Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 683, 684, 685 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 08:16:24 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Loll küss, uuel ID kaardil viibe. Kas siis seda saab kasutada ühiskaardina?


Kui ühildub e-piletisüsteemiga, siis võib.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 08:25:07 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks sa mu kontori riided selga paned?


et kotlette praadida ofc. räimepraadimine tegelt veits etem
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 09:06:10 vasta tsitaadiga

Pool aastat kasutanud Dropboxi asemel Onedrivei telefoniga tehtud piltide automaatseks üleslaadimiseks.
Annan alla. Töötab kuidas juhtub. Jätab pilte vahele. Laeb viivitusega. Laadimine üle data on sisselülitatud aga ikka ei lae. Just kui kohe vaja ei lae jne jne.
Dropboxiga ei mäleta, et oleks mingitgi probleemi old.
Teil samad jamad?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 09:54:09 vasta tsitaadiga

Kui tahad, et see toimiks koguaeg, siis toksi dropbox teatud intervallidega käima. Google photos samamoodi peaks automaatselt laadima aga teinekord on Android või ei tea misasi kogu protsessi ära killinud lihtsalt. Lisaks synk vist arvestab mingit aku % ja kuuseisu ka. Nii kui käsitsi jälle photos peale klikid, siis hakkab uploadima kohe
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 09:57:35 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Pool aastat kasutanud Dropboxi asemel Onedrivei telefoniga tehtud piltide automaatseks üleslaadimiseks.
Annan alla. Töötab kuidas juhtub. Jätab pilte vahele. Laeb viivitusega. Laadimine üle data on sisselülitatud aga ikka ei lae. Just kui kohe vaja ei lae jne jne.
Dropboxiga ei mäleta, et oleks mingitgi probleemi old.
Teil samad jamad?


Ei. Dropbox muidugi hää, 10€ eest saad ruumi 2TB. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 09:58:28 vasta tsitaadiga

Viimane õige pilveteenus
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:51:26 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Pool aastat kasutanud Dropboxi asemel Onedrivei telefoniga tehtud piltide automaatseks üleslaadimiseks.
Annan alla. Töötab kuidas juhtub. Jätab pilte vahele. Laeb viivitusega. Laadimine üle data on sisselülitatud aga ikka ei lae. Just kui kohe vaja ei lae jne jne.
Dropboxiga ei mäleta, et oleks mingitgi probleemi old.
Teil samad jamad?


Ei. Dropbox muidugi hää, 10€ eest saad ruumi 2TB. thumbs_up.gif


ei usalda pilveteenuseid

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:59:55 vasta tsitaadiga

Parem oled ise pilves või?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 13:21:45 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Parem oled ise pilves või?

palun ära enam loe soldouti poste, tundub et hakkab külge vaikselt thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 16:53:03 vasta tsitaadiga

Laual peab ikka vakstu peal olema, siis kassidel hea seal küüsipidi rippuda kui söödavat kerjavad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.10.2020 17:43:57 vasta tsitaadiga

Hea kõhukotti sinna toetada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 20:41:21 vasta tsitaadiga

Miskine 5 aastat vana sammari inverer külmik on hakanud häält tegema ja voolutarve on läinud üles (orginaalis mingi 250 kwh aastas, hetkel 1kwh päevas).
Keegi kunagi siin hvs ka rääkinud, et külmained saavad otsa nendel vmt, vastab tõele? Saab kuidagi täita/keegi kuidagi täidab?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 21:42:22 vasta tsitaadiga

süsteemid on kinnised. Kui süsteem on lekkevaba, mis peakski olema, siis külmaaine ei saa otsa. Kui on leke, siis ei tuleks seda täita, vaid leke kõrvaldada.
Kodukülmikutel on see suht tänamatu teema. Kompressoritel puuduvad täite/kontroll otsikud - neid saab küll lisada, aga enamus olukordades selgub, et lekib aurusti, mille vahetamine on mõttetu/võimatu icon_biggrin.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 22:01:02 vasta tsitaadiga

