Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 15:47:34 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel viskab rääkimise ajal järsku Iphone kõlari peale ? täna pidin kurdiks jääma ühest kõrvast juba icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 18:05:54 vasta tsitaadiga

priitval kirjutas:
Kas kellelgi veel viskab rääkimise ajal järsku Iphone kõlari peale ? täna pidin kurdiks jääma ühest kõrvast juba icon_rolleyes.gif


vanasti võis põsega speakeri peale minna kui mingil põhjusel ekraan pimedaks polnud läinud aga nüüd ei tohiks, küsib rippmenüüs veel mitut speakeri valikut kui btga ka asju taga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 19:08:05 vasta tsitaadiga

kas krõpsud ostetud homseks
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 12.10.2020 19:30:45 vasta tsitaadiga

Ootan ka, iphone 12 mini peaks loogilises mõttes ca 100 eur ainult 2020a SE'st kallim olema, et ma ei tea miks seda SE'd siis üldse vaja oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 19:34:28 vasta tsitaadiga

kui SE usa hind before tax on 399 ja 12 mini välja hõigatud hind 699 näen siin vahet 300usd. Eurides võime samas skaalas rääkida.

viimati muutis Anti 12.10.2020 19:34:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 19:34:50 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Ootan ka, iphone 12 mini peaks loogilises mõttes ca 100 eur ainult 2020a SE'st kallim olema, et ma ei tea miks seda SE'd siis üldse vaja oli icon_biggrin.gif

iP12 mini eeldatav hind on 699$. Seega tuleb ikka oluliselt kallim, kui 100€.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 19:35:32 vasta tsitaadiga

Pakutakse ju Mini hinnaks $699 ehk siis 700 eurot meile
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 19:36:16 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Pakutakse ju Mini hinnaks $699 ehk siis 700 eurot meile

Pigem ~800€ Eestis.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 19:36:19 vasta tsitaadiga

Meerikamaa hinnad ju on ilma maksudeta... siin otse min 20% maksudeks otsa.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 19:46:35 vasta tsitaadiga

Ah kurja, siis läheb vähe kalliks see asi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.10.2020 19:52:53 vasta tsitaadiga

Maksku mis maksab see 12mini, minu jaoks ainuke telefon mida osta kannatab. Just suuruse pärast.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 21:59:41 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Maksku mis maksab see 12mini, minu jaoks ainuke telefon mida osta kannatab. Just suuruse pärast.
SE on ju väiksem?

EDIT: a krt ei ole ka vist siiski

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 22:04:55 vasta tsitaadiga

Tahaks juba preorderi ära teha. Kindlasti tuleb hea.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 12.10.2020 23:50:24 vasta tsitaadiga

SE jäi ka mul ostmata 12 ootuses. Ja just mini on ka minul ainuke valik,kuna nende labidate jaoks on menpurset juba vaja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 07:15:04 vasta tsitaadiga

Jah, teame, et käid pükstega kuhu mahuvad laadimisjuhtmed ja ka akupank.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 09:11:51 vasta tsitaadiga

Ülikonna puhul pole küll kuskile neid labidaid mahutada. Õnneks on nüüd ka iphonel väiksemad bezelid ja natuke suurem ekraan on okei.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.10.2020 09:18:15 vasta tsitaadiga

Renka, Sipa on väiksem jah. Aga 8 aka SE on max suurus ka mida ma olen nõus kätte võtma. Aga 8/SE välimus ei meeldi ja ta on nii paganama libe ka.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 09:45:50 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Ülikonna puhul pole küll kuskile neid labidaid mahutada. Õnneks on nüüd ka iphonel väiksemad bezelid ja natuke suurem ekraan on okei.

Ülikonnapintsaku tasukud just parimad, kuhu neid labidaid toppida - 2 tk küljetaskutesse ja 2 tk põuetaskutesse ja keegi ei saa arugi. Rinnataskusse võtaks tõesti midagi pisemat.

