Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 07:50:12 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Mul octavial lähevad ka aegajalt tuled natuke niiskeks seest. Just sisemised nurgad. Kergelt udune seest. Led ei soojenda piisavalt tuld, et saaks ära aurustada. Pidi olema normaalne see asi.


mis aasta octavia on ka? peres 2016a octavia ja peaaegu aasta meie käes olnud ja veel pole näinud sellist asja icon_rolleyes.gif


2018 aasta ja täisled tuledega.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 14:09:24 vasta tsitaadiga

Kellelgi juhuslikult VAG KKL "sinist" kaablit pole vedelema jäänud?

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2020 19:12:20 vasta tsitaadiga

Oisut tervitan
https://www.themoscowtimes.com/2020/09/15/soviet-classic-turns-50-at-gum-autorally-a71436

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 09:28:25 vasta tsitaadiga

https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.09.2020 09:40:59 vasta tsitaadiga

Tegelen töö juures ühele kaubikule uute iluliistude otsimisega mis puruks sõideti. Kõige lihtlabasem must plastik, ca 25cm ja 12cm pikk liist.
Mingid naljamehed teevad pakkumisi stiilis 63+km€ üks liist. Natuke otsimist ja sain lammarist mõlemad 25€ eest kätte icon_lol.gif


viimati muutis Valvejoodik 22.09.2020 09:41:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.09.2020 09:41:30 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.


BMW hiidneerud + Alfa Romeo thumbs_down.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 09:43:43 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.


BMW hiidneerud + Alfa Romeo thumbs_down.gif


need pole enam neerud ka, nagu kärss või tagumik
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 09:45:56 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.


kui selle hind järelturul alla 10 000 langeb on see viimane õige bemm.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 09:49:03 vasta tsitaadiga

Pime inimene üritab Alfat joonistada disainiga buumerid.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.09.2020 10:11:15 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.


kui selle hind järelturul alla 10 000 langeb on see viimane õige bemm.


Õnneks ei lange.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 10:15:22 vasta tsitaadiga

et lähevad enne komposti?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2020 10:20:10 vasta tsitaadiga

Neid lihtsalt ei osteta icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 10:22:21 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
softis kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.


BMW hiidneerud + Alfa Romeo thumbs_down.gif


need pole enam neerud ka, nagu kärss või tagumik

Keskel nagu kärss, nurkades nagu Clarkson
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja tagatipuks on perse ka ekstra punni aetud. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 10:25:57 vasta tsitaadiga

tehases sõideti ette ära tagant sisse..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.09.2020 10:45:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Neid lihtsalt ei osteta icon_neutral.gif


Neid ei disainitaks selliselt kui neid ei ostetaks icon_smile.gif
Meie väike konnatiik ei lähe arvesse kui Hiinas neid samal ajal liinilt krabatakse.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 10:47:59 vasta tsitaadiga

Sellised tüübid ostavad, sest "BigManWang" thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 10:52:13 vasta tsitaadiga

sama omo kui neid ergebee vente igale poole toppida ja siis öelda, et need tõstavad tolmuse arvutikasti väärtust..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 15:24:35 vasta tsitaadiga

mis te korrosioonitõrjest arvate, mõtlen kas 2014 aasta BMW 435i-le teha või mitte (Krown näiteks)? Unitedi enda tüübid ütlevad, et nad ei näe väga sellel põhjust, nad on osadele vanematele teinud, aga uutemale pole teinud. Krowniga tean omast käest, et auto haiseb tükk aega ja tilgub seda õli, aga efektiivsust ei oska kuidagi tõendada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.09.2020 15:33:10 vasta tsitaadiga

Kõige ideaalsem ongi kui sõidad otse salongist seda tegema. Ei mõista miks nad ei näe põhjust selleks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2020 15:37:05 vasta tsitaadiga

Lase ainult põhi teha.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 15:45:43 vasta tsitaadiga

