QB videot vaadates tuleb neist enamasti ikka puhast rämpsu välja - $1 eest ostad kasti millest saad 100 kulda ja asja mis maksab mängus 10 kulda. Ja siis teed re-rolli 100 kulla eest ning saad uuesti 10 kulla väärtuses asja.
Ehk kõige puhtakujulisem hasartmäng. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.
Minu arvates väljendab ta tõesti ennast väga otsekoheselt. Samas muidugi, ta ei varjagi, et ta elus on raske periood. See ropendamine ja reketipulga otsa istumine ja muud sellised labasused - see pole ju ühegi normaalse
45 aastase mehe jutt. Keskeakriis?
vaikselt, tasa ja targu tuli konto kuues 3mark ära
Victory!
Battle: Malinovka
Vehicles: Prototipo Standard B
Experience received: 7 640 (x4 for the first victory each day)
Credits earned: 76 050
Battle achievements: 3 Marks of Excellence, Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Mission fulfilled! Reward: Added: Small Repair Kit (x1), Manual Fire Extinguisher (x1), Small First Aid Kit (x1)
Reserve Stock received: 7 605
Sa pead õli tulle valama ja hakkama jälle otsast ussitama? Vaata peeglisse ja mõtle, mida ise võiksid teistmoodi teha.
FastPotty kirjutas:
yerba kirjutas:
arny kirjutas:
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.
Minu arvates väljendab ta tõesti ennast väga otsekoheselt. Samas muidugi, ta ei varjagi, et ta elus on raske periood. See ropendamine ja reketipulga otsa istumine ja muud sellised labasused - see pole ju ühegi normaalse
45 aastase mehe jutt. Keskeakriis?
Sa pead õli tulle valama ja hakkama jälle otsast ussitama? Vaata peeglisse ja mõtle, mida ise võiksid teistmoodi teha.
FastPotty kirjutas:
yerba kirjutas:
arny kirjutas:
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.
Minu arvates väljendab ta tõesti ennast väga otsekoheselt. Samas muidugi, ta ei varjagi, et ta elus on raske periood. See ropendamine ja reketipulga otsa istumine ja muud sellised labasused - see pole ju ühegi normaalse
45 aastase mehe jutt. Keskeakriis?
Tegelikult valad ju sina õli tulle. kuigi sa seda ei taha tunnistada. Aga sulle meeldib see, eksole, yerba? Kuidas see üldse sinusse puutub, mida meie pyromaniga räägime?
Sa pead õli tulle valama ja hakkama jälle otsast ussitama? Vaata peeglisse ja mõtle, mida ise võiksid teistmoodi teha.
FastPotty kirjutas:
yerba kirjutas:
arny kirjutas:
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.
Minu arvates väljendab ta tõesti ennast väga otsekoheselt. Samas muidugi, ta ei varjagi, et ta elus on raske periood. See ropendamine ja reketipulga otsa istumine ja muud sellised labasused - see pole ju ühegi normaalse
45 aastase mehe jutt. Keskeakriis?
Tegelikult valad ju sina õli tulle. kuigi sa seda ei taha tunnistada. Aga sulle meeldib see, eksole, yerba? Kuidas see üldse sinusse puutub, mida meie pyromaniga räägime?
Sa pead õli tulle valama ja hakkama jälle otsast ussitama? Vaata peeglisse ja mõtle, mida ise võiksid teistmoodi teha.
FastPotty kirjutas:
yerba kirjutas:
arny kirjutas:
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.
Minu arvates väljendab ta tõesti ennast väga otsekoheselt. Samas muidugi, ta ei varjagi, et ta elus on raske periood. See ropendamine ja reketipulga otsa istumine ja muud sellised labasused - see pole ju ühegi normaalse
45 aastase mehe jutt. Keskeakriis?
Tegelikult valad ju sina õli tulle. kuigi sa seda ei taha tunnistada. Aga sulle meeldib see, eksole, yerba? Kuidas see üldse sinusse puutub, mida meie pyromaniga räägime?
