Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 662, 663, 664 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 19:33:38 vasta tsitaadiga

Kas võib olla ka näiteks "abc123def456" ning numbrid on "123456" ?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 20:45:41 vasta tsitaadiga

Alati on tähed vasakul ja numbrid paremal. Kui ma ei eksi, siis eraldas neid ka alati tühik kaldkriips tühi.
Tegu plank exceliga, asju juurde pookida ei saa. 2016 versioon oli äkki.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 08:20:37 vasta tsitaadiga

Ei oska kuhugi teema alla lükata, aga lugu järgmine.
Vanematel tarvis lõpuks välja vahetada viimaste rublade eest soetatud külmik Snaige. Seega uue ost plaanis, aga teema see, kui tellida e-poest, siis kas nad võimalik vana neile utiliseerimiseks saata. Füüsilistel poodidel on see teatav kohustus, mida küll tehakse suht mõistliku teenustasu eest, seega oleks nii lihtsam, nii selle teema kui ka garantii suhtes. Kuigi e-poodidel on teatav hinnaeelis.
Kas külmiku puhul tootja ka väga oluline on, oluline on et oleks vaikne ja mitte lärmakas, ehk siis müra <40dB. Jälgides pakkumisi ja tooteid (eelkõige reklaamitud omadusi), on silma jäänud Hisense. Mis sest tootjast arvata, telekad on neil üpriski OK. Või tasub ikkagi mõni tuntum nt Whirlpool võtta. Hinnaklass vast 350 - 500 €. On keegi viimasel ajal siinsetest foorumlastest endale külmiku soetanud. Beko-t ei julge võtta, maakodus on, aga too lülitab end välja kui toatemp langeb alla+15, seega sügisel-talvel ei saa sügavkülmas miskit hoida. Kuna vanematel samuti ahiküte, siis samuti selline oht, eriti talvel, sest kodus ju ka koguaeg ei olda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 08:50:30 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Ei oska kuhugi teema alla lükata, aga lugu järgmine.
Vanematel tarvis lõpuks välja vahetada viimaste rublade eest soetatud külmik Snaige. Seega uue ost plaanis, aga teema see, kui tellida e-poest, siis kas nad võimalik vana neile utiliseerimiseks saata. Füüsilistel poodidel on see teatav kohustus, mida küll tehakse suht mõistliku teenustasu eest, seega oleks nii lihtsam, nii selle teema kui ka garantii suhtes. Kuigi e-poodidel on teatav hinnaeelis.
Kas külmiku puhul tootja ka väga oluline on, oluline on et oleks vaikne ja mitte lärmakas, ehk siis müra <40dB. Jälgides pakkumisi ja tooteid (eelkõige reklaamitud omadusi), on silma jäänud Hisense. Mis sest tootjast arvata, telekad on neil üpriski OK. Või tasub ikkagi mõni tuntum nt Whirlpool võtta. Hinnaklass vast 350 - 500 €. On keegi viimasel ajal siinsetest foorumlastest endale külmiku soetanud. Beko-t ei julge võtta, maakodus on, aga too lülitab end välja kui toatemp langeb alla+15, seega sügisel-talvel ei saa sügavkülmas miskit hoida. Kuna vanematel samuti ahiküte, siis samuti selline oht, eriti talvel, sest kodus ju ka koguaeg ei olda.


Vana tehnika viib Tallinnas ja Harjumaal ära Ivo Allika, kontakti saab kas FB Messengeris või telefonil 56869513
Tuleb ja viib tasuta minema. Järgmisel teisipäeval viib Tallinnast ema juurest vana gaasipliidi ja pesumasina ning Muugalt muldvana külmiku. Juba kolmas kord kasutan ta teenust. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 08:52:07 vasta tsitaadiga

Kudumasinad.ee
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 11:36:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi suudab leida selle ET/EMT/Elioni klienditeeninduse salvestuse, kus mingi tädi on hullult äksi täis ega taha isegi oma telefoninumbrit anda (personaalne ega anna isegi oma emale seda numbrit) ja sõimleb klienditeenindajaga? Ei suuda enam seda leida...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 11:37:21 vasta tsitaadiga

Ei suuda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 12:16:54 vasta tsitaadiga

Ei suuda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 12:20:24 vasta tsitaadiga

Ei suuda
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.07.2020 12:32:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kudumasinad.ee
icon_question.gif icon_exclaim.gif mida ..ska icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 15:30:12 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Beko-t ei julge võtta, maakodus on, aga too lülitab end välja kui toatemp langeb alla+15, seega sügisel-talvel ei saa sügavkülmas miskit hoida. Kuna vanematel samuti ahiküte, siis samuti selline oht, eriti talvel, sest kodus ju ka koguaeg ei olda.


