See on see luksus kui töötad riigile luurevara loojana, kes raha niisama trükib kuidas tahab!
Mis aineid sa teed?
MSil on raha nagu muda, see 7 miljardit oli nagu köhatus neil välja käia. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tundub, et kusagil eile ei müüdud meil xboxe... konsoolid.ee lehelt sai ise tellitud series X endale ette, loodetavasti kõik sujub ja saab novembris ikka kätte
A usas oli sama jama xboxi tellimustega mis oli playstationiga... kogused väga piiratud ja kokkuostjad tegid suuremas osas puhta töö... huvitav kes ostab neid ebays 1200 eest?
“Similar to what fans have seen with previous generations, the name ‘Xbox Series X’ allows room for additional consoles in the future,” the Microsoft rep told us.
seega tuleb ilmselt mingi võimsam kast mingite aastate pärast veel mis ei ole veel uus gen a võimsam kui see series X hetkel on.
See on see luksus kui töötad riigile luurevara loojana, kes raha niisama trükib kuidas tahab!
Mis aineid sa teed?
MSil on raha nagu muda, see 7 miljardit oli nagu köhatus neil välja käia.
Rocstar Games - ca 18 billionit
Bethesda Games - ca 7.5 billionit
Microsoft - ca 1000 billionit
Market cap for reference, Microsofti jaoks on see nagu peenraha _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tundub, et kusagil eile ei müüdud meil xboxe... konsoolid.ee lehelt sai ise tellitud series X endale ette, loodetavasti kõik sujub ja saab novembris ikka kätte
A usas oli sama jama xboxi tellimustega mis oli playstationiga... kogused väga piiratud ja kokkuostjad tegid suuremas osas puhta töö... huvitav kes ostab neid ebays 1200 eest?
Eile näitas MSi oma lehel tükk aega et on stockis aga maksta ei lasknud.
Leht küll uimas ja korra või paar näitas ka veateadet, aga sain MS ametlikust Saksamaa veebipoest konsooli tellitud (saatmise variant Eestisse on seal täiesti olemas). Amazon.de oli mul plaan B-na samuti lahti ja isegi peale seda, kui mul endal oli MS lehelt ost juba tehtud, nägin seal endiselt pre-order nuppu (kellaeg võis olla 10:10 või 10:15). Series X-id läksid kui soojad saiad, samas Series S-i sai veel tunde hiljem osta.
See on see luksus kui töötad riigile luurevara loojana, kes raha niisama trükib kuidas tahab!
Mis aineid sa teed?
MSil on raha nagu muda, see 7 miljardit oli nagu köhatus neil välja käia.
Rocstar Games - ca 18 billionit
Bethesda Games - ca 7.5 billionit
Microsoft - ca 1000 billionit
Market cap for reference, Microsofti jaoks on see nagu peenraha
Miks sa miljard/triljon ei taha öelda? _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
No see nimevalik on ikka suht ebaõnnestunud ka, Xbox One X vs Xbox Series X. Vb mingi tädi Maali tahtis lapsele rõõmu teha ja uus konsool jõuludel kuuse alla panna.
No see nimevalik on ikka suht ebaõnnestunud ka, Xbox One X vs Xbox Series X. Vb mingi tädi Maali tahtis lapsele rõõmu teha ja uus konsool jõuludel kuuse alla panna.
Poes võiks uuemad versioonid olla aasta arvuga. Xbox series s(2020). Kehtib ka pc juppide kohta. Näiteks toitekaid on sama seeria mitu revisioni. Hea on kui mõni pood on uuema ja parema eraldi märkinud.
Mnjaaa jama on see, et siin võrreldakae tavalist ketast ssd kettaga, hea oleks võrdlus xbox one x ssd kettaga vs series x oma kettaga kas ka siis vahe oleks nii suur, ma miskipärast arvan, et vahe oleks minimaalne kui üldse... pigem on vahe ikka uute mängudega... seega hetkel pole see mingi näitaja, igaljuhul hdd vs ssd kettaga on vahed suured...
RDR2 laeb jah hullult kaua, PS4P peal on sama lugu.
GTA Online laeb isegi arvutil kaua, see on puhtalt RS'i taristu/saamatu koodi taga. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
minake, kahetsed juba oma ostu? Miks videos seda ei mainita, et mängides series s peal vanu mänge on pilt kehvem kui algsel one x'l?
Kui sony eksklusiivid pinget ei paku, siis on series x väga hea valik koos game pass ultimate tellimusega. Palju viimane on, 10-15 eur kuus? Sihipäraselt kasutades väärt diil.
minakeMiks videos seda ei mainita, et mängides series s peal vanu mänge on pilt kehvem kui algsel one x'l?
