|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millega mängid? |
| Ainult konsooliga |
|
12% |
[ 51 ] |
| Rohkem konsooli kui PC-ga |
|
8% |
[ 35 ] |
| 50/50 |
|
5% |
[ 25 ] |
| Rohkem PC kui konsooliga |
|
15% |
[ 66 ] |
| Ainult PC-ga |
|
57% |
[ 241 ] |
|
| hääli kokku : 418 |
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.06.2020 10:08:28
|
|
|
Plaat ei päde ruumi kokkuhoiu väitena kui järjest rohkem mänge kirjutab kogu mudru lihtsalt üle ehk uuenduseks on vaja 80 giga alla tirida, sama palju installimiseks (võin eksida selle viimasega) ja kõige tipuks serveerib Sony neid uuendusi oma sigaaglase ühenduse otsast.
PS5 ostaks hea meelega digitaalversioonina kui saaks PS4 mängud üle tuua ja ühendus lõpuks normaalse kiirusega oleks PSN küljes.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.06.2020 13:26:53
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
| Miks ei peaks mahtuma? Videokaartidel on ka madalad jahutused ja jahutatakse ära isegi 300W isendid. |
Lühidalt, kui vaatad seda disaini, siis sellise geomeetriaga ei ole võimalik saavutada head airflow'd. Terve see asi näeb välja nagu see oleks ehitatud ümber ühe suure blower ventika. Probleem bloweritega? Need kipuvad töötama kõrgematel pööretel, tootma ebameeldivat vinguvat heli, ja lisaks ka jahutavad kehvemini. Hea airflowga korpusesse paigaldatud ventilaator suudab toota ühtlase õhuvoolu, mis jõuab kõigi komponentideni ja jahutab isegi neid osasid, millel pole radikaid peal. Blowerid suudavad puhuda üle ühe radika, ühes suunas, kitsal alal.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
16.06.2020 14:16:23
|
|
|
Äkki ilma kettata variandid on kõik 2TB aga hind on sama mis 1TB ja lugejaga?
Variante on palju mis võib tulla.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.06.2020 15:46:50
|
|
|
825gb on välja öeldud. vaevalt, et see muutub.
lisaks tasub vaadata 2tb ketaste hindu. suvaline 1tb tlc nvme ketas on juba 110€ kandis, 2tb on 250€ kandis. sony võib suure ostuga sooduka saada aga nii suurt soodukat nüüd ka ei saa.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
17.06.2020 15:25:35
|
|
|
In other news!
Arvutimängud on nüüd retsepti alusel ja tervendavad!
Ma ütlesin meelega arvutimängud, sest see peaks olema PC eksklusiiv ja noh, suck it The Last of US, sa ei paranda mu haiget last ära ja üldse kõik konsooliomanikud saavad nüüd ADHD-s vaevelda samal ajal kui säravalt terved PC kasutajad hästi paljude erinevate tervete atraktiivsete inimestega edukalt fildrivad kuskil moodsas kohas /s (ofc kõik pc mängud, mis on natuke sarnased on nüüd pmt medicine edaspidi)
DEV:https://www.akiliinteractive.com/get-endeavor
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.06.2020 08:10:09
|
|
|
Aeron oda, see tähendab, et nüüd on võimalik siis ju arstirohtu pirada
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
20.06.2020 12:50:01
|
|
|
Ma läheks isegi nii kaugele, et kogu inimkonna hüvangust lähtuv hacker code, ütleb, et all information should be free
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gaido
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2019
|
16.07.2020 22:50:30
|
|
|
kes sul keelab komplekti ühes tükis osta
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.07.2020 12:04:17
|
|
|
| Slav edition
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.08.2020 19:20:12
|
|
|
https://wccftech.com/ps5-development-troublesome-fake-4k-common/
Tundub, et PS5 developerid pole veel käppa saanud seda AMD läptoppidest pärit Smartshift süsteemi, kus mängimise ajal CPU on power starved ja GPU saab 100% loadis töötada. Tagajärjeks on siis väidetavalt selgelt sitem perf kui XSXil, lisaks hulk mänge, mis üritavad 4K reso tuge feikida. On ka juttu, et XSX saab olema kahest konsoolist "odavam ja kiirem".
