Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2020 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 14:01:48 vasta tsitaadiga

mis seaduse järgi saab seenel käimist ära keelata? (Päris ausalt, paari katse kõrval on jõle head seenemetsad kus rahvast pidevalt kohtab)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.08.2020 14:21:57 vasta tsitaadiga

Veekogude kohta ei oska peast öelda aga riik/omavalitsus vms saab vabalt anda maa ürituse ajaks korraldajate kasutusse ja seeläbi liikumispiiranguid rakendada.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 16:38:22 vasta tsitaadiga

Ralli korraldajad on korduvalt palunud viisakalt käituda ja täita korraladajate juhiseid, miks on vaja hakata ikka käru keerama aga mul on ÕIGUS suhtumisega. Ma ei saa aru?
Noh oled oma ÕIGUSEGA seal metsas "seenel" rallit salaja piilumas, jube äge tunne on - rsk näed ikkagi pääsesin tasuta rallit vaatama! Ma ei mõista sellist suhtumist, mis see nagu juurde annab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 18:10:13 vasta tsitaadiga

bugbrake, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 19:04:17 vasta tsitaadiga

Küsimus ei ole "tasuta ära huiamises", vaid mind kui kalameest tõepoolest huvitab, et kuidas selliste alade sulgemine ikkagi käib.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 20:02:05 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Küsimus ei ole "tasuta ära huiamises", vaid mind kui kalameest tõepoolest huvitab, et kuidas selliste alade sulgemine ikkagi käib.

See on seesama "õiguse" tagaajamine... icon_lol.gif

Kas tollel nädalavahetusel on ralli toimumise piirkonna jõed/järved ainsad Eesti vabariigis, kus saaks kalastada?

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 20:06:14 vasta tsitaadiga

Endiselt tulistate ühte auku. Mind huvitab, kuidas selliste alade sulgemine käib. Me ei viitsi sel ajal Leevile kalale minna.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 20:46:07 vasta tsitaadiga

Ma ei tea on keegi siin otseselt öelnud, et ma nüüd jooksen metsa või jõele vaatama? Lampi kettasse minna kui tuntakse huvi kas ja kuidas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 20:47:12 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
ceemic kirjutas:
Küsimus ei ole "tasuta ära huiamises", vaid mind kui kalameest tõepoolest huvitab, et kuidas selliste alade sulgemine ikkagi käib.

See on seesama "õiguse" tagaajamine... icon_lol.gif

Kas tollel nädalavahetusel on ralli toimumise piirkonna jõed/järved ainsad Eesti vabariigis, kus saaks kalastada?

Kuna miski on keelatud, siis peab ju minema katsetama, kuidas/kas saab süsteemi huiata icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 21:23:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ei tea on keegi siin otseselt öelnud, et ma nüüd jooksen metsa või jõele vaatama? Lampi kettasse minna kui tuntakse huvi kas ja kuidas icon_rolleyes.gif

Proovi rallikorraldus meekonnaga ühendusta saada või mingis infos, äkki sulle avaldatakse see meeletult tähtis ja oluline saladus, kuidas ikka kavatsetakse piirata minu ÕIGUSI seenile minna sellel päeval icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 13:44:05 vasta tsitaadiga

bugbrake raudselt ralli korraldusega seotud ja miski isiklik vimm icon_lol.gif

https://ralli.ee/redgrey-team-louna-eesti-rallile-muuakse-kokku-1650-isikustatud-paaset-ja-voistlus-toimub-uhepaevasena/
pilet 50€ rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2020 15:15:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/kaks-wrc-sarja-tippsoitjat-kinnitasid-oma-osalemist-louna-eesti-rallil?id=90738411
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 16:30:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
bugbrake raudselt ralli korraldusega seotud ja miski isiklik vimm icon_lol.gif

Ei saa aru, millest sul selline ettekujutus või mis joovastavaid aineid sa kasutanud olen eusa_think.gif

Mulle täiesti piisab sellest kui korraldajad on palunud mitte rajaäärde trügida seal kus selleks pole ettenähtud ala, kõik.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 18:35:05 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/7039859/louna-eesti-ralli-korraldajad-kinnitasid-et-rajale-tuleb-suur-osa-maailma-paremikust-nimekirja-lisandus-ka-rovanpera
Viimasel minutil kõik lendavad peale icon_eek.gif

