Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Jalgpall märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 28.06.2004 19:43:00 vasta tsitaadiga

njh tamme stata võib kinni olla, wat about põllu stata.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.06.2004 19:44:52 vasta tsitaadiga

Kus see põllu asup?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.06.2004 19:46:44 vasta tsitaadiga

Minu juures vist Hen....

Pumpo kas see on Raadil????

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.06.2004 19:51:04 vasta tsitaadiga

ai krt see on kaugel
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 28.06.2004 19:51:27 vasta tsitaadiga

jah.. enne linna piiri icon_razz.gif vms.. njh raadi surnuaia juures.. .. kuigi neid seal palju
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 28.06.2004 20:01:41 vasta tsitaadiga

Forseliuse statal saame kokku kell 5 ja nii jääb muidu on üks yhes linnaotsast ja teine teises ...
unustage oma tamme ära see on nagunii kinni ja põllus pole kindel nii et jääb Forselius kui vaja saab seda siis juba muuta

Nõus icon_question.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 28.06.2004 20:02:57 vasta tsitaadiga

JA
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 28.06.2004 20:03:22 vasta tsitaadiga

Mul on väga savi kus me mängime. Põhiline,et staadion oleks.

Muide ma tuleks miski 2-3 bussiga linna. Kas keegi oleks nõus nagu mind juhatama jne kah ?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.06.2004 20:07:31 vasta tsitaadiga

Kust sind kuhu vaja juhatada on?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 28.06.2004 20:09:36 vasta tsitaadiga

henrit kirjutas:
Kust sind kuhu vaja juhatada on?


Tulen nii kolme ajal tartu.
Käin paaris poes mis lähikohas on ( Äkki ostan kuskilt mänguriietuse icon_wink.gif ) ja siis edasi staadionile.

Miski 4 ajal võiks treeningut juba teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.06.2004 20:13:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miski 4 ajal võiks treeningut juba teha

Pole paha mõte
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.06.2004 20:48:52 vasta tsitaadiga

a teeme soojenduse kell pool viis sest muidu väsitame ennast liiga ää!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 28.06.2004 21:39:24 vasta tsitaadiga

henrit kirjutas:
a teeme soojenduse kell pool viis sest muidu väsitame ennast liiga ää!


No vaatame. Palju rahvast tuleb kohale, mis kellaks tullakse jne.

Krdi jama on... vaatasin just ilmateadet... vihm, vihm , vihm.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 28.06.2004 22:01:55 vasta tsitaadiga

Ilm on nagu ta on jah ...
aga noh ega suhkrust pole ju vms ? icon_rolleyes.gif
ma pole küll weel yhtegi mängu ilmapärast mängimata jätnud..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 22:25:36 vasta tsitaadiga

niisiis ma hetkel tulen vast 3 mängijaga ( + mina ) üks veel lahtine kuna pole saaremaalt tagasi. ja üks (kolmest) võib natuke hiljaks jääda, sest tal samal päeval autokoolis eksam.
Elar (mina) - 17
Aimar - 18
Klemet - 18
Erki - 26
Martin (lahtine) - 17'

ja kui vaja veel miskit täpsustada, siis telefon olemas, helistage
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.06.2004 22:47:51 vasta tsitaadiga

Henri (mina)- 13
Rem4605 -13
Kaspar -14(võibolla)(noh väike võimalus)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.06.2004 23:10:46 vasta tsitaadiga

henrit kirjutas:
Henri (mina)- 13
Rem4605 -13
Kaspar -14(võibolla)(noh väike võimalus)



Hey Hey mees....

Kas ma olen sinuarust veel 13 v?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 23:17:01 vasta tsitaadiga

ma oleks kah siis tulija...vanust 16
venna võtan kah kaasa...ta 14 veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 23:19:26 vasta tsitaadiga

Ma tuleks kah vanust (15...kohe 16)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 28.06.2004 23:19:40 vasta tsitaadiga

HV :
Format 15
P2takac 18
priitb 18
rem4605 14
henrit 13
rem4605 14
pumpo 16
typical 17
WerteX 16
raxz 16
JM 17

Teised :
Aimar - 18
Klemet - 18
Erki - 26
Martin (lahtine) - 17'
Kaspar -14(võibolla)(noh väike võimalus)
kellegi vend - 14
Tanel 19
HV-laste alla oleks veel 4 inimest vaja 8)

Võõraid pidi igaltpoolt kokku tulema.

