Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 11.10.2020 10:05:25 vasta tsitaadiga

No siis tuleb uuema peale kolida ja tahmakas kokkuostu viia, et kompenseerida uue auto ostu icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 10:14:59 vasta tsitaadiga

Kõik käituvad samamoodi = kompensiatsioon nullilähedane...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:29:02 vasta tsitaadiga

paljukest seda mootoriõli minna võiks superbile? 5l kankust piisab? icon_razz.gif 681TMG
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:33:19 vasta tsitaadiga

Võta kindluse mõttes 2x, 10L peaks kindlasti hakkama saama + jääb varu kah
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:36:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
eri värve leidsin, aga seda ei olnud nagu
songin siis edasi icon_mad.gif

Lülita ökorežiim välja, mitte ära vaheta värve. RTFM.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:44:04 vasta tsitaadiga

selleks on eraldi nupp, öko sisse ja välja, aga see seda ära ei muutnud.
Aga tänud vihje eest. Vbla menüüs on ka mingi ökokoht, kust saab välja seda võtta thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:46:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
selleks on eraldi nupp, öko sisse ja välja, aga see seda ära ei muutnud.
Aga tänud vihje eest. Vbla menüüs on ka mingi ökokoht, kust saab välja seda võtta thumbs_up.gif

RTFM vist ei mõika ..
inimkeeles: LOE MANUAALI eusa_wall.gif

e: unustasin, õige mees manuaali ei loe ju. jörr jääb tükkmaad väiksemaks muidu icon_redface.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:47:45 vasta tsitaadiga

kas keegi loeb manuali ka kunagi? icon_lol.gif
Ma UTFG, aga ei leidnud. sain vaid värviliste nahkade vahetamise jälile.Saaks panna neegrinaha, siis isegi paneks icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 11.10.2020 12:59:08 vasta tsitaadiga

https://www.topgear.com/car-news/hot-hatch/new-bmw-128ti-cheaper-golf-gti

No krt, poleks seda endast uskunud aga see 1. Seeria nãeb rohkem bemm välja kui need hiidneerudega õudused.
Või noh tegelikult näeb nagu hyundai või kia aga siiski etem. icon_biggrin.gif

E: esisilla vedu okse.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.10.2020 13:04:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas keegi loeb manuali ka kunagi? icon_lol.gif
Ma UTFG, aga ei leidnud. sain vaid värviliste nahkade vahetamise jälile.Saaks panna neegrinaha, siis isegi paneks icon_lol.gif


Eks loll saabki kirikus ka peksa thumbs_up.gif


Otsi "kellade" menüüst, mitte keskekraanilt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 13:12:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Otsi "kellade" menüüst, mitte keskekraanilt.

ei oska.
Lugesin multimeedia manuali üle rea läbi, sealt ei leidnud.
Täismanualis kirjeldas võimalusi, aga kust muuta saab, seda ei märgitud. eusa_wall.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 13:20:04 vasta tsitaadiga

Ma loen Manuale. W220 manuali lugesin suht läbi. Huvitavamate tehnika vidinate manuali lappan ka enamjaolt läbi.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 13:21:31 vasta tsitaadiga

kunagi sirvisin manuali kui tahtsin teada kuidas võtmejärgi istmemälu tööle saada - töötas
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 13:32:49 vasta tsitaadiga

Reading manual is like cheating.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 14:26:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 14:32:39 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
paljukest seda mootoriõli minna võiks superbile? 5l kankust piisab? icon_razz.gif 681TMG


Tükk aega loen ja loen ja mõtlen, et .. superbikele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 14:45:27 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
degreal kirjutas:
Lexus on ikka kahtlane auto. Tahtsin teada mis aasta LS400 on aga lexus.com ütleb, et invalid VIN kood on ja wiki ütleb, et XF20 tootmine lõpetati aastal 2000 kuigi mnt.ee ütleb et esmane registreerimine 2001. Kuidas ARK teab et väljamõeldud VIN kood pole? Neil mingid paremad tööriistad kui lexus.com?


