Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 13:57:10 vasta tsitaadiga

Betamax, ei. mingitel oli see, et kui karterituulutus umbe jäi, hakkas kuskilt jahutusvedeliku sisse õli suruma. iir, sul oli mingi " äge masin" , ega sellel juhtumisi ei pea koodiga aku käima? ägedatel bmwedel oli veel see, et mingi kindel AH peab ka olema. paar kindlat valikut oli vaid.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 13:59:13 vasta tsitaadiga

need mingid olid minu arust kaubikud
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 14:00:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Betamax, ei. mingitel oli see, et kui karterituulutus umbe jäi, hakkas kuskilt jahutusvedeliku sisse õli suruma. iir, sul oli mingi " äge masin" , ega sellel juhtumisi ei pea koodiga aku käima? ägedatel bmwedel oli veel see, et mingi kindel AH peab ka olema. paar kindlat valikut oli vaid.



Kas äge masin tähendab sinu jaoks, et vähemalt aastast 2003?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 15:01:03 vasta tsitaadiga

Programmeeritavat akut nt ja igasugu kolmetähelisi asju mida vaeste lollide arust eemaldades asju parandada saab.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.10.2020 15:03:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Programmeeritavat akut nt ja igasugu kolmetähelisi asju mida vaeste lollide arust eemaldades asju parandada saab.
aku programmeerimine käib generaatori pealt kahe klemmi kaudu, pluss ja miinus.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2020 15:07:40 vasta tsitaadiga

Kuidas te akut programmeerite? Ja millel?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 15:18:46 vasta tsitaadiga

Progevad akult piiraja maha, infinite powwa... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 15:20:59 vasta tsitaadiga

lihtne inimene käib ja nõuab aku programmeerimist - koodi sisestamist.

võimalik näide W00d000st:
Spoiler Spoiler Spoiler


lihtsad kuzed seda ei vaja.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 15:22:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
lihtne inimene käib ja nõuab aku programmeerimist - koodi sisestamist.


Sa oled oma silmaga, mõnda pin pad'iga autoakut näinud? me_noot.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2020 15:23:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
lihtne inimene käib ja nõuab aku programmeerimist - koodi sisestamist.

võimalik näide W00d000st:
Spoiler Spoiler Spoiler


lihtsad kuzed seda ei vaja.

No ega siis aku programmeeritav ei ole. Programmeerid moodulit ikka ju.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 13.10.2020 15:23:17 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kuidas te akut programmeerite? Ja millel?
"Acid off" ilmselt ...
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2020 15:24:18 vasta tsitaadiga

Acid on oleks parem äkki, sealt need progretavad akud tulevadki vist
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 15:25:30 vasta tsitaadiga

idikas kirjutas:
Janis kirjutas:
Kuidas te akut programmeerite? Ja millel?
"Acid off" ilmselt ...


Spoiler Spoiler Spoiler
icon_lol.gif

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 13.10.2020 18:20:58 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
laurx kirjutas:
lihtne inimene käib ja nõuab aku programmeerimist - koodi sisestamist.

võimalik näide W00d000st:
Spoiler Spoiler Spoiler


lihtsad kuzed seda ei vaja.

No ega siis aku programmeeritav ei ole. Programmeerid moodulit ikka ju.


Bemmile näiteks minuteada ei saa igasugust akut kodeerida, pole valikus moodulis/programmis.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2020 18:27:48 vasta tsitaadiga

Audile ka ei saa. Tehakse nii et seerianumbrile +1 ja korras.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 18:28:21 vasta tsitaadiga

Ca 4 valikut oli.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 18:34:09 vasta tsitaadiga

Tänapäeval ei saa enam akut ka muuseas vahetada? icon_lol.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 18:58:59 vasta tsitaadiga

Juba u 10 aastat ei saa.. noh, roigastel saab..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 19:02:47 vasta tsitaadiga

Pigem 15 või rohkem. Näiteks E60 ka tark aku.
12 aasta kohta üks vahetus ok.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2020 19:07:33 vasta tsitaadiga

Misasi on tark aku? Moodul on tark ikka. Moodulile söödad ette aku pealt koodi et too aru saaks kuidas seda laadida. Kood annab moodulile aku tüübi ja mahutavuse info
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 19:08:59 vasta tsitaadiga

Premiumid ja nende probleemid icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 19:12:01 vasta tsitaadiga

Sorry, AGM aku.
Ei tea, pole probleemi. icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 20:10:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tänapäeval ei saa enam akut ka muuseas vahetada? icon_lol.gif icon_eek.gif

Nii on. Pead 2000a'st vanemate autode peale jääma edasi icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 20:11:44 vasta tsitaadiga

Ezinduz oskab ja oskab rahhi ka küsida selle eest.. probleem võib olla soovimatus soovitult tegutseda..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 20:14:32 vasta tsitaadiga