HDD sina võta oma õlled ja hakka kohtunikuks icon_wink.gif

Edu siis HV Tiimile thumbs_up.gif

EDIT :
WerteX thumbs_up.gif


viimati muutis Format 29.06.2004 00:41:12, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.06.2004 23:23:44 vasta tsitaadiga

Praegune keskmine vanus on 16-17 beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 23:25:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HV-laste alla oleks veel 4 inimest vaja


a kus mina jäin? icon_neutral.gif

EDIT: thumbs_up.gif


viimati muutis raxz 28.06.2004 23:30:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 23:27:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Erki - 26

Mulle tundub, et selle venna ohjeldamisega läheb raskeks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 28.06.2004 23:33:15 vasta tsitaadiga

minuga koos tuleb Hv.st JM
ja kui HDD on kohtunik siis mina ei mängi ....ta las olla tantsutydruk pigem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.06.2004 23:56:51 vasta tsitaadiga

P2takac kirjutas:
minuga koos tuleb Hv.st JM
ja kui HDD on kohtunik siis mina ei mängi ....ta las olla tantsutydruk pigem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif



irw

teeks nii et keegi siis toox ka tantsu-tydrukud kui esimene 45.minti saab mängitud...Ehk siis vahe ajax icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 29.06.2004 00:03:26 vasta tsitaadiga

P2takac, sa tantsid ise .. Kui ma su kätte saan ... Tuleta seda viimast yhika päeva meelde ...
Õlled võtan juba kodust kaasa .. Ise asi on see ,et palju neid järgi on ja kui kaine ma olen ,et kohtunik olla icon_biggrin.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 00:09:23 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 29.06.2004 00:15:30 vasta tsitaadiga

Ex kolmapäval räägin icon_biggrin.gif beer_yum.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.06.2004 03:00:56 vasta tsitaadiga

korraldus on hea icon_biggrin.gif HDD õlled & co ja vutimehed..loodetavasti on siis ilma ka ..saaks pärast vähe beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif maitsta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 29.06.2004 13:34:07 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
HV :
Format 15
P2takac 18
priitb 18
rem4605 14
henrit 13
rem4605 14
pumpo 16
typical 17
WerteX 16
raxz 16
JM 17

Teised :
Aimar - 18
Klemet - 18
Erki - 26
Martin (lahtine) - 17'
Kaspar -14(võibolla)(noh väike võimalus)
kellegi vend - 14
Tanel 19
HV-laste alla oleks veel 4 inimest vaja 8)

Võõraid pidi igaltpoolt kokku tulema.

HDD sina võta oma õlled ja hakka kohtunikuks icon_wink.gif

Edu siis HV Tiimile thumbs_up.gif

EDIT :
WerteX thumbs_up.gif


Mind on 2x

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l@ta
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 29.06.2004 14:13:10 vasta tsitaadiga

Hmm kui saab siis tuleks ka 8) Nagu kui keegi mind viiks sinna staadionile ja tagasi ka tooks linna umbes kella 6'ks siis saaks ka ühe veerandi mängida, 6 pean ise minema breaki trenni thumbs_up.gif või siis võtan järgmisest turniirist osa.
_________________
vajuta!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 29.06.2004 15:58:36 vasta tsitaadiga

Pange siis mind ka kirja, vanust 17,8 vms thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 29.06.2004 19:14:29 vasta tsitaadiga

HV :
Format 15
P2takac 18
priitb 18
rem4605 14
henrit 13
no9 17
pumpo 16
typical 17
WerteX 16
raxz 16
JM 17

Teised :
Aimar - 18
Klemet - 18
Raul 15
Erki - 26
Martin (lahtine) - 17'
Kaspar -14(võibolla)(noh väike võimalus)
kellegi vend - 14
Tanel 19
Andre(13)
Meelis(14)
Lauri(15 vms)


Võõraid pidi igaltpoolt kokku tulema.


Kuidas me siis mängime ? HV-lased võõraste vastu ? Palju teie poolt neid võõraid siis oodata on ? Kas me valime mingid kindlad mängu särgid ?
Kes palli toob ? Ja mis palliga mängime ? Ma võtan ühe palli muidu harjutamiseks kaasa.

Kui HV-lasi päris 11 kokku ei saa, kas siis võtame võõraste hulgast juurde ?

Kui 22 mängijat saab kokku, aga mõni koht jääb puudu, tuleks mängu panna kindlasti HV-lased icon_wink.gif

Võõraid on hetkel 11 koos...

Kas on veel kedagi ootada ?