Pakun et asi ei ole mitte niivõrd Bekos kui margis vaid külmiku kliimaklassis. Kui peab töötama alla +15 siis sa vajad külmikut tingimata "subnormal" ehk SN kliimaklassi tähisega. Kui seda ei ole siis lülitab end välja iga tootja külmik. Milline tootja selliseid pakub ja kui levinud selle toetamine on, ei oska öelda, kuna pole kunagi taolise probleemiga pead pidanud vaevama.

jägaja kirjutas:
laurx kirjutas:
Kudumasinad.ee
icon_question.gif icon_exclaim.gif mida ..ska icon_lol.gif


Täitsa vaba domeen kui keegi soovib icon_biggrin.gif


kjaups kirjutas:
Alati on tähed vasakul ja numbrid paremal. Kui ma ei eksi, siis eraldas neid ka alati tühik kaldkriips tühi.
Tegu plank exceliga, asju juurde pookida ei saa. 2016 versioon oli äkki.


WTF sa seda lihtsalt CSV-ks ei tee ja pane see eraldav element eraldajaks. Saad lopsust oma 2 tulpa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 15:51:27 vasta tsitaadiga

Olerexi pisipoest on keegi toitu ette tellinud? Ütleb, et lojaalsusblablabla kasutamiseks logi sisse. Login sisse aga hinnad ikka tavalised ja mingit soodust ei saa. Vaid minu teema?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 15:58:57 vasta tsitaadiga

Ei ole tellinud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 16:00:14 vasta tsitaadiga

Ei ole kah tellinud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 16:14:28 vasta tsitaadiga

Ei ole kah veel tellinud!
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 17:00:38 vasta tsitaadiga

netcat, miskiat linki õpetuaega?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 17:16:07 vasta tsitaadiga

Õpetusega milleks? CSV formaadi valimiseks salvestamisel? icon_neutral.gif

Kuna ma ei kasuta Excelit, vaid vabavara, siis ei hakka walkthrough'd tegema, aga eeldan, et teekond File, Save as Type, etc käib nagu ikka tüüpiliselt tabelarvutusprogrammides või on Excelil juba mingi stepptantsu ja peeretustega suhtlev kasutajaliides arendatud? Sealt edasi ta peaks juba ise küsima su käest, mis sa tahad delimiteriks panna, või andma sulle võimaluse seda optsiooni aktiveerida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.07.2020 17:35:56 vasta tsitaadiga

Olerexi pisipoest pole tellinud ja videot ka leida ei suuda... icon_cry.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 30.07.2020 18:14:56 vasta tsitaadiga

Olerexist ei ole tellinud, aga livikostorest olen tellinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:02:15 vasta tsitaadiga

Kust saab teada kas tegu erametsa või riigimetsaga?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:11:21 vasta tsitaadiga

https://register.metsad.ee/#/
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:11:57 vasta tsitaadiga

salatoimik, vaatad kinnistusraamatust? -> https://www.rik.ee/et/e-kinnistusraamat
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:20:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Olerexi pisipoest on keegi toitu ette tellinud? Ütleb, et lojaalsusblablabla kasutamiseks logi sisse. Login sisse aga hinnad ikka tavalised ja mingit soodust ei saa. Vaid minu teema?


Olerexis püsikliendina tankides (ID-krediit) näitab ka tavahinda ja kuu lõpus arvutatakse soodustus maha, äkki on poekaubaga sama lugu.
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:31:26 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
netcat, miskiat linki õpetuaega?


Data to columns saab ka vist teha ilma ümber salvestamata. Delimiteriks / vms sul seal vahel on ja olemas.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:31:44 vasta tsitaadiga

Smart ID maas?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:36:07 vasta tsitaadiga

ei ole, töötab smartid mul
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:37:11 vasta tsitaadiga

töötab , seb i logisin sisse just.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:37:56 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Alati on tähed vasakul ja numbrid paremal. Kui ma ei eksi, siis eraldas neid ka alati tühik kaldkriips tühi.
Tegu plank exceliga, asju juurde pookida ei saa. 2016 versioon oli äkki.


Kui nii, siis numbrid saad kätte umbes nii
=MID(A1;FIND(" / ";A1)+3;999)
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:47:27 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Olerexi pisipoest on keegi toitu ette tellinud? Ütleb, et lojaalsusblablabla kasutamiseks logi sisse. Login sisse aga hinnad ikka tavalised ja mingit soodust ei saa. Vaid minu teema?