Üks hansa läks kunagi samamoodi. Lõpuks ketras 24/7 ja asjad olid sees soojad.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 22:12:23 vasta tsitaadiga

kodukülmikutel tasub ainult vahetada termostaati, kui see on mehaaniline, või siis ka kompressorit, kui külmik maksab ~1k€
kompressorit tasub muidugi ka siis vahetada, kui seda teed ise icon_cool.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 22:33:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Laual peab ikka vakstu peal olema, siis kassidel hea seal küüsipidi rippuda kui söödavat kerjavad.

Meil rohkem laste pärast. Aga kassid on ka. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 23:26:10 vasta tsitaadiga

Vakstu on rõve ju. Ise valisin kivipinnad kööki.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.10.2020 23:27:44 vasta tsitaadiga

No oleks veidi imelik ka kui sinu köögis vakstut leiaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 01:14:33 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
No oleks veidi imelik ka kui sinu köögis vakstut leiaks icon_lol.gif
Ükskõik kelle, kui sa ei ela 50 aastat remontimata korteris.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 06:47:09 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Vakstu on rõve ju. Ise valisin kivipinnad kööki.

kivipind on IMHO rõvedam, kui vakstu icon_neutral.gif
söögilaud on ka kivist ja külm? icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 07:53:19 vasta tsitaadiga

Rikastel on omad seadused icon_biggrin.gif
Hiid, Sa liiga vanamoodne.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 08:17:03 vasta tsitaadiga

Küll soojas toas see kivi ka üles soeneb
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 09:17:05 vasta tsitaadiga

soojendusega söögilaud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 12.10.2020 09:39:20 vasta tsitaadiga

Õige laud on tavalisest saelauast kokku löödud, pühid varrukaga konid ja sousti maha ja kasutad edasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.10.2020 09:43:09 vasta tsitaadiga

Ma üldse ei imestaks kui raxzi köögilaual soojendus oleks icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.10.2020 09:44:40 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ma üldse ei imestaks kui raxzi köögilaual soojendus oleks icon_cool.gif


tööpind/pliidiplaat 2in1. Tahan lõikan steiki, tahan praen muna.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 09:53:32 vasta tsitaadiga

Ümmargune laud. Keskel lauaga tasa ümmargune gaasipliit icon_cool.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 10:34:51 vasta tsitaadiga

Mul on lihtne Silestone kivipind köögis. Soojendust ei ole. 22 kraadi ei ole külm kivi.
Tööpinnaga tasa on muidu teppanyaki plaat. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 10:47:56 vasta tsitaadiga

Mis sul veel on icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 11:22:28 vasta tsitaadiga

Palju maksab mingi enamvähem spinniratas kodukasutusse ja kust osta? (600+ tunduvad hinnad mingitel noname asjadel )
Selline tavalisem velotrenažöör sobib ka, kus korralikult saab koormust reguleerida ja mis ära ei lagune nagu hansaposti omad.

Vanemal inimesel oleks kodus natuke füüsilist koormust vaja saada.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 13:49:40 vasta tsitaadiga

Mõnel on lapsepõlvest ikka jubedad traumad kui juba vakstu nägemine okserefleksi tekitab. Mitte et mulle vakstu nüüd niiväga meeldiks, aga otseselt ei häiri ka kui satun kuhugi kus vakstu laua peal on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 14:37:06 vasta tsitaadiga

Mis juhtudel võib inimese isikukood muutuda?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.10.2020 14:43:44 vasta tsitaadiga

lapsendatud, soovahetus...
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 14:45:37 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis juhtudel võib inimese isikukood muutuda?


