Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 21:24:07 vasta tsitaadiga

no jah aga profiiti lõikab emafirma
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.09.2020 08:53:41 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
See on see luksus kui töötad riigile luurevara loojana, kes raha niisama trükib kuidas tahab!


Mis aineid sa teed? icon_biggrin.gif
MSil on raha nagu muda, see 7 miljardit oli nagu köhatus neil välja käia.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 07:51:11 vasta tsitaadiga

tundub, et kusagil eile ei müüdud meil xboxe... konsoolid.ee lehelt sai ise tellitud series X endale ette, loodetavasti kõik sujub ja saab novembris ikka kätte icon_smile.gif

A usas oli sama jama xboxi tellimustega mis oli playstationiga... kogused väga piiratud ja kokkuostjad tegid suuremas osas puhta töö... huvitav kes ostab neid ebays 1200 eest?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 08:52:38 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
https://www.videogameschronicle.com/news/amazons-xbox-one-x-sales-rank-was-up-750-following-series-x-pre-orders/

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 08:57:49 vasta tsitaadiga

Viimane lause on huvitav :

“Similar to what fans have seen with previous generations, the name ‘Xbox Series X’ allows room for additional consoles in the future,” the Microsoft rep told us.


seega tuleb ilmselt mingi võimsam kast mingite aastate pärast veel mis ei ole veel uus gen a võimsam kui see series X hetkel on.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:22:25 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
See on see luksus kui töötad riigile luurevara loojana, kes raha niisama trükib kuidas tahab!


Mis aineid sa teed? icon_biggrin.gif
MSil on raha nagu muda, see 7 miljardit oli nagu köhatus neil välja käia.

Rocstar Games - ca 18 billionit
Bethesda Games - ca 7.5 billionit
Microsoft - ca 1000 billionit

Market cap for reference, Microsofti jaoks on see nagu peenraha icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:33:35 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
tundub, et kusagil eile ei müüdud meil xboxe... konsoolid.ee lehelt sai ise tellitud series X endale ette, loodetavasti kõik sujub ja saab novembris ikka kätte icon_smile.gif

A usas oli sama jama xboxi tellimustega mis oli playstationiga... kogused väga piiratud ja kokkuostjad tegid suuremas osas puhta töö... huvitav kes ostab neid ebays 1200 eest?


Eile näitas MSi oma lehel tükk aega et on stockis aga maksta ei lasknud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:54:29 vasta tsitaadiga

Leht küll uimas ja korra või paar näitas ka veateadet, aga sain MS ametlikust Saksamaa veebipoest konsooli tellitud (saatmise variant Eestisse on seal täiesti olemas). Amazon.de oli mul plaan B-na samuti lahti ja isegi peale seda, kui mul endal oli MS lehelt ost juba tehtud, nägin seal endiselt pre-order nuppu (kellaeg võis olla 10:10 või 10:15). Series X-id läksid kui soojad saiad, samas Series S-i sai veel tunde hiljem osta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2020 10:23:06 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
softis kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
See on see luksus kui töötad riigile luurevara loojana, kes raha niisama trükib kuidas tahab!


Mis aineid sa teed? icon_biggrin.gif
MSil on raha nagu muda, see 7 miljardit oli nagu köhatus neil välja käia.

Rocstar Games - ca 18 billionit
Bethesda Games - ca 7.5 billionit
Microsoft - ca 1000 billionit

Market cap for reference, Microsofti jaoks on see nagu peenraha icon_biggrin.gif


Miks sa miljard/triljon ei taha öelda? icon_confused.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 08:21:18 vasta tsitaadiga

No see nimevalik on ikka suht ebaõnnestunud ka, Xbox One X vs Xbox Series X. Vb mingi tädi Maali tahtis lapsele rõõmu teha ja uus konsool jõuludel kuuse alla panna.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 08:22:02 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
No see nimevalik on ikka suht ebaõnnestunud ka, Xbox One X vs Xbox Series X. Vb mingi tädi Maali tahtis lapsele rõõmu teha ja uus konsool jõuludel kuuse alla panna.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 08:38:06 vasta tsitaadiga

Nimega pandi rappa juba, siis kui neil teine konsool välja tuli. 360?! icon_rolleyes.gif Sealt edasi on juba täielik katastroof.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Calm
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2020




sõnum 26.09.2020 18:35:34 vasta tsitaadiga

Kust Te oma xboxid siis tellisite ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeburek
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2009




sõnum 26.09.2020 20:12:33 vasta tsitaadiga

Calm kirjutas:
Kust Te oma xboxid siis tellisite ?


