Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 667, 668, 669 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2020 13:14:27 vasta tsitaadiga

Windowsi ntp kliendi sünkimise intervall on vist vaikimisi endiselt 7 päeva ja sünkib vastu Microsofti ntp serverit. Ja kui parajal momendil netti ei pääse või on võrk hetkel üle koormatud, jääbki sünkimata. Loomulikult ei püsi arvuti kell sekundi täpsusega õige sedasi.

Ajaserver ee.pool.ntp.org peale ja intervall maksimaalselt 24 tundi ja on kohe parem.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2020 13:51:23 vasta tsitaadiga

Ei saa kurta, niimoodi on läpakas poolteist aastat vaikeseades tiksunud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2020 14:04:57 vasta tsitaadiga

Kodus Apple läpakas ja sel oli kell õige. Tulin tööle, siin Win10 lauaarvuti, ja siin ka kell õige. +-0.027
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2020 17:08:24 vasta tsitaadiga

Ehk siis probleem on kusagil konkreetsetes arvutites/opsüsteemis.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.08.2020 17:24:57 vasta tsitaadiga

Kas ma peaksin muretsema kui mu arvuti 3 sekundit "õigest ajast" nihkes on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2020 18:03:28 vasta tsitaadiga

Tööläpakas oli mingi hetk 7min ajast maas icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 11:24:46 vasta tsitaadiga

Tere päevast, kes tegeleb Tartus kohvimasinatega? Tänan
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 11:33:51 vasta tsitaadiga

Kesse mu puud närib? Koor ka poole läbimõõdu ulatuses sealt alt lahti. Sipelgad tundusid ka seal lahtise koore all sebima aga ega nemad ju elusa puidu kallale ei läinud, enne pidi keegi juba seda närima. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kas raieloa jaoks piisab üldjuhul pildist või tuleb ametnik ise ka seda näpuga katsuma?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 11:34:51 vasta tsitaadiga

Rähn on toksinud.

Kus see Mänd asub, et lausa raieluba vaja läheb?

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 11:45:05 vasta tsitaadiga

Gaasigrillil kustus leek ära. Mõtlesin, et balloon sai tühjaks - vahetasin ära, kuid enam ei sütti.
Kust viga otsida ? Reduktor ? Või võib olla miskit muud umbes, et gaasi peale ei saa ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 11:47:13 vasta tsitaadiga

metskotkas, rähn toksib maapinna juurest puud? Mõtlesin et nad ikka veidi kõrgemal tegutsevad.
Tallinnas on puu mahavõtmiseks luba vaja.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 11:50:24 vasta tsitaadiga

Rähn toksib seal, kus tuvastab söögi olevat. Kui ohtu ei tunneta maapinnal, toksib ka nii madalal jah.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 16:11:47 vasta tsitaadiga

Keegi sellisest kohast nagu https://www.24a.ee/ee/ on tellinud ? Läti ettevõte justkui.
Eestis on regatud: Estaso OÜ
Narva mnt 7, Harjumaa 10117,Estonia
Reg.nr.: 14726723
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 18:20:53 vasta tsitaadiga

Andrejs Sokolovs. Oleks justkui lätlane neh.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 18:55:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kesse mu puud närib? Koor ka poole läbimõõdu ulatuses sealt alt lahti. Sipelgad tundusid ka seal lahtise koore all sebima aga ega nemad ju elusa puidu kallale ei läinud, enne pidi keegi juba seda närima. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kas raieloa jaoks piisab üldjuhul pildist või tuleb ametnik ise ka seda näpuga katsuma?

Hakkas kripeldama, et miks suurele pildile lingitud thumbnaili spolilerisse pistsid? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 19:17:01 vasta tsitaadiga

rex, harjumusest. Tegelikult algul mõtlesin et panen suure pildi sinna aga siis jäin mõtlema et see siiski liialt invasiivne.

Kas keegi Dyson V8 varstolmuimejat omab? On oma hinda väärt või ajab mõni odavam ka asja ära?
Mul on majas kesktolmuimeja aga igakord ei viitsita tolle voolikut lahti tirida ja siis on lastest-loomast sodi teinekord maas mida tahaks eemaldada.
Makita akutolmuimeja on ka aga too rohkem õhu liigutamiseks. Seega vaataks midagi võimsamat ja esteetilisemat. WAF peab asjal suur olema. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 19:23:04 vasta tsitaadiga

bladerunner, saad ju suurema thumbi ka valida, 600 laiusega näiteks icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 19:48:14 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
rex, harjumusest. Tegelikult algul mõtlesin et panen suure pildi sinna aga siis jäin mõtlema et see siiski liialt invasiivne.

