|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
02.06.2020 21:37:18
|
|
|
Ei oska öelda Kui siis praeguste sündmuste tõttu, koroona tõttu ei usu. Just tellisin hiinast Thieaudio Legacy 3-med ja DHLiga tuli nädalaga
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
02.06.2020 23:55:36
|
|
|
Võtsin https://drop.com/buy/94955 ehk HiFiman HE4xx ligi.
Kuigi seal paljudel tarnega probleeme, siis vist rohkem USA suunal hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.06.2020 13:06:48
|
|
|
Olen vaga rahul. Ostsin nad peamiselt filmide vaatamiseks, mitte muusika kuulamiseks (5.1 helisysteem on küll olemas, kuid laps kodus ja peale 10pm ei saa seda kasutada, seega ainuke voimalus filme normaalselt nautida on korralikud klapid).
Bass on vagev. Vibreerivad peas hehe. See EXTRA BASS on feature on taiesti tunda. Seisavad peas hasti, ka joostes.
Naisele ostsin WH-CH700N ja need on muusika kuulamiseks paremad. Pole liialt domineerivat bassi. Aga no. action filmid (ja gaming), kus tulistamised, plahvatused jne on XB900N paremad.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
08.06.2020 13:23:09
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Olen vaga rahul. Ostsin nad peamiselt filmide vaatamiseks, mitte muusika kuulamiseks (5.1 helisysteem on küll olemas, kuid laps kodus ja peale 10pm ei saa seda kasutada, seega ainuke voimalus filme normaalselt nautida on korralikud klapid).
Bass on vagev. Vibreerivad peas hehe. See EXTRA BASS on feature on taiesti tunda. Seisavad peas hasti, ka joostes.
Naisele ostsin WH-CH700N ja need on muusika kuulamiseks paremad. Pole liialt domineerivat bassi. Aga no. action filmid (ja gaming), kus tulistamised, plahvatused jne on XB900N paremad. |
Kusjuures filmide vaatamiseks on avatud (open back) klapid ägedad. Kuid siis pead sa arvestama heli lekkimisega (mis antud juhul on välistatud) ning need on enamasti kaabliga, väga suured ning m6ned neist on päris kallid.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
08.07.2020 14:54:13
|
|
|
Oskab keegi nõu pakkuda avatud klappide suhtes.
Olen nimelt kasutanud pikki aastaid kinniseid klappe ning selle kõrvalmõju on, et vahepeal ei saa aru, kui kõvasti ma räägin mikrisse sõpradega mängides ja õhtuti kui laps magab on see probleem. Nüüd siis eraldi mikker (hyperx quadcast) tellitud ja otsin soovitusi avatud klappidele. Olen väga pikka aega HyperX Cloud II'sid kasutanud (täidavad oma funktsiooni väga hästi), kuid seetõttu pole üldse kursis, mis on head open backid. Enamasti ikka mängimise jaoks + muusika (söön kõike, mis parajasti keskenduda aitab).
Eelarve poolest sinna 100 ringi ideaalis, aga kui peaks olema ka oluliselt paremat 150-200 kandis siis võiks ka mainida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
09.07.2020 19:59:19
|
|
|
Need täitsa paistavad huvitavad, kodukalt ei paista küll eestisse tellimise võimalust, saadan neile maili.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.07.2020 21:08:15
|
|
|
eshopwedrop aitab
esmaselt tellimuselt saab 10€ teenustasust alla
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rometaidla
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2012
|
15.07.2020 16:56:40
|
|
|
Kes Sony WF-1000XM3 ostmise peale mõtleb, siis tasub arvestada, et kui peaks üks klappidest või siis laadimiskest kaduma minema, siis küsib Sony hingehinda asendamise eest. Ma suutsin laadimiskarbi ära kaotada ja Sony Centerist hinda kuuldes jäi suu lahti. 125€ laadimiskarbi eest + 50€ klappide ja karbi sidumise eest (laadimine toimub ka ilma sidumiseta) . See on juba peaaegu uute klappide hind, mistõttu põhimõtte pärast juba polnud seda nõus maksma.