Sorry, tavaline mitte AGM aku. Tuleb autole jah teatada, et uus aku peal ja mahtuvus sisse kodeerida... 95ah mul vajalik. Tundub, et läheb see aku siis loosi. Kõige parema hinnaga, kui keegi paremat ei taha teha...
Eem, kas 2007a kolmanda seeria diisel bemm on äge auto?
icon_eek.gif
Ma ikka arvasin et näiteks R8 on äge, või M3 jn3.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 20:28:53 vasta tsitaadiga

Näita diislit, mis on äge icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 20:39:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis põhjusel sellega nagu tamagouchiga ümber käima peab. "Saksa insenerid tegid". Mul ei lähe auto peale kõvaks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 20:56:11 vasta tsitaadiga

Aga tsikli peale? icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 20:59:40 vasta tsitaadiga

Kõvaks ei lähe, aga kui oma auto seisnud on ja teiste masinatega olen paar päeva ringi sõitma pidanud ning jälle oma masina rooli saan, siis tõsimeeli tunnen sõidust naudingut. Mõnus.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.10.2020 21:05:12 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ma ei tea, mis põhjusel sellega nagu tamagouchiga ümber käima peab. "Saksa insenerid tegid". Mul ei lähe auto peale kõvaks.
ära muretse, varsti hakkame kõik külmkapi ust telefoni äpiga avama ja iga kord tellid ezinduzezt koodi, sest ägedad shagszha inscheneerid tegid.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 21:05:57 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Kõvaks ei lähe, aga kui oma auto seisnud on ja teiste masinatega olen paar päeva ringi sõitma pidanud ning jälle oma masina rooli saan, siis tõsimeeli tunnen sõidust naudingut. Mõnus.

Aga naiste puhul on sama teema nagu mersuga, kui lõpuks enda oma juurde tagasi tuled?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 21:23:12 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Näita diislit, mis on äge icon_rolleyes.gif

Loodan, et küsisid seda laurxilt.
Laurx, äh, mida?
icon_confused.gif
Tamaguchi wat?
Mida sa tarbid keset nädalat?
icon_eek.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 22:00:03 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
laurx kirjutas:
Ma ei tea, mis põhjusel sellega nagu tamagouchiga ümber käima peab. "Saksa insenerid tegid". Mul ei lähe auto peale kõvaks.
ära muretse, varsti hakkame kõik külmkapi ust telefoni äpiga avama ja iga kord tellid ezinduzezt koodi, sest ägedad shagszha inscheneerid tegid.

Olemasolevad asjad saab loodetavasti lõpuni pidada.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:18:16 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Allrait kirjutas:
Näita diislit, mis on äge icon_rolleyes.gif

Loodan, et küsisid seda laurxilt.
Laurx, äh, mida?
icon_confused.gif
Tamaguchi wat?
Mida sa tarbid keset nädalat?
icon_eek.gif
Sa ei tea, mis (või kes?)on Tamagotchi? Kui noor sa oled?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:20:06 vasta tsitaadiga

Kõigil läheb autode peale kõvaks, kes sõidavad kallima kui 1k rondiga? thumbs_up.gif
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 22:45:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Kõvaks ei lähe, aga kui oma auto seisnud on ja teiste masinatega olen paar päeva ringi sõitma pidanud ning jälle oma masina rooli saan, siis tõsimeeli tunnen sõidust naudingut. Mõnus.

Aga naiste puhul on sama teema nagu mersuga, kui lõpuks enda oma juurde tagasi tuled?


Sul ei ole siis nii? Kehva naise valinud siis icon_lol.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.10.2020 00:02:36 vasta tsitaadiga

Kuulasin r2 hommikust seda ausmees i juttu. Nad teevad mind seal: rebiti 250 ga mingi seat cordoba ja hakatakse sellega kilomeetrihinda katsetama. Neil pole tüv i hetkel seatil. Pildi pealt tundunud sirge pill olema. beer_yum.gif
https://r2.err.ee/1146265/hommik-masinawark-raiko-ausmees

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 01:25:58 vasta tsitaadiga

Tundub võigas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 05:58:40 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Vaatasin äsja Skoda veebi, mida Kodiaqi eest küsitakse. Hinnad alates 24600€, aga kui konfima hakkasin, tõusis hind ikka ligi 2x.


Nii on. Kuna sõitmist on mul väga palju, siis olen mõelnud uue CNG Octavia peale. Paraku normaalses varustuses auto läheb maksma 33+K€. Seda on natuke liiga palju. Tuleb arvutada, kas üleüldse on mõtet.

Kustkohast saaks head infot, kui kiiresti sellise hinnaklassi sõiduki hinnad ka kukuvad?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 07:27:31 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

Kustkohast saaks head infot, kui kiiresti sellise hinnaklassi sõiduki hinnad ka kukuvad?