Kokkuvõttes, mu seisukoht, et XSX jääb see põlvkond peale, hakkab vundamenti alla saama.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
13.08.2020 23:41:41
|
|
|
MS-il on alati üks suur nõrkus olnud - mängud...
Kui nad suudaks normaase line-upi tekitada ja kordki elus rääkida mängust, mitte TVst ja muust saastast, siis vb on lootust.
Enne seda on raske uskuda.
Aga muidugi see on imelik uudis küll eriti selles valguses, et pidi ju olema "Dream to develop to".
All dad sexy SSD powa etc. Neverbeforeseen maailmad/võimalused etc.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.08.2020 00:33:44
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
MS-il on alati üks suur nõrkus olnud - mängud...
Kui nad suudaks normaase line-upi tekitada ja kordki elus rääkida mängust, mitte TVst ja muust saastast, siis vb on lootust.
Enne seda on raske uskuda. |
MS müüb ökosüsteemi, Sony aga rauda ja mänge. See ongi suur erinevus. Game Pass on platform iseeneses ja gamechanger.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
14.08.2020 02:33:24
|
|
|
Ütlen sama moodi nagu ütlesin Sony "musta maagia super SSD laheduse" kohta, mis lubas redineerida mänguarenduse ning pakkuda mängijatele enneolematut unparalleled vabadust - I'll believe it, when I see it.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.08.2020 09:44:44
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Ütlen sama moodi nagu ütlesin Sony "musta maagia super SSD laheduse" kohta, mis lubas redineerida mänguarenduse ning pakkuda mängijatele enneolematut unparalleled vabadust - I'll believe it, when I see it. |
Näed mida? Gamepassi? See on olnud PC'l ja XBoxil juba tubli aastakene vist. Nelja päeva pärast hakkan tänu sellele lendama MS Flight Simis ringi ja peale selle on ainuüksi PC'l üle kahesaja tiitli. Koos XCloudiga on sul sama content PC, konsooli ja Androidi tahvli/telefoni peal.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
14.08.2020 10:24:17
|
|
|
Mina ei usu,et gamepass on system seller.
Ta on lihtsalt hea feature.
Päeva lõpus on valida inimestel üks või teine konsool (või PC) ja viimased generatsioonid on MS teinud rohkem lääne publikule generic contenti ja PC nn eksklusiivid on olnud just controlleri tüübi ning kasutajate harjumuste tõttu kättesaamatud.
Ehk siis pmt on sul on olnud piiratud mänguvalikuga nigelam PC VS mõõduka hulga unikaalsete IP-dega eraldi ökosüsteem (PS).
PS on iga nurga alt olnud mängurile huviavam variant.
Olgu siis asi toorelt mängudes või PSVR-is ...
Minu peas, saab olema raud + starting lineup + hea sõnum gameeritele see, mis esimesed aastad ära otsustavad.
Kui sealt saab üks või teine ette, siis more often than not, edasine võimendub...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.08.2020 10:29:04
|
|
|
| Xbox on nagu PC gaming on a budget. Kui natukenegi asisemat PC omad siis xbox tundub ikka kaunis mõttetu sest sealsed mängud on ka arvuti peal olemas
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.08.2020 11:10:20
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Minu peas, saab olema raud + starting lineup + hea sõnum gameeritele see, mis esimesed aastad ära otsustavad. |
tänase seisuga tundub, et xsx raud on veidi kõvem ja ei tasu alahinnata gamepassi eriti xboxi back catalogue osas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
14.08.2020 11:10:46
|
|
|
https://news.xbox.com/en-us/2020/08/11/xbox-series-x-launching-with-thousands-of-games/
"More than 50 new games planned for this year across generations and optimized for Xbox Series X, including Assassin’s Creed Valhalla, Dirt 5, Gears Tactics, Yakuza: Like a Dragon, and Watch Dogs: Legion. With Smart Delivery you only have to buy these games once to play the best versions for your console, across generations."
TBH, päris hea. See nimekiri võiks natuke pikem olla:
New games developed for Xbox Series X and launching with Xbox Game Pass,including exclusives like The Medium, Scorn, Tetris Effect: Connected, and more.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.08.2020 11:50:30
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Mina ei usu,et gamepass on system seller.
