suverehvidega sõita?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 14:06:56 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga enne novembri teist nädalat pole erilist pointi rehve vahetada. Eks jälgib.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 14:52:14 vasta tsitaadiga

Paari külmema hommiku pärast tõesti mõttetu tõmmelda hetkel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 14:53:20 vasta tsitaadiga

ainus tõmblemine on keldrist velgede üles toomine. kui nädalavahetuse peale peaks lumi juhtuma, ka tungiga tõstmine ja alla keeramine..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:32:11 vasta tsitaadiga

Keldrist velgede toomine on nii 90dad. Lähed rehvipunkti, jood 20min moccat ja sõidad talvekatel minema.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 15:35:53 vasta tsitaadiga

mul oli autoga kaasas kolm jooksu velgi. ma kasutan neist kahte sihipäraselt. koostööpartneri garage on ka rehvipunkt. lurrida saab seal ka jah. seega saab ka nii. siin hincuses pidid " suured rattad" saama alla 80 euro eest. seega on kallis moca
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:36:57 vasta tsitaadiga

80 kulli sisse mahub hooaeg hoiustamist ka, oma käsi määrima ei pea ega eesnahktoolidele rehvimustrit sisse vajutama.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 15:42:48 vasta tsitaadiga

ma ei ole süüdi, et sul väike auto on või rattad liiga suured. foo-kuse sain, teadsin, et taga on jooks velgi. võtsin need maha ja leidsin, et 1 jooks on veel peal..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 16:13:05 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
80 kulli sisse mahub hooaeg hoiustamist ka, oma käsi määrima ei pea ega eesnahktoolidele rehvimustrit sisse vajutama.

Kui hooaeg hoiustamist on 80, siis aastas maksad 160€ hoiustamise eest? icon_rolleyes.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 16:22:09 vasta tsitaadiga

Juba linn naelakõbinat täis thumbs_down.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 16:47:55 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
piraat262 kirjutas:
80 kulli sisse mahub hooaeg hoiustamist ka, oma käsi määrima ei pea ega eesnahktoolidele rehvimustrit sisse vajutama.

Kui hooaeg hoiustamist on 80, siis aastas maksad 160€ hoiustamise eest? icon_rolleyes.gif


Loe lause uuesti läbi ja mõtle natuke.

vihjeks https://www.rehvidpluss.com/EST/sisu/REHVIVAHETUS#hinnakiri
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 17:34:32 vasta tsitaadiga

V12 Corvette prototüüp loodi kunagi vastuseks Dodge Viperi V10-le
https://www.motortrend.com/news/chevrolet-corvette-zr12-conan-history/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 17.10.2020 18:00:33 vasta tsitaadiga

Ühe V10/12 ga võiks vurada küll. icon_cool.gif

Kahjuks rahakotile sobib vaid diisel icon_biggrin.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 18:36:05 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Ühe V10/12 ga võiks vurada küll. icon_cool.gif

Kahjuks rahakotile sobib vaid diisel icon_biggrin.gif


https://auto.geenius.ee/rubriik/linnamaasturid/audi-q7-v12-tdi-diiselmootoriga-linnamaastur-mille-sarnast-me-enam-ei-nae/

Auto24’jas on neid liikundu samuti icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 17.10.2020 18:37:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.