Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 665, 666, 667 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 12:27:57 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Hiid peab hakkama tšekkidest pilte küsima. Muidu saab kogu aeg scammi icon_lol.gif
130€ mäkis ei ole küll normaalne icon_rolleyes.gif

20 einet? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 12:31:56 vasta tsitaadiga

Lapsed pidasid sünnipäeva šaarikute ja pallimerega?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 12:34:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lapsed pidasid sünnipäeva šaarikute ja pallimerega?
no kui party, siis suht odavalt sai ju thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 08.08.2020 13:28:42 vasta tsitaadiga

Kas neil 10 või 30 euroste WIFI adapteri-l ka mingit realset vahet on ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2020 13:29:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Lapsed pidasid sünnipäeva šaarikute ja pallimerega?
no kui party, siis suht odavalt sai ju thumbs_up.gif

Pangu natuke juurde ja saab mäkis odavalt pulmad ära teha:
https://www.mcdonalds.com.hk/en/parties/wedding-party.html
425€

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 13:36:23 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kas neil 10 või 30 euroste WIFI adapteri-l ka mingit realset vahet on ?

Kui mudelid ka kirja paned, siis ehk keegi oskab öelda. Ma võin sulle vabalt 10€-se 30-ga müüa.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 14:14:35 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Lapsed pidasid sünnipäeva šaarikute ja pallimerega?
no kui party, siis suht odavalt sai ju thumbs_up.gif

Pangu natuke juurde ja saab mäkis odavalt pulmad ära teha:
https://www.mcdonalds.com.hk/en/parties/wedding-party.html
425€

Krt, oleks ma seda teadnud icon_confused.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 14:58:26 vasta tsitaadiga

Pulmarong sõidab McDrive'ist läbi ja suundub parklasse "pika laua äärde". Saab pulmad kontaktivabalt peetud küll.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 15:45:17 vasta tsitaadiga

Drive-In-ist rääkides. Uus on ära-unustatud vana.
https://nypost.com/2020/08/06/medieval-wine-windows-are-reopening-reviving-italian-plague-tradition/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 16:44:35 vasta tsitaadiga

Keegi neid on proovinud, kasutanud? On okeid või pigem mitte?

https://www.pupilo.ee/laatsed/2-4-nadalased/acuvue-oasys-transitions

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 18:00:55 vasta tsitaadiga

Teab keegi siinsest Pärnumaal mõnda auto estakaadi?
Võiks ideaalis kõrgem olla et piduri voolikutele pääseks ilusti ligi.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 18:28:56 vasta tsitaadiga

Torusid hakkad vahetama? Tung ja pukk..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 18:37:49 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam on valida mõni pädev ja usaldusväärne remonditöökoda, öelda mis mureks ja õhtul parandatud auto sealt kätte saada.
Kui vedelike taseme kontroll/juurdevalamine ja pirnide vahetamine välja jätta, siis midagi suuremat tegin viimati vist Sierra kapoti all.... ja ma pole mingi Sierra fänn vaid see oli ikka väga palju aastaid tagasi juba kui rahakott oli kõhnem ja usaldusväärseid remontijaid ei teadnud/tundnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 18:48:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Torusid hakkad vahetama? Tung ja pukk..


Saab, sitt nii lihtsalt.

napoleon kirjutas:
Kõige lihtsam on valida mõni pädev ja usaldusväärne remonditöökoda, öelda mis mureks ja õhtul parandatud auto sealt kätte saada.
Kui vedelike taseme kontroll/juurdevalamine ja pirnide vahetamine välja jätta, siis midagi suuremat tegin viimati vist Sierra kapoti all.... ja ma pole mingi Sierra fänn vaid see oli ikka väga palju aastaid tagasi juba kui rahakott oli kõhnem ja usaldusväärseid remontijaid ei teadnud/tundnud.


Milleks, saan ja meeldib ise teha icon_smile.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 18:51:57 vasta tsitaadiga

Selle juures on kõige raskem valida pädev ja usaldusväärne remonditöökoda... Pärast ikka kirud, et oleks ise teinud, oleks korralikult tehtud olnud.

