Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 10:39:56 vasta tsitaadiga

kui " meie väike kü" selle tegevuse läbi saab need viis aastat katuse vahetust edasi lükata , on tegevus ennast õigustanud. naise isast jäänud kõdu pärnu " kesklinnas ". majas pole kedagi, kes julgeks katusele minna.
ma ei osutanud teenust. ma ei suutnud folkloori hulgast tuvastada, millal seda katust viimati värviga katsuti. 9 auku lappisime vennaga eelmise aasta suvel.

mulle öeldi selle kohta ainult " kuuma pleki peale ei ole hea värvida". tänase lõpu tegin kuumas, sest ma ei tahtnud selle asjaga enam kauem tegeleda. 6 päeva ööbisin pärnus. kõrini sai.

lõin kulusid kokku:
~380 eurot kulus koos kinnaste ja harjavartega.

enamus kaupa projektimüügist.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 11:33:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Öösel kukkus pool pumpa otsast ära krt. Kena kvaliteet asjal.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 13:25:23 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 03:10:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 16:49:57 vasta tsitaadiga

Plaan teha grillmajake - Saan aru, et kuni 20 m2 ehitusalase pindalaga hoone võib sisuliselt lihtsalt teatamise peale püsti lükata. Aga see 20 m2 tundub väga piirav, eriti kui on plaan sisse väike väliköögi moodi asjake ehitada.

Nii palju olen lugenud, et ehitisealuse pinnaga 20–60 m2 ja kuni 5 m kõrge objekti jaoks on vaja ehitusteatis ja ehitusprojekt. Ehitusteatise asi on lihtne aga kas see ehitusprojekt on ise tehtav (pigem kas vald aktsepteerib ise tehtud projekti?)? Kas kellelgi on mõnda head ehitusprojekti näidet jagada (võib privasse saata). Suured tänud ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.08.2020 17:58:49 vasta tsitaadiga

kuradi kuradi kurat. icon_rolleyes.gif

Sai oktoobris projekteerija hangitud, vaja majale jurdeehitus teha. Kirjutatud sai ka, et "Vanale majale vaja koostada uus projekt. Olemas mingist ajast paberkandjal projekt, aga peale seda tehtud muudatusi nii maja sees kui ka välisilmes."
Igatahes, august, 10 kuud hiljem. Projekteerija arvab, et ikka on hea teha vana paberprojekti ümberkirjutus digitaalseks, mis sest vanast ikka mõõta.
Lisaks lõi ta EHRi lahti alles juunis, kust avastas, et meie laiendussoov ületab 33%, teeme maja kitsama paberil. Pärast võite ju laiemaks ehitada.

Kui nüüd saatis vaatamiseks "projekti" siis see loomulikult ei vasta meie ootustele, vana maja ülesjoonistus ei vasta reaalsusele, ning kõige tagatipuks on ta teinud projekti üldse naabermajale, isegi EHRi andmed on sellele naabri majale. Aadresi ta ju ometigi teadis. Üht koma teist on seal veel, aga noh, joppenpuhhh...
Nüüd käib pinda, tahab tehtud "töö" eest tasu saada.
Mis sa oskad öelda.. icon_rolleyes.gif


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 17:59:52 vasta tsitaadiga

saada pikalt ja otsi uus projekteerija.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 19:54:28 vasta tsitaadiga

NightStriker kirjutas:
Mis massin sääl otsas oli kah? Enne kui karu jooma läks.


svm100.. mingi laager andis saba ja raputas 3/4 pumbast minema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2020 21:22:39 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Plaan teha grillmajake - Saan aru, et kuni 20 m2 ehitusalase pindalaga hoone võib sisuliselt lihtsalt teatamise peale püsti lükata. Aga see 20 m2 tundub väga piirav, eriti kui on plaan sisse väike väliköögi moodi asjake ehitada.

Nii palju olen lugenud, et ehitisealuse pinnaga 20–60 m2 ja kuni 5 m kõrge objekti jaoks on vaja ehitusteatis ja ehitusprojekt. Ehitusteatise asi on lihtne aga kas see ehitusprojekt on ise tehtav (pigem kas vald aktsepteerib ise tehtud projekti?)? Kas kellelgi on mõnda head ehitusprojekti näidet jagada (võib privasse saata). Suured tänud ette icon_smile.gif

Teoorias võid ju ise kõik ära joonestada ja seletuskirjagi valmis kirjutada kui oskad aga KOV nõuab ikka kutsetunnistusega spetsialisti allkirja projektile icon_wink.gif
Kui sa netist leiad mõne projekti, saad vaadata aga niisama "kopeerimiseks" keegi oma projekti sulle küll ei anna icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2020 21:23:56 vasta tsitaadiga

jägaja, sulle on vist jah mingi eriti saamatu vend siis ikka sattunud icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.08.2020 21:28:36 vasta tsitaadiga

