Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 16:35:47 vasta tsitaadiga

Czech on ju EU-s, tuleb kiiremini kohale kui Chinast
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 16:38:33 vasta tsitaadiga

No Poolast nutikella ootan juba 6. kuud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 16:53:06 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Czech on ju EU-s, tuleb kiiremini kohale kui Chinast
juhul kui reaalselt seal mingi ladu üldse ongi.
Ma tellisin ka UKst 7 päeva deliveryga drooni aku. 3 kuud hiljem tiksus hiina kleepsudega kohale icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 17:02:42 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav kui Czech panen kas siis ka reaalselt kiiremini tuleb kui Chinast?

Või tuleb kauem, kuna peab Hiinast tulles ringi läbi Tšehhi tegema. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 17:22:59 vasta tsitaadiga

ei lase ju valida mujalt, kui hiinast. icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 17:43:46 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei lase ju valida mujalt, kui hiinast. icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2020 17:48:27 vasta tsitaadiga

ja kui vajutad, ütleb cannot ship to estonia vms icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2020 08:04:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

2$ tuleb juurde, niiet ei teagi kas tasuks või mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2020 09:08:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

2$ tuleb juurde, niiet ei teagi kas tasuks või mitte icon_rolleyes.gif


Tellisin hiljuti CZ laost ühe RC Crawleri ning tuli kohale DHL-ga ja aega läks täpselt sama kaua kui nt. iga teise veebipoe DHL tarnega Saksamaalt (1-2 päeva handling + 5-6 päeva transport). Seal tundub olevat mingi suurem vaheladu, sest olen mitmel müüjal seda CZ võimalust täheldanud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2020 12:53:11 vasta tsitaadiga

Kui asi üle 22€ siis czheh pannes pääseb käibekast ja tollist?
Siis saaks korraga ära tellida, Praegu tellin sellepärast ükshaaval. icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2020 13:31:05 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui asi üle 22€ siis czheh pannes pääseb käibekast ja tollist?
Siis saaks korraga ära tellida, Praegu tellin sellepärast ükshaaval. icon_razz.gif


No minu saadetis oli 230€, teele pandi tšehhist ja tuli tavalise DHL-ga (mitte ekspress-, vaid tavateenus). Mingisugust tollitasu või käibekat sul EU-sisese saadetisega ei lisandu. Ma ei saa muidugi 100% garanteerida, et müüja ikkagi hiinast ei saada, kuid minu puhul oli kõik korrektne.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.09.2020 13:32:38 vasta tsitaadiga

Sain refundi, kuna pakk läks tracingu andmetel juba hiiinas transpordiga kaduma. Müüja ei teinud probleemi ja ütles pärimise peale, et tee refund. thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2020 12:32:16 vasta tsitaadiga

kaua tavaliselt aliexpressi canceldatud orderi refundiga aega läheb?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2020 16:45:25 vasta tsitaadiga

Mitu kevadist tellimust läksid refundile, sain raha tagasi, ja nüüd hakkavad twllinused jõudma.

Kuidas need tagasi saata? Raha sain ju tagasi??

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2020 16:46:34 vasta tsitaadiga

Pigem võta müüjaga ühendust, et kas müüja soovib selle kauba eest raha või mitte. Tagasi saatmine läheb kalliks maksma.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2020 17:01:21 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kaua tavaliselt aliexpressi canceldatud orderi refundiga aega läheb?

mul on läinud 3-4 päeva ehk icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.09.2020 21:48:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kaua tavaliselt aliexpressi canceldatud orderi refundiga aega läheb?


9. septembri hilisõhtul tegin kaebuse ja raha laekus 11. septembri lõunaks. Ehk siis natuke üle ööpäeva läks aega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 17:14:36 vasta tsitaadiga

Kas hiinast AC adaptereid ka liigub? Nagu ei leia ühtegi. Oleks 36V AC adapterit vaja. Häda pärast tuleb trafoga asendada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 17:30:08 vasta tsitaadiga

Aga AC adapter ju ongi kõige lihtlabasem trafo? Tõsi küll, pistikuga korpuse sees.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 19:26:34 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas hiinast AC adaptereid ka liigub? Nagu ei leia ühtegi. Oleks 36V AC adapterit vaja. Häda pärast tuleb trafoga asendada.

Ostsin alist tasakaaluliikurile uue laadija. Oli ka vist 36V vana laadija muidu korras aga pistik on lastel pekki keeratud.
Hiinast tuli ja kui läks äkki 2 nädalat icon_rolleyes.gif võis isegi ka vähem minna.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 19:35:28 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
pois11 kirjutas:
Kas hiinast AC adaptereid ka liigub? Nagu ei leia ühtegi. Oleks 36V AC adapterit vaja. Häda pärast tuleb trafoga asendada.

