Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 675, 676, 677 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 22:35:32 vasta tsitaadiga

Kõik on rahul.keegi ei kaeba.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 22:44:51 vasta tsitaadiga

Kui kumbki pool kaebama ei lähe, siis nii on. Ei kontrolli seda otseselt keegi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 16.09.2020 22:59:57 vasta tsitaadiga

Kas siin tööelu ja raha teemat selliste asjade jaoks ei olnud? Võiks seal puhkusejuttu ajada.

Et mitte valesti aru ei saadaks - mind ei häiri see puhkusejutt siin teemas karvavõrdki, aga kripeldavates kaob see paar lehekülge sisukat teksti varsti muude heietuste vahele ja muutub põhimõtteliselt ajalooliseks ballastiks. Asjakohases teemas leiab selle otsinguga kergemini üles ja sisu võib kellelegi kasuks tulla ilma sama asja uuesti küsimata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 23:41:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ezviz osta, pm ainult üleskruvimise ja toite vedamise vaev kui wifi olemas. Salvestad cloudi, mälukaardile või saab kasutada ka mõne kolmanda poole salvestuslahendusi.


Probleemne soovitus.
Ühe seadme logi järgi võiks arvata, et maja läheduses on käivitatud jammer. Kahel ööl järjest on gsm signaal kadunud 10-15 minutiks. Operaatori tehnikud kinnitasid, et nemad sellel ajaperioodil mastis restarte ega seadistusi ei teinud. Masin ise kasutab gsm kuni 3G sidet. Wifit logivaid seadmeid selles õue osas ei ole, ehk ei oska kommenteerida. Arvata on, et koos gsm sidega mõeldakse ka wifi signaali segamisele.
Jään juhtmega lahendusele.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 23:57:42 vasta tsitaadiga

Kes see tüüp siin foorumis oli, kes kihla vedas aga siis ära kadus kui selgus, et kihlveo kaotas? Scart? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 23:58:15 vasta tsitaadiga

mhm
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 00:01:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kes see tüüp siin foorumis oli, kes kihla vedas aga siis ära kadus kui selgus, et kihlveo kaotas? Scart? icon_biggrin.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10370309#10370309
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 00:43:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
aga siis ära kadus


Oleks see vaid nii.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 06:53:53 vasta tsitaadiga

Valveseadmed käivad kaabli otsa. Fifusse paned beebimonitori vms.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 07:47:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT, kus olid vahepeal pool aastat? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 07:51:58 vasta tsitaadiga

Proua pani koduaresti ilma interneeduseta?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 08:07:48 vasta tsitaadiga

1 sõrm sai terveks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 08:23:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Sold OUT, kus olid vahepeal pool aastat? icon_razz.gif


Haiglas

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 08:43:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1 sõrm sai terveks.

mis ma ütlesin. panid sikliga koonu?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.09.2020 10:36:20 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Tuleb leida lihtsalt normaalne tööandja, kes ei pedereeri mingite õigusaktidega. Kui ikka detsembris raamatupidaja avastab, et mingid päevad hakkavad aeguma, siis lihtsalt oledki tööl "puhkusel" ja saad puhkusetasu+palka. Praegu suht aasta lõpp ja mul ka vist 40päeva kanti seda jälle tiksunud.


Paraku on selle näite põhjal tekkinud olukord, kus "mittepedereerimine" on seaduserikkumine icon_biggrin.gif


Pigem näitab seda, miks erasektor parem on riigisektori ees.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 11:27:12 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Hiid kirjutas:
Sold OUT, kus olid vahepeal pool aastat? icon_razz.gif


Haiglas
miks kauemaks ei jäänud?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 19:53:11 vasta tsitaadiga

räägi asjast icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2020 20:21:03 vasta tsitaadiga

Covid, mis seal ikka.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 10:02:40 vasta tsitaadiga

Valetab, ei usu, et rumalusele ravi leiutati.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 10:07:47 vasta tsitaadiga

Kus saaks osta selliseid magneteid, nagu külmkapismagneti taga on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 10:22:59 vasta tsitaadiga

Milliseid silmas pead? Neid tabletikesi-nupukesi või pehmeid liiste?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.09.2020 10:43:15 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et liiste. Tabletikesi saab ju igast kirjatarvete poest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 10:52:50 vasta tsitaadiga

https://charlot.ee/buroo-pohitoovahendid/kleeplindid/magnetteip-apli-19mmx1m/

Selline toode äkki?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 11:08:28 vasta tsitaadiga

