Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
teram
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2012




sõnum 10.06.2020 09:19:29 vasta tsitaadiga

Proovisin leida statsionaarseid nuppe jalgadele, kuna ringi sõitma tooliga nagunii palju ei hakka. Neid ei ole 10 mm tihvtiga leida kuskilt.
Tellisin lõpuks rattad piduritega
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07X1PLKRJ
Eks näeb kuidas need töötavad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2020 22:39:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kus Eestis müügil "põlvitamise tool"? Hind pole määrav - mida kvaliteetsem seda parem.
Googeldades leiab ainult vanad osta.ee oktsionid mingite juustudega icon_lol.gif

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2020 13:32:03 vasta tsitaadiga

Hei, eesti keeles öeldakse selle kohta vist põlvetool.
Neil paistab olevat: https://ergonomik.ee/pood/toolid-pood/

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2020 21:44:04 vasta tsitaadiga

Tänud vihje eest, uurin edasi
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 14:31:34 vasta tsitaadiga

Eesmärk on, et keharaskus ei ole koondunud istudes selgroo ühele osale vaid jaotub laiali. Ma ei kujuta ette, mida te sellega magamistoas teete, vaadates, kuidas selle peal istutakse:

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 21:47:06 vasta tsitaadiga

Eks ma vast ikka mõistan, aga ilma toolita oleks nagu lihtsam icon_lol.gif
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 12:57:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi omab ~150€ hinnaklassis AeroCool tooli?

Ehk siis, kas on tõesti nii : AIR Tech combines a pinhole design with premium nonwoven materials and foams to increase air circulation and breathability, keeping you comfortable and cool even after long gaming sessions.

See mudel jäi silma AERO-EC3-B Aerocool Gaming Chair THUNDER3X EC3 AIR

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 13:01:54 vasta tsitaadiga

ThunderX3*
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2020 13:14:30 vasta tsitaadiga

Selle raha eest saad Ikea Markuse, mis on imo iga nurga alt parem tool.
https://www.ikea.ee/et/search/?q=markus

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 13:18:18 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Selle raha eest saad Ikea Markuse, mis on imo iga nurga alt parem tool.
https://www.ikea.ee/et/search/?q=markus


kas sellel on kummist rattad ?

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2020 13:40:54 vasta tsitaadiga

Ei tea, aga see on üliväike upgrade, kui vaja ka vahetada.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2020 15:11:00 vasta tsitaadiga

See uus Herman Miller tundub täitsa äge:
https://www.hermanmiller.com/en_eur/products/gaming/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2020 16:16:09 vasta tsitaadiga

Killer85, Suht meh. Logitechi värvid lisatud tavalisele Ebody toolile?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2020 16:30:04 vasta tsitaadiga

Üldiselt jah, mingi persehigi-vastane foam pidi veel lisaks olema.
Mulle disain täitsa meeldib. Tea, kuidas need hinnad siinse ametliku edasimüüja juures on?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2020 11:40:39 vasta tsitaadiga

Vot see on selline välimus juba millest unistanud olen. Tavalise kontoritooli välimus on gamer toas meh mu meelest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2020 14:07:19 vasta tsitaadiga

Meil Eestis on ikka jube kallis HM tooteid osta, väljamaalt saab ikka omajagu odavamalt. Praegu pole linke jagada, sest pole ise ammu otsinud, aga tean enda ostukogemuste põhjal. Eestis saab ainult siis soodsamalt, kui me teeks mingi grupitellimuse ja võtaks 10 vms tükki.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2020 16:46:29 vasta tsitaadiga

See HM Gamer tool tundub küll vägev, aga no hind... icon_rolleyes.gif

Ma oleks ühistellimuses käpp kui hinna mõistlikuks saaks.

_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2020 02:35:44 vasta tsitaadiga

500 ringis saab hästi otsides Aeroni Eestisse...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 09:39:57 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
500 ringis saab hästi otsides Aeroni Eestisse...

On mingid teatud kohad, kus võiks otsida? =)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 10:03:56 vasta tsitaadiga

Barmalej, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10449815#10449815
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 10:19:29 vasta tsitaadiga

Barmalej, ametlik edasimüüja pakub ka refurbished toole https://www.designcabinet.biz/brands/herman-miller/?p=1
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 19:12:18 vasta tsitaadiga

Aitäh, uurin.