Seal öeldi, et nad üldiselt ei ole näinud nendega probleeme. Eelmisel generatsioonil pidi natuke olema, aga mitte nii et roostetab auguliseks. Neil see teenusena olemas Unitedis, aga ütlesid et ainult vanematele on teostanud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 15:45:43 vasta tsitaadiga

keegi veel peale blacki rehvidega tegeleb?
michelin x ice north 4 235/65 r17 otsingutel
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.09.2020 15:52:26 vasta tsitaadiga

Iizingumeestel pohh ju, kasutavad viis aastat ja siis annab lipsuga mees uue võtme pihku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 15:55:12 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, ilmselt küll jah. Ma nägin täna lõpuks mihuke uus M4 tuli ja tundub, et jätan selle generatsiooni vahele, ehk tahaks et auto kestaks veel tükk aega icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.09.2020 16:16:58 vasta tsitaadiga

Heh, te ei ostaks neid M'e isegi siis, kui nad on 10+a vanad icon_smile.gif Aga kritiseerijad on kõvad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.09.2020 16:17:40 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Heh, te ei ostaks neid M'e isegi siis, kui nad on 10+a vanad icon_smile.gif Aga kritiseerijad on kõvad.

clown.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 16:46:15 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Heh, te ei ostaks neid M'e isegi siis, kui nad on 10+a vanad icon_smile.gif Aga kritiseerijad on kõvad.


M inspireerib ka M-paketti, mis tähendab, et sisuliselt ka tavaversiooni "edevam variant" näeb korralik rops välja.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 18:05:33 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.

Kuidas ja kes sellise disaini lahenduse läbi lasi? Kas tõesti kõik ülejäänud variandid olid veel inetumad? Iga juhul tekitab see palju küsimusi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.09.2020 18:29:28 vasta tsitaadiga

Täiesti ok disain ju, pealegi need on pildid, auto üle pildi põhjal otsustada on libe tee, kolmemõõtmelisena võib olla hoopis teine. Viimasel ajal hakkavad bmw'd jälle ilusaks muutuma, see, mis vahepeal oli, ei paistnud hea ei pildilt, ega päriselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 18:32:02 vasta tsitaadiga

8 seeria on küll väga õnnestunud, eriti gran coupe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 18:52:52 vasta tsitaadiga

Uued X3M ja X5M meeldivad endale küll.
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2020 18:59:59 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uue-bmw-m3-ja-m4-pildid-lekkisid-paev-enne-ametlikku-avalikustamist/

No ikka ülirõve disain.

Pikaaegse bemmipedena pean kahjuks nõustuma icon_sad.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 19:01:30 vasta tsitaadiga

Meenutab Alfa Romeo ja Seati ristandit.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2020 20:37:44 vasta tsitaadiga

Mitte et M340i oleks kenam, aga ikkagi...
tsitaat:

Ma toon esile ka, see vahe on nii ränk ikka..

M340i:


M3:


Vanasti oli popp, et pandi E46 sedaanile (või veel parem, compactile) kupee nina. Huvitav kaua läheb, enne kuni keegi käesolevale genile M340i nina ette topib

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 20:45:30 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Lase ainult põhi teha.


Pigem karbid ja luugid seest. Põhi kuivab ära, õõnsused mitte ja eriti kui juba huumus kuskile valu servade taha hakjab kogunema. Esindus tahab sulle kolme aasta pärast uue auto müüa. Crownil pole häda. [/vimeo]

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 07:54:39 vasta tsitaadiga

Ilmselt tekib sellel 435l vanusega muid olulisemaid probleeme kui rooste. Tehnika ja elektroonika...
Rooste võib muidu tekkida küll, parandamata kivitäketest nt, aga selle puhul crown ei aita.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2020 08:42:14 vasta tsitaadiga