On paremat soovitada?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2020 21:34:54 vasta tsitaadiga

Mul endal paar projekti on juba ees ootamas aga kui sul kiiret pole, siis aasta lõpu poole võiksin selle kasvõi ise ära teha icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 21:40:07 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 03:18:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.08.2020 21:54:05 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
NightStriker kirjutas:
Mis massin sääl otsas oli kah? Enne kui karu jooma läks.


svm100.. mingi laager andis saba ja raputas 3/4 pumbast minema icon_biggrin.gif


Mis ostad siis saasta icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 11:17:05 vasta tsitaadiga

defineeri saast... grundfors ei ole ainuke "õigete pumpade tegija"
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 11:30:48 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 03:17:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.08.2020 11:33:53 vasta tsitaadiga

WILO - esimesel korral vahetatakse kobinata välja. Kui teise eksemplariga sama veaga lähed, hakatakse uurima.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 12:21:37 vasta tsitaadiga

Sain ka uue sama pumba asemele. Asjadega on nii, et sa ei saa ette teada selle eluiga ning 800eur maksev pump ei pruugi olla tingimata parem kui 300eur pump.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2020 08:53:44 vasta tsitaadiga

Suuresti sõltub kas tööstus on otsapidi hiina jõudnud või ei. Kuni seal vaid komplekteerimine ei mõjuta see kvaliteeti, kui ka laagrite ja mähise tootmine, siis icon_lol.gif
Grundfos on üle keskmise kindlasti puurkaevupumpades. Need odavad "targad" survetõste salvkaevupumbad pigem õnne asi... Itaalia DAB on kohati parem
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2020 12:08:25 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=Er3b04ykexg

vene sell teeb nullist korterit.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.08.2020 12:50:53 vasta tsitaadiga

Olles näinud videosid ka Vene uute kortermajade siseviimistluse tasemest, siis väga õige valik mehe poolt icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2020 16:13:21 vasta tsitaadiga

Nii et kui novostroikasse kolid siis järgmine 10 aastat käib mingi kopsimine ja lift on ehitusprahti täis?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2020 16:53:56 vasta tsitaadiga

ma väga kahtlen kütte effektiivsuses, kui radikas on niimoodi seina sisse peidetud icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2020 17:33:46 vasta tsitaadiga

ma ka seda vaatasin.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2020 20:44:08 vasta tsitaadiga

Krt isegi veetorud ja asjad vasest ja tina tihendamisega.... eh icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 18:36:39 vasta tsitaadiga

Kui panen ehitusööri 15m võimalikult pingule, siis palju keskel juba vajumine tekib?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2020 18:49:16 vasta tsitaadiga

Kõik sõltub kui suur pinge nööris on icon_lol.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 18:52:43 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui panen ehitusööri 15m võimalikult pingule, siis palju keskel juba vajumine tekib?

need nöörid on ka erinevad, mul vajub 5mm. icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 18:54:47 vasta tsitaadiga

vesiloodiga saaks kontrollida icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 19:50:09 vasta tsitaadiga

Pigem laserijoone järgi seinal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2020 19:54:55 vasta tsitaadiga

Laser.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.08.2020 23:34:11 vasta tsitaadiga

Pimedas on jah laseriga hea joonida.
Päevasel ahjal, kui enamus kodukasutuse laserid ei paista silmale ega läbi prillide ega ka vastuvõtjaga, on see voolikuga vesilood hea ja odav abiline.
Selleks ma jooningi laseriga asju suht pimedas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2020 08:07:36 vasta tsitaadiga

Võta rendist korralik laser.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.08.2020 10:21:22 vasta tsitaadiga

Pole aega rendiputkade vahet joosta, seega on igal meistrimehel oma laser kodus olemas.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2020 02:37:24 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=N4029kYpumU

Johhaidii mõeldakse teemantpuurimine välja relakaga. Kõik ilus ja tore.
Õues õhukest ja sirgelt betoonblokki puurida ilus ja tore eks.
Aga mine puuri sellega kuskil p..se augus nurga all ja ala 1mx1m suuruses ruumis läbi vundamendi näiteks mis siin riigis tavaliselt kombeks, eriti maakütet paigaldades...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.08.2020 08:19:11 vasta tsitaadiga

No kenasti puuris ju 50 cm pikkuse lahendusega kitsas ruumis. Asi siis see 1 meetrine ruum ära pole icon_biggrin.gif icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2020 14:30:27 vasta tsitaadiga

Võib kasvõi 10m ruumi olla, aga kui paksust maakivi seinast läbi puurima peab, siis palju õnne! icon_biggrin.gif
Meil siin juhtus nii, et ei saanudki läbi, no ei võta. Mingi tüüp jebis siis lõpuks cm haaval päevotsa või isegi 2.
Eitea mis kivisort see niikõva on. No lihtsalt ei võta icon_biggrin.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 28.08.2020 14:40:08 vasta tsitaadiga

Maakiviseinast selle video divaissiga puurimine on õnneasi. Kui müüri sees mingi kivi loksuma saab, siis hakkab huvitav.
Palju kindlam on, kui statiiv kõrvalt kinitatud on.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2020 17:19:23 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka just vaadates, et kas mingi sidur ka ikka on või viskab relakas kinni jäädes lihtsalt randme tagurpidi.