Ta on lihtsalt hea feature. |
Emm. Sa ikka tead, et industry ise peab seda süsteemimüüjaks?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.08.2020 12:03:56
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| Minu peas, saab olema raud + starting lineup + hea sõnum gameeritele see, mis esimesed aastad ära otsustavad. |
tänase seisuga tundub, et xsx raud on veidi kõvem ja ei tasu alahinnata gamepassi eriti xboxi back catalogue osas. |
Raud ei anna mingit eelist. Kui mänge pole, siis pole ka pointi osta. Xbox one x ostsin, nädal kasutasin, täiesti mõttetu masin. Ps4 veel seisab, vahepeal tuleb väga häid mänge välja, mida arvutil pole.
Gamepass on jah hea, aga maal, kus neti kiirus madal, ei viitsi elus tõmmata neid mänge järjest. Plaat sisse, singleplayer käima ja kõik
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.08.2020 12:41:38
|
|
|
"mida arvutil pole" on argument sinu või minu jaoks. suures plaanis on see vähemus.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.08.2020 13:19:42
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Mina ei usu,et gamepass on system seller. |
System seller nr1 sel sügisel iga platvormi jaoks on Cyberpunk 2077. Ja täitsa 100% kindlalt võib väita, et see jookseb XSXi peal paremini kui PS5 peal.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
14.08.2020 13:45:37
|
|
|
Raudselt tulevad mingid bundle-id välja - xboxox CP2077 bundle ja ps5 CP2077 edition vms...
Kindlasti üks mäng võib olla arvestatava mõjuga, aga selleks, et kasutajate huvi oleks pidev on vaja, et sul on unique contenti stabiilselt peale tulemas.
Multiplatform title-id on väga ok, aga erista sind konkurentsist olulisel moel konsooli maastikul, unless üks konsool pakub räigelt paremat kogemust vms...
Mulle tundub nii vähemalt.
"Surprise", vanakooli konsoolist juba on olemas...
Spoiler 
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.08.2020 17:42:34
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Kindlasti üks mäng võib olla arvestatava mõjuga, aga selleks, et kasutajate huvi oleks pidev on vaja, et sul on unique contenti stabiilselt peale tulemas.
|
See eklusiivide teema lakkas juba eelmise põlvkonnaga ja Sony on viimane, kes midagi kangekaelselt üritab. Samas kui vaadata TLOU 2 müüginumbrite kollapsit ja teades, kui räigelt woke on Sony läänesuuna stuudiod, siis pole ka seda lõbu enam varsti. MS müüb üldist teenust, mis annab sulle kõik MS'i in-house mängud from day 1 ja väga palju muud kraami lisaks juurde.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
14.08.2020 22:14:18
|
|
|
Sony ja Nintendo ehk teisisõnu 2/3 peamistest konsoolitootjatest.
Lisaks veel Epic PC poolepealt solkimas tiiki.
Eksklusiivsus lakkas MS poole pealt peamiselt, kuna nende visioon viimaks ometi muutus.
Sony sortimendist tõesti - peamiselt 3rd party - leidis ka tee PC peale, aga paljud "võtme mängud" on endiselt PS exclusive.
...ning seda ekslusiivsus jura Sony vähemalt ei lõpeta veel niipea - hea märk sellest on, et uues Avengers mängus on Spiderman tegelasena mängitav ainult Playstation omanikele
Lisaks on Sony endiselt ostnud kokku ja hoidnud elus terve rea 1st Party Stuudioid, kelle toodang Sony märgi alt välja läheb.
See on olnud seni ja ilmselt saab ka tulevikus olema Sony viis kuidas eristuda.
If anything, kaob ära Xboxi eksklusiivsus täielikult ja xbox = PC ning ehk panevad Day 1 kaasa klaviatuuri ja hiire (toe vähemalt) ning siis saab xbox endale kind of sortimenti äkki hoopis kõik PC mängud - sh RTS, majandusmängud jne.
