|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2020 11:23:41
|
|
|
number, mul oli @hot.ee, ja see töötas sellisena alles hiljuti.
Tore olnuks seda teavitust ka endal näha, õnneks sain kolmandal katsel kümnest võimalikust aru, et midagi on mäda ja taipasin täisaadressi panna.
Kuulda oli, et mitte kõik ei olnud sama taiplikud, kuna tehti kõike täpselt nii, nagu palju aastaid varem, et mis kuramus siis nüüd on?
Telia on ise niivõrd keeruliseks oma süsteemid ajanud, teinud viimastel lähiaastatel sedavõrd sagedasi muudatusi domeeninimega mängides, et ei suuda ka enam ise järge pidada, kui palju eri aadressivariante käigus on.
Muud meilikeskkonnad nad on alati täielikku meiliaadressi sisselogimiseks kasutanud.
Hot.ee ja tema järglased olid kuni hiljutise ajani haruldased ainult aadressi esimest poolt küsides.
Nüüd on see lihtsalt ühtlustunud muude sarnaste teenusepakkujate käitumismustritega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.06.2020 11:25:43
|
|
|
liigutus ise on muidugi loogiline, meilisüsteemide konsolideerimine on täiesti mõistlik samm. iga domeeni jaoks eraldi süsteemi või logimiskeskkonda hoida on raiskamine.
neid teavitusi oli rohkem kui see 2017 aasta meil.
samal ajal on õige märkus, et sisselogimise lehel võiks mõnda aega peale kasutajanimega sisselogimise väljalülitamist olla vastav märkus.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.06.2020 11:26:01
|
|
|
Ega jah, eriti keeruline oleks olnud logidest välja võtta kasutajad kes nt. viimase 30p jooksul veel "vanaviisi" sisse logivad ja neile enne sisselogimise lõplikku kinnikeeramist veelkord e-mailiga meeldetuletus saata.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.06.2020 11:27:49
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Ega jah, eriti keeruline oleks olnud logidest välja võtta kasutajad kes nt. viimase 30p jooksul veel "vanaviisi" sisse logivad ja neile enne sisselogimise lõplikku kinnikeeramist veelkord e-mailiga meeldetuletus saata. |
lihtsam veel - kui sisselogimine failib, siis näidatakse 3-4 levinud põhjust. sinna võiks ju lisada, et "kas sisestasid meiliaadressi kasutajanimeks".
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2020 11:44:21
|
|
|
londiste, sa tõesti loodad Telia arenduselt sellist kasutajasõbralikku lahendust
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.06.2020 13:15:54
|
|
|
kas see analüüs kuskilt juba loetav ei ole?
lugu ise on ka muidugi paywalli taga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
23.06.2020 13:43:29
|
|
|
| londiste kirjutas: |
kas see analüüs kuskilt juba loetav ei ole?
lugu ise on ka muidugi paywalli taga. |
Tundub seesama olevat: https://civitta.ee/articles/kus-on-minu-kiire-internet
kuigi selliste analüüside puhul jääb segaseks, kes on analüüsi tellija või mis motiividel analüüsifirma omaalgatuslikult analüüse toodab.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.06.2020 14:19:05
|
|
|
H_K, tele2 on tellija, motiiv on ttja ja konkurentsiameti seekordne turuanalüüs, mis aasta lõpuks peab valmima. täpsemalt siis sellel põhinevad ettekirjutused.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smily
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2010
|
25.06.2020 21:38:56
|
|
|
Heips
Kuidas lisada üritatud kõne teenust erakliendile?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.06.2020 23:49:08
|
|
|
diil saatis mingi 4G tasuta neti kuni augustini..ei tööta see
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
29.06.2020 15:48:01
|
|
|
| Magic kirjutas: |
diil saatis mingi 4G tasuta neti kuni augustini..ei tööta see  |
Mõtled see SIM kaart mis postiga tuli?
Loe juhend läbi, seal ju kirjas et pead mingi paketiga liituma ja siis suve lõpuni ehk midagi tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.06.2020 22:50:36
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
diil saatis mingi 4G tasuta neti kuni augustini..ei tööta see  |
Mõtled see SIM kaart mis postiga tuli?
Loe juhend läbi, seal ju kirjas et pead mingi paketiga liituma ja siis suve lõpuni ehk midagi tasuta. |
Olen klient. Seal oli kirjas, et pane seadmesse ja naudi.
Järgmine segane kampaania...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raisum
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.07.2020 18:02:57
|
|
|
Telia ACS toimib pisut teisiti ja on lubatud vaid läbi konkreetse telia ip.