Eile tellisin läbi ms supordi series x, poola laos oli saadaval.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.09.2020 08:48:07 vasta tsitaadiga

Poes võiks uuemad versioonid olla aasta arvuga. Xbox series s(2020). Kehtib ka pc juppide kohta. Näiteks toitekaid on sama seeria mitu revisioni. Hea on kui mõni pood on uuema ja parema eraldi märkinud.

Läks vist nii, suures ostlemis tuhimas võib selle vea igaüks teha
https://youtu.be/IoscRN4rB0U
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 16:32:54 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 16:39:11 vasta tsitaadiga

Early Access, Xbox on doomed, Spider-Man oli 8 sekundit ainult PS5-l.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 16:50:06 vasta tsitaadiga

Misasja, kaks minutit 8 sec icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 17:47:15 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Misasja, kaks minutit 8 sec icon_lol.gif


Võimalik, et GTA 5 on veel hullem see näitaja.
Teen pärast katse.

edit:
46s - peamenüü
04:10 - peamenüü + mängu minemine (online)


Spoiler Spoiler Spoiler

Arvatavasti varsti on Digital Foundry'lt mõni asisem video ka tulemas.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 22:01:42 vasta tsitaadiga

Mnjaaa jama on see, et siin võrreldakae tavalist ketast ssd kettaga, hea oleks võrdlus xbox one x ssd kettaga vs series x oma kettaga kas ka siis vahe oleks nii suur, ma miskipärast arvan, et vahe oleks minimaalne kui üldse... pigem on vahe ikka uute mängudega... seega hetkel pole see mingi näitaja, igaljuhul hdd vs ssd kettaga on vahed suured...

Spoiler Spoiler Spoiler



kettal pidi ruumi olema midagi 800gb jagu kui seal pole ühtegi mängu installitud...

konsool on suht hääletu icon_cool.gif

uus kast pidi olema suht sõrmejälje magnet...

ühe tüübi jutu järgi pidi konsoolile suht lihtsalt tekkima kriimud, tal õnnestus oma konsool puldiga ära kriipida...

vanad mängud toimivad kenasti väliselt kettalt, one ja xbox 360 omad ja toetavad väliselt kettalt quick resumi...

microsoft väitis, et need konsoolid mis saadeti varajaste ülevaadete tegemiseks ei ole päris need mis poodi tulevad... eks ole siis näha.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 23:38:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tal õnnestus oma konsool puldiga ära kriipida..

kohe on aliexpressis kaitsekiled müügil, raudselt
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 00:11:07 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

tal õnnestus oma konsool puldiga ära kriipida..

kohe on aliexpressis kaitsekiled müügil, raudselt


Xbox series x reviewi keskel - “And now a word from our sponsor Dbrand...”
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.09.2020 08:36:54 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Misasja, kaks minutit 8 sec icon_lol.gif


Võimalik, et GTA 5 on veel hullem see näitaja.
Teen pärast katse.

edit:
46s - peamenüü
04:10 - peamenüü + mängu minemine (online)


RDR2 laeb jah hullult kaua, PS4P peal on sama lugu.
GTA Online laeb isegi arvutil kaua, see on puhtalt RS'i taristu/saamatu koodi taga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 29.09.2020 14:31:18 vasta tsitaadiga

Kust series x veel tellida saab? Siiani ükski UK ega Saksamaa leht eestisse saata ei lase neid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 15:19:05 vasta tsitaadiga

Amazon.de ka ei saada? PS5 puhul vähemalt puldiga ütleb et saadab ka Eestisse
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2020 22:10:12 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Kust series x veel tellida saab? Siiani ükski UK ega Saksamaa leht eestisse saata ei lase neid.