Kui playerpoolid ka sulanduvad, siis äkki tekib mingi motivatsioon ka cheateritega korralikult võidelda ning sul olekski korralik säästu PC platvorm MS'i poolt pakutud, mis oleks pidanud olema nende strateegia from Day 1 ja valve-i ei oleks olemas.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.08.2020 00:01:43
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
...ning seda ekslusiivsus jura Sony vähemalt ei lõpeta veel niipea - hea märk sellest on, et uues Avengers mängus on Spiderman tegelasena mängitav ainult Playstation omanikele  |
Millele järgnes proper backlash. Ja in the end on see mäng ise selline mõttetu buttonsmasher, et vahet pole. Paras varateismelisestele mõeldud MCU fanservice.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.08.2020 13:17:07
|
|
|
| tsitaat: |
Samas kui vaadata TLOU 2 müüginumbrite kollapsit...
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.08.2020 15:49:42
|
|
|
| erick kirjutas: |
https://wccftech.com/ps5-development-troublesome-fake-4k-common/
Tundub, et PS5 developerid pole veel käppa saanud seda AMD läptoppidest pärit Smartshift süsteemi, kus mängimise ajal CPU on power starved ja GPU saab 100% loadis töötada. Tagajärjeks on siis väidetavalt selgelt sitem perf kui XSXil, lisaks hulk mänge, mis üritavad 4K reso tuge feikida. On ka juttu, et XSX saab olema kahest konsoolist "odavam ja kiirem".
Kokkuvõttes, mu seisukoht, et XSX jääb see põlvkond peale, hakkab vundamenti alla saama. |
Võta näpust, mingi new age Console Lives Matter aktivist mõtles hoopis selle loo välja: https://twitter.com/TruGiffers/status/1294332061864677377?s=19
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
18.08.2020 09:45:16
|
|
|
Rumour ju. Tegelik hind selgub ikka siis, kui ettevõte selle ise avaldab.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.08.2020 10:24:35
|
|
|
| softis kirjutas: |
| erick kirjutas: |
https://wccftech.com/ps5-development-troublesome-fake-4k-common/
Tundub, et PS5 developerid pole veel käppa saanud seda AMD läptoppidest pärit Smartshift süsteemi, kus mängimise ajal CPU on power starved ja GPU saab 100% loadis töötada. Tagajärjeks on siis väidetavalt selgelt sitem perf kui XSXil, lisaks hulk mänge, mis üritavad 4K reso tuge feikida. On ka juttu, et XSX saab olema kahest konsoolist "odavam ja kiirem".
Kokkuvõttes, mu seisukoht, et XSX jääb see põlvkond peale, hakkab vundamenti alla saama. |
Võta näpust, mingi new age Console Lives Matter aktivist mõtles hoopis selle loo välja: https://twitter.com/TruGiffers/status/1294332061864677377?s=19 |
Normaalne vend. Aga asjal on ikkagi tera sees ja seda loogikat niisama lihtsalt ei väära. Riistvaraspec on kõigile teada. Eks võib ise vaadata, kuidas nt GTX 1080 Ti perfib, mis väga sarnase jõudlusega nagu konsooli GPU'd va ray tracing.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.08.2020 10:35:50
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
Rumour ju. Tegelik hind selgub ikka siis, kui ettevõte selle ise avaldab. |
Olgem ausad, 600 piiril hind ei mõjutaks ostjate hulka väga märkimisväärselt.
Muu tehnika hind on samamoodi tõusuteel, miks ei peaks konsoolide oma sama tegema.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
18.08.2020 12:11:06
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
Rumour ju. Tegelik hind selgub ikka siis, kui ettevõte selle ise avaldab. |
Olgem ausad, 600 piiril hind ei mõjutaks ostjate hulka väga märkimisväärselt.
Muu tehnika hind on samamoodi tõusuteel, miks ei peaks konsoolide oma sama tegema. |
Sind ja mind võib olla ei mõjutaks, aga mina ei julgeks küll üldistada ja öelda, et see ei mõjutaks märkimisväärselt.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
18.08.2020 18:53:51
|
|
|
Rand al Thor 19...võttis selle teema lahti oma youtube-s....
Monsteri kampaanias oli kirjas, et hind erineb MS hinnast....seal tuli ühe konsooli hinnaks 599$ aga seal hinnas on ka Halo....kui Halo on mingi ultra/platinum siis selle esimene jae hind võib olla 99$ ja saame 500$ piiri XSX hinna....