Ruuteri tootjal pole eestis vahet, peab toetama TR69 protokolli ning olema Telia setupiga. Ka siin saab klient Telia eesti iseteeninduses turvaliselt oma wifi nime ja parooli ruuterisse saata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.07.2020 08:20:45
|
|
|
indrpo, turvalist seadet ei ole olemas, on vaid huvitatuse küsimus, leidmaks turvaauk, augud. Neonsea on Telia Eesti ruuteritest ikka mitmeid ohtlikke turvauke leidnud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.07.2020 08:29:26
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| indrpo, turvalist seadet ei ole olemas, on vaid huvitatuse küsimus, leidmaks turvaauk, augud. Neonsea on Telia Eesti ruuteritest ikka mitmeid ohtlikke turvauke leidnud. |
Ma ei kirjutanud küll seadmest vaid kaughaldusest aga muus osas, oluline on kui kiirelt auk ära lapitakse kui mõni leitakse. kas see Neonsea leidis turvaaugu Telia ruuterist ja Telia softist või on tegu Inteno factory softiga? Mäletamistmööda fixib softi vigu Inteno ja fix tuleb koos Telia setupiga.
Miks on Telia seadmed rangelt lukus ja kaughallatavad, just selle pärast.
Kasutaja ise oma seadmeid "roodib" ja võõraid softe peale laseb on igal juhul risk.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.07.2020 08:52:14
|
|
|
indrpo, sul on alati midagi öelda, võiksid vähemalt midagi asjalikku öelda vähemalt.
Inteno tarkvara on OpenWRT, ja kui keegi sinna mingid kellad-viled-sätted lisaks laseb, ei tähenda, et nüüd oleks tarkvara Telia oma.
Edit. Meenus, et esmaspäev-teisipäev-kolmapäev vahemikus mängis teleris "Õnne 13" (Hooaeg: 21, Osa: 575, 2013) teleseriaal. Seal oli "Kristjan" püstihädas selle uue TeliaTV puldi ja toimimisloogikaga, Isegi Evelin, kes üritas teda esialgu õpetada, ei saanud enam ise asjade toimimisloogikast aru.
"Kristjan" ütles kuldsed sõnad selle peale
Ma polnud näinudki sellist suht igivana osa, see pidi ikka paljudele närvidele käima, et isegi teleseriaali sellest osa sisse kirjutati
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.07.2020 15:57:30
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Inteno tarkvara on OpenWRT, ja kui keegi sinna mingid kellad-viled-sätted lisaks laseb, ei tähenda, et nüüd oleks tarkvara Telia oma.  |
Kui sa aru said siis sellele ma just viitasingi...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.07.2020 14:20:38
|
|
|
indrpo, Telia turvalisust rünnatakse https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=781842&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
| tsitaat: |
Telia tries to threaten the researcher
The report was responsibly disclosed to Telia and a copy sent to CERT LT (NKSC). What happened next was a little bit of a surprise to the team. There were rumours previously about Telia's poor tech level, but we have experienced this in a real case.
First, Telia did not have a PGP key and did not know how to use it, so instead they asked us to ZIP the report with password and send the password over a separate email (private GMail). I hope Telia's engineers will be reading this article, so I would like to explain why the report should be encrypted. This is to protect you as the affected vendor. If there is a man in the middle who can intercept all the researcher's traffic, it will be very easy to get the ZIP file in the first email and then the password in the second email. Instead, PKI like PGP only allows to decrypt the report by the private key owner, ensuring that nobody else can intercept the report and exploit the vulnerabilities before you fix them all.
Second, Telia tried to threaten the reporter for the vulnerability discovery:
Translation:
Thank you for the information
Are you sure you did not violate the electronic data protection law? |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.07.2020 18:14:24
|
|
|
Kui ikka mingi turvarisk meedias avaldada, siis peaks olema tehtud ennetav tegevus, kontakteerumine probleemse teenuse/seadme pakkujaga ning uurima kas asjaga tegeletakse.
Selliseid juhtumeid ikka aegajalt avaldub, olgu siis dlink turvakaamerad, hikvision või ruuterid erinevatelt tootjatelt.
Nagu ma ütlesin, teadaoevalt Telia Eesti seadmetes neid mainitud ohte pole. Selleks ongi kraanid kinni ja lahti vaid piiratud osas vajalik, turvalise halduse ja teenuste ning neti huvides.
ähvardust minu meelest ka polnud, küsimus oli vaid operaatori poolt, et ega teavitaja ise ei kasutanud ära turvaauku isikuandmete kaitse seadusi rikkudes.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
22.07.2020 17:09:28
|
|
|
Vahepeale üks lihtne küsimus.