Microsoft UK poel silm peal hoida vast kõige mõistlikum, äkki tuleb juurde.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2020 23:46:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 09:58:04 vasta tsitaadiga

minake, kahetsed juba oma ostu? icon_lol.gif Miks videos seda ei mainita, et mängides series s peal vanu mänge on pilt kehvem kui algsel one x'l?
Kui sony eksklusiivid pinget ei paku, siis on series x väga hea valik koos game pass ultimate tellimusega. Palju viimane on, 10-15 eur kuus? Sihipäraselt kasutades väärt diil.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 10:23:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

8,99 kuu peale...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 03.10.2020 10:53:18 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
minakeMiks videos seda ei mainita, et mängides series s peal vanu mänge on pilt kehvem kui algsel one x'l?


Sellepärast, et x on mõeldud 4K jaoks ja series s 1440p. X peal on mängud "enhanced". Series S saab eraldi täiendused osadele mängudele. lukustamata fpsiga mängude fps tõuseb jne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 11:47:15 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
tofay kirjutas:
minakeMiks videos seda ei mainita, et mängides series s peal vanu mänge on pilt kehvem kui algsel one x'l?


Sellepärast, et x on mõeldud 4K jaoks ja series s 1440p. X peal on mängud "enhanced". Series S saab eraldi täiendused osadele mängudele. lukustamata fpsiga mängude fps tõuseb jne.


tofay vist ajas nimed sassi või ta teab midagi, mida teised ei tea, sest Series S kohe kindlasti ei saa olla kehvem One X-ist.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 03.10.2020 13:49:27 vasta tsitaadiga

Uudis tuli sellest, et one x enhancements patchid ei tööta series s peal, ainult series x peal.
Põhjus lihtne. Milleks vaja 1440p masinale 4K graafikat. Loomulikult tuli koha välja ka "series s on nõrgem kui one x" narrativ
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 18:05:50 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Uudis tuli sellest, et one x enhancements patchid ei tööta series s peal, ainult series x peal.
Põhjus lihtne. Milleks vaja 1440p masinale 4K graafikat. Loomulikult tuli koha välja ka "series s on nõrgem kui one x" narrativ

Mõneti tõsi. Et Series S GPUst sama hea perf välja võluda kui One X on vaja ikka korralikult RDNA2 jaoks optimiseerida. Samas CPU ja storage Series S'il ikka kordades parem, see gigabait kasutatavat mälu vähem ei tohiks ka eriti rolli mängida, kuna SSD tõttu lihtsalt pole vaja nii palju asju mälus hoida. Tore oleks, kui Series S One X-i versioone mängiks (4K skaleeritud alla ikka parem kui 900p skaleeritud üles icon_razz.gif) aga eks lisa RAM + suurem SoC ei oleks lihtsalt eelarvesse mahtunud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2020 08:30:24 vasta tsitaadiga

ma arvan, et ei kahetse series x konsooli eeltellimust, ma vaatasin nii ps5 või xboxi mänge mida lubati, siis xboxi mängud meeldivad rohkem, ps5 peal pole... midagi hetkel minu jaoks. Xbox one x oli mingi aeg, olin rahul, a müüsin maha mingi vahe, hetkel on ps4 pro... eksklusiivid mis huvi on pakkunud sai läbi tehtud, va person 5 mis on veel pooleli a see on ka MEGA pikk... ehk on selleks ajaks läbi kui xbox tuleb, kuna sinna on juba 3 mängu olemas mis ootavad mängimist, geras 5, forza 4 horizon ja valkyria 4 mis on vaja lõpuni teha, viimase puhul saab näha kas vana save game on pilves alles ja toimib.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2020 22:16:17 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
ma arvan, et ei kahetse series x konsooli eeltellimust, ma vaatasin nii ps5 või xboxi mänge mida lubati, siis xboxi mängud meeldivad rohkem, ps5 peal pole... midagi hetkel minu jaoks. Xbox one x oli mingi aeg, olin rahul, a müüsin maha mingi vahe, hetkel on ps4 pro... eksklusiivid mis huvi on pakkunud sai läbi tehtud, va person 5 mis on veel pooleli a see on ka MEGA pikk... ehk on selleks ajaks läbi kui xbox tuleb, kuna sinna on juba 3 mängu olemas mis ootavad mängimist, geras 5, forza 4 horizon ja valkyria 4 mis on vaja lõpuni teha, viimase puhul saab näha kas vana save game on pilves alles ja toimib.