See võib vabalt mingi Ameerika turu andmebaas olla. Kõige lihtsam on https://www.toyodiy.com/

#endineXF20omanik

Tänud. Market Europe,General, Year 04/1998. Huvitav kas kolm aastat salongis seisnud enne kui keegi ära ostis?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 15:13:16 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Võta kindluse mõttes 2x, 10L peaks kindlasti hakkama saama + jääb varu kah

nii tegingi icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 17:12:13 vasta tsitaadiga

Huvi pärast vaatasin, mis liikluskindlustus maksab. Seesam pakub aastast kindlustust 79 euro eest, tohoh! Ca kuu aega tagasi tegin poole aastase laksu ca 60 eest icon_biggrin.gif
Jõle odavat hinda pakub ikka hetkel.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 17:40:04 vasta tsitaadiga

ma tegin ka viimase seesamis
Alternatiiv oli 300eur, seesamis 102vms icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 17:49:15 vasta tsitaadiga

ei saa kohe enamuste puhul kurta icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Teisel autol ka suht ok beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 18:06:19 vasta tsitaadiga


_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 18:21:51 vasta tsitaadiga

laurx, võtsid salva ikka?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.10.2020 18:23:33 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Otsi "kellade" menüüst, mitte keskekraanilt.

ei oska.
Lugesin multimeedia manuali üle rea läbi, sealt ei leidnud.
Täismanualis kirjeldas võimalusi, aga kust muuta saab, seda ei märgitud. eusa_wall.gif


See ei ole multimeedia all.
Tee pilt kelladest ja roolitagustest kangidest.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 18:30:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, eiei. mu seisus ei kohusta mul rikas välja näha. icon_lol.gif mõlemat kindlustust on veel mingi 9 kuud vms järel mis suvel tehtud sai.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 19:19:40 vasta tsitaadiga

softis, sain kuidagi nii, et tegin endale uue kasutaja, seal olid õiged kellad ees.
A kui ise õli vahetada, kuidas ma counteri saan ära resettida?
Ainult juhtmega?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 19:54:24 vasta tsitaadiga

Laurxi hindadega polegi mul väga vahet icon_biggrin.gif
Staazi alles üle 5 aasta veits ja 225kw.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 20:03:03 vasta tsitaadiga

metskotkas, anna number, vaatame.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.10.2020 20:04:09 vasta tsitaadiga

Subarul (127 kw) kõige kallim Ergo, 87€ aasta. Salva real näitab "tehniline viga" icon_smile.gif
Odavaim 44€ aasta icon_eek.gif Eelmisel aastal pidin veel üle 60 maksma.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 20:06:26 vasta tsitaadiga

vaadake nüüd samu asju iizist ja saate aru, palju " maakler" tahab.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 20:22:30 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vaadake nüüd samu asju iizist ja saate aru, palju " maakler" tahab.

Aga minul oli iizist abi. If-i tegelane uuris ja puuris ja vastust ei saanud. Helistasin iizisse ja lugu sai kiiresti lahendatud!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 20:30:37 vasta tsitaadiga

https://m.kasulik.delfi.ee/article.php?id=91322267

Mingi napakas jälle, ostab kasutatud premiumi ja tahab uut autot poest. Keti vahetus normaalne asi, ostan kasutatud auto ja esimesena kontrollin kas rihmad/ketid vahetatud. Kui ei, vahetan ära.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 21:04:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
metskotkas, anna number, vaatame.

Vaata.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 21:14:41 vasta tsitaadiga




https://m.kasulik.delfi.ee/article.php?id=91322267

Mingi napakas jälle, ostab kasutatud premiumi ja tahab uut autot poest. Keti vahetus normaalne asi, ostan kasutatud auto ja esimesena kontrollin kas rihmad/ketid vahetatud. Kui ei, vahetan ära.

sellise asja puhul on esimene asi kontrollida, kas on vahetatud. kui on maailma ainus auto, võtan selle raha eest riski ja vahetan* ise, b võtab kõrvalt sellise auto, millel on tõestatud, et on vahetatud.
kummaline on see, et kohe ei tulnud hooratta kolin välja jms. pigem läks mingi oma tuttava juurde eputama ja see siis omast kogemusest ütles, et õu, see ei ole mitte isikupära vaid kett on kulunud ning hooratas koliseb.. ja siis mindi aasta-autosse kontrollima ning rumalale selgus tõde.
*tellin teenuse mis lisab hulga kulusid, mitte ei lähe tagantjärele müüja juurde ulguma, et tahaks osa rahast tagasi saada.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 21:41:05 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Laurxi hindadega polegi mul väga vahet icon_biggrin.gif
Staazi alles üle 5 aasta veits ja 225kw.