Vaatasin ka Airpodsi asenduse hindasid ja Apple küsib üllatuslikult mõistlikkumat hinda.
Nüüd mul siis seisavad 3 kuud vanad nööbid nurgas. Kui kellelgi akukarp üle (üks klappidest kaduma läinud vms), siis võib pakkuda (vahet pole mis värvi). Vaatasin järelturult ka, aga koopiad tunduvad suht kehva kvaliteediga ja Ebay-st Euroopast ei leidnudki originaali.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
16.07.2020 11:18:43
|
|
|
Võib-olla tasub see mujalt osta kui Sony Centerist. Kunagi oli mul ostetud Razeri kõrvaklapid Photopointist, aga need läksid u 6-9 kuu jooksul alati katki ja nii sai käidud 5 korda järjest asendust küsimas.
Mul samad Sony kõrvaklapid muidu, hea ilus heli midend luxury brändi kohta, aga ei püsi eriti hästi kõrvas (mul kõigiga see probleem, pole Sony süü). Noise cancellation on sellel tugev.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.07.2020 15:26:50
|
|
|
| Ehe näide miks razeri tooteid vältida
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.07.2020 18:54:52
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Võib-olla tasub see mujalt osta kui Sony Centerist. Kunagi oli mul ostetud Razeri kõrvaklapid Photopointist, aga need läksid u 6-9 kuu jooksul alati katki ja nii sai käidud 5 korda järjest asendust küsimas.
Mul samad Sony kõrvaklapid muidu, hea ilus heli midend luxury brändi kohta, aga ei püsi eriti hästi kõrvas (mul kõigiga see probleem, pole Sony süü). Noise cancellation on sellel tugev. |
kas sony klappidel kõigil on sarnase karakteriga saund? mõtlen just in-earse. vaikselt ila voolab suunurgast nende xm3'de peale. hetkel juhtmega need messingist kõrvasisesed, mudelit ei oska peast öelda, saundiga väga rahul ja kui juhe saba peaks andma, siis järgmiseks võtaks kindlasti sonyd.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
16.07.2020 23:20:49
|
|
|
Mul on ka WF1000-XM3 kasutusel ja ootasin neist ausalt öeldes rohkemat. Hiljuti sain võrdluseks proovida Samsung Galaxy Buds+ klappe, mis on parema heliga (oluliselt soliidsem madal ots, selgemad kesksagedused) ja maksavad peaaegu poole vähem. Küll aga puudub neil ANC.
Sony'del lülitasin muidu ANC täiesti välja, sest linnas liikudes ei andnud see soovitud tulemust (liiklusmüra kostab ikka teatud määral läbi) ja samas moonutab see heli (nt elektroonilist musa kuulates oleks justkui kõik clap'id ära filterdatud jne).
Ahjaa, mul ka XM3 kõrvas 100% korralikult ei püsi - jooksma nendega ei läheks. Galaxy Buds'idega seda probleemi polnud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.07.2020 13:18:04
|
|
|
Mis oleks hea bang-for-buck väärtusega kõrvapealsed BT klapid algklassi vanuses lastele telefoni külge Spotify kuulamiseks?
Hetkel kodus kapis seismast leitud ühed JBL T450BT, mis tundub, et täitsa enamvähem selleks otstarbeks, kuid aku väsinud.
Aku võiks päeva ära kesta ja ehituselt sellised, mis kohe kätte ära ei lagune.
Usb-c laadimine oleks ka boonuseks, kuid see vist tõstab oluliselt hinnaklassi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
17.07.2020 13:27:50
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ehe näide miks razeri tooteid vältida |
Aga Razer oli nii hea, et võimaldas nii head garantiid.
Ja heli oli ka väga mahlane, olgugi et mitte täpne.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rometaidla
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2012
|
17.07.2020 18:48:19
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Võib-olla tasub see mujalt osta kui Sony Centerist. Kunagi oli mul ostetud Razeri kõrvaklapid Photopointist, aga need läksid u 6-9 kuu jooksul alati katki ja nii sai käidud 5 korda järjest asendust küsimas.