Kas keegi Dyson V8 varstolmuimejat omab? On oma hinda väärt või ajab mõni odavam ka asja ära?
Mul on majas kesktolmuimeja aga igakord ei viitsita tolle voolikut lahti tirida ja siis on lastest-loomast sodi teinekord maas mida tahaks eemaldada.
Makita akutolmuimeja on ka aga too rohkem õhu liigutamiseks. Seega vaataks midagi võimsamat ja esteetilisemat. WAF peab asjal suur olema. icon_lol.gif

võimsust on sellel masinal küll. aku tööiga täisvõimsusel kahjuks hinnanguliselt nii 20 minuti kanti. madalamal võimsusel ilmselt pikem. kahe kassi karvad sai vaiba seest kätte küll.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 22:55:35 vasta tsitaadiga

Majapidamisgaas sai otsa, 17L metallballoon. Ise pole seda ostnud, tekkis küsimus, kas vahetatakse uue vastu igal pool? Müüakse ju erinevate firmade poolt suvalistes burksiputkades (Kodugaas), Alexelas ning olemas veel GasUp 24h kapid ja ka sama süsteem AGA poolt. Ehk siis kas toimub "ristvahetus"? Või öeldakse et "meie firmast pole ostetud, järelikult ei saa ka vahetada"?
Taoline:
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 23:17:57 vasta tsitaadiga

Alexela jaoks minu punast värvi balloon sobis. Teisi ei tea.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 23:55:06 vasta tsitaadiga

Standardballoone võtavad kõik käitlejad vastu.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 03:24:12 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka Kuku podcast katki? Digitunni asemel tuleb Elmarit, Tarkade klubist Digitundi jne.
http://podcast.kuku.postimees.ee/saated/digitund/
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2020 06:44:45 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Tere päevast, kes tegeleb Tartus kohvimasinatega? Tänan



Arwest lõunaka astri pool küljes.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 09:31:19 vasta tsitaadiga

Keegi selle kohta teab midagi? Ei leia vastavaid varasemaid uudiseid kuidagi:
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/suure-andmelekke-tottu-algatas-aki-kuuluta24-ee-portaali-osas-menetluse/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 13:07:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Tere päevast, kes tegeleb Tartus kohvimasinatega? Tänan



Arwest lõunaka astri pool küljes.
. Tere, otsin inimest kes müüs HV-s kasutatuid kuid kontrollituid kohvimasinaid.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 13:41:39 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
laurx kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Tere päevast, kes tegeleb Tartus kohvimasinatega? Tänan



Arwest lõunaka astri pool küljes.
. Tere, otsin inimest kes müüs HV-s kasutatuid kuid kontrollituid kohvimasinaid.

Kui ma ei eksi, siis oli see kasutaja: https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=1990

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.08.2020 13:51:22 vasta tsitaadiga

Oli tema jah.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 15:04:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
laurx kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Tere päevast, kes tegeleb Tartus kohvimasinatega? Tänan



Arwest lõunaka astri pool küljes.
. Tere, otsin inimest kes müüs HV-s kasutatuid kuid kontrollituid kohvimasinaid.

Kui ma ei eksi, siis oli see kasutaja: https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=1990

Tema just, suur tänu Sulle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 17:50:27 vasta tsitaadiga

tema jahh, aga väga terane sell ei ole just, st PSile vastust võid ootama jäädagi thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 17:57:50 vasta tsitaadiga

viimane külastus: 07.08.2020 21:09

PS-d ei pruugi mailile tulla kuna mailiserver võib tala anda kui SPF/DKIM ei sobi, seega need kes iga päev foorumit ei külasta võivadki aeglaselt vastata. Eriti kui pole mingit äritehingut vms. pooleli st. on põhjust oletada, et keegi võib PS saata.
Aga e-mail ja telefon on tal ju profiilis olemas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.08.2020 20:13:46 vasta tsitaadiga

Tekkis huvitav küsimus:

https://www.facebook.com/pg/Maria-De-Fatima-Cleaning-Services-108161987441129
Nägin Facebookis sponsitud postitust kellegi Maria De Fatima koristusfirma poolt. Huvi pärast klõpsasin peale, et uurida kus proua Fatima tegutseb ja miks ta mulle inglise keeles koristust pakub. Asukohta märgitud pole, okei. Võtsin arvustused lahti ja hakkas tulema. Proua Fatimat kiidetakse nii Eestis, Itaalias, Prantsusmaal ning kui teisi nimesid vaadata, siis ütleks, et ka Saksamaal ja Hollandis.
Kas tegu on päris kontoga ja proua Fatima lendabki lennukiga mööda Euroopat ja koristab inimeste kodusid või on pigem tegu mingi peenelt tehtud libakontoga?