Millal ilmub Telia raadioprogrammide valikusse VõmbaFM?
http://xn--vmbafm-pxa.ee/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
22.07.2020 19:21:04
|
|
|
| Võmba võiks olla küll
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.07.2020 12:47:45
|
|
|
| Oot, alles oli jutt, et plaan on teha kohustuseks? Ja nüüd juba uurivad kas on piisava läbimõõduga?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.07.2020 12:48:42
|
|
|
uusarendustes. rajanud. kui palju piirangud nende kohta käivad või peaksid käima?
siin ei ole ju juttu päritud monopoolsest infrast vaid uuest infrast.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.07.2020 13:08:06
|
|
|
hetke rekki käigus on kortermaja servas jooksev toru pigem 26-32mm
Mul tuleb eramajja ka jämedam
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
23.07.2020 13:51:33
|
|
|
See toru läbimõõdu jutt ei lahenda sisuliselt midagi, sest nii nagu nõuka ajast pärit toruressursi kohta omab infot ainult Telia ise, nii omab ka ta uute torude ressursiinfot, ning miski ei kohusta Teliat torustiku infot teistega jagama. Kui Telia ütleb konkurentidele, et vaba toru ressurssi ei ole, peavad teised selle infoga leppima, teised seda kuskilt kontrollida ei saa.
Kuskil teemas juba kommenteerisin aastate tagust kogemust, kus toonase Elioni enda spetsialist tunnistas ja kirus, kuidas neile on peakontorist ranged käsud peale pandud sidekaevude ja torude infot mitte jagada, sest igasugu STV-d jt tahavad muidu sinna oma kaableid vedada ja sedasi Elionile konkurentsi pakkuda.
Miski ei takista Telial vajadusel konkurentidele ka suu sisse valetada, kui keegi peaks nende poole tulema jutuga teada vabast toruruumist, kuhu oma kaabel mahutada - alati saab Telia öelda, et antud toru on x kaablile reserveeritud, mis "kohe-kohe" paigalduseks läheb, kas see "kohe" on kuu, aasta või kümne pärast ei oma enam tähtsust - toru jääb Telia käsutusse ja keegi ilma Telia taht-koostööta ükskõik kui suurde torusse oma kaableid panna ei saa.
Ainuke toimiv ja mõeldav lahendus oleks riiklikul tasemel Telia vabastada torustiku ressursi, kui monopoli seisusest, sarnaselt elektri- ja gaasivõrguga jaotusvõrk lahutada elektri-gaasipakkujast, Telia kui teenusepakkuja tuleb lahutada torustikest. Selleks ei piisa kui Telia formaalselt teeb ennast kaheks, vaid tuleb luua-mehitada uus firma nullist, kes Telialt võtab torustiku oma hallata-jagada.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
23.07.2020 14:03:28
|
|
|
| H_K kirjutas: |
| Ainuke toimiv ja mõeldav lahendus oleks riiklikul tasemel Telia vabastada torustiku ressursi, kui monopoli seisusest, sarnaselt elektri- ja gaasivõrguga jaotusvõrk lahutada elektri-gaasipakkujast, Telia kui teenusepakkuja tuleb lahutada torustikest. Selleks ei piisa kui Telia formaalselt teeb ennast kaheks, vaid tuleb luua-mehitada uus firma nullist, kes Telialt võtab torustiku oma hallata-jagada. |
Täiesti nõus! Aga hea, et viimasel ajal meedia ja nüüd ka juba riigiasutused probleemile tähelepanu pööravad. Võib loota, et millalgi läheb olukord paremaks ja ei pea enam monopoli toitma.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
23.07.2020 15:17:59
|
|
|
| tsitaat: |
| Võib loota, et millalgi läheb olukord paremaks ja ei pea enam monopoli toitma. |
Kuna selle torustiku kinkimine Teliale oli omal ajal poliitiline otsus, siis nüüd ei pööra seda enam mingi imega ringi.
Tegemist on eraettevõttega ja riigil pole tegelikult ühtegi juriidilist hooba sundimaks Teliat tegema midagi, mida ta teha ei taha. Isegi, kui olulise turujõuga ettevõttele kehtestada mingid piirangud ja kohustused, siis nagu sellest "torud täis" väitest näha, on sisulist järelvalvet võimatu teostada.