Mul samad Sony kõrvaklapid muidu, hea ilus heli midend luxury brändi kohta, aga ei püsi eriti hästi kõrvas (mul kõigiga see probleem, pole Sony süü). Noise cancellation on sellel tugev. |
Ostan mingi hiinaka ilmselt Amazonist, ~35 euri. Natuke pettumus lihtsalt, et after support nii kehv Sony poolt on. Suht tüütu on oma aega raisata selle alternatiivi otsimise peale.
Ei püsi mul ka hästi kõrvas need, niisama pole probleemi, aga mingit aktiivset tegevust nendega ei teeks. Mul on Sony ülekõrva klapid ka ja nende noise cancelling on oluliselt parem.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
22.07.2020 10:00:20
|
|
|
Soetasin endale Tygr 300R avatud klapid ja olen väga rahul.
Otse tootjalt, kes deliveris saksamaale tasuta ja eshopwedrop teenuse kaudu jõudis kaup 10 päevaga kohale (reede tellisin ja ülejärgmine esmaspäev oli käes, 2 nädalavahetust midagi ei liikunud)
Tänud skyTronic klappide ja Early Access delivery soovituste eest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
23.07.2020 01:03:43
|
|
|
Palju kõik kokku maksis?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
23.07.2020 13:22:16
|
|
|
| skyTronic kirjutas: |
Palju kõik kokku maksis? |
~142 €. Klapid 140, Saksamaale delivery oli tasuta + eshopwedrop esimene tellimus 10€ ulatuses ka kinni makstud nende poolt (võtsin kindlustuse otsa, seega maksin tiba üle 2€ neile kokku, muidu oleks lihtsalt transport maksnud 8 ja kopikad).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
24.07.2020 00:28:37
|
|
|
karvane, võtsin ka omale samad klapid ette. Eshopwedropiga tulid ilusti kohale.
Väga head klapid on, eriti veel selle raha eest.
Emaplaadi int. heli ei suuda ainult korralikult ära toita neid ja hetkel kasutan USB DAC taga (õnneks oli muude toimetuste jaoks varasemalt olemas) ja no väga korralik edasiminek võrreldes eelmiste suurte lahtiste klappidega.
Väga mugavad on ka - võib tundide kaupa peas olla ja nagu oleks äsja pähe pannud
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.07.2020 19:34:04
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
karvane, võtsin ka omale samad klapid ette. Eshopwedropiga tulid ilusti kohale.
Väga head klapid on, eriti veel selle raha eest.
Emaplaadi int. heli ei suuda ainult korralikult ära toita neid ja hetkel kasutan USB DAC taga (õnneks oli muude toimetuste jaoks varasemalt olemas) ja no väga korralik edasiminek võrreldes eelmiste suurte lahtiste klappidega.
Väga mugavad on ka - võib tundide kaupa peas olla ja nagu oleks äsja pähe pannud  |
beyerid on alati väga mugavad olnud
aga mikker on neil lisaseade ja ausaltöeldes avatud klapid kostavad jubehästi läbi
olen endal soundblasteri mikkerit paaril korral kasutanud ja poole meetri kaugusel võis klappidest heli mikrisse kosta
anyway
ostsin vahepeal omale mingid BT klapid, täna sain kätte ja ausalt öeldes ajavad asja ära
eks paista kaua nad vastu peavad lahmava higi korral
https://www.head-fi.org/showcase/kz-s2.24302/
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.08.2020 19:00:25
|
|
|
Kui hästi nende avatud klappide puhul heli läbi tuleb, st., kas samas toas mängijaga on reaalselt häiriv või ei pea nii valjuks kruvima?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
05.08.2020 18:01:18
|
|
|
rmc, avatud klappidega tuleb heli üsna hästi läbi ja kui privaatsust vaja, siis pigem suletud klapid. Vaikses ruumis on näiteks laulude sõnad kõrvalt kuulates täiesti selgelt eristatavad.
Mina isiklikult avatud klappe ei valiks, kui peaks sama tuba kellegagi jagama.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.09.2020 09:16:46
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Mis oleks hea bang-for-buck väärtusega kõrvapealsed BT klapid algklassi vanuses lastele telefoni külge Spotify kuulamiseks?
