Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 13:14:20 vasta tsitaadiga

Vot sellest haisemise jutust aru ei saa, kolmel korral märganud ja siis alati olnud Toyota või Lexuse diisel, linnasiseseid kilomeetreid on mitmeid
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 14:01:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tallinnas avatakse Ferrari esindussalong!

 

Ferrari esindaja ning Soome suurim luksusautomüüja Luxury Collection avab augustis Tallinnas Ferrari ja teiste superautode esindussalongi.

 

Ferrari ja ka teiste superautode Luxury Collection esindussalong avatakse Tallinna südalinna sadamapiirkonnas augustis ja sealt saab soetada masinaid, mida enne Balti riikidest osta ei saanud.

 

Luxury Collection autokeskuse juhi Esa Schroderusi sõnul on Eesti superautode turg viimastel aastatel tublisti kasvanud ning siin on piisavalt kliente, kes hindavad kõrgeimat võimalikku kvaliteeti. “Meil juba on Eesti Ferrari omanike ja huvilistega soojad suhted. Täiesti paras aeg on tuua oma teenused nüüd ka reaalselt Eestisse, et kohalikud kliendid ei peaks sõitma meie juurde Lempääläässe Soomes,” ütles Schroderus.

 

"Hakkame Eestis korraldama nii esitlusi kui võistlusi, millel superautode võimeid näitab pikaajaline Ferrari tehasemeeskonna piloot Toni Vilander,” lisas Schroderus.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2020 14:20:41 vasta tsitaadiga

pole ju aprill icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2020 14:56:18 vasta tsitaadiga

Ei olegi. Sihtgrupp on ilmselt soomlased ja rootslased, kellel on oluliselt odavam siit auto osta, see siin mingi ettevõtte arvele võtta ja siis lõppkokkuvõttes seda rentida, põhimõtteliselt iseendalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.08.2020 14:58:36 vasta tsitaadiga

Et mingi maksupettuse pärast tehakse meile ferrari esindus? Just nimelt sellele mõeldes, et saaks riiki petta? Sama riigi ettevõte ka veel icon_biggrin.gif
Somm ei tohi Soomes võõra riigi autoga sõitagi. Isegi eestlased ei tohi, kes liiga kaua koha peal on, mitmeid tuttavaid peedistatud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2020 15:00:34 vasta tsitaadiga

Sõidavad Saksamaal vms kohtades.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 15:02:50 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ei olegi. Sihtgrupp on ilmselt soomlased ja rootslased, kellel on oluliselt odavam siit auto osta, see siin mingi ettevõtte arvele võtta ja siis lõppkokkuvõttes seda rentida, põhimõtteliselt iseendalt.


Kindlasti leidub selle skeemi kasutajaid. Aga ega eestlastest Ferrari-omanikke tundub ka järjest juurde tekkivat.
Paari aasta pärast tuleb Ferrari linnamaastur, siis müük mitmekordistub, tundub mõistlik enne seda esindusega kohal olla.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.08.2020 15:05:37 vasta tsitaadiga

Miks kohe maksupettus ? Kui lätis on alkohol odavam, siis on see kohe pettus või ? Kindlasti on asja taga majanduslikud kaalutused ja see, kust klient tuleb, näiteks venemaa suunalt. Eestis jagub ka muidugi. Et neid igapäev ei näe, ei tähenda, et see midagi haruldast oleks. Mul tuttav kasutab ferrarit igapäevaselt tavasõidukina.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 15:09:50 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Et mingi maksupettuse pärast tehakse meile ferrari esindus? Just nimelt sellele mõeldes, et saaks riiki petta? Sama riigi ettevõte ka veel icon_biggrin.gif
Somm ei tohi Soomes võõra riigi autoga sõitagi. Isegi eestlased ei tohi, kes liiga kaua koha peal on, mitmeid tuttavaid peedistatud.


Ämmal on viimased kuus aastat eesti numbritega autod olnud, Helsingis. Ametlikult lubatud, keegi ei peedista. Tõsi, neid auke ja konkse igaüks kasutada ei saa ning siin pikemalt ka ei peatuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.08.2020 15:13:16 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Janis kirjutas:
Et mingi maksupettuse pärast tehakse meile ferrari esindus? Just nimelt sellele mõeldes, et saaks riiki petta? Sama riigi ettevõte ka veel icon_biggrin.gif
Somm ei tohi Soomes võõra riigi autoga sõitagi. Isegi eestlased ei tohi, kes liiga kaua koha peal on, mitmeid tuttavaid peedistatud.


Ämmal on viimased kuus aastat eesti numbritega autod olnud, Helsingis. Ametlikult lubatud, keegi ei peedista. Tõsi, neid auke ja konkse igaüks kasutada ei saa ning siin pikemalt ka ei peatuks icon_biggrin.gif

Et ala võtad uue numbri aeg ajalt autole?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 15:13:51 vasta tsitaadiga

Lamborghini esindus on Eestis juba aastaid olemas ja ilmselt osalt tänu sellele näeb Tallinnas Eesti numbriga Lambosid oluliselt sagedamini kui Ferrarisid.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 15:17:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Et ala võtad uue numbri aeg ajalt autole?