tsitaat:
Korraldajad kinnitasid juba varem enda osalemisest teatanud sõitjaid. Kodupubliku ees tulevad WRC-masinatega starti nii Ott Tänak ja Martin Järveoja kui ka Georg Gross ning Raigo Mölder. Nendele asuvad võidusõitma Tänaku tiimikaaslane Thierry Neuville, Toyota sõitjad Sebastien Ogier', Kalle Rovanperä ja Elfyn Evans ning ka M-Spordi soomlased Esapekka Lappi ja Teemu Suninen. Lappi istumise all on JanPro Racingu poolt ettevalmistatud Ford Fiesta WRC ja Teemu Suninen kihutab Lõuna-Eesti teedel Soome eratiimi Ford Fiesta R5 masinal.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 15:01:16 vasta tsitaadiga

https://leht.postimees.ee/7040024/ralliajakirjaniku-kolumn-terviseameti-absurdsed-otsused-voorutavad-eestlast-autorallist
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 15:08:28 vasta tsitaadiga

Täitsa mõistlik jutt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.08.2020 16:26:23 vasta tsitaadiga

See piir 1650 on absurd.
Sellel nädalal sooviti kaaluda teatrite piirangute kaotamist: vanemuise väike maja on nagu kilukarp kus pole isegi piisavalt õhku, aga kohti ~440 .
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 15:46:34 vasta tsitaadiga

Passid käes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 08:01:05 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Neile kes plaanisid metsast tasuta vaadata:
48h enne pannakse piirkond kinni, kohalikud elanikud ja nende külasised ja autod tuleb
samuti kõik registreerida, ligipääs tagatakse ainult vastavale kinnistule.
Tasuta jagatakse käepaelad ja autoload selleks.
Siiski 24h enne vaikselt hakkavad kinni minema. 24h teeotstesse politsei jne ja 12h enne juba kammitakse katseid läbi jne nagu aru võis saada.

E: 7:30 jõudsin lõuna eesti ralli esimesele katsele. Esimene auto miskit 9. Metsaalused juba kõvasti rahvast täis, piletit pole suurt kellelgi kuuldu järgi icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 08:03:47 vasta tsitaadiga

Rotid. Ma küll ostsin. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.08.2020 09:11:23 vasta tsitaadiga

Delfi Tv kommentaatorid fking hell. Kohutav.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 09:31:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
IceUul kirjutas:
Neile kes plaanisid metsast tasuta vaadata:
48h enne pannakse piirkond kinni, kohalikud elanikud ja nende külasised ja autod tuleb
samuti kõik registreerida, ligipääs tagatakse ainult vastavale kinnistule.
Tasuta jagatakse käepaelad ja autoload selleks.
Siiski 24h enne vaikselt hakkavad kinni minema. 24h teeotstesse politsei jne ja 12h enne juba kammitakse katseid läbi jne nagu aru võis saada.

E: 7:30 jõudsin lõuna eesti ralli esimesele katsele. Esimene auto miskit 9. Metsaalused juba kõvasti rahvast täis, piletit pole suurt kellelgi kuuldu järgi icon_lol.gif

Minu jutt käis WRC kohta, aga karta on, et seal tuleb sama seis icon_lol.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.08.2020 10:15:15 vasta tsitaadiga

Kui üldse rahvast lubatakse icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 10:17:14 vasta tsitaadiga

Georg Grossil on väga raske oma eelmise aasta tiitlit kaitsta kui teised WRC autodega sõitjad 20-30 sekki per katse kiiremini sõidavad ning R5-ga vennad ka pähe teevad. Tujurikkuja tuleb meelde:
tsitaat:
Ma ei oska ise öelda, mis valesti on, aga kui ma starti lähen või võistlus algab, siis ei tule üldse välja. Ma olen küll kiire, aga ... teised on palju kiiremad.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 11:32:56 vasta tsitaadiga

Lätlasi on ikka sitta kanti. Ümberringi pooled või rohkemad lätlased
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 11:52:11 vasta tsitaadiga

Suht jube ülekanne icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 14:59:01 vasta tsitaadiga

Evans olla korraliku crashi teinud. Mehed terved.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 15:03:49 vasta tsitaadiga

Ott viis viiest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 15:04:15 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 15:26:53 vasta tsitaadiga

Huvitav kas mingit onboard videot ka on? icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 15:27:58 vasta tsitaadiga

Aga jah ralliraadio on üsna nõrk. Kõige hullem, et üritavad nalja teha aga nad ise ei saa aru, et neil ei tule see välja.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 15:29:28 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Aga jah ralliraadio on üsna nõrk. Kõige hullem, et üritavad nalja teha aga nad ise ei saa aru, et neil ei tule see välja.

+1 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 16:02:20 vasta tsitaadiga

Ilus lennuk. Risti, küljele ja üle nina metsa.
https://twitter.com/Karlip1/status/1297512500200693763

Edit: Ahaa, kurvis sees oli känd tuleb välja. Videos on seda pauku kuulda ka kui otsa paneb sellele..