Pidurivoolikud on küll puhtalt ratas maha ja kerge vahetada teema.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2020 10:41:47 vasta tsitaadiga

Vahest on siin keegi, kellel hea mõte, kuidas pildil toodud pruss kinnitada ovaalsesse auku ?
Võib ka läbi metalli puurida kui vaja. Jätaks betooni valamise vahele.
https://www.upload.ee/image/12121688/4B1CB1F3-0286-4F40-A35D-91992B29D48D.jpeg
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 10:47:04 vasta tsitaadiga

Küsi siinsest remonditeemast.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 10:56:28 vasta tsitaadiga

miga, mis on kinitamise eesmärk? Kuda pidi peab kinni saama?
See ümber on seal malm? Kui ei, siis peksa titsid vahele thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2020 11:13:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
miga, mis on kinitamise eesmärk? Kuda pidi peab kinni saama?
See ümber on seal malm? Kui ei, siis peksa titsid vahele thumbs_up.gif


Latt on vaja sinna püstiselt kinni saada, et risti teine peale panna.
Kurat seda aru saab, mis materjal see seal on. Titside all mõtled mida ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 11:17:07 vasta tsitaadiga

mina teeks vist nii esimese hooga peale vaadates:
torule ja prussile saeks vertikaalse pilu, pilusse metallplaat, mis täpselt toru laiune, puuriks augud läbi ja laseks poltidega kinni
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 11:42:38 vasta tsitaadiga

ei suuda kuidagi ise välja nuputada:
on üks droidiga tahvel, milles oleks tarvis mingi kindla intervalli tagant (näiteks 40 sekundit) brauseris (chrome, opera, misiganes - vahet pole) üht tabi refreshida .. ülesande püstituse eest täname peetri pizza kodulehe-tellimiskeskkonna saamatuid arendajaid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 12:14:53 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas Nora ei käi meil Smartpsot vms soodne pakivõimalus?
Seal on ikka kõik nii arutult kallis, et peab hakkama vist pakke saatma icon_rolleyes.gif


Käisin just Nordkapis. Käisin ka toidupoes. Ma ei ütleks, et seal asjad arutult kallid on.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 12:31:55 vasta tsitaadiga

tassikook kirjutas:
ei suuda kuidagi ise välja nuputada:
on üks droidiga tahvel, milles oleks tarvis mingi kindla intervalli tagant (näiteks 40 sekundit) brauseris (chrome, opera, misiganes - vahet pole) üht tabi refreshida .. ülesande püstituse eest täname peetri pizza kodulehe-tellimiskeskkonna saamatuid arendajaid thumbs_up.gif


https://superuser.com/questions/200088/what-is-the-easiest-way-to-make-your-browser-refresh-a-page-every-say-5-seconds
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 12:54:16 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
tassikook kirjutas:
ei suuda kuidagi ise välja nuputada:
on üks droidiga tahvel, milles oleks tarvis mingi kindla intervalli tagant (näiteks 40 sekundit) brauseris (chrome, opera, misiganes - vahet pole) üht tabi refreshida .. ülesande püstituse eest täname peetri pizza kodulehe-tellimiskeskkonna saamatuid arendajaid thumbs_up.gif


https://superuser.com/questions/200088/what-is-the-easiest-way-to-make-your-browser-refresh-a-page-every-say-5-seconds

pc puhul oleks veel lihtsam kui seal lingil toodud näidetega .. browserile vastav extension ja asi unustatud, aga droidiga tahvel mingeid selliseid asju ei suuda thumbs_down.gif
e: sain tööle .. avastasin et kiwi browser oskab chrome extensioneid mäluda thumbs_up.gif


viimati muutis mufferino 09.08.2020 14:09:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 13:38:17 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Titside all mõtled mida ?

Kiilud doh.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 20:42:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Drive-In-ist rääkides. Uus on ära-unustatud vana.
https://nypost.com/2020/08/06/medieval-wine-windows-are-reopening-reviving-italian-plague-tradition/


Eesti keeles ka: Itaalia taaselustas veiniaknad. Sotsiaalset distantsi vajati ka sajandeid tagasi suure katkuepideemia ajal
https://lood.delfi.ee/omamaitse/toidutrendid/itaalia-taaselustas-veiniaknad-sotsiaalset-distantsi-vajati-ka-sajandeid-tagasi-suure-katkuepideemia-ajal?id=90677391

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 06:43:45 vasta tsitaadiga

Kui igav on siis hakkad igast "lollustele" mõtlema.
Minu uitmõte siis. Maakera oli kunagi paras tulekera, enne kui jahtus ja tekkis tahke maakoor.
Noh ok sellega. Aga kust see meeletu vesi maale tuli?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.08.2020 06:50:23 vasta tsitaadiga

Pilvedest icon_lol.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 06:52:27 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Pilvedest icon_lol.gif icon_cool.gif

Ja need meeletud mega-kiga pilved tulid kust?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 08:08:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Küsi siinsest remonditeemast.