Nope, ei mingit skeemitamist. Lihtsalt tõendatud, et hoolimata soomes elamisest ja töötamisest, on side eestiga nii tugev...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 15:33:23 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Lamborghini esindus on Eestis juba aastaid olemas ja ilmselt osalt tänu sellele näeb Tallinnas Eesti numbriga Lambosid oluliselt sagedamini kui Ferrarisid.

Näeb ka neid avariides-liiklusõnnetustes päris tihti icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2020 16:18:17 vasta tsitaadiga

Sõidukite kliimapädevus saavutatud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 16:27:26 vasta tsitaadiga

hakkad AHVidel kliimat täitma?
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.08.2020 16:27:46 vasta tsitaadiga

Offima ikka
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2020 16:30:22 vasta tsitaadiga

Ilmselt tuleb täitma hakata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2020 16:55:11 vasta tsitaadiga

Tõelised mehed sõidavad lahtise aknaga ja maikas. Konditsioneer on lumehelbekestele. Seal on pilt ka peal.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.08.2020 16:58:38 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Tõelised mehed sõidavad lahtise aknaga ja maikas. Konditsioneer on lumehelbekestele. Seal on pilt ka peal.

Mhm, nii hea linnas ronte eristada palava ilmaga.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 19:23:47 vasta tsitaadiga

Mersul pidi varsti välja tulema T klass. Mahtuniversaal.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 20:06:16 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Mersul pidi varsti välja tulema T klass. Mahtuniversaal.

Tohoh, tundub pigem, et mahtuniversaalid kaovad tootmisest. icon_eek.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 20:23:23 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Mersul pidi varsti välja tulema T klass. Mahtuniversaal.

Tohoh, tundub pigem, et mahtuniversaalid kaovad tootmisest. icon_eek.gif


Iseasi, kas euroopasse tuleb.
Guugeldades tundub berlingo-laadne toode.
Mul on endal peast läbi käinud seitsmekohaline masin, aga mahtuniversaale jääb aina vähemaks.
USA turul on fantastiline valik, võrreldes Euroopaga. Kia Sedona, Honda Odyssey, Toyota Sienna jne.
Uus Kia Sorento on ka äge, aga täisvarustuses mudel maksab 53k ning lahjemaid versioone hetkel hinnakirjas ka pole.

Ideaalis tahaks hübriid-mahtuniversaali, aga sellist ei leia. Peale Pacifica, aga see on pistikhübriid, see mulle ei sobiks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 20:23:36 vasta tsitaadiga

USA-s üks huvitav masin on Kia Telluride.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 20:26:58 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
USA-s üks huvitav masin on Kia Telluride.


Jah, ülipopp mudel, kõik kiidavad, World Car of the Year 2020... Ning jällegi eurooplased ei saa. Uut Optimat (K5) samuti mitte. Damn it.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 20:50:15 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
USA-s üks huvitav masin on Kia Telluride.

See näeb isegi päris tuus välja icon_eek.gif icon_razz.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 21:31:09 vasta tsitaadiga

Need näevad välja ju nagu suured maasturid thumbs_down.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.08.2020 23:24:23 vasta tsitaadiga

Telluride ongi mõeldud USA tavapäraste jeebikutega konkureerima. Sellest ka vastavad gabariidid icon_smile.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 23:25:05 vasta tsitaadiga

Meenutab nagu retarded Escalade'i.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 00:18:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Meenutab nagu retarded Escalade'i.


#rahaeiole icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 01:55:25 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Need näevad välja ju nagu suured maasturid thumbs_down.gif


"Need" all mõtled Telluride'i? See ongi suur maastur.
Või noh, meie jaoks. Mõõtmetelt suurem kui Sorento, aga USA jaoks mid-size SUV.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 11:08:25 vasta tsitaadiga

Sõbranna sai oma vana A3 maha müüdud. Mingi tüüp tuli kohale, vaatas veidi, ladus 440€ peo peale ja sõitis minema icon_biggrin.gif
Krt, enne seda mingi Nord Auto tegelane ja ta emand pommitasid Messengeris vigases eesti keeles nonstop mingite ajuvabade küsimustega... Nüüd õnneks rahu majas thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 11:18:21 vasta tsitaadiga

Kirjutas ikka masina ringi kohe?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 11:26:09 vasta tsitaadiga

Ei. Seda küsisin talt esimese asjana. Loodetavasti tagasi ei too ja tanklarallit ei tee icon_lol.gif
Ostja olevat lubanud kohe ümber vormistada. Tegid ainult ostu-müügi lepingu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 11:51:40 vasta tsitaadiga

Tehku võõrandamisteade.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2020 12:39:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei. Seda küsisin talt esimese asjana. Loodetavasti tagasi ei too ja tanklarallit ei tee icon_lol.gif
Ostja olevat lubanud kohe ümber vormistada. Tegid ainult ostu-müügi lepingu.