Hetkel kodus kapis seismast leitud ühed JBL T450BT, mis tundub, et täitsa enamvähem selleks otstarbeks, kuid aku väsinud.
Aku võiks päeva ära kesta ja ehituselt sellised, mis kohe kätte ära ei lagune.
Usb-c laadimine oleks ka boonuseks, kuid see vist tõstab oluliselt hinnaklassi. |
Soetasin sellised endale ja 13-aastasele pojale: https://pood.telia.ee/korvaklapid/jays-x-five/T00226
Kui aku tühi ja seadmel 3,5 pesa, saab edasi kuulata, vastav juhe on kaasas. Sisseehitatud mikker.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
10.09.2020 11:11:45
|
|
|
Silma jäänud amazonis Sennheiser HD559 @75€ ja HD599 @135€. Kas neil on helivahe märgatav? Kas 599 on +60€ väärt, kui otsin enamvähem head heli taga? Üldse alternatiive?
Plaan osta hea heliedastusega klappe. Hetkel veel juhtmevabade heli ca 100-200€ juures vist siiski pigem keskpärane nagu olen aru saanud. Praegune Hyperx Cloud II on suht "Meh" imo.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mic166
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2012
|
11.09.2020 20:52:33
|
|
|
Vahetasin ka Cloud II mõned kuud tagasi HD599 vastu välja ja vahe on ikka öö ja päev. Särama hakkasid need klapid alles siis, kui sai juurde soetatud ifi Zen dac.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
11.09.2020 21:02:19
|
|
|
| cabbage kirjutas: |
Silma jäänud amazonis Sennheiser HD559 @75€ ja HD599 @135€. Kas neil on helivahe märgatav? Kas 599 on +60€ väärt, kui otsin enamvähem head heli taga? Üldse alternatiive?
Plaan osta hea heliedastusega klappe. Hetkel veel juhtmevabade heli ca 100-200€ juures vist siiski pigem keskpärane nagu olen aru saanud. Praegune Hyperx Cloud II on suht "Meh" imo. |
Avatud klappidest need: https://drop.com/buy/94955 ehk HiFiman HE4xx.
Ma ise liigne audiofiil pole, aga paar tuttavat on rohkem. Kuulasid ka, kiitsid. Üks tegi korraliku Peace equalizeri ka. Tõesti hea heli on ja kindlasti seda raha väärt olnud siiamaani.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
27.09.2020 14:23:36
|
|
|
| Konks kirjutas: |
Millised oleks okeid BT in-ear klapid?
Võiks olla nt hiinakad kuskilt alist tellitavad ja ~30€ eest. |
Mind huvitaks ka sarnases hinnaklassis klapid mis pole väga plässi heliga. Eestist või Hiinast. Pole vahet. Mul olid KZ S1-d aga kestsid umbes 2 kuud. Lihtsalt ühtki tuld ühel päeval enam põlema ei läind
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
27.09.2020 17:01:16
|
|
|
| mul miskid ankerid juba 2+ aastat no worries 2 erinevat paari.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
03.10.2020 20:13:30
|
|
|
Otsin treenimiseks klappe. Augusti lõpul ostsin mingid ~20 eurised acmed aga need lagunesid kuuga ära... ei tea kas rohkem tinutamist oleks raske teha olnud aga ühesõnaga lihtsam oli see pask minema visata. Poes jäid JBL TUNE 700BT silma aga uurin veel. Ühed https://miiego.com/ee/headphones/ on veel sellised aga hind veel krõbedam ehk siis soovitage normaalseid üle kõrvade käivaid bluetooth kõrvaklappe enda või sõbra kogemusest. Hind võiks olla max 60€
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
04.10.2020 20:21:06
|
|
|
| Treenimiseks/ringi kargamiseks need wireless beats laadsed klapid etemad pole kui over ear cupid?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
04.10.2020 20:37:07
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Treenimiseks/ringi kargamiseks need wireless beats laadsed klapid etemad pole kui over ear cupid? |
Isiklikult ei meeldi aga muidu tulid koju https://www.philips.co.uk/c-p/TASH402BK_00/wireless-headphones ja tuleb tõdeda, et rahul. Kõrvad ei higista ja peast ära ei kuku. Hetkel saab expertist 50€ ja vastupidavusele näitab aeg.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
06.11.2020 10:59:40
|
|
|
| Keegi oskab soovitada juhtmeta in-ear klappe sportimiseks? Ideaalis sooviks täna osta Eestist ja võiks odavad olla, sest pole põhilised klapid.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
06.11.2020 12:59:23
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Keegi oskab soovitada juhtmeta in-ear klappe sportimiseks? Ideaalis sooviks täna osta Eestist ja võiks odavad olla, sest pole põhilised klapid. |
Eestist vist ei saa, aga helikvaliteedilt juhtmevabade kohta üllatavalt head ja joostes kõrvast välja ka ei kuku
link
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.11.2020 20:46:27
|
|
|
Neist pole ma veel aru saanud, mis eelis on kui AAC ja LDAC on juba olemas.