Samamoodi ei saa keegi sundida Teliat paigaldama oma raha eest lisatorusi teistele rentimiseks. Ei saa küll artiklit lugeda, kuid paljudel juhtudel on see hoopis tellija (ehk uus-arendaja) probleem, kes on nõus selliste tehniliste tingimustega ja raha kokkuhoiu huvides laseb paigaldada kaabli otse maasse, või tõesti ainult ühe kaabli toru, ning hiljem selle oma kaelast ära saamiseks Teliale tasuta üle annab. Teoreetiliselt saab omavalitsus muidugi kehtestada nõudmise, et uusarendustesse rajatavad sidetrassid peavad olema avatud konkurentsile, kuid ka sellest saab tegelikult mööda hiilida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
23.07.2020 16:31:19
|
|
|
| Võib tulla ka otsus, et kaablitorud (ja/või üleriigiline optika?) peavad olema sõltumatu firma omad, näiteks nagu gaasitorustik ja elektrivõrk. Ebatõenäoline aga ei saa ka välistada.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
23.07.2020 17:11:51
|
|
|
Keegi võiks nimetada neid uusarendusi, kus pole teistel võimalik oma teenust pakkuda. Enamus uusarendusi on ikkagi korralikult teenusepakkujatega varustatud. Võtsin näiteks Saku valla krundid, kus arendaja on maalapid teinud, näen ilusti Telia optika olemas, Elisa koaksiaal.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
24.07.2020 12:17:55
|
|
|
| acl kirjutas: |
Keegi võiks nimetada neid uusarendusi, kus pole teistel võimalik oma teenust pakkuda. Enamus uusarendusi on ikkagi korralikult teenusepakkujatega varustatud. Võtsin näiteks Saku valla krundid, kus arendaja on maalapid teinud, näen ilusti Telia optika olemas, Elisa koaksiaal.  |
Ei tea, kuidas hetkel, aga kui ca 10 aastat tagasi geodeedina töötasin, siis ikka nägin, kuulsin uusarendustest, kus ühel pool teed oli Telseti kaabli monopol, teisel pool teed 4G, sest Telset saabab pikalt (teisel pool teed oli olnud teine arendaja, kes Telseti sidet õigel ajal ei soovinud).
Ei olnud tollal Telia huvitatud väiksematest, ühepereelamutega uusarendustest... Kui juba suurem koonduslaager või ridaelamuid mitmeid, siis oli Telia ka platsis.
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
27.07.2020 10:05:43
|
|
|
| Huvitav kas vana Thompson tg789 tugi on lõppenud? Tahtsin kontrollida kas kõik ikka toimib vana ruuteriga aga rohelised lambid jäävad ainult vilkuma ning ühendust ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
27.07.2020 10:20:21
|
|
|
| Majasse paigaldati mingi uuepõlvkonna vaskkaabel ja peale seda ei toiminud
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.07.2020 10:23:10
|
|
|
Mis asi on uue põlvkonna vaskkaabel
Telia uut vasevõrku ei ehita.
Kui on uus jaam 35B toega, kust saab kuni 200/50 kiirusi, siis tg789 sinna külge ei lubata.
Adsl või optika taga saab kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
27.07.2020 10:28:30
|
|
|
kle jah, ise ajan segast. See suurema kiirusega uus jaam oligi põhjuseks. Küsisin Teliast järgi
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.07.2020 11:29:32
|
|
|
Huvitav, et ettevõtete kliendihaldussüsteemid ei suuda kuidagi kaasaega jõuda. Ikka ja jälle ujub pinnale täpselt analoogseid probleeme, surnutega suhtlemist, sünnipäevaõnnitlused jmt.
Ning enamasti ollakse ettevõtet teavitatud inimese surmast jalepingudki ümber tehtud.
Nüüd siis Telia on sama saamatu, nagu eelmisedki juhtumid.
https://leht.postimees.ee/7026040/tervitused-teise-ilma-telialt
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
27.07.2020 21:44:02
|
|
|
Kus ma Telia lehel näen, mis summa ulatuses mul mingit toodet veel maksta?
3 asja on järelmaksus. Näen, et limiidist kasutatud nii palju, aga just huvitab, et mingi kindel toode...
Mitte kuidagi ei leia, et palju veel üht või teist telefoni maksta.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
28.07.2020 06:45:46
|
|
|
| Eelmise kuu arvelt ei näe?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.07.2020 08:03:40
|
|
|
Iseteeninduses lepingute alt näeb ju. Vähemalt varem nägi. Seal on näha täpselt palju kohe kinnimakstes summa on.
Igatahes see asi mis töötab...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
28.07.2020 21:11:10
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
| Eelmise kuu arvelt ei näe? |
Ei näe, seal pole kirjas, kui kaua mul tahvlit veel maksta.
| Magic kirjutas: |
Iseteeninduses lepingute alt näeb ju. Vähemalt varem nägi. Seal on näha täpselt palju kohe kinnimakstes summa on.
Igatahes see asi mis töötab...  |
Seal näitab minu limiiti, ehk palju kasutatud.
Tahvel mul Telia all ja tänu sellele saan telia1 teenust, ehk topelt kiiruse ja 2 filmi kuus.
2 telefoni on diilis.
Ma nii pime, et ma ei näe osakaalu, kui kaua mingit toodet veel rahaliselt maksta.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|