Rääägime? Mina sinuga? Oled kindel?
Sa pead siin mingit omaenese monoloogi, sest minu otsestele küsimustele sa ei ole vaevunud vastata.
Ja nagu ma eelnevalt olen juba korra öelnud, ära ürita oma möödupuu järgi minu olemust lahata!
Minu poolt sinu suhtes over and out!
Sa ei ole väärt ka kümmet sekundit enam minu ajast! _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
viimati muutis pyroman11 10.10.2020 13:24:43, muudetud 1 kord
lubasin palgapäeva raames endale ka siis 30 "kastikest"
tulemuseks ca 10 päeva premmi, hunnik hõbedat, hunnik demount kitte ja tankidest elc90, wz120 ja amxCDA
võib rahule jääda, kuna pmst ostsin "kulda premmi tarbeks võimalusega nata midagi juurde saada"
e.
Victory!
Battle: Steppes
Vehicles: 60TP Lewandowskiego
Experience received: 4 336 (x2 for the first victory each day)
Bonds received: 7
Credits earned: 119 220
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Mission fulfilled! Reward: Added: Small Repair Kit (x1), Manual Fire Extinguisher (x1), Small First Aid Kit (x1)
Reserve Stock received: 11 922
Victory!
Battle: Steppes
Vehicles: 60TP Lewandowskiego
Experience received: 4 336 (x2 for the first victory each day)
Bonds received: 7
Credits earned: 119 220
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Mission fulfilled! Reward: Added: Small Repair Kit (x1), Manual Fire Extinguisher (x1), Small First Aid Kit (x1)
Reserve Stock received: 11 922
Vaatasin ära. Positsioonivalik oli hea, lisaks oli sul mingi support t30 näol ka. Nii, et outrunnida oli neil raske seda positiooni. Ütleme ausalt, tier X'i nauditav mängida tier 9'sate vastu. Kahju, et sellist MM'i tänapäevla nii vähe antakse. See ka üks põhjus miks ma ise tier X'i väga ei mängi. Tavaline MM ikka täis tier X vastu, 3 artyt, 2 EBR, üks tava skaut, 2 shitbarni, 2-3 muud tier X TD'd. No ja sisi mida sa teed sellise MM'iga enda heavy tankiga
Ma sain 350k+350k+150k kreda, 1 prem päeva, 1+1+5 demount kiti, 1+5 kreda boosterit ja 5x 50% xp boosteri.
Kõigile va 1 tegin rerolli, ehk kulda sain ka pmst 100. Ja teie siin luuletate tier 8 premmide sajust... _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
3x10 kastiga ainult 1 premm tank - Strv
Klaus Kellerman ei saanud vist ühtegi 100 kingitud kastiga.
Ta sai vist 91 kastiga alles esimese tanki aga ta oli päris palju kaste rerollinud ja paar korda isegi viimase korrani ka. Seega sisuliselt 100+ kasti, et esimene tank saada.
Need kastid on suht saastad võrreldes jõulukastidega, kui premmtanki (enamik tanke on ka suht kehvad) kastidest ei rolli siis kaotad igal juhul raha, sest enamik lisaboonuseid on suht väärtusetud. Kui veel rerollid ka siis enamik ajast kaotad kogu kasti väärtuse.
Tegu on pesuehtsa kasiino mänguautomaadiga, ehk siis hasartmänguga.