Keegi on seda proovinud? Muljed?
https://secretlab.eu/collections/neue#neuechair-silver
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.07.2020 18:22:38 vasta tsitaadiga

See näeb välja nagu aeroni koopia, tundub ok.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2020 19:46:56 vasta tsitaadiga

Neue tundub huvitav, ent: https://old.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/e7hc61/secretlabs_neuechair_honest_review/


Sellest saidist teab keegi midagi? https://www.madisonseating.com/landing/herman-miller-aeron.html
Või: https://corporatespec.com/product/refurbished-herman-miller-aeron-size-b-black-with-lumber/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 04.08.2020 19:50:04 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Sellest saidist teab keegi midagi? https://www.madisonseating.com/landing/herman-miller-aeron.html

Tundub kahtlane. https://www.trustpilot.com/review/madisonseating.com

Ebay(.co.uk)'s leidub pidevalt häid pakkumisi neile toolidele.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2020 19:59:39 vasta tsitaadiga

Samas teine tundub legit:
https://www.trustpilot.com/review/corporatespec.com
Nad ebays ka: http://www.ebaystores.co.uk/Corporate-Spec
FB: https://www.facebook.com/pg/corporatespecuk/posts/

https://corporatespec.com/product/herman-miller-titanuim-aeron-office-chair-size-b/
ja
https://corporatespec.com/product/refurbished-herman-miller-aeron-size-b-black-with-lumber/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 04.08.2020 20:17:45 vasta tsitaadiga

Aus pood, aga kodulehel välja toodud hind on keskmisest krõbedam. Võiks ~ sada naela odavam olla.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2020 20:36:35 vasta tsitaadiga

On mulje jäänud, et kvaliteedilt on uueväärsed (st. väga hästi refurbivad) ja kõik ülirahul + fully kitted (tegelikult tahaks PostureFit-i juurde küsida) ka.
Kuigi varasemalt on nad müünud 399-ga ka.

Shipping vist £60 juurde ka, st. ~610€ tuleks asi kokku as is ja kui on, siis PostureFit juurde veel...

Tahaks lõpuks viimast korda tooli osta icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2020 21:39:35 vasta tsitaadiga

Ma sooviks ka esimest korda elus normaalse arvutitooli osta ja loodetavasti viimast korda.

Äkki õnnestub kuskilt mingi ühistellimus teha...? Ma usun kui piisav hulk huvilisi saada mingile korralikele refurbitud toolidele (nt HM Aeron), siis peaks hinna ka mõistlikuks saama.

_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.08.2020 22:48:24 vasta tsitaadiga

Kumb siis ikkagi parem on - Aeron või Embody?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2020 23:41:18 vasta tsitaadiga

Ise sihin praegu musta Aeronit B suuruses, ehk https://corporatespec.com/product/refurbished-herman-miller-aeron-size-b-black-with-lumber/

Kes veel huvilised, andke teada , thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 08:44:55 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kumb siis ikkagi parem on - Aeron või Embody?


Väga individuaalne, parim on kui saab ise proovida. Embody eelis on et ta on "one size fits for all", Aeronid aga suuruses A B ja C (C suurim). Ise proovides oli ka raske otsustada B ja C vahel et kumb see etem suurus oleks, liiga väike Aeron pitsitab reitel veresooned kinni sest ta see "serv" on väga järsk ning jalad hakkavad surisema, embody puhul saad p*rsealuse suurust reguleerida ja ei ole järsu servaga.
Embody pole õnnestunud proovida aga netiavaruste põhjal see embody on ergonoomiline aga kindlasti mitte "mugav" selles mõistes et seljale pehme - ei ole ning krigiseb ka see plastmassivõrgustik.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2020 10:26:36 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks Aeronil p*er5ealust reguleerida ei saa kui palju odavamatel toolidel on see võimalus olemas? 2 igatpidi reguleeritavat tooli olen aja jooksul kasutatuna hankinud - 250€ Steelcase Leap ja 45€ tool, mille marki ei mäleta. On mõlemad päris head, aga seljaosa mõlemal paksust materjalist, võrk tundub parem (Lindy tooli näitel, millel jälle muu jätab soovida).
Tööl selline tool: https://elkemoobel.ee/ee/product/efit-office-chair-medium-back-black-backrest-grey-upholstered-seat-black-base Jällegi muidu hea, aga seljatugi on kõva plastik, ei ole mugav ja lisaks sellele veel külm ka (vähermalt ei hakka selg higistama icon_smile.gif)
Päris ette pole istet ühelgi tõmmanud, vast kolmandiku võrra kõige tagumisest asendist ettepoole. Kas siis võiks Aeron B suurus sobida? 188cm ja 80kg.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 10:41:30 vasta tsitaadiga