Sul siis mängimiseks pc-d pole? Kui jah siis Xbox ongi sulle parim valik IMO.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 01:48:59 vasta tsitaadiga

ei ole pc-d jah, piisab laptopist ja ei taha koju suurt kasti ka.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 08:25:32 vasta tsitaadiga

Kus saaks Series X osta/eeltellida?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 13:21:24 vasta tsitaadiga

hetkel ei tea soovitada kusgailt, oota pigem november ära siis ehk saab poest juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 13:51:56 vasta tsitaadiga

Soome gigantti poest saab eeltellida
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/xbox-konsolit/218667/xbox-series-x-1-tb-musta
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 13:55:15 vasta tsitaadiga

Pole elusees konsoolidega mänginud, vanad head kollased kassetid icon_biggrin.gif Olen puhas PC gamer olnud.
Kuid nüüd kui on olemas uus 65" LG C9 , millel HDMI2.1 olemas, et 4K@120FPSi proovida, siis uued konsoolid iseg pakuks huvi. Eriti Xbox. Samas miks mitte osta veel PS see digital only versioon lisaks.
Kujutan juba ette kui weird on konsooli puldiga mängida. Sõbra juures kunagi proovisin mingit Battlefieldi mängida... paras porno.
Samas spordimängud ja mingid third person hack and slash (Devil May Cry) jne olen ka arvutil puldgia mänginud ja tundus kordades mugavam kui klaveriga.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:21:30 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Soome gigantti poest saab eeltellida
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/xbox-konsolit/218667/xbox-series-x-1-tb-musta

Kas on teada millal see kohale jõuab?

Samuti mis letihinnaga need novembris Eestisse tulevad?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 08.10.2020 14:23:17 vasta tsitaadiga

Väheke laadimisaegade osas ning ka kiirelt jätkamise funktsioonist:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:26:50 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
ViskeRelv kirjutas:
Soome gigantti poest saab eeltellida
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/xbox-konsolit/218667/xbox-series-x-1-tb-musta

Kas on teada millal see kohale jõuab?

Samuti mis letihinnaga need novembris Eestisse tulevad?

8 detsember jõuab soomes lattu. Mõttetu tellida.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 17:50:31 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/j7as8e/jason_ronald_xbox_pm_has_clarified_that_xbox/

pmst on oodata ka mingi aeg, et teised tootjad toodavad seda mälukaarti ja teistes suurustes, seega peab ootama kuniks tekib vajadus selle järgi ja vaadata kes mida pakub icon_cool.gif


https://twitter.com/i/status/1313848098712686594 see on ka päris tabavalt tehtud
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 18:28:18 vasta tsitaadiga

See teiste tootjate jutt tundub olevat kellegi meelevaldne tõlgendus.

https://twitter.com/_XboxNews/status/1313905133705736194
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 10.10.2020 01:17:26 vasta tsitaadiga

Digital Foundry Back Compatibility'st ja seotud atribuutidest:

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 16:35:49 vasta tsitaadiga

Mingi jorss otse laost unboxib.


Link


https://twistedvoxel.com/wp-content/uploads/2020/10/xbox-series-x-retail.jpeg
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 18:50:17 vasta tsitaadiga

Julm, üle lombi elanikud saavad 219 dollariga icon_lol.gif

https://hinta.fi/2056116/seagate-expansion-card-xbox-series-x-s

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2020 19:30:15 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Julm, üle lombi elanikud saavad 219 dollariga icon_lol.gif

https://hinta.fi/2056116/seagate-expansion-card-xbox-series-x-s

USA hind ju ilma maksudeta (lisandub vastavalt osariigis kehtestatud %-le) kopp.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 19:34:28 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/xboxseriesnews1/status/1316749680592781312?s=20

Power consumption:

Xbox One X - idle: 43 watt
Xbox One X - menu: 52 watt
Xbox One X - game: 180 watt

Xbox Series X - idle: 28 watt
Xbox Series X - menu: 50 watt
Xbox Series X - game: 128 watt

#RDNA2 showing very good numbers. Lower power consumption all around!

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.