Ma ei teadnudki et eraldi teema on icon_smile.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 08:08:52 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt meteoriitide ja asteroididega.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 09:14:55 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Betamax kirjutas:
Küsi siinsest remonditeemast.


Ma ei teadnudki et eraldi teema on icon_smile.gif

On. Ja üpris aktiivne teine.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=418756

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 10:01:59 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Betamax kirjutas:
Küsi siinsest remonditeemast.


Ma ei teadnudki et eraldi teema on icon_smile.gif

Autoremonditeema on tegelikult veel erinev.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2020 10:50:13 vasta tsitaadiga

Soovitust kuhu seebikaga pöörduda remonti Tallinnas ? Canon annab "Lens error" teadet.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.08.2020 11:11:19 vasta tsitaadiga

Overall tegeleb Canoni toodetega.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 11:16:20 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Soovitust kuhu seebikaga pöörduda remonti Tallinnas ? Canon annab "Lens error" teadet.


Mina olen käinud oma kaamera ja objektiividega http://www.fotoremont.ee/.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 14:28:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tõenäoliselt meteoriitide ja asteroididega.

Ilmselt on vesi pärit mitmetest allikatest ja "saabunud" mitmes järgus.

Wikis on päris mitu teooriat loetletud ja lühidalt kirjeldatud selle kohta: https://en.wikipedia.org/wiki/Origin_of_water_on_Earth
Muuhulgas ka komeetidelt pärinev vesi. Aga isotoopiline koostis ei sobi praeguste komeetidega, nii et küsimus on endiselt lahtine.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 23:47:45 vasta tsitaadiga

On mõned vhs-c lindid, aeg arvutisse kopeerida. Salvestid ei maksa midagi, aga nüüd millelt salvestada? Kõige lihtsam vist mingi kaamera leida kui hakata vhs-c konvertekassetiga ja vhs mängijaga jama?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 00:04:21 vasta tsitaadiga

kas keegi teab kus saab osta kuldset akrüülklaasi ?

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 12.08.2020 00:45:32 vasta tsitaadiga

http://www.polukarbonaat.ee/price/#
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 08:24:57 vasta tsitaadiga

Kas optilise stabiliseerimisega 4K60FPS videot tegevat telefoni on olemas?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 10:07:23 vasta tsitaadiga

Kirja järgi mu S10e peaks olema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 12:32:16 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kirja järgi mu S10e peaks olema.

Selles modes OIS on aga EISi pole?
Samas EISi saab tarkvaraga pärast ise ka teha?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 13:47:29 vasta tsitaadiga

OMFG, miks on Delli draiveripakk Realtek HD audiole 710MB??! icon_eek.gif
Täitsa lolliks läinud ikka icon_idea.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 13:48:40 vasta tsitaadiga

Panevad sulle vajalikku lisakraami kaasa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 14:16:51 vasta tsitaadiga

Seepärast võtad välise ketta ja pakid sinna lahti hilisemaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.08.2020 14:25:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Seepärast võtad välise ketta ja pakid sinna lahti hilisemaks.


Need OEM driveripaketid on kohati nii absurdselt kokku laotud, et vajaliku exe puudumine kasvõi esmaseks installika käivituseks katkestab kogu protsessi ära.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 14:25:54 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kirja järgi mu S10e peaks olema.

Selles modes OIS on aga EISi pole?
Samas EISi saab tarkvaraga pärast ise ka teha?
Jään vastuse võlgu
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 14:32:37 vasta tsitaadiga

Lased opspüssil ise draiveri võtta. Inf ja sys..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2020 17:37:00 vasta tsitaadiga

äkki kellelgi vedeleb jalus? icon_razz.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10507206#10507206
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 665, 666, 667 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.