Ning muidugi meenus esimese asjana see pilt icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 20:30:25 vasta tsitaadiga

soovitage mingit teenusepakkujat, kuhu saaks riputada pilte, mida siis teine tõmmata saaks ja vaadata, Paneks ühtse pakina üles. FTP servereid vist tänapäeval enam ei ole? Kuidas need asjad käivad üldse? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 20:32:52 vasta tsitaadiga

Google Photos

Teed seal uue albumi ja laed pilte sinna üles ja jagad albumi välja teistele
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 21:12:11 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
soovitage mingit teenusepakkujat, kuhu saaks riputada pilte, mida siis teine tõmmata saaks ja vaadata, Paneks ühtse pakina üles. FTP servereid vist tänapäeval enam ei ole? Kuidas need asjad käivad üldse? icon_rolleyes.gif

https://nagi.ee/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 21:41:58 vasta tsitaadiga

kust osta sellist värvi nagu DuraTex
https://www.acrytech.com/product/speaker-cabinet-coating-duratex-roller-grade-quart-size-kit-black/
oleks vaja kõlareid värvida
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 21:50:55 vasta tsitaadiga

küsimus.
Naised saunas rääkisid et kui näiteks pistan auto raadiole 2x700w 2oomised helikõlarid järgi siis raadio põleb läbi.

Minu loogika ütleb et pohhhui kui suure või võimsa kõlari järgi panen, raadio annab ikka max 22rms (nagu need ikka).

Või saan valesti aru?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 21:52:56 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Hiid kirjutas:
soovitage mingit teenusepakkujat, kuhu saaks riputada pilte, mida siis teine tõmmata saaks ja vaadata, Paneks ühtse pakina üles. FTP servereid vist tänapäeval enam ei ole? Kuidas need asjad käivad üldse? icon_rolleyes.gif

https://nagi.ee/

No recommend.
http://nagistaja.nagi.ee/?p=125

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 21:54:42 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
küsimus.
Naised saunas rääkisid et kui näiteks pistan auto raadiole 2x700w 2oomised helikõlarid järgi siis raadio põleb läbi.

Minu loogika ütleb et pohhhui kui suure või võimsa kõlari järgi panen, raadio annab ikka max 22rms (nagu need ikka).

Või saan valesti aru?
Mida väiksema takistusega kõlarid, seda suuremaks vool tõuseb.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 22:04:58 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
küsimus.
Naised saunas rääkisid et kui näiteks pistan auto raadiole 2x700w 2oomised helikõlarid järgi siis raadio põleb läbi.

Minu loogika ütleb et pohhhui kui suure või võimsa kõlari järgi panen, raadio annab ikka max 22rms (nagu need ikka).

Või saan valesti aru?


Kui raadiole 2 oomi sobib, siis ei juhtu midagi. Ilmselt enamus on ka mingi lühisekaitse vms. võimukivi sisse ehitatud kui 2 oomi ei peaks sobima.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 22:06:56 vasta tsitaadiga

keegi võiks öelda mis seaded peaks auto kõlaritele panema et hästi kõlaks
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 07:59:24 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Wusses kirjutas:
küsimus.
Naised saunas rääkisid et kui näiteks pistan auto raadiole 2x700w 2oomised helikõlarid järgi siis raadio põleb läbi.

Minu loogika ütleb et pohhhui kui suure või võimsa kõlari järgi panen, raadio annab ikka max 22rms (nagu need ikka).

Või saan valesti aru?


Kui raadiole 2 oomi sobib, siis ei juhtu midagi. Ilmselt enamus on ka mingi lühisekaitse vms. võimukivi sisse ehitatud kui 2 oomi ei peaks sobima.


Kui 2 oomi ei sobi raadiole sii ssuure tõenäosusega põleb läbi takistus.

Aga ikkagi jäi küsimus õhku, kas ma võin panna nt raadiole järgi 2000rms supaka nt ütleme siis 4 oomine icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Raadio annab ikka oma võimsuse välja ja teda ei tohiks ju kottida mis seal otsas ripub?