Huvitav, millega neil on plaanis 12 mini ära soperdada? Jätavad QI laadimise ära?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 09:50:56 vasta tsitaadiga

Pole see Qi laadimine küll mingi must be.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 10:44:02 vasta tsitaadiga

on
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 15:55:54 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Pole see Qi laadimine küll mingi must be.

+1

Aeglane ja telefoni kuumutav lahendus. Pole ka kunagi puudust tundnud kuigi viimased telefonid on kõik selle võimekusega olnud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 16:13:08 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Elpex kirjutas:
Pole see Qi laadimine küll mingi must be.

+1
Aeglane ja telefoni kuumutav lahendus. Pole ka kunagi puudust tundnud kuigi viimased telefonid on kõik selle võimekusega olnud.


Mina ainult Qi peal elakski. Kõik mis liigub see kulub... lightning pesa silmas pidades.
Telefon läheb juhtmevabasse laadijasse nii kodus, kodukontoris, töökohas ja varasemalt oli ka autos koguaeg juhtmevabas laadijas. Hetkel pean leppima juhtmega CarPlayga aga tulevikus peab antud masinale vist ikka selle wireless carplay hankima ja siis pistaks telefoni küll Qi hoidikusse.
Ahjaa, wireless akupank on ka, täpselt sama suur nagu XS, kui kusagil kellegagi autos loksun, siis võtan akupanga koos telefoniga kätte ja laeb, cable free.
https://www.photopoint.ee/energia/1175331-swissten-akupank-slim-recovery-2a-usb-usb-c-qi-8000mah-must

Kodus ka naine oma vana SEga otsib koguaeg juhtmeid taga kus on toimiv ja kuhu pista.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.10.2020 17:23:18 vasta tsitaadiga

Vanasti kasutasin ka SE1-te suuruse pärast. Siis õnnestus tasuta 11pro saada. Keegi tahab ehk 11pro vahetda 12 mini vastu icon_smile.gif Ideaalses korras on mul see 11pro muidu. Kaitseklaasi ja ümbrisega icon_biggrin.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 17:34:49 vasta tsitaadiga

Eesti aja järgi 20.00 algusega event?

Ootan ka ära mis tuleb ja kas näen pointi 11Pro Maxilt 12Pro Maxile uuendada.
Kuigi juttude järgi on I5 disain siis olen huvitatud küll, eks näis.. eeltellima ei kuku kohe kindlasti.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 17:36:32 vasta tsitaadiga

Kas mõnda head reaction-striimi ka on?
Kus youtuberid reactivad laivis uue iphone peale.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.10.2020 17:37:45 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Eesti aja järgi 20.00 algusega event?

Ootan ka ära mis tuleb ja kas näen pointi 11Pro Maxilt 12Pro Maxile uuendada.
Kuigi juttude järgi on I5 disain siis olen huvitatud küll, eks näis.. eeltellima ei kuku kohe kindlasti.


Jah, 20.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markusm1
HV kasutaja
markusm1

liitunud: 22.12.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 20:57:29 vasta tsitaadiga

Läheb ostuks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 20:59:28 vasta tsitaadiga

Uh, kiireim iphone jälle
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 21:03:37 vasta tsitaadiga

panite tähele, et sel aastal akudest ei räägitud.. eks see oleks lause, et 20% less than last year.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.10.2020 21:10:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
panite tähele, et sel aastal akudest ei räägitud.. eks see oleks lause, et 20% less than last year.


Loodan et mitte icon_smile.gif

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 13.10.2020 21:13:43 vasta tsitaadiga

Ametlike andmeid akumahtuvuse osas veel vist pole, aga varasemalt lekkinud info põhjal ongi akud väiksemad. Siinkohal jääb vaid oodata arvustusi. Tänu kiibistiku "õhemaks" minemisele võiks hoolimata väiksemast mahust aku pikemalt vastu pidada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.10.2020 21:15:03 vasta tsitaadiga

Või jääda samaks.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 21:19:50 vasta tsitaadiga

Soomes algab iP12 mini hind siis 829€-st ja iP12 929€-st.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 21:21:39 vasta tsitaadiga

https://www.apple.com/fi/iphone-12/
https://www.apple.com/fi/iphone-12-pro/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 21:32:54 vasta tsitaadiga

Maailma parimad telefonid, palju RAMi on huvitav, prose on küll võimas.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:16:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Huvitav, millega neil on plaanis 12 mini ära soperdada? Jätavad QI laadimise ära?