MP3 kuulad üle AAC ja FLAC üle LDAC. AptX on vajalik milleks?
Apt tahab eraldi chipi nii saatjas kui ka vastuvõtjas. Samuti peab Sony litsentsitasu maksma. Õige otsus XM4 ilma jätta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.11.2020 20:51:36
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Neist pole ma veel aru saanud, mis eelis on kui AAC ja LDAC on juba olemas.
MP3 kuulad üle AAC ja FLAC üle LDAC. AptX on vajalik milleks?
Apt tahab eraldi chipi nii saatjas kui ka vastuvõtjas. Samuti peab Sony litsentsitasu maksma. Õige otsus XM4 ilma jätta. |
eelis kasutajale on vaid siis, kui üht nondest ei ole
samas tootjal on eelis turuosas
paljudel telefonidel puudub LDAC, mis ilmselt on kõige kangem, vanematel seadmetel on ainult aptx ja siis aptxhd ning iphonedel on see AAC
LDAC peaks olema sony teema, mitte aptx, aga liiga laisk, et kontrollida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.11.2020 21:15:03
|
|
|
| libe kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Neist pole ma veel aru saanud, mis eelis on kui AAC ja LDAC on juba olemas.
MP3 kuulad üle AAC ja FLAC üle LDAC. AptX on vajalik milleks?
Apt tahab eraldi chipi nii saatjas kui ka vastuvõtjas. Samuti peab Sony litsentsitasu maksma. Õige otsus XM4 ilma jätta. |
eelis kasutajale on vaid siis, kui üht nondest ei ole
samas tootjal on eelis turuosas
paljudel telefonidel puudub LDAC, mis ilmselt on kõige kangem, vanematel seadmetel on ainult aptx ja siis aptxhd ning iphonedel on see AAC
LDAC peaks olema sony teema, mitte aptx, aga liiga laisk, et kontrollida |
Milllistel telefonidel? LDAC tugi on igas Androidis sees, Oreo ja edasi. Samuti AAC. Apt ei anna sinna juurde mingit lisa, pigem mõjub helikvaliteedile halvasti kui kasutaja ei tea, mida teeb.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
23.11.2020 22:56:28
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Neist pole ma veel aru saanud, mis eelis on kui AAC ja LDAC on juba olemas.
MP3 kuulad üle AAC ja FLAC üle LDAC. AptX on vajalik milleks?
Apt tahab eraldi chipi nii saatjas kui ka vastuvõtjas. Samuti peab Sony litsentsitasu maksma. Õige otsus XM4 ilma jätta. |
Kasutan telekaga aptX HD codecit BT transmitteriga näiteks. Otsisin, aga ei leidnud ühtegi eraldiseisvat LDAC BT transmitterit optilise sisendiga. Windows 10 toetab aptX codecit. LDAC toetus pole nii universaalne kui mõtled.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.11.2020 23:33:31
|
|
|
| skyTronic kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Neist pole ma veel aru saanud, mis eelis on kui AAC ja LDAC on juba olemas.
MP3 kuulad üle AAC ja FLAC üle LDAC. AptX on vajalik milleks?