Võimuga sama teema, ütleme et on mul 50w mono võim ja taha installitud nt 10x 1000w kõlarid. icon_lol.gif
Võim lihtsalt uugab max poweri peal ja häält väga eitule aga võimuga endaga midagi juhtuda ei tohiks

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.08.2020 08:15:26 vasta tsitaadiga

Oluline on, et sa ei paneks madalama takistusega kõlareid autoraadiole taha, kui see raadio andmesildil kirjas on, kuna iga raadio ei pruugi seda madalama takistuse, ehk 2 oomist "lühist" üle elada ja hakkab suitsu välja ajama heli asemel.
Ehk siis, kui autoraadio tahab enamasti 4 oomise takistusega kõlarit, siis tuleb panna kõlar takistusega 4 oomi ja ülespoole, ehk sobivad ka 6 ja 8 oomi jne. Lihtsalt voluumi nuppu pead natuke peale keerama suurema takistuse puhul.

Seda kõlari võimsust ära vaata erti, kuna su autoraadio ei suuda niikuinii neid kõlareid maha põletada, üldiselt saad sa ülekoormatud kõlarist aru moonutatud helipildi tõttu, siis võtad natuke vaiksemaks helinupuga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 08:44:42 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Wusses kirjutas:
küsimus.
Naised saunas rääkisid et kui näiteks pistan auto raadiole 2x700w 2oomised helikõlarid järgi siis raadio põleb läbi.

Minu loogika ütleb et pohhhui kui suure või võimsa kõlari järgi panen, raadio annab ikka max 22rms (nagu need ikka).

Või saan valesti aru?


Oluline on, et sa ei paneks madalama takistusega kõlareid autoraadiole taha, kui see raadio andmesildil kirjas on, kuna iga raadio ei pruugi seda madalama takistuse, ehk 2 oomist "lühist" üle elada ja hakkab suitsu välja ajama heli asemel.
Ehk siis, kui autoraadio tahab enamasti 4 oomise takistusega kõlarit, siis tuleb panna kõlar takistusega 4 oomi ja ülespoole, ehk sobivad ka 6 ja 8 oomi jne. Lihtsalt voluumi nuppu pead natuke peale keerama suurema takistuse puhul.

Seda kõlari võimsust ära vaata erti, kuna su autoraadio ei suuda niikuinii neid kõlareid maha põletada, üldiselt saad sa ülekoormatud kõlarist aru moonutatud helipildi tõttu, siis võtad natuke vaiksemaks helinupuga.



Selge, sain aru.

Tnx vastuse eest icon_smile.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 10:50:13 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Võimuga sama teema, ütleme et on mul 50w mono võim ja taha installitud nt 10x 1000w kõlarid. icon_lol.gif
Võim lihtsalt uugab max poweri peal ja häält väga eitule aga võimuga endaga midagi juhtuda ei tohiks

Siin oleneb juba nende 10 kõlari ühendusskeemist. Kui 10 4-oomist paralleelselt topid, saad 0,4 oomi ja suitsu nägemise võimaluse.

jägaja kirjutas:
...üldiselt saad sa ülekoormatud kõlarist aru moonutatud helipildi tõttu, siis võtad natuke vaiksemaks helinupuga.

Samuti ülekoormatud võimendist. Põhjakeeratuna ei tule üldjuhul enam ilusat heli.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 22:22:12 vasta tsitaadiga

Mul on üks valem mis peaks ideejärgi arvutama iisikukoodist vanuse koos komakohtadega - vanuse saan aga peale komakohti on kõigil 00

Mis sellel koodil viga on:

=INT((TODAY()-(DATE(MID(A1; 2; 2); MID(A1; 4; 2); MID(A1;6; 2))))/365,25)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 22:50:44 vasta tsitaadiga

Integer ei oska komakohti, võta =INT ära ja töötab
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 22:59:25 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Integer ei oska komakohti, võta =INT ära ja töötab


Või kasuta FLOAT või DOUBLE... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 12:24:59 vasta tsitaadiga

excelis pole oluline
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 13:06:32 vasta tsitaadiga

Magasin ise maha, kuidas seda Mirage ülelendu pealinnas näha oli?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 20.08.2020 22:58:46 vasta tsitaadiga

Väga hästi. Kaks paari lendas üle, suht madalalt. Mingi 10:45 või natuke hiljem. Vanalinnas vähemalt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 667, 668, 669 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.