Siis on see krown küll paras pask. Õigesti tehes tekitataksegi kiht, mis ei lase kivitäketel kere peale tekkida
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:28:32 vasta tsitaadiga

ei tea, mul viimased 10 aastat olnud BMW-d, see kuulujutud et lagunevad ja elektroonikaga jamad on korralikult liialdatud. Nagu ikka, siis foorumites ja kohtades kuuldakse ainult jamasid, keegi heast ju ei räägi. Samas ma hooldan alati enda autosid ka rohkem, kui tavalistel liisi-pillidel, võibolla ka sellest tingitud. Samas mul pole teab mis suured läbisõidud ka, mul 5 aastasel masinal 73k läbisõitu. Küll olen kuulnud jah jamasid just nende väiksemate mootorite kohta, aga ajalooliselt R6 mootorid on päris lollikindlad olnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:30:08 vasta tsitaadiga

Mis imet sa Crownilt ootad, ega su autot paksu tökatiga üle ei värvita, Crown on seespidine töötlus, kivitäkked tulevad tavaliselt ikka välispinnale.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:31:41 vasta tsitaadiga

Ma tegelt seda ootangi, et põhja alt ei läheks hapuks, kerepaneelid on korras.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 09:43:07 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Ma tegelt seda ootangi, et põhja alt ei läheks hapuks, kerepaneelid on korras.
Ma käisin seal tegemas ja võtsin koos põhja mürasummutusega. aquacity.ee https://web.aquacity.ee/2019/06/11/facebook-uudised/
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:06:57 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Ma tegelt seda ootangi, et põhja alt ei läheks hapuks, kerepaneelid on korras.


Mitukümmend aastat sa sellega sõita kavatsed?
Milline auto see viimati põhja alt hapuks läks? Enamasti ikka mädanevad karbid ära, mitte keset põhja ei tule auk enam.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 10:24:42 vasta tsitaadiga

Väidetavalt uuematel autodel just nendel keevituskohtadel tekivad probleemid, mis võib päris halvaks kujuneda ühel hetkel. Aga jah, 3-4 aastat ilmselt veel hoida, ei välista üldse sellist olukorda et jätangi alles pühapäeva pilliks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.09.2020 11:27:24 vasta tsitaadiga

Autodel minu jaoks iga 5-10a, selle aja jooksul päris autodel roosteprobleeme ei teki. Läheb uuele ringile, las siis uus omanik möksib, kui tahab, pole mõtet ka liiga palju vuntsida seda masinat ette, ega turuväärtus sellest ei sõltu, omaenese km hind vaid tõuseb ja teed järgmisele omanikule kingituse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 11:29:32 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Milline auto see viimati põhja alt hapuks läks? Enamasti ikka mädanevad karbid ära, mitte keset põhja ei tule auk enam.


Kui usinalt offroadida, võib ka põhi lõpuks hapuks minna... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2020 11:49:31 vasta tsitaadiga

Kui auto igapäevaselt vaid kruusateid näeb, siis tekivad kahjustused kiirelt.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.09.2020 12:19:52 vasta tsitaadiga

Poolraami otsad, sillatalad jms. roostetavad ära.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 13:07:36 vasta tsitaadiga

Janis, korrosioonitõrje on seespool , kuhu teeb kihi mis ei lase seespool kondentsi metallini ning seob mulla ja liiva ning väljaspoolt kuhu tehakse samasugune kiht. Kui sa kivitäkkeid tahad ära hoida, kasutad kivikaitset ja paned sobivad porikummid. Väljastpoolt kuivab looduse käes ise ka ära.


Kõik punnid võetakse maha, kõik augud käiakse läbi. Kui 10 aastat poöe iizingumees munagi liigutanud, jääb järgmisel üle vaid nutta.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.


viimati muutis laurx 23.09.2020 13:09:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2020 13:09:16 vasta tsitaadiga

Sa räägid mingi konkreetse koha teenuse nimetusest
Kui sa põhja alt katad autot mastiksi või kivikaitse või mille iganes kaitsvaga, siis see on korrosioonikaitse paigaldus ikkagi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 13:10:27 vasta tsitaadiga

Ma olen ca 10 autot teinud, juba hakkab ülevaade tekkima..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.