Pangad on selle töö juba ära teinud. Isegi kui ei osta liisingusse, siis kalkulaatorist näed kui paned min. sissemakse ja max liisingjääk.
Reaalselt ise müües, saab rohkem. Panga skeem on väikse varuga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.10.2020 08:25:53 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Kuna sõitmist on mul väga palju, siis olen mõelnud uue CNG Octavia peale. Paraku normaalses varustuses auto läheb maksma 33+K€. Seda on natuke liiga palju. Tuleb arvutada, kas üleüldse on mõtet.


Leon on odavam.
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.10.2020 08:52:52 vasta tsitaadiga

Sellega ju vähemalt sama hull teema. Pluss veel väga kole ka
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 09:28:04 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sellega ju vähemalt sama hull teema. Pluss veel väga kole ka


Vana hea maitse üle vaidlemine - no väga kole ta nüüd küll ei ole (ning jah, ma ise sõidan ka Leoniga).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 09:54:18 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Janis kirjutas:
Sellega ju vähemalt sama hull teema. Pluss veel väga kole ka


Vana hea maitse üle vaidlemine - no väga kole ta nüüd küll ei ole (ning jah, ma ise sõidan ka Leoniga).

eks iga l.. kiidab oma v..
tõenäoliselt ta sajandivahetuse paiku valmis vorbitud a4 on see kõige õigem-kenam pill mis eales loodud icon_lol.gif

uue gene leon näeb imo sigahea välja, hea meelega võtaks ligi..
cupra on eriti tuus, aga tolle jaoks nagunii raha ei jagu icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 10:05:28 vasta tsitaadiga

tassikook kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
Janis kirjutas:
Sellega ju vähemalt sama hull teema. Pluss veel väga kole ka


Vana hea maitse üle vaidlemine - no väga kole ta nüüd küll ei ole (ning jah, ma ise sõidan ka Leoniga).

eks iga l.. kiidab oma v..
tõenäoliselt ta sajandivahetuse paiku valmis vorbitud a4 on see kõige õigem-kenam pill mis eales loodud icon_lol.gif

uue gene leon näeb imo sigahea välja, hea meelega võtaks ligi..
cupra on eriti tuus, aga tolle jaoks nagunii raha ei jagu icon_lol.gif

Ühed VAG-i rondid kõik. Ostad Škoda või Seati ja saad sõpradele rääkida, et näe, mul on põhimõtteliselt Audi.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.10.2020 10:22:41 vasta tsitaadiga

Ongi maitse asi. Mina ei pane pahaks kui kellelegi meeldivad odava disainiga autod. Mulle meeldivad osad teiste odavate, hullemad isegi kui Seat, markide mudelid...mõni tahaks maha lasta mind siin selle eest raudselt isegi icon_lol.gif

Ja mul ei ole A4, hiljuti isegi ostsin sellest minu skaalal hullema auto, lihtsalt selle pärast, et on äge sõita sellega. Enamuste jaoks siin suvaline ossipeldik. Hoovis seisab ka premiummaastur aga viimati sõitsin sellega mingi 3 nädalat tagasi, "ossipeldikuga" on palju mõnusam sõita.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 10:33:04 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
oliver. kirjutas:
Vaatasin äsja Skoda veebi, mida Kodiaqi eest küsitakse. Hinnad alates 24600€, aga kui konfima hakkasin, tõusis hind ikka ligi 2x.


Nii on. Kuna sõitmist on mul väga palju, siis olen mõelnud uue CNG Octavia peale. Paraku normaalses varustuses auto läheb maksma 33+K€. Seda on natuke liiga palju. Tuleb arvutada, kas üleüldse on mõtet.

Kustkohast saaks head infot, kui kiiresti sellise hinnaklassi sõiduki hinnad ka kukuvad?


Oh jah. Mis sellest 7-se bemmi värgist nüüd siis saab?
Siis kui CNG octaviat pakkusin, ei kõlvanud see kusagile... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.10.2020 11:21:12 vasta tsitaadiga

Minuarust on prantsuse autotööstuse autod ilusaimad thumbs_up.gif Päriselt ka. Aga kindlasti mitte kõik mudelid.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 11:25:52 vasta tsitaadiga

Välimus on veel maitse asi. Aga prantsuse autod on tehniliselt kõvasti üle saksa autodest.
Töökindlad, head insener-tehnilised lahenduses. Sakslased teevad mingit lagunevad jura ainult.

Ega BMW ilma asjata enda esiveolist platvormi Peugeotilt ei osta thumbs_up.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 11:31:32 vasta tsitaadiga

Kui ilusatest autodest rääkida on Itaallased siiski teistest peajagu ees. Muidugi siin võib veits olla olukord kus iga litutaja kiidab oma töövahendit.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.