Ostsin alist tasakaaluliikurile uue laadija. Oli ka vist 36V vana laadija muidu korras aga pistik on lastel pekki keeratud.
Hiinast tuli ja kui läks äkki 2 nädalat icon_rolleyes.gif võis isegi ka vähem minna.

Ma ei soovi DC laadijaid. Neid on jalaga segada. Soovin AC 36V fikseeritud pingega toiteallikat.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 19:44:52 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Soovin AC 36V fikseeritud pingega toiteallikat.

Julgen oletada, et see on tootjale suur äririsk. Suur ja raske trafo, palju kallist metalli. Tee nüüd säherdusele ilus pistikuga korpus juurde, asjale, mida tänapäeval praktiliselt keegi ju ei taha/vaja. Aga see ei tähenda, et olemas ei võiks olla, kunagi isegi Telia ruuteritel oli AC adapter (mitte küll 36V).
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2020 01:04:21 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 03:22:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 06:54:10 vasta tsitaadiga

kes ütleb, kus mu murutraktori süütepool on, mis saadetud Dtandard Shipinguga hiinast ja pidi kahe nädalaga kohal olema?
3.09 olevat antud lätlastelt eestlastele üle icon_lol.gif
RA105535645LV

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 07:11:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kes ütleb, kus mu murutraktori süütepool on, mis saadetud Dtandard Shipinguga hiinast ja pidi kahe nädalaga kohal olema?
3.09 olevat antud lätlastelt eestlastele üle icon_lol.gif
RA105535645LV

kuskil on, aga mitte eestis veel. omniva lehelt saad jälgida. mul ühel viimastest pakkidest oli ka LV tunnusega lõpp. ali träkk näitas et on ammu eestis juba. reaalselt läks 3 nädalat aega.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 08:36:55 vasta tsitaadiga

Andke praktilist nõu ka - Omniva trackingu järgi on paki saajat teavitatud ning pakk üle antud. Ilmselt jah aga mitte mulle icon_eek.gif . Minul on tellitud automaati, väljastatud hoopis teisest postkontorist.
Kus sellisel juhul tavaliselt viga on - müüja lisas minu tellimusele vale trackingu? Teen AE-s complainti?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 09:02:51 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Hiid kirjutas:
kes ütleb, kus mu murutraktori süütepool on, mis saadetud Dtandard Shipinguga hiinast ja pidi kahe nädalaga kohal olema?
3.09 olevat antud lätlastelt eestlastele üle icon_lol.gif
RA105535645LV

kuskil on, aga mitte eestis veel. omniva lehelt saad jälgida. mul ühel viimastest pakkidest oli ka LV tunnusega lõpp. ali träkk näitas et on ammu eestis juba. reaalselt läks 3 nädalat aega.


Mul ka päris paljud pakid, mis on väidetavalt saadetud Ali Standard Shippinguga, LV lõpuga pakikood ja ka kuskil ootamas või liikumas.... Vanasti see Ali Standard oli tõesti kiire ja usaldusväärne, nüüd aga LV lõpuga pakid kõik venivad.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 09:12:39 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
Mul ka päris paljud pakid, mis on väidetavalt saadetud Ali Standard Shippinguga, LV lõpuga pakikood ja ka kuskil ootamas või liikumas.... Vanasti see Ali Standard oli tõesti kiire ja usaldusväärne, nüüd aga LV lõpuga pakid kõik venivad.

Sama siin. Kas peaks AE-d kaebustega pommitama hakkama? Müüjale negatiivse tagasiside andmisel vist ei ole pointi - vaevalt et nemad lõplikku transporti ise valivad ... Samas minu kui kasutaja jaoks ei ole vahet, kas süüdi on müüja või platvorm.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 10:24:35 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Hiid kirjutas:
kes ütleb, kus mu murutraktori süütepool on, mis saadetud Dtandard Shipinguga hiinast ja pidi kahe nädalaga kohal olema?
3.09 olevat antud lätlastelt eestlastele üle icon_lol.gif
RA105535645LV

kuskil on, aga mitte eestis veel. omniva lehelt saad jälgida. mul ühel viimastest pakkidest oli ka LV tunnusega lõpp. ali träkk näitas et on ammu eestis juba. reaalselt läks 3 nädalat aega.


Mul läks Lätis Pasts träkk loopi sama RA......LV koodiga. Seda pole ilmselt mõtet üldse jälgida, info tundub olevat koopia 17track-i omast. Ütleks, et Ali enda träkk ja Cainiao on ehk täpseimad, kuigi minu arvates on kogu see info üks suur pullik..a ennem kui pole pakk reaalselt Omnivasse jõudnud.

Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 13:01:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kes ütleb, kus mu murutraktori süütepool on, mis saadetud Dtandard Shipinguga hiinast ja pidi kahe nädalaga kohal olema?
3.09 olevat antud lätlastelt eestlastele üle icon_lol.gif
RA105535645LV

https://www.omniva.ee/abi/jalgimine?barcode=RA105535645LV pole veel eesti jõudnud
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.09.2020 12:45:54 vasta tsitaadiga

endal sama pull. pakk juba 6 päeva lätis kinni.
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 17:02:12 vasta tsitaadiga

AliExpress on mind lambist venelaseks tembeldanud. Suunab isegi sisselogimata automaatselt .ru lõpuga lehele icon_eek.gif
Logisin sisse ja sealt vaatas selline seadistus vastu:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2020 17:12:46 vasta tsitaadiga

Mind ka sildistab moblas ja koduarvutis, läpparis mitte. Mitu korda muutnud, aga jäängi muutma vist icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 17:13:22 vasta tsitaadiga

mul ka mõned korrad olnud
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.09.2020 18:27:03 vasta tsitaadiga

mina ravisin suunamist redirectoriga.
tagasi üles
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 18:32:35 vasta tsitaadiga

Olete ikka kindlad, et suguvõsas slaavi verd pole?
Küll hiinlased teavad ....... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.09.2020 18:36:23 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Olete ikka kindlad, et suguvõsas slaavi verd pole?
Küll hiinlased teavad ....... icon_rolleyes.gif


kõik on eestlased, baltisakslased ja baltiausterlased
tagasi üles
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 18:38:25 vasta tsitaadiga

Tanel oli maru leilis selle peale ja kutsus kõiki boikoteerima Alit😡
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 08:25:22 vasta tsitaadiga

Eesti kuulub ju endiselt Venemaa alla icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 08:38:41 vasta tsitaadiga

Tihti on nii valid ali standardi ja saadetakse tava shippinguga ja müüja võtab vahelt kui jägimise all pole standard siis sulle pakk tavapostiga saadetud
Seda shipping asja peab ise vaatama orders alt lastakse üle kõvasti. Minul oli 1 pakk mis ostu aeg valisin standardi kuid müüja saatis tava postiga LV käkerd mida ootasin mitu kuud. Negatiivne tuleb anda kui ei saadetud mille eest maksid. See standard on tihti 3 euri.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2020 10:13:49 vasta tsitaadiga

Nojah, samas ma viimati valisin ka Aliexpress Standard Shipping (Free shipping) ja pakk tuli FedEx-ga kulleriga koju. icon_razz.gif
KM tuli küll maksta aga kuna pakk oli ~80€ väärtusega siis olin sellega ka arvestanud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 10:45:23 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga rändom ikkagi. Valin kõige odavama alati siis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 25.09.2020 10:47:12 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Eesti kuulub ju endiselt Venemaa alla icon_wink.gif


venelastest progejad otsustasid nii, jah?
tagasi üles
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 13:15:34 vasta tsitaadiga

minul küll venekeelseks ei muutu Windowsi keel on english. Vahest harva on IP adre järgi venekeelseks muutunud kuid kui paika sättitud siis toimib ainult inglise alis. Googlesse kirjutan ali ja vaatan. Kogu aeg inglise. Mõned korrad aastas juhtunud ,et venekeelne. Mina kipun arvama et see keel on ip adre järgi.
Kui piiriääres mobiilset kasutate siis võib jah juhtuda et saate omale venekeelse. Tihti läheb liiklus venamaale ja sealt eesti tagasi mingide dnside kaudu. Kui mobiilset kaarti vaadata kuidas piiriääres liiklus käib on koomiline. Kui ma omale 4g sain mingi jama oli telial siis kah käis vene mastidest läbi minu liiklus.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 13:15:42 vasta tsitaadiga

Mul on .ru domeenile visanud siis, kui ali leht on lahti, aga sessiooni aegunud ja nõuab uuesti sisselogimist. Kui käsitsi url ära parandada, siis on jälle inglise keeles.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 13:24:12 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mõned korrad aastas juhtunud. Ise ei pea karjuvaks, ilmselt uuendavad oma keskkonda ja settingud lähevad paigast.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 09:30:57 vasta tsitaadiga

20 märts tellitud pakk tuli eile.
Täpselt pool aastat. icon_razz.gif
Lootus sureb viimasena
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 09:49:32 vasta tsitaadiga

viimati vaatasin Ali on täiesti eestikeelne nad on lisanud keele toe. Valid language alt Eesti.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 12:58:58 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
viimati vaatasin Ali on täiesti eestikeelne nad on lisanud keele toe. Valid language alt Eesti.


Minul küll pole. Ajad äkki sassi google tõlkega mis lehe ise automaatselt ära tõlgib. Need erinevad asjad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2020 13:06:22 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et Dispute saab avada alles siis kui 90 päeva möödas on? Mul üks lasi üle ja pani kauba kõige aeglasema meetodiga teele (kuigi võtsin tasulise AE Stansardi) ning nüüd juba 2,5 kuud möödas ning ei kipu ega kõppu. Pole varem dispute teinud seetõttu küsin.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.