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.08.2020 19:01:27
|
|
|
| sogar kirjutas: |
Rand al Thor 19...võttis selle teema lahti oma youtube-s....
Monsteri kampaanias oli kirjas, et hind erineb MS hinnast....seal tuli ühe konsooli hinnaks 599$ aga seal hinnas on ka Halo....kui Halo on mingi ultra/platinum siis selle esimene jae hind võib olla 99$ ja saame 500$ piiri XSX hinna.... |
Infinite lükati teadmata ajaks edasi though. Sest i343 on kari debiile, kes ei suuda 500 miljoni pealt ja mitmeid kordi võimsamale konsoolile arendada mängu, mis näeks välja parem kui launch title eelmise põlvkonna algusest
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
19.08.2020 17:59:46
|
|
|
See on juba teine kategooria kuidas mängu arendada....
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
31.08.2020 11:17:14
|
|
|
Noh, see kõik oleks ammu võinud nii olla, kui MS oleks kohe aru saanud, et nemad peaks olema PC gaming powerhose.
Valve-i poleks tekkinud. Xbox koos PC-ga oleks olnud nii tugev, et Sony oleks olnud sunnitud tegema ka PC peale asju.
Selle asemel on PC-l lastud olla mingi wild wild west ja konsoolid on punnitanud igaüks omaradamööda...
Day 1 stuffi ilmselt peagi ei tule, aga vb mõned inhouse asjad muutuvad timed excluse-iks...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
viimati muutis Aeron 31.08.2020 11:59:55, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
31.08.2020 11:44:53
|
|
|
aga pc peal ju kõik piraadivad mänge ja keegi ei osta sest saab tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
31.08.2020 12:33:00
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
aga pc peal ju kõik piraadivad mänge ja keegi ei osta sest saab tasuta.  |
Enam ei ole aasta 2006. Kui just EGS eksklusiiviga pole tegu, siis ma arvan, et inimesed eelistavad pigem ikka osta mänge.
(kui su lause just sarkasm ei olnud)
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.09.2020 15:23:43
|
|
|
HPN, see oli ikkagi väga obvious sarkasm
EDIT: Tundub, et lisaks võimsale perf boostile (RTX 3090 36TF / RTX 3080 30TF / RTX 3070 20TF vs XSX 12TF) on Nvidia ka lahendanud selle SSD-delt andmete striimimise probleemi, mis on PS5 põhiargument. RTX IO on selle lahenduse nimi:
Spoiler 
14GB/s compressed data liigutamist NVME SSD-de pealt kusjuures CPU overhead on 0.5%. Jätab selle PS5 9.6GB/s üsna pikalt maha.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.09.2020 18:21:08
|
|
|
xbox series s - 4tflops ja (kokku) 10gb ram. see on siis uus baseline mängudele, mitte xbox series x.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.09.2020 20:18:43
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| xbox series s - 4tflops ja (kokku) 10gb ram. see on siis uus baseline mängudele, mitte xbox series x. |
Series X 12TFLOPS ja 16GB RAM
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.09.2020 12:38:27
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| xbox series s - 4tflops ja (kokku) 10gb ram. see on siis uus baseline mängudele, mitte xbox series x. |
Series X 12TFLOPS ja 16GB RAM |
Series S on uus baseline, sest see on samas põlvkonnas Series X mudeliga. Iga asi, mis jooskeb X'i peal, peab jooksma ka S'i peal.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
10.09.2020 13:53:41
|
|
|
Päris ok tegelt, et konsoolide uus baseline on pmt 1080TI level.
Sellest saab jällegi lähiajal tubli mid end jõu mõttes, aga asi seegi!
https://tinyurl.com/y467xy3r
Also, SSD on way olulisem upgrade, mis oleks võinud juba möödunud gen olla.
FPSi juurde ei anna, aga load time-id head ning ehk world design ka avardub...
Ehk uus Skyrim, kui see kuagu tuleb, on juba üks maailm ilma load time-ideata.
Samas, teades Bethesdat, siis teevad sama mootori peale midagi katkist jälle
Täna peaks kuulma, mis AMD-l ka plaanis on..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|