Ei mõelnud teipi, vaid neid nupukesi-tapletikesi. Ei teadnud, et neid saab igast kirjatarvete poest. Poleks selle peale tulnudki. Teip tundub ka huvitav variant olevat.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 13:23:49 vasta tsitaadiga

HIID! Sa tundud vahva vana. Ega Sul 115 või 140mm suitsutoru üle ei ole? icon_biggrin.gif Viin minema. Annan raha ka!
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 20:59:35 vasta tsitaadiga

Ainult vent toru vedeleb 160mm 3m jupp icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.09.2020 11:52:33 vasta tsitaadiga

Siin sai alguse vaidlus, et misasi kunagi sinna planeeritud oli. Nüüd on siis ka ajalugu selgitav, tasuline artikkel, icon_arrow.gif https://www.postimees.ee/7066044/noukogudeaegse-megaprojekti-jaljed-kaovad leheveergudele ilmunud.
alates siit algas arutelu https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10522779#10522779
Leinö kirjutas:
nädalavahetusel tõmmatakse depoo ka vist maha thumbs_up.gif


Valvejoodik kirjutas:
Olete huumorimehed. Seal kanali lõpus "depoos" pole kunagi rööpaidki olnud, veel vähem tramme.
Kui siis ainult mõni bomž kes end trammiks joonud icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 12:30:14 vasta tsitaadiga

jup, tunnel oli hoopis. kuid rahvasuus oli see ikka depoo
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 12:57:56 vasta tsitaadiga

ja maarjamäe memoriaal oli rahvasuus mu.nni monument..

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 23:59:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

kuidas saab chromes selle jura ära keelata mis all paremal pidevalt ilmub?

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.09.2020 00:02:38 vasta tsitaadiga

Kustuta küpsised ära.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 00:08:39 vasta tsitaadiga

ummy, sa oled lubanud selle saidi notificatione/märguandeid, tuleb ära keelata. ei tasu igal pool vajutada "Luba"/"Allow"

mine näiteks cloystercdn.com ja siis vajuta aadressiribal tabaluku peale, sealt site settings/saidi seaded -> Notifications: Block/Märguanded: Blokeeri
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 00:19:31 vasta tsitaadiga

Mul sama häda, aga kust ma tean mis lehelt see reklaam tuleb, ehk mis lehte ma blokeerima peaks?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 00:24:35 vasta tsitaadiga

Notificationil on kirjas aadress/sait, kust tuleb



chrome://settings/content
siin peaks olema ka mingi nimekiri, millistel saitidel märguanded lubatud/keelatud


viimati muutis maty 20.09.2020 00:26:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 00:26:01 vasta tsitaadiga

Tänud, hea, et on tublisid inimesi.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:10:17 vasta tsitaadiga

Kas läpakate/telefonide akude tehnoloogias on midagi viimastel aastatel muutunud või kuidas nüüd neid paisuvaid akusid nii palju ette tuleb? Kolme kuu jooksul 6 läpaka akud paiste läinud (Dell, Lenovo, HP, Apple). Originaalid, alla 2 aasta vanused ja tehasest kaasa tulnud. Ühel juhul pool aastat tagasi toodetud HP-l lõi "põhja alt ära".
Mõni aeg tagasi läks enda garantiilisel ThinkPadil aku paiste ja kunagisel Samsungi moblal samuti. NiMH ja NiCd akude ajast küll selliseid asju ei mäleta - siis pidi aku ikka mitu aastat seisma, et punnitama hakkaks. Praegu lähevad igapäevases kasutuses ja garantiiga masinatel akud icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:17:28 vasta tsitaadiga

Tehnoloogias mingit suuremat läbimurret pole olnud.
Aga punnitama hakkab ja hullemal juhul võib ka paugu teha kui laadida kas liiga suure vooluga või siis üle laadida. Esimene võib täitsa variant olla kuna see kipub ka üks müügiargumente olema kui kiiresti on seade võimeline aku täis laadima ja võibolla tootja selle asja siis nii piiri peale ajab, et kui tingimused pisut ebasobivad on, siis kipub kohe laadides üle kuumenema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:21:49 vasta tsitaadiga

Äriklassil on akudel kontrollerid sees ja ülelaadimine peaks olema võimatu. Ja laadijad võimsuselt samad - amprid ja voldid pole näiteks ThinkPadidel 10+ aastat muutunud. Akude mahutavus pole samuti eriti suurenenud. Seega probleem nagu ei saaks seal olla.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:26:35 vasta tsitaadiga