Edit: sattusin tõelise spetsialisti peale, teamstunnis mind terve mängu.
https://tanks.gg/eu/pedjas
Artydega 40k+ mängu
Võtsin kah vist alguses mingi 5 kasti. Sealt tulid enamasti jah suht mõttetud buusterid mida on mul nii palju, et peab mitu kuud mängima, et ära kulutada...
siis kui oma tiim on piix, peab ikka "üksinda" carryma
Spoiler
see on ilmselt kõrgeim dmg mis ma teinud olen tier 5 tankiga
vb saan esimese 3rd gunmarki sellel tankil, miski 92% peal
// edit: tuli ära minu esimene 3rd gunmark
Spoiler
ilmselt sellega on lihtsam saada, sest sellel on pref mm ehk max tier 6. cromwellil mingi 87,42%, jube keeruline 95% peale saada, sest tier 8 mängud ja ma ei oska veel häid positsioone võtta
Sa pead õli tulle valama ja hakkama jälle otsast ussitama? Vaata peeglisse ja mõtle, mida ise võiksid teistmoodi teha.
FastPotty kirjutas:
yerba kirjutas:
arny kirjutas:
halloo, nagu tõsiselt räägid ve. Selles eas võiks juba mõistust rohkem olla. Loodan, et haldajad loevad ka seda siin.
Khmm, pyroman on tõesti veits reljeefne väljenduja aga mõnusalt otsekohene ja seda on täitsa hea lugeda. Aus värk, eestimaine.
Minu arvates väljendab ta tõesti ennast väga otsekoheselt. Samas muidugi, ta ei varjagi, et ta elus on raske periood. See ropendamine ja reketipulga otsa istumine ja muud sellised labasused - see pole ju ühegi normaalse
45 aastase mehe jutt. Keskeakriis?
Tegelikult valad ju sina õli tulle. kuigi sa seda ei taha tunnistada. Aga sulle meeldib see, eksole, yerba? Kuidas see üldse sinusse puutub, mida meie pyromaniga räägime?
Rääägime? Mina sinuga? Oled kindel?
Sa pead siin mingit omaenese monoloogi, sest minu otsestele küsimustele sa ei ole vaevunud vastata.
Ja nagu ma eelnevalt olen juba korra öelnud, ära ürita oma möödupuu järgi minu olemust lahata!
Minu poolt sinu suhtes over and out!
Sa ei ole väärt ka kümmet sekundit enam minu ajast!
No tundub, et ikka olen. Pühendad mulle ju terve monoloogi.
Meie vahe on lihtsalt see, et mina postitan siia kommentaare lihtsalt nagu muuseas, kord kuus. Et chatil elu sees hoida.
Oli oodatav, et Wolrd of Tanks on langenud HV foorumis juba teisele lehele, sest see mäng ongi täpselt nii palju väärt. Ma arvan, et te võtate liiga tõsiselt seda foorumit siin. Kedagi ei huvita teie WoT-i staatus ja veel vähem teie kommentaarid. Meie võime siin omavahel lõõpida reketipulkadest ja muust labasusest, aga see on pigem selleks, et wot-i foorum üldse veel elus püsiks, tänu paarile fännile. Nagu ka wot, on ka HV Wolrd of Tanks varsti minevik.
Ja ära ole kuri, Pyroman. Sina teed oma tööd, mina teen oma. Sina elad oma elu, mina oma elu. Elame seda nii hästi, kui oskame, milleks seda mürgitada? Sa oled kindlasti hea töömees ja sul pere ootab kodus - vähemalt normaalne mees, kelle pärast ei pea rahvahääletust tegema, kas kahe mehe (või kahe naise) abielu on normaalne suhe..
Ah, las laps hullab! Targem on edaspidi kergelt muiata ja mõelda "Ega ta ise süüdi pole et sünnitusosakonnas põrandale pillati!" _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Sapisadu?...mängige Tanki parem, halloween on......
Pole väga süvenenud aga paljalt skinnide pärast ei viitsi tõmmelda.
Viimasel ajal on palju selliseid auhindu mida vaadates mõtled, et kuhu ma selle pistan või millise võileiva vahele panna. _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
a ju ma olen siis loll...33+K lahingut ja veel nüri pole
No siis ju hästi! Järelikult sobib sulle selline madistamine.
Aga mina olen liiga vana vist selleks Ei paku lihtsalt pinget.
Aga nüüd teisest teemast.