Sellepärast, et x on mõeldud 4K jaoks ja series s 1440p. X peal on mängud "enhanced". Series S saab eraldi täiendused osadele mängudele. lukustamata fpsiga mängude fps tõuseb jne.
minakeMiks videos seda ei mainita, et mängides series s peal vanu mänge on pilt kehvem kui algsel one x'l?
Sellepärast, et x on mõeldud 4K jaoks ja series s 1440p. X peal on mängud "enhanced". Series S saab eraldi täiendused osadele mängudele. lukustamata fpsiga mängude fps tõuseb jne.
tofay vist ajas nimed sassi või ta teab midagi, mida teised ei tea, sest Series S kohe kindlasti ei saa olla kehvem One X-ist.
Uudis tuli sellest, et one x enhancements patchid ei tööta series s peal, ainult series x peal.
Põhjus lihtne. Milleks vaja 1440p masinale 4K graafikat. Loomulikult tuli koha välja ka "series s on nõrgem kui one x" narrativ
Uudis tuli sellest, et one x enhancements patchid ei tööta series s peal, ainult series x peal.
Põhjus lihtne. Milleks vaja 1440p masinale 4K graafikat. Loomulikult tuli koha välja ka "series s on nõrgem kui one x" narrativ
Mõneti tõsi. Et Series S GPUst sama hea perf välja võluda kui One X on vaja ikka korralikult RDNA2 jaoks optimiseerida. Samas CPU ja storage Series S'il ikka kordades parem, see gigabait kasutatavat mälu vähem ei tohiks ka eriti rolli mängida, kuna SSD tõttu lihtsalt pole vaja nii palju asju mälus hoida. Tore oleks, kui Series S One X-i versioone mängiks (4K skaleeritud alla ikka parem kui 900p skaleeritud üles ) aga eks lisa RAM + suurem SoC ei oleks lihtsalt eelarvesse mahtunud.
ma arvan, et ei kahetse series x konsooli eeltellimust, ma vaatasin nii ps5 või xboxi mänge mida lubati, siis xboxi mängud meeldivad rohkem, ps5 peal pole... midagi hetkel minu jaoks. Xbox one x oli mingi aeg, olin rahul, a müüsin maha mingi vahe, hetkel on ps4 pro... eksklusiivid mis huvi on pakkunud sai läbi tehtud, va person 5 mis on veel pooleli a see on ka MEGA pikk... ehk on selleks ajaks läbi kui xbox tuleb, kuna sinna on juba 3 mängu olemas mis ootavad mängimist, geras 5, forza 4 horizon ja valkyria 4 mis on vaja lõpuni teha, viimase puhul saab näha kas vana save game on pilves alles ja toimib.
ma arvan, et ei kahetse series x konsooli eeltellimust, ma vaatasin nii ps5 või xboxi mänge mida lubati, siis xboxi mängud meeldivad rohkem, ps5 peal pole... midagi hetkel minu jaoks. Xbox one x oli mingi aeg, olin rahul, a müüsin maha mingi vahe, hetkel on ps4 pro... eksklusiivid mis huvi on pakkunud sai läbi tehtud, va person 5 mis on veel pooleli a see on ka MEGA pikk... ehk on selleks ajaks läbi kui xbox tuleb, kuna sinna on juba 3 mängu olemas mis ootavad mängimist, geras 5, forza 4 horizon ja valkyria 4 mis on vaja lõpuni teha, viimase puhul saab näha kas vana save game on pilves alles ja toimib.
Sul siis mängimiseks pc-d pole? Kui jah siis Xbox ongi sulle parim valik IMO.
Pole elusees konsoolidega mänginud, vanad head kollased kassetid Olen puhas PC gamer olnud.
Kuid nüüd kui on olemas uus 65" LG C9 , millel HDMI2.1 olemas, et 4K@120FPSi proovida, siis uued konsoolid iseg pakuks huvi. Eriti Xbox. Samas miks mitte osta veel PS see digital only versioon lisaks.
Kujutan juba ette kui weird on konsooli puldiga mängida. Sõbra juures kunagi proovisin mingit Battlefieldi mängida... paras porno.
Samas spordimängud ja mingid third person hack and slash (Devil May Cry) jne olen ka arvutil puldgia mänginud ja tundus kordades mugavam kui klaveriga. _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
pmst on oodata ka mingi aeg, et teised tootjad toodavad seda mälukaarti ja teistes suurustes, seega peab ootama kuniks tekib vajadus selle järgi ja vaadata kes mida pakub
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.