nats üle 5a ja 184kw puhul ikka 18€/kuu icon_sad.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 22:01:03 vasta tsitaadiga

Mu 180kW bumerile näitab LKF parimaks hinnaks 1a 161€, kalleim 223€. Reaalsuses maksan 143€/aasta
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 22:19:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:



https://m.kasulik.delfi.ee/article.php?id=91322267

Mingi napakas jälle, ostab kasutatud premiumi ja tahab uut autot poest. Keti vahetus normaalne asi, ostan kasutatud auto ja esimesena kontrollin kas rihmad/ketid vahetatud. Kui ei, vahetan ära.

sellise asja puhul on esimene asi kontrollida, kas on vahetatud. kui on maailma ainus auto, võtan selle raha eest riski ja vahetan* ise, b võtab kõrvalt sellise auto, millel on tõestatud, et on vahetatud.
kummaline on see, et kohe ei tulnud hooratta kolin välja jms. pigem läks mingi oma tuttava juurde eputama ja see siis omast kogemusest ütles, et õu, see ei ole mitte isikupära vaid kett on kulunud ning hooratas koliseb.. ja siis mindi aasta-autosse kontrollima ning rumalale selgus tõde.
*tellin teenuse mis lisab hulga kulusid, mitte ei lähe tagantjärele müüja juurde ulguma, et tahaks osa rahast tagasi saada.


Loe ikka artikkel läbi ka. Müüja väitis, et peabki olema nii, normaalne heli. Ja heli tekkis ainult külmkäivitusel. Kui ostma läks, oli mootor töösoe. Mindi kontrolli, sai kinnitust, et pole normaalne.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 22:25:22 vasta tsitaadiga

No siis mingu kohe kontrolli, mida sa kuulad müüjat. Raske enne ostu lasta mujal üle kontrollida?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2020 22:38:32 vasta tsitaadiga

Kui müüja ütles, et "nii peabki olema" ja nõus olid.. .. oledki rumal.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 22:40:58 vasta tsitaadiga

Kõik ei ole autoeksperdid, eeldavad, et firma-müüja ei tegele pettusega. Autot ostes on see paraku jah vale eeldus, petetakse palju.

Pidada inimest seetõttu rumalaks on üsna rumal.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 22:45:10 vasta tsitaadiga

Eriti, kui ei osta eraisikult.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 22:45:42 vasta tsitaadiga

Uut autot ostes on oluline järelturu uuring. See näitab palju ostetava auto kohta!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.10.2020 06:37:22 vasta tsitaadiga

Arvestades kui palju kõntsa järelturul on, tuleb ennast harida enne ostu, mitte osta "punast". Tahad mitte hävida, teed ennast enne soetamist väheke teadlikuks, et vähem jama oleks. Keegi ei müü head asja ära, müüakse, et a) teenida, b) pääseda kallist remondist.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 07:51:27 vasta tsitaadiga

Müüakse ka head asja. Jälle õhkub Sinu poolt seda sama mõtteviisi - Keegi ei müü head asja, kõik 3.0 mehed on rotid....
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 08:37:57 vasta tsitaadiga

Millal talverehvi soovitate alla panna? Hommikul oli 9 kraadi, piirolukorras suvekas on jama nüüd.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 08:52:56 vasta tsitaadiga

Naabril juba naast all
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.10.2020 08:55:58 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
müüakse, et a) teenida, b) pääseda kallist remondist.


c) auto tüütab ära ja tahetakse teistsugust, d) elukorralduse muutus
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.10.2020 08:59:00 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Millal talverehvi soovitate alla panna? Hommikul oli 9 kraadi, piirolukorras suvekas on jama nüüd.
pühapäeval ähvardab 5/0 siin pealinna kandis
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 09:09:31 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
prtv kirjutas:
Millal talverehvi soovitate alla panna? Hommikul oli 9 kraadi, piirolukorras suvekas on jama nüüd.
pühapäeval ähvardab 5/0 siin pealinna kandis

ma õnneks pühapäeviti ei sõida
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2020 09:12:42 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
prtv kirjutas:
Millal talverehvi soovitate alla panna? Hommikul oli 9 kraadi, piirolukorras suvekas on jama nüüd.
pühapäeval ähvardab 5/0 siin pealinna kandis

Keegi usub seda ennustust icon_eek.gif
Ok, Nordland Norra (polaarjoone taga) lubab nädala pärast -1 C. Õõvastav
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.