***
https://www.city24.ee/et/kinnisvarauudised/15179/riik-kaivitab-korterelamute-tehaselise-renoveerimise-pilootprojekti

Sellest oli eespool ka juttu. Huvitav, kas sellise konveieri hinnaks saab analoogselt näidismajaga olema rõdude maha võtmine?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.08.2020 18:15:11 vasta tsitaadiga

Sidurist oli videos muide juttu icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.08.2020 20:08:01 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mõtlesin ka just vaadates, et kas mingi sidur ka ikka on või viskab relakas kinni jäädes lihtsalt randme tagurpidi.

***
https://www.city24.ee/et/kinnisvarauudised/15179/riik-kaivitab-korterelamute-tehaselise-renoveerimise-pilootprojekti

Sellest oli eespool ka juttu. Huvitav, kas sellise konveieri hinnaks saab analoogselt näidismajaga olema rõdude maha võtmine?

Iseenesest on tore, et riik tahab nende elamute renoveerimise hinda alla tuua. Odavam hind motiveerib rohkemaid KÜ seda ette võtma. Samas konveierliinil lahendusel on jälle oht see, et ei sobi täpselt majale või jääb mingit praaki palju, mis tõttu maksad raha küll ära aga täit kasu sellest ei saa.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2020 20:10:50 vasta tsitaadiga

Fassaadi ja katuse renoveerimine on, parimal juhul, ainult pool võrrandist... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.08.2020 21:00:49 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:

Iseenesest on tore, et riik tahab nende elamute renoveerimise hinda alla tuua. Odavam hind motiveerib rohkemaid KÜ seda ette võtma. Samas konveierliinil lahendusel on jälle oht see, et ei sobi täpselt majale või jääb mingit praaki palju, mis tõttu maksad raha küll ära aga täit kasu sellest ei saa.


Ma usun, et siin on arvesse võetud seda nõukaaegsed akadeemilist eksimust seinte jms rihtimisel icon_smile.gif

Etz kirjutas:
Fassaadi ja katuse renoveerimine on, parimal juhul, ainult pool võrrandist... icon_rolleyes.gif


Ühe mütsiga löödud nimetused on miskipärast aga samas on huvitav teada, kuidas ventilatsioon välisseina elementide alla käib.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.08.2020 21:37:19 vasta tsitaadiga

Kui nad mõtlevad kuuga ehitada, siis peab olema vent tehases paigaldatud, aga kas kõik teised mõõdud ka klapivad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2020 22:05:37 vasta tsitaadiga

Tüüpprojekt võib olla nõukaajal aga reaalsuses teostus ja projekt lähevad harva mõõt mõõdult kokku. Aitasin mõned päevad 80ndate lõpus ehitatud majas korterit remontida. Teisel korrusel vent lõõri sammas lihtsalt täiesti lampi alumise korruse suhtes 5cm nihkes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2020 12:02:51 vasta tsitaadiga

Ja sellised "pisikesed" apsakad tekitavad palju pahandust, kuna uus toru vanasse lõõri ei mahu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 13:09:45 vasta tsitaadiga

Eks ukrainlane mähib mäkaiverit ja laseb ohtralt silikooni peale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 13:53:04 vasta tsitaadiga

Kui panen õhksoojuspumbale toru ette kust vesi läbi jookseb, siis see = õhk-vesi soojuspump?
3x odavam onfire.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 14:01:07 vasta tsitaadiga

Mõtled, et suunad sooja õhu läbi radika ja sellest vee põrandasse? Jah, õhk-vesi soojusvaheti seda tähendabki. Tehasetoode on tõenäoliselt efektiivsem.

Edit: või mõtlesid, et paned siseosa asemele kohe vedelikuga küttekontuuri?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 14:05:01 vasta tsitaadiga

Siseosa tuleks nö vanni panna et mingi soojusvahetus ka tekiks aga see ei pidand miskipärast töötama.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 14:49:57 vasta tsitaadiga

Vaja õhksoojuspumba energiat salvestada kuidagi, kuna töötab päikesejõul.
Et õhtu/öö oleks ka soe.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.