von Wu, kuna sa oled päris kerge siis võib isegi sobida. Üldiselt kui on 185+ ja natuke laiema õlaga inimene, siis on juba soovitatav C suurus.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2020 11:23:19 vasta tsitaadiga

Minul on Aeron B, olen 181 cm pikk, õla laius tundub umbes 53 cm ning toolil istudes on natuke ruumi veel kasvamiseks, aga mitte palju.
Mugavuse osas on kõige ebamugavam osa Aeronist tooli ja reie kokkupuutepunkt. Võrk tool on ja see on pehme koht, kuhu on sisse pandud mingi shvamm (mille panin tugevama kahekordse teibiga kinni, et ringi ei sõidaks), aga seda on natuke tunda.
Minu usecase puhul tuleb kindlasti ka arvestada, aga kasutan tooli 95% ajast niimoodi, et jalad on puki peal, mis tähendab, et see kokkupuute punkt on suurema pinge all, kui see oleks, kui pukki ei kasutaks. Vb peaks tõstma pukki natuke kõrgemale, et pinget vähendada tbh...
Teine asi, millest on natuke kahju on, et võrk tooli peal ei saa istuda rätsepistems, millest tunnen aeg-ajalt puudust.
Siis, kuna minu istumise asend selline natuke lebotav, siis minu keha loomulik asend on tahapoole vajuda gravitatsiooni ja lihaste/luude loomuliku oleku suunas, mis tähendab, et selleks, et saada ekraanist mugavat kaugust, oleks vaja täiendavat tuge tiivanukkidest üles poole.
Lahendasin selle paari lisaga - esiteks ülaseljale neck pillow ja lisaks veel ka täiendav peatugi olukordadeks, kus tahad tahapoole venitada.

Minu setup on selline:
https://tinyurl.com/y5afamb7

Kokkuvõttes ei ole see tool perfektne, aga ma ei ole ka üheski teises toolis ennast mugavamalt tundnud.
Tööjuures on Ikea Markus, mis on ka ok, aga minu istumisasendis toetab alaselga vähem. Muidu väga ok tool.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2020 11:27:52 vasta tsitaadiga

Õlgade laius mul ka ~53 cm. Siis vast sobib. Kõige hullem on kui seljatoe ülemine serv selgroole surub, külgedega pole seni ühelgi toolil probleemi olnud.
Praegu kodus selline: https://www.techgearlab.com/reviews/small-and-home-office/office-chair/steelcase-leap
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2020 11:32:14 vasta tsitaadiga

Siin tundub toole olevat:
https://corporatespec.com/product-category/refurbished-office-chairs/

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 13:58:12 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ise sihin praegu musta Aeronit B suuruses, ehk https://corporatespec.com/product/refurbished-herman-miller-aeron-size-b-black-with-lumber/

Kes veel huvilised, andke teada , thumbs_up.gif


Nagu ülalt lugeda võid, siis just nendega suhtlengi praegu..
Uurisin täpset konfiguratsiooni / palju PostureFit-iga oleks / miks kuulutuses Classic ja Remastered tekst / palju ja kui kaua shipping.
Üks huviline on lisaks minule veel olemas samade soovidega, kel veel huvi, andke teada - kui täpne tooli hind teada, siis saab uurida, kas miskit soodust saab - tarne vast ikka tuleb odavam.