Apt tahab eraldi chipi nii saatjas kui ka vastuvõtjas. Samuti peab Sony litsentsitasu maksma. Õige otsus XM4 ilma jätta. |
Kasutan telekaga aptX HD codecit BT transmitteriga näiteks. Otsisin, aga ei leidnud ühtegi eraldiseisvat LDAC BT transmitterit optilise sisendiga. Windows 10 toetab aptX codecit. LDAC toetus pole nii universaalne kui mõtled. |
Mis täpsemalt toimub? Lased heli arvutist telerisse üle BT? Mis formaadis on heli?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.11.2020 00:23:08
|
|
|
SKG, arvatavasti ta laseb heli telekast üle BT senderi klappidesse.
TV optical out -> BT transmitter -> ..~.. BT klapid
AptX LL abil saab heli ja pildi enamvähem syncis ka hoida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 24.11.2020 00:24:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.11.2020 00:24:25
|
|
|
| tsitaat: |
Apt ei anna sinna juurde mingit lisa, pigem mõjub helikvaliteedile halvasti kui kasutaja ei tea, mida teeb.
|
Möhh.
Kui klapid LDACi ei söö, siis SBC ja aptX vahe on tuntav viimase kasuks ka Spotify puhul
.. pluss väiksem latency
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
24.11.2020 00:52:27
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| TV optical out -> BT transmitter -> ..~.. BT klapid |
Täpselt see toimub jah. Kasutan sellist transmitterit. Antud seadme puhul saab optilise signaali telekast edasi stereo võimendisse saata. Võimalik ka receiver'ina kasutada, et kõlaritega telefonist muusikat kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.11.2020 01:28:30
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Apt ei anna sinna juurde mingit lisa, pigem mõjub helikvaliteedile halvasti kui kasutaja ei tea, mida teeb.
|
Möhh.
Kui klapid LDACi ei söö, siis SBC ja aptX vahe on tuntav viimase kasuks ka Spotify puhul
.. pluss väiksem latency |
No nende kahe vahel muidugi. SBC on low level koodek. SBC on ühtlasi ka see, mis on BT audiole halva maine andnud. Paljud arvavad tänu sellele siiani, et kui heli on üle BT, siis on tingimata kvaliteedikaod, kuid kvaliteet võib isegi parem olla kui kaabliga, kuna BT on digitaalne lossless vs kõrvaklappide kaabel alati analoog. Siin tuleb mängu veel omakorda audio pleieris olev DAC vs klappides olev DAC aga see on juba eraldi teema.
A2DP protokolli standard toetab kadudeta AAC ja MP3 striimingut. Nende kahe formaadi puhul Apt kasutades läheb kvaliteet hullemaks, kuna toimub ümber konvertimine.
| tsitaat: |
| It includes mandatory support for the low-complexity SBC codec (not to be confused with Bluetooth's voice-signal codecs such as CVSDM), and supports optionally MPEG-1 Part 3/MPEG-2 Part 3 (MP2 and MP3), MPEG-2 Part 7/MPEG-4 Part 3 (AAC and HE-AAC), and ATRAC, and is extensible to support manufacturer-defined codecs, such as aptX. |
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_profiles#Advanced_Audio_Distribution_Profile_(A2DP)
| skyTronic kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| TV optical out -> BT transmitter -> ..~.. BT klapid |
Täpselt see toimub jah. Kasutan sellist transmitterit. Antud seadme puhul saab optilise signaali telekast edasi stereo võimendisse saata. Võimalik ka receiver'ina kasutada, et kõlaritega telefonist muusikat kuulata. |
Teleril endal BT puudb eeldan?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
24.11.2020 02:33:05
|
|
|
| Puudub või ei tööta korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
28.11.2020 21:42:04
|
|
|
| mic166 kirjutas: |
Vahetasin ka Cloud II mõned kuud tagasi HD599 vastu välja ja vahe on ikka öö ja päev. Särama hakkasid need klapid alles siis, kui sai juurde soetatud ifi Zen dac.  |
A Cloud II ei proovinud daciga? Aga mängimiseks cloud II on hea valik, või cloud alpha, kumb neist parem? Ning nendega omakorda võrrelda SteelSeries Arctis 5? Poiss tahab mänguri klappe jõuluvanalt..
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|