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 23.08.2020 19:37:49 vasta tsitaadiga

Tohlakal mobla valetpidi peos. Ime et vahetevahel videote saatmiseks hoiatatakse mobla valetpidi hoidmise eest.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.08.2020 19:41:58 vasta tsitaadiga

Evans vist järgmine aasta ei tule icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 21:19:27 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Equinox kirjutas:
Aga jah ralliraadio on üsna nõrk. Kõige hullem, et üritavad nalja teha aga nad ise ei saa aru, et neil ei tule see välja.

+1 icon_neutral.gif
Selle preili Rondo võiks sealt minema visata ja Härra Kiivri asemele toppida tagasi. Lindma, Kiiver ja see lätlane Ma ei tea toimis aastast aastasse...

Lisaks ilmselt miskit käärib (rally estonia)
https://sport.delfi.ee/news/auto/lounaeestiralli/delfi-video-louna-eesti-rallilt-ott-tanak-kindlasti-on-palju-kohti-kus-saab-paremaks-minna?id=90817311

Ja mõned klipid
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.08.2020 22:05:29 vasta tsitaadiga

Karjäär oli ikka kena mudaauk icon_lol.gif
//
Aga see rally estonia kriitika on mingi pikem jama. Milleks minna sõitjana seda torkima.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2020 16:53:25 vasta tsitaadiga

See, millest Ott rääkis on ilmselt siiski viimase aja teema. Lõuna-Eesti ralli ametlik nimetus oli RedGrey Lõuna-Eesti Ralli 2020 ja RedGrey on teadupärast Tänaku ja Märtini ettevõte.
Ehk ta on isiklikult väga seotud selle ralli ettevõtmisega. See on puhas spekulatsioon aga arvatavasti oli probleemiks see, et RE soovis, et see ralli ei toimuks, sest kui LE rallilt oleks tulnud mingi koroonakolle, siis oleks see ohustanud kas RE ennast või vähemalt publiku raja äärde lubamist. Aga eks see on puhas spekulatsioon ning tõde räägivad osalised või Tänak oma elulooraamatus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.08.2020 21:44:47 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/wrc-meeskonna-boss-istus-ralliauto-rooli-kuid-tema-voistlus-loppes-suure-avariiga?id=90828417
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2020 23:26:58 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/jarjekordne-tagasilook-wrc-sarjas-koroonaviiruse-tottu-jaab-uks-mm-ralli-ara?id=90830803
Saksa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2020 23:41:29 vasta tsitaadiga

Seega nüüd täpselt 50:50 ehk 50% rallisid ainult toimuks hetke seisuga, järgi jääks veel - Eesti, Türgi, Belgia ja Itaalia. Saab põnev olema kas antakse tiitel välja see aasta või mitte.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2020 12:43:16 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/ogier-ja-evans-sattusid-kreekas-kopterionnetusse?id=90835183
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2020 15:36:34 vasta tsitaadiga

Clickbait
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2020 09:22:53 vasta tsitaadiga

Selle aastaga on nagu on, ilmselt kuidagi viiakse see ikka lõpuni aga järgmise aastaga on ikka väga hapu seis. Ilmselt mingi F1 laadne asi, kuis ühes riigis, kus on lubatud mingeid üritusi, kiirelt 2 etappi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2020 13:58:06 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/ametlik-saksamaa-ralli-jaab-ara-sardiinia-rali-kuupaevad-muutusid?id=90844465
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2020 18:08:38 vasta tsitaadiga

Hakkab vaikselt looma
https://ralli.ee/rally-estonia-hooldusala-on-publikule-suletud/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2020 18:53:40 vasta tsitaadiga

Arvata oli. Hetke seisuga ilmselt mõistlik otsus.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2020 19:09:58 vasta tsitaadiga

Pole ka asi, mida taga nutta.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 23:56:48 vasta tsitaadiga

Söögi ja joogiga ei või metsa minna. Alko ka keelatud
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/pettunud-piletiomanik-avastas-et-rally-estoniale-oma-vee-ja-voileivaga-ei-paase?id=90889685

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2020 01:30:59 vasta tsitaadiga

äh, seenele sellega, panin suure ekraani ülesse ja andku tuld. "müün" ise pileteid kus sõbrad võivad oma joogi ka söögiga tulla. müün jutumärkides sest midagi ei müü, saab ühe laua taga vähemalt üritust nautida ja ei pea turvameestega maid jagama mingis ühes punktis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2020 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.