Suurim küsimus on see,et mida me teeme nendega kes ei mahu algkoosseisu


viimati muutis Format 29.06.2004 19:40:30, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 29.06.2004 19:18:28 vasta tsitaadiga

Mina kutsusin paar inimest kohale.. mingid hullud jalka ässad icon_razz.gif

Võõrad:

Andre(13)
Meelis(14)
Lauri(15 vms)

icon_razz.gif kuigi keegi eriti ei tea kus see forseliuse stata asub.. ma tean kus see kool asub aga ma ei tea kus see stata asub icon_sad.gif

ja btw mis siis on kui üldse keegi üle jääb? mingi vahetusmängijax vms?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 19:31:20 vasta tsitaadiga

pumpo kirjutas:
Mina kutsusin paar inimest kohale.. mingid hullud jalka ässad icon_razz.gif

Võõrad:

Andre(13)
Meelis(14)
Lauri(15 vms)

icon_razz.gif kuigi keegi eriti ei tea kus see forseliuse stata asub.. ma tean kus see kool asub aga ma ei tea kus see stata asub icon_sad.gif

ja btw mis siis on kui üldse keegi üle jääb? mingi vahetusmängijax vms?


ma tean ka kus kool aga statat pole näinud...
no ja ex siis tuleb vahetusi teha nii et kõik saaks enamvähem võrtselt...mingeid eelistusi küll tegema ei hakka kellelegi....
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 19:38:03 vasta tsitaadiga

aint see asi et kui HV mehi tuleb rohkem kui 11 siis ma ei tea kuidas on kas osad vastasvõistkonda vms?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 29.06.2004 19:39:58 vasta tsitaadiga

P2takac kirjutas:
aint see asi et kui HV mehi tuleb rohkem kui 11 siis ma ei tea kuidas on kas osad vastasvõistkonda vms?


HV-lasi on hetkel 11.

Vastaseid 11

Nüüd kui keegi tahab veel tulla, siis võib öelda, et võimalus on mängima saada, aga asi pole kindel.

Saaks ka vahetustega teha, aga ise ei tahaks küll keset mängu ära minna. Ja pakun,et teie ka mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 19:41:07 vasta tsitaadiga

njh loodame et kõik poisid ilusti kohale ka...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 19:51:15 vasta tsitaadiga

BTW HDD sa võiks ka enast ikka natuks platsileajada.... icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 20:09:30 vasta tsitaadiga

forseliuse staadion on täpselt kooli taga....paarkümmend meetrit koolimaja seinast icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 20:21:13 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 29.06.2004 20:48:32 vasta tsitaadiga

Need kes üle jäävad, hakkavad tantsutüdrukutex....
Ning võtavad kambapeale mingi maki kaasa icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 21:12:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ning võtavad kambapeale mingi maki kaasa icon_lol.gif

ja joogid kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.06.2004 21:15:31 vasta tsitaadiga

..ja õult ka beer_yum.gif
ja pakun et kui mehi ülegi jääb tahavad platsilt ka mehed vahetust ..seda ainult sellisel juhul muidugi kui mäng on norm kiiire icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 29.06.2004 21:22:15 vasta tsitaadiga

jamh...
Loodab, et saame normi mängu käima ja et ei hakata üle liia vigu tegema ja vaidlema.... icon_neutral.gif

Kas teeme ikka 2x 45 minta??

thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 21:23:59 vasta tsitaadiga

2x 45 ikka. kui jõuab, siis võib teise mängu kah teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 29.06.2004 21:25:48 vasta tsitaadiga

keegi võiks mingid märgid vms tuua siis saaks kahte meeskonda ilusti eristada :S

noh nagu käe peale mingi punane riba vms.. :P et kõik panevad mingit värvi särgi selga jne jne
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.06.2004 21:28:08 vasta tsitaadiga

HV mehed võtavad sinised särgid kaasa !!!!!!!!! ja teised mis iganes ..
ja neid ma tahaks küll näha kes teise 2x45 min mängida jaksavad (kui üks korralik mäng teha ) ja meie (P2takaga ) ei jõua bussile
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 21:33:18 vasta tsitaadiga

aga kui sinist särki pole? icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.06.2004 21:43:36 vasta tsitaadiga

Ma võin tuua ühe korraliku palli - euro 2004 official match pall replica (küll koopia aga väga norm pall)

Ja mulle meeldix kui saaks kuskil paremal ees ründes või siis poolkaitses koha sisse võtta


viimati muutis henrit 29.06.2004 21:47:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Jalgpall mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.