Amprid ja voldid on samad, aga kontroller mis laadimist juhib ei pruugi olla. Mingil thinkpadil nägin küll reklaami, et suht lühikese ajaga on võimeline aku 80% peale laadima. Muidugi kui samal ajal kõik muud komponendid maksimumkoormuse saavad, ei pruugi laadija võimsusest nii kiireks laadimiseks ilmtingimata jaguda, aga kes see ikka masinat pidevalt maksimumkoormusel koormab. Lisaks on masinate enda voolutarve läinud madalamaks ehk kui voldid ja amprid samad on, siis teoorias saab suurema vooluga akut laadida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:45:25 vasta tsitaadiga

kontrolleri proge lubab talle sinna ilmselt rohkem voolu peale anda kui mõistlik oleks. ikkagi tahaks kiirelt täis saada selle ju.. tootja tegi elemendid aga keegi ei takista arvutitootjat oma softi sinna sokutama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:53:15 vasta tsitaadiga

Just. Mul telefon(LG G6) laeb ennast ka tunni ajaga täis, aga läheb ka laadides ikka päris soojaks. Kui paneks telefoni suvel palava ilmaga näiteks seljakotis akupanga pealt laadima, siis ei imestaks kui lähebki liiga kuumaks ja hakkab punnitama. Aga seda klient ju seadet garantiiremonti viies ju ei ütle, kui mingeid selliseid eksperimente on teinud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.09.2020 16:45:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas läpakate/telefonide akude tehnoloogias on midagi viimastel aastatel muutunud või kuidas nüüd neid paisuvaid akusid nii palju ette tuleb? Kolme kuu jooksul 6 läpaka akud paiste läinud (Dell, Lenovo, HP, Apple). Originaalid, alla 2 aasta vanused ja tehasest kaasa tulnud. Ühel juhul pool aastat tagasi toodetud HP-l lõi "põhja alt ära".
Mõni aeg tagasi läks enda garantiilisel ThinkPadil aku paiste ja kunagisel Samsungi moblal samuti. NiMH ja NiCd akude ajast küll selliseid asju ei mäleta - siis pidi aku ikka mitu aastat seisma, et punnitama hakkaks. Praegu lähevad igapäevases kasutuses ja garantiiga masinatel akud icon_neutral.gif


See on gaas, mis ta paiste ajab ja tekib see enamasti siis, kui aku on alla lubatud miinimumi tühjenenud. Just võtsin sellise asja ühest macbookist välja ja lasin tühjaks, ehk torkasin augu sisse ja gaas tuli visinaga välja. See on muidugi ohtlik tegevus, kui akus peaks piisavalt energiat alles olema (mida tühja aku puhul enamasti ei ole), siis võib põlema ka minna. Kuna aga ta oleks ilmselt niiehknaa õhku lennanud, siis tegin selle ennetavalt ära ja viisin õue kivi peale jahenema. Natuke soojaks läks, aga kuna energiat polnud, siis jahtus kiiresti maha ja on nüüd utiliseerimiskõlbulik.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 16:59:50 vasta tsitaadiga

Mis on lubatud miinimum? Antud akudest vist ükski pole 0-lähedast protsenti näinud, sest igapäevases kasutamises ja pidevalt laetud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 17:01:31 vasta tsitaadiga

Enamikel seadmetel on siiski cutoff pinge ehk ei lase akut päris tühjaks kulutada. Päris tühjaks saab ainult siis, kui kulutada aku nii tühjaks kui seade lubab ja siis jätad pikemaks ajaks seisma. Li-ion ja Li-Po puhul teeb rohkem pahandust kuumus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 19:34:59 vasta tsitaadiga

Mida suurema vooluga laetakse, seda soojemaks läheb.. ikkagi oleks teema justkui laadimise kiiruses. Kontroller kurnab elemendid ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 20:17:56 vasta tsitaadiga

Kellel on klaasist kiireedukann? Poes ilus, aga huvitab kui kiiresti ta igapäevakasutuses läbipaistmatuks muutub...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 20:24:40 vasta tsitaadiga

Mul pole kahe aastaga läinud. Sage
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 20:25:14 vasta tsitaadiga

Kui sagedalt teed?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 20:57:07 vasta tsitaadiga

Microsofti Game Passi Eestis ei saa?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 21:18:21 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada toidukarpi, mis ei lekiks, kui seljakotis külili on?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 675, 676, 677 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.