Ega neid võimalusi palju pole. Võibolla mingi raske kuriteo puhul tunnistajakaitse programmiga või siis soovahetusoperatsiooni järgselt.
Olen kuulnud ka paarist üksikust juhtumist, kus peale taasiseseisvumist mingi segaduse tõttu standardile mittevastav isikukood väljastati ja see siis hiljem korrektseks muudeti.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 14:47:30 vasta tsitaadiga

Ei tea, mida täpsemalt silmas pead, aga kodakondsuse vahetusega muutub isikukood samuti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2020 14:53:00 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis juhtudel võib inimese isikukood muutuda?

kui riik avastab, et miskit ei klapi, näiteid on piisavalt, eriti tore, kui miski 70-80 asstane isik oled ja sinuga sellist keberniiti hakkab saama, pensioni ei saa, toetust ei saa, haigekassa ei kehti hne jne. kõik põhjusel, et riigil tuli isu sinu isikukoodi korrigeerida.
Milleks? 80. aastase inimesel?

Sarnaseid lugusid on leheveergudel natuke ikka kajastatud https://www.ohtuleht.ee/817115/isikukoodi-muutmine-viis-mehe-haiglasse ja
https://arhiiv.saartehaal.ee/2018/09/11/uus-isikukood-keeras-eaka-daami-elu-pea-peale/ ja
https://www.postimees.ee/6447623/ligi-300-inimese-isikukood-muutub
Õudus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 15:33:29 vasta tsitaadiga

8 aastasel muutus 3 viimast numbrit. Põhjust ei tea.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2020 07:08:26 vasta tsitaadiga

DVDRW, sünnikoht muutus, viimane on kontrollarv. See muutub kui eespool muutub midag. Isikukoodi seletused on ka wikis jms olemas ju..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 08:41:26 vasta tsitaadiga

Soovitusi klaasist dušinurga ja keraamilise plaadi töötluseks vahendit, mis hülgab vett ja seinad jäävad puhtad ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 09:27:54 vasta tsitaadiga

Pakuks autovaha, mis ju just selleks loodud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 09:36:13 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Soovitusi klaasist dušinurga ja keraamilise plaadi töötluseks vahendit, mis hülgab vett ja seinad jäävad puhtad ?


https://www.ravak.ee/ee/puhastusvahendid
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 10:39:29 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
miga kirjutas:
Soovitusi klaasist dušinurga ja keraamilise plaadi töötluseks vahendit, mis hülgab vett ja seinad jäävad puhtad ?


https://www.ravak.ee/ee/puhastusvahendid


Pigem mingit nano asja vaatama. Leidsin mingi NanoMaxi asja: https://nanomaxi.ee/kategooria/majapidamisse/klaasile-ja-keraamikale/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 11:46:57 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei tea, mida täpsemalt silmas pead, aga kodakondsuse vahetusega muutub isikukood samuti.

Jep, sain teada, kodakondsus muutuski.

Millal tuleb Microsoft Office Linuxile?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 12:33:46 vasta tsitaadiga

Miks ta sinna peaks tulema? Linuxi kasutajad on ju rotid, neile kõlbab ainult vabavara. icon_lol.gif

Või miks OpenOffice/LibreOffice ei kõlba? Kodukasutuseks enam kui küll.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 12:57:17 vasta tsitaadiga

Kui sul on Onedrive, saad veebivarianti kasutada.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 12:59:04 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
saad veebivarianti kasutada.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 13.10.2020 13:15:56 vasta tsitaadiga

Ja siis on veel WPS
https://linux.wps.com/#
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 13:25:18 vasta tsitaadiga

Igale töötajale on Officei litsents aga tal kodus Linux arvuti ja tahab Officeit.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 13:28:53 vasta tsitaadiga

Linuxit hakatakse täpselt siis toetama, kui tal mingi arvestatav turuosa tekib personaalarvutite turul.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 13:34:14 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Linuxit hakatakse täpselt siis toetama, kui tal mingi arvestatav turuosa tekib personaalarvutite turul.

Ja sedagi siis, kui kõik on "tasuta" Linuxi-mehed on nõus maksma icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 683, 684, 685 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.