Võtan vastu õnnitlusi, lilli, torte ja head konjakit, ning muidugi rahalisi õnnitluskaarte!
Eile sai siis viimane tank lahti tehtud ja seega on kõik 341 tanki lahti arendatud.
Lollilt tühi tunne on sees peale pikaaegset eesmärgile püüdmist...
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Kas leidub mingit Eesti klanni, kus rahvas niisama koos vahepeal platooni teeb ning ei ole kohustust klannisõdades osaleda. Olen ise 2 nädala kaupa merel ja mängin aeg ajalt vabal ajal, kasutaja Kindral mängus.
Leidub siin äkki juhuslikult mõni kamp, kes seda uut Halloweeni game mode'i regulaarselt mängib? Pole ise kunagi platoonitaja olnud, aga krt selles uues modes ei kannata randomitega kohe üldse mängida Ise saan WoT'is täitsa okeilt hakkama, päris tomat ei ole, kasutaja: Jaak_Taiger
Leidub siin äkki juhuslikult mõni kamp, kes seda uut Halloweeni game mode'i regulaarselt mängib? Pole ise kunagi platoonitaja olnud, aga krt selles uues modes ei kannata randomitega kohe üldse mängida Ise saan WoT'is täitsa okeilt hakkama, päris tomat ei ole, kasutaja: Jaak_Taiger
Vapsee, võsauunikum Keegi pole kuulnud, pole näinud, klannis pole käinud aga ilmselt Eestis mingi Top 50 mängija minimaalselt ja võibolla Top 30 kui rerollid välja jätta.
Vapsee, võsauunikum Keegi pole kuulnud, pole näinud, klannis pole käinud aga ilmselt Eestis mingi Top 50 mängija minimaalselt ja võibolla Top 30 kui rerollid välja jätta.
mul on muidu siin hetkel 9 missiooni enne neid lõpukaid teha .. aga enamus on blokkimise või siis 30 internal crit hitti 10 mängu jooksul (olen ragistanud neid pea pool aastat juba, aga mu mängustiil vist ei soosi sisemiste vigastuste tekitamist, kuigi paar korda olen maru lähedal olnud)
aga kuna I (excalibur) ja II (chimera) kampaania omadest on kõik lõpukad tehtud "with honors" on mul 8 direktiivi, mida ma kasutan nende jaoks .. sest mul pole kunagi olnud probleemi mastery I kätte saamisel ning 20 mängu jooksul 3x saada seda mängides teatud tanke peaks olema suht ez-pz
eile tegin nt kolme mänguga jutti ära sakslaste "ole tiimis top mängija blokitud dämmi poolest" oma ustava VK72'ga
kuna hetkel on suhteliselt hästi läinud üleüldiselt ja tunnen end olevat nö. missioonide tegemise lainel loodan enne aasta lõppu (vb. ehk isegi enne detsembrit) selle koletise kätte saada
saakski klannile (RGT) CW tarbeks juurde ühe .. kui just vanad tuttavad POWNY'st mulle taas mingit mega pakkumist ei tee, et ma nendega uuesti liituks .. teoorias on nad vaikselt juba nädalaid proovinud mind endile "varastada"
Need internal critical missioonid on puhas RNG, tuleb kasutada suure kaliibriga HE moona ja loota, et joppab. Ise sain ka kõik direktiivid kätte ja kasutasin samamoodi nende blokk ja critical misside bypassimiseks. Coalition mastery oli lihtne, tegin vist 6 mänguga ära aga alliances ei ole leidnud head tanki, millega seda teha ja unioni ei ole veel proovinudki. Enamasti on probleem selles, et mängud saavad enne läbi kui piisavalt dmg saab teha.