Mõtlen veel, kas peaks küsima nahast käepidemeid ka...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 14:02:32 vasta tsitaadiga

Ma olen ka tihti lugenud, et 180+ kellel vähegi lihast on peal, peaks ikka C suuruse võtma. Endal on ka ikka vahest tunda, et C oleks parem, just reietoe poolest.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 14:11:49 vasta tsitaadiga

Rääkisin eile tuttavaga, kel kodus B ja C ning ta ütles, et ei näe väga vahet, kuigi ise tahaks igaksjuhuks ka pigem C-d, seda enam, et reite suremist on toolidega ette tulnud..
Kahjuks koroonaga seotud kodukontoribuum ei mõjunud sellele turule soodsalt icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 18:10:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
rmc kirjutas:
Ise sihin praegu musta Aeronit B suuruses, ehk https://corporatespec.com/product/refurbished-herman-miller-aeron-size-b-black-with-lumber/

Kes veel huvilised, andke teada , thumbs_up.gif


Nagu ülalt lugeda võid, siis just nendega suhtlengi praegu..
Uurisin täpset konfiguratsiooni / palju PostureFit-iga oleks / miks kuulutuses Classic ja Remastered tekst / palju ja kui kaua shipping.
Üks huviline on lisaks minule veel olemas samade soovidega, kel veel huvi, andke teada - kui täpne tooli hind teada, siis saab uurida, kas miskit soodust saab - tarne vast ikka tuleb odavam.

Mõtlen veel, kas peaks küsima nahast käepidemeid ka...


Tihti neil seal sortiment uueneb muidu?
Grupitellimust tegema hakkate, siis lööks ehk isegi kampa, kui mõtet on. Palju see siinne ametlik edasimüüja üleüldse siis vahele paneb, et nii mere tagant vaatama peab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 18:31:47 vasta tsitaadiga

Ei pane palju, tegu on lihtsalt väga kalli tootega. Need millest jutt käib, on kasutatud tooted. Maaletoojalt saab odavamalt, kui osta kogu kontorile näiteks. See on lihtsalt selline toode, mida ei toodeta Hiinas ja läänemaailma töötajad tahavad palka. Nõudlus on suur, ehk soodukaid pole vaja teha. Üldiselt on tegu buy it for life tootega, ehk katki ta põhimõtteliselt ei lähe, kui just pole rohkem kui 120kg kaaluv isend.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 19:11:13 vasta tsitaadiga

Killer85, juhul kui kindel huvi, anna PM-i teel märku, mille vastu täpsemalt. Hetkel oleme 3-kesi ja ootan esimesele meilile vastust, siis uurin ka C suuruse kohta... ma olen kahevahel ja üks teine huviline pigem C poole kaldumas.

Toolid muidu "refurbished" jah, ehk kergeid kasutusjälgi võib olla, suures osas on jupid-materjalid välja vahetatud, ehk peaks uueväärne olema sisuliselt. Hinnavahe poole kanti.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 19:11:44 vasta tsitaadiga

Ei, ma mõistan küll, et refurb ja värki, sealt ka hind.
Siinne salong ei kuva lihtsalt veebilehel hindasid ning ekstra kohale sõitma pole hakanud. Sihuke praktika jätab mulje, et hinnad hulga kõrgemad, kui globaalses netipoes.
A äkki keegi vaatamas-istumas käinud ja teab täpsemalt.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 22:24:38 vasta tsitaadiga

Killer85, 1360 oli viimati, koos km-ga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2020 22:25:42 vasta tsitaadiga

Siinne salong võib muna imeda oma hindadega. Ja refurbished toole nad pole enam tükk aega pakkunud.
_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 12:23:52 vasta tsitaadiga

Slazenger, kõikide lisadega? Classic või Remastered?
Sander007, mis hinnaga pakuti kui pakuti?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 13:11:32 vasta tsitaadiga

rmc, remastered, aga lisadest vist olid liigutatavad käetoed ja see lihtsam seljatugi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 13:22:56 vasta tsitaadiga

Samurai SL-3 kogemusi kellelgi?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 06.08.2020 13:48:37 vasta tsitaadiga

Sai L33t elite v3 ostetud, teisel nädalal juba krigiseb :/
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.