5 päeva möödas, teed võõrandamise. Edasi on ostja mure. Kindlystuse jääk küsige ka tagasi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 12:42:32 vasta tsitaadiga

Kindlustusega joppas. 9. lõppeb ära. Ei hakka seda paari päeva välja nõudma icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.08.2020 12:43:56 vasta tsitaadiga

Kes üldse teeb veel ostu müügi lepingut? Meil on e teenindus ju.
Ei mäletagi millal viimati paberiga autot ostetud või müüdud sai. Kui keegi tuleks tehingu ajal paberiga vehkima ka, siis oleks kohe cancel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 12:46:56 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
USA-s üks huvitav masin on Kia Telluride.

Ei saa aru mis autoga tegemist on. Korea auto, toodetud USAs. Tavaliselt on USA auto aga toodetud hiinas icon_lol.gif. Kas USA turu jaoks loodi täiesti uus platform?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2020 12:58:38 vasta tsitaadiga

Janis, kui hakatakse mingit hägu ajama, saab paberi nina alla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 13:19:39 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kes üldse teeb veel ostu müügi lepingut? Meil on e teenindus ju.
Ei mäletagi millal viimati paberiga autot ostetud või müüdud sai. Kui keegi tuleks tehingu ajal paberiga vehkima ka, siis oleks kohe cancel icon_rolleyes.gif


Miks?
1. Rondiärikad, loodavad kallimalt edasi müüa. 48€ võib olla juba pool "kasumist"
2. Jupiärikad, tõmbavad juppideks ja vbl kunagi viivad kere ostumüügi lepinguga rauda. Osad ei tee sedagi.
3. Pole mobiil-id, smartid tugi mnt ametile tekkis alles hiljuti.
4. Mingid uhuuhud, ei usalda it värki, reform võtab nende ekre või keski hääle kindlalt ära.
5. Nuputelefoni tüübid.
6. Jne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2020 13:34:11 vasta tsitaadiga

5. Nuputelefoni tüübid.
Oleks ma teadnud, et sa tuled, oleks kodust kohe ära läinud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 08.08.2020 16:34:43 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Tõelised mehed sõidavad lahtise aknaga ja maikas. Konditsioneer on lumehelbekestele. Seal on pilt ka peal.

Mul oli ~3 kuud ütleme, et kliima katki. Mai, juuni ja juuli lihtsalt palavus küttis salongi kuumaks.
Lapsed jonnisid, et palav. Võimatu oli sõita autoga, kui perekond kaasas.

See aken lahti hoidmine ei jahuta kuidagi. Diagonaalis võib aknad avada, või mis iganes asendis, aga see ei jahuta.
Teiseks see lärm linnas liiga suur, et avatud aknaga sõita. Kui oled kõrvavä*djas, siis võib-olla tõesti ei häiri need helid. icon_biggrin.gif
Nüüd kliima korras ja mingi 600 km 2 päeva ära sõita ja mitte mingit urinat laste poolt ega naise poolt.
Endal ka kõrvad lausa puhkasid, sai rahulikult raadiot kuulata ja mõnus oli olla.
Keegi ei käsi sõita kliima 15 kraadi peal. Mul üldiselt 21-22 kraadi ja siukene mõnus.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 20:40:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
5 päeva möödas, teed võõrandamise.

kus teed seda ja kuidas? Paberivabas ARKis ei ole sellist kohta icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2020 20:47:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
laurx kirjutas:
5 päeva möödas, teed võõrandamise.

kus teed seda ja kuidas? Paberivabas ARKis ei ole sellist kohta icon_rolleyes.gif

eteenindus.mnt.ee
logi sisse, vali 'toimingud sõidukitega' > vali sobiv sõiduk ja sealt 'toimingud sõidukiga' > võõrandamisest teatamine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 10:21:16 vasta tsitaadiga

Hommikukohvi kõrvale vaatamist
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 11:14:09 vasta tsitaadiga

Juhtus vana salongiradikas (küsisin selle pärast vahetust endale) näppu keldrist asju võttes ja nüüd maal uurisin lõpuks seda veidi. Mõlemad avad puhtad. Valan ühest otsast vee sisse ja vesi voolab teisest avast välja mõne hetke pärast. Kuidas see asjandus siis umbes saab olla? Või saan millestki valesti aru? icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.08.2020 11:17:41 vasta tsitaadiga

Jooksebki kohe vannist teisest august välja mitte läbi umbes radika.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 11:27:18 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Jooksebki kohe vannist teisest august välja mitte läbi umbes radika.

Seal pole muid kanaleid. Saabki ainult läbi ribide voolata. Või eksin?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2020 11:36:33 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
laurx kirjutas:
5 päeva möödas, teed võõrandamise.

kus teed seda ja kuidas? Paberivabas ARKis ei ole sellist kohta icon_rolleyes.gif


Lähen arki kohale. On minu asi, et see minu nimelt ära saaks.

Möödavool peab ka olema. Muidu surve sees ja teeb pabah. Kalla kuumapoolne vesi sisse. Väiksed kanalid on umbes, möödavoolust läheb kuumaks ainult.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 11:36:47 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Jooksebki kohe vannist teisest august välja mitte läbi umbes radika.


Nii küll ükski radikas ei ole ehitatud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.