Olerexis püsikliendina tankides (ID-krediit) näitab ka tavahinda ja kuu lõpus arvutatakse soodustus maha, äkki on poekaubaga sama lugu.
hmm ei tea... Kirjutasin feicbooki agapole vastatud sealtpoolt

bladerunner kirjutas:
salatoimik, vaatad kinnistusraamatust? -> https://www.rik.ee/et/e-kinnistusraamat
Avastasin, et maa ameti kaartidel ka nüüd näitab ära kas era või riigikätes thumbs_up.gif
Varasemast nagu ei mäleta sellist rida seal.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 20:10:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kust saab teada kas tegu erametsa või riigimetsaga?

Kui tuleb kuri onu, järelikult on eramets
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 20:46:11 vasta tsitaadiga

kust te ilma vaatate?
Yr.no paneb paska ja eesti oma ei tööta
https://www.ilmateenistus.ee/asukoha-prognoos/

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.07.2020 20:49:15 vasta tsitaadiga

Töötab. Kust ei vaata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 20:50:57 vasta tsitaadiga

ilmateenistus.ee
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2020 20:52:55 vasta tsitaadiga

Hiid, sa pead asukohatuvastuse lubama brauseris (vajuta F5) või siis pane käsitsi (su kodukohale läbi Luunja alevik ilmselt)
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 20:56:18 vasta tsitaadiga

kasutanud seda aastaid. täna järsku enam ei töötanud icon_confused.gif
EDIT: ei tööta ka nüüd
Ei tea, mis kamm on kopp.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2020 20:59:50 vasta tsitaadiga

Proovi teist brauserit icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 21:12:31 vasta tsitaadiga

foreca.fi näitab ka enamvähem pädevalt
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 21:28:34 vasta tsitaadiga

ise vaatan alati yr.no ja hetkel töötab ilusti
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.07.2020 21:30:01 vasta tsitaadiga

Kuulsin raadiost, et ilmateate täpsus on vähenenud kuna lennukeid lendab praegu vähem. Tavapäraselt koguvad lennukid lennates erinevaid andmeid (õhuniiskus, tuul, temp, rõhk jne) aga nüüd on vähem lennukeid ja meteoroloogid saavad vähem algandmeid mille abil ilma prognoosida. Kuuldavasti on see eriti halb piirkondades kus pole palju maapealseid jaamu. Euroopa vist niiväga mõjutatud ei olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 21:59:34 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
ise vaatan alati yr.no ja hetkel töötab ilusti

töötab jahh, aga ei näita õigust.
Sellisest pole tolku thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 22:21:57 vasta tsitaadiga

Kas kolmanda samba tulumaksuvabastust saades tuleb sissemaksed jagada 12 kuu vahele ära või tohib maksta ka näiteks 1-2 korda aastas suurema summa - peaasi, et aastast maksimummäära ei ületaks? Näiteks kui mu aastane maksimum oleks 1200€, kas pean maksma 12x100€ või võib ka 1x1200€?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 22:37:23 vasta tsitaadiga

Juurde maksad või tagasi saad ikka siis, kui deklaratsiooni esitad. Ettemaksu võid omal soovil muidugi alati teha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2020 08:30:22 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Kas kolmanda samba tulumaksuvabastust saades tuleb sissemaksed jagada 12 kuu vahele ära või tohib maksta ka näiteks 1-2 korda aastas suurema summa - peaasi, et aastast maksimummäära ei ületaks? Näiteks kui mu aastane maksimum oleks 1200€, kas pean maksma 12x100€ või võib ka 1x1200€?


Võib ka ühes osas maksta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2020 21:05:06 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kust te ilma vaatate?
Yr.no paneb paska ja eesti oma ei tööta
https://www.ilmateenistus.ee/asukoha-prognoos/


The Weather Channel.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2020 23:37:56 vasta tsitaadiga

Ma vaatan aknast välja beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2020 23:50:04 vasta tsitaadiga

Kivijaam FTW! thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2020 01:19:49 vasta tsitaadiga

https://meteo.physic.ut.ee
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2020 09:51:55 vasta tsitaadiga

Ideaalne suvi päikese ja vihma vaheldumisega. Tünnid vihmavett täis, 1000 liitrit tarbevett varuks. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2020 10:41:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tünnid vihmavett täis, 1000 liitrit tarbevett varuks.

siis õige suvi jahh icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2020 12:06:00 vasta tsitaadiga

m3 pealt tubli 2€ kokkuhoidu... Aga see eest roheline mõtlemine.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 662, 663, 664 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.