Vahel on eksimine meeldiv. Kui väga norida tahta, siis sel aastal oleks ju "Notch" võinud tiba koomale tõmbuda, aga las ta olla...

Mini on krdi ahvatlev toode ja ennustan korralikku menu. Euronics küll reklaamib just uut SE-d 429€-ga, aga nagu Apple'i toodete puhul ikka, pole hind esmatähtis.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7969&idPhone2=10510&idPhone3=10170
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:17:34 vasta tsitaadiga

Tundub, et iPhone 4S/5/5S disain on tagasi thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 13.10.2020 22:18:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi seletab, mis täpsemalt on see e-sim, tean et virtuaalne.Kui Samsungil on 2 sim pesa nt .üks elisa ja teine smart,siis ip neid kasutada ei saaks või on mingi variant ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:28:46 vasta tsitaadiga

saad. lased teenusepakkujal 1 simmi vormistada e-simiks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:30:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tundub, et iPhone 4S/5/5S disain on tagasi thumbs_up.gif

See oli selge juba eelmise kuu uue iPad Airiga, et uuesti kandiliseks asjad lähevad. Mahub rohkem kraami sisse, suurem ekraan, väiksemas raamis jms. Pillad maha, on kõik jälle ümmargune icon_biggrin.gif

hugo kirjutas:
Kas keegi seletab, mis täpsemalt on see e-sim, tean et virtuaalne.Kui Samsungil on 2 sim pesa nt .üks elisa ja teine smart,siis ip neid kasutada ei saaks või on mingi variant ?

SIM pesa on androidide jms maailmas füüsiline, pistad simi sisse ja käib, mõnel on siis teine pesa lisaks mis on kas mälukaardi või sim jaoks ja käib. Ilmselt ka neil on juba e-SIM seadmeid olemas nagu käekellad.
Apple puhul on alati 1 pesa füüsiline SIM kaart, teine eSIM ja see viimane on sisuliselt elektrooniline sim mille numbri annad oma teenusepakkujale, seotakse sinu seade operaatori võrku.

Peale seda saad valida kas teed kõnesid ja internetti ühe või teise sim pealt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:33:23 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
saad. lased teenusepakkujal 1 simmi vormistada e-simiks.

Kas e-sim pakkus vaid telia? Vanasti vähemalt oli nii

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:35:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Anti kirjutas:
saad. lased teenusepakkujal 1 simmi vormistada e-simiks.

Kas e-sim pakkus vaid telia? Vanasti vähemalt oli nii

Tele2 pakub ka.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:50:11 vasta tsitaadiga

Kõik pakuvad
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 23:06:08 vasta tsitaadiga

Osad kohad, nt Mobipunkt müüvad ka Hiina turu jaoks tehtud mudelit, millel reaalselt ongi kaks SIM kaardi pesa.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 23:26:10 vasta tsitaadiga

Disain on vinge thumbs_up.gif Praegusest SE mudelist pisem telefon võiks täitsa taskus olla.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 23:58:05 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kõik pakuvad
roger
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 08:23:01 vasta tsitaadiga

Uute iphonede kohta mingit infot ka juba?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.10.2020 08:33:34 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Uute iphonede kohta mingit infot ka juba?


icon_eek.gif millest see kogu eelnev jutuajamine siis on?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 08:34:11 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Uute iphonede kohta mingit infot ka juba?

https://www.macrumors.com/2020/10/13/apple-october-event-7-minute-recap/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 08:41:26 vasta tsitaadiga

7 minutiline video ka siis

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.