mulle klannikaaslane soovitas alliance missioonideks t28 protot või tavalist t28 .. kuna tegemist on tankiga, mida paljud bob'id suhteliselt edutult mängivad peaks nendega mastery kergelt tulema .. ise kipun vist rohkem poola t8 heavy peale hea kerge tank, mida mängida ja millega mul ace'i tuli kui seeni pärast vihma
union on plaanis teha hype59 või t54mod1'ga
bloc on plaanis teha kas indian pz'ga või vk100 (samamoodi enamus inimesi ei suuda normaalselt mängida neid)
coalitsiooni jaoks on mul standardB (3marked) või progetto mõttes .. kuigi väga hästi mängitud tankid on mul endal ka nendega tulemused kõvasti üle keskmise
Sain just Alliance tehtud ja seda nelja mänguga Ise kasutasin M103, sellel expectation üsna madal. nüüd veel Union jäänud. Üldiselt tundubki, et tier 9 on sweetspot nagu ülejäänud mänguski.
Edit: Sain Unioni ka tehtud ja lõpuks on see elukas garaazis. Kasutasin OBJ 430 II selleks.
tegin siis union missioonid "with honors" ning tänu sellele oli mul 6 direktiivi vaba .. need kasutasin siis bloc ja alliance 15 "skippimiseks" ning farmisin coalition 15 standard B ja Udes 16 abiga
a ju ma olen siis loll...33+K lahingut ja veel nüri pole
No siis ju hästi! Järelikult sobib sulle selline madistamine.
Aga mina olen liiga vana vist selleks Ei paku lihtsalt pinget.
Aga nüüd teisest teemast.
Võtan vastu õnnitlusi, lilli, torte ja head konjakit, ning muidugi rahalisi õnnitluskaarte!
Eile sai siis viimane tank lahti tehtud ja seega on kõik 341 tanki lahti arendatud.
Lollilt tühi tunne on sees peale pikaaegset eesmärgile püüdmist...
Kui nii, päris ausalt ja otsekoheselt välja öelda, siis kui palju nende 341 tanki hankimiseks ka raha on kulunud? On Sul aimu, vähemalt suurusjärk?
Mina jäin eelmisel aastal "arendamises" pidama, ühel hetkel lihtsalt tundus, et ei ole mõistlik raha sellesse mängu matta. Need 50-100 eurot kuus mind vaesemaks ei teeks, aga ikkagi, ei tundunud ratsionaalne. Rahale leiab alati kasutust ka mujal.
Ka tasuta mängides annab WoT mõnikord võimalusi - eile tegin ühe õnnestunud mängu, kus XP oli 2533 ning WN8 15577. Eks WoT vist meelitab ka vahepeal
Miks tuhnid teiste rahakotis? Omal vähe, et pead teiste raha lugema?
FastPotty kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
McRicco kirjutas:
a ju ma olen siis loll...33+K lahingut ja veel nüri pole
No siis ju hästi! Järelikult sobib sulle selline madistamine.
Aga mina olen liiga vana vist selleks Ei paku lihtsalt pinget.
Aga nüüd teisest teemast.
Võtan vastu õnnitlusi, lilli, torte ja head konjakit, ning muidugi rahalisi õnnitluskaarte!
Eile sai siis viimane tank lahti tehtud ja seega on kõik 341 tanki lahti arendatud.
Lollilt tühi tunne on sees peale pikaaegset eesmärgile püüdmist...
Kui nii, päris ausalt ja otsekoheselt välja öelda, siis kui palju nende 341 tanki hankimiseks ka raha on kulunud? On Sul aimu, vähemalt suurusjärk?
Mina jäin eelmisel aastal "arendamises" pidama, ühel hetkel lihtsalt tundus, et ei ole mõistlik raha sellesse mängu matta. Need 50-100 eurot kuus mind vaesemaks ei teeks, aga ikkagi, ei tundunud ratsionaalne. Rahale leiab alati kasutust ka mujal.
Ka tasuta mängides annab WoT mõnikord võimalusi - eile tegin ühe õnnestunud mängu, kus XP oli 2533 ning WN8 15577. Eks WoT vist meelitab ka vahepeal
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.