Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 00:49:48 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Pätu, Olgu, vedas siis. Aga ma oleks ikka korjuse kaasa võtnud. Niipalju head shaslõkiliha pluss nahk ja sarved.


Kui nii võtta, siis mitusada euri jäeti maha.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 00:56:58 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Pätu, Olgu, vedas siis. Aga ma oleks ikka korjuse kaasa võtnud. Niipalju head shaslõkiliha pluss nahk ja sarved.

Kas metskitse lihast üldse tehakse šašlõkki? icon_rolleyes.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 00:58:06 vasta tsitaadiga

See oli noor loom veel. Sarved olid väga lühikesed.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 01:01:40 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
SSD kirjutas:
Pätu, Olgu, vedas siis. Aga ma oleks ikka korjuse kaasa võtnud. Niipalju head shaslõkiliha pluss nahk ja sarved.

Kas metskitse lihast üldse tehakse šašlõkki? icon_rolleyes.gif


Aga miks ei peaks tehtama? icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.07.2020 03:40:22 vasta tsitaadiga

Mulle rääkis kogenud jahimees, et kitse on mõttetu kaasa võtta. Kui autoga sellele kümnesse paned, lööb liha verd täis ja ei ole söödav. Kui vastu pead vms. tabad, võid veel kaasa võtta ja tarbida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 06:54:21 vasta tsitaadiga

Ma olen söönud maha lastud kitse saslikut, ja see oli hea! Sööksin veel kui saaks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 08:40:40 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
See oli noor loom veel. Sarved olid väga lühikesed.

igal kevadel kasvavad uued ju icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 09:01:35 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
SSD kirjutas:
Pätu, Olgu, vedas siis. Aga ma oleks ikka korjuse kaasa võtnud. Niipalju head shaslõkiliha pluss nahk ja sarved.

Kas metskitse lihast üldse tehakse šašlõkki? icon_rolleyes.gif

Maru hea soitsuliha saab.
Eeldusel, et liha verd või sisikond sappi täis pole. See paugujutt on õige kpll.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.07.2020 10:43:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Tuunisin hyundaid.


Miks roolile nuppe ei tuuninud?
kingaviksi tuuninga ju ei saa nuppe tekitada
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 10:56:11 vasta tsitaadiga

Uus nahk või uus rool. Pilte suurelt vaatasid üldse?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2020 11:06:35 vasta tsitaadiga

Tundub uus nahk vaid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 11:22:51 vasta tsitaadiga

Ega siin muud värvivalikut pole kui läheb tarvis nii pikka torukujulist nahka.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 12:12:31 vasta tsitaadiga

Uus nahk pandi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 13:14:06 vasta tsitaadiga

mis maksis? Ma oma raketile tõmbasin teipi ümber icon_lol.gif icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 13:19:24 vasta tsitaadiga

Lammarist korralikum rool.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 13:20:33 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Lammarist korralikum rool.


Ja kuu pärast lähed tood sinna rooli ümber, korralikuma auto... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.07.2020 13:24:28 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Tammsaare tee mäki juures oli üks Prius kõhuli kinni selle "ohutussaare" peal. Huvitav, et seal enam seda kollast posti pole icon_biggrin.gif
Akud peaks sel just põhja all olema, eks? icon_biggrin.gif
phpBB [media]


Ei ole, akud on tagasilla peal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 13:30:32 vasta tsitaadiga

Etz, iiumaa remondikunn on seda ketsi omajagu engineerinud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 14:25:26 vasta tsitaadiga

laurx, see on coupe. Getz peaks maha müüma üldse, 15a sai täis. Tegin just legaalseks ka engine swap eelmine kuu ja see kuu läbis ÜV ilma märkusteta, mitte et see eestis eriline saavutus oleks.
Hiid, 80€


viimati muutis KillFrenzy 11.07.2020 14:27:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 14:27:07 vasta tsitaadiga

Paras aeg. Mõnel on ehk sellist vaja. Võuks mitu aastat kulgeda saada veel..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 14:29:48 vasta tsitaadiga

Mu 360k sõitnud Opelil roolinahk siiani nagu uus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 14:33:45 vasta tsitaadiga

Winterwind, no see oli mingi 190 sõitnud korea nahk. Samas avensise vakstu ei pidanud 100k ka vastu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 14:34:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mu 360k sõitnud Opelil roolinahk siiani nagu uus icon_biggrin.gif


Oled kindel, et see on üldse nahk, või esimene rool sellel kärul? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 14:37:53 vasta tsitaadiga

No minu käes on pea 250k sõitnud, küll ta esimene on icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 14:39:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
No minu käes on pea 250k sõitnud, küll ta esimene on icon_smile.gif


Eelmine omanik keris lihtsalt 250k maha ja installeeris uue rooli... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 14:45:07 vasta tsitaadiga

Ostsin kogemata veel ühe pasteedi omale.
Puldilt lukk ei tööta.
Tuli peal ei vilgu, selge kapott maha.
Ühe 3V patarei asemel on pannud keegi andekas inimene ühe tühja ja teise täis õhema 3V patarei icon_lol.gif

Õige patarei sisse, tuli vilgub, midagi saadab välja ka, aga autole ei meeldi igastahes see signaal.
Järgmine pult, paari ja autole juba meeldib aga lukk ikka ei tööta, sest auto arvab et võti koguaeg süütelukus.
Selge, been there done that, süütelukupõhi katki.
Uus külge sama viga.
Skeemid lahti, üks ots läheb maki taha. Keegi on pannud aftermarketi leierkasti.

Ja ühendanud süütetuvastuse lahtise traadiga jupiga pistikus pideva 12V peale icon_lol.gif
Traat minema ja kesklukk korras puldist.


Samuti juhiks tähelepanu antennikaablile, pasteedil käib antennivõimendi toide läbi antennikaabli, poest saab sümboolse summa eest õige vahetüki, aga see oleks liiga lihtne.


Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 15:40:53 vasta tsitaadiga

Külasepp tagus rauda. Mis pasarast on? B5? See on 6 vist..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 15:47:38 vasta tsitaadiga

5.5 tõin omale mootoridoonoriks icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 16:59:55 vasta tsitaadiga

Comfort võta ka ära juhi jalge alt. Need upuvad ära. Ukselukud, fiksaatorid.. motoaju, kellad, 1 võti (immokivi)hoia koos ...
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 17:05:22 vasta tsitaadiga

Autot lammutama ei hakka. Teine lahjem mootor peale ja turgu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 17:34:47 vasta tsitaadiga

Kuradi juudid icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 17:39:22 vasta tsitaadiga

Elu on nii palju õpetanud, et kui on vaja doonor mootorit, siis võimalusel osta komplektne auto.

Doonor ei saanud ülevaatust läbi, sest keegi on kati toruga asendanud. Mootoriks siis miski näpitud 1.8T

Mul seisab juba tükk aega kuuri all tavaline 1.8 mootor sama kere pealt originaal katiga, mootori enda väärtus on suht kilohind.

Saan lahti ühest hobiauto seisukohast mõtetust mootorist ja tervest autost, ei tea pea jupitama hakkama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 18:42:08 vasta tsitaadiga

Sul see põhitöö, sissetuleku allikas? Mootorite vahetus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 18:47:18 vasta tsitaadiga

Puhtalt hobi. Kardan et tulu ei too, pigem viib välja raha icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 18:48:23 vasta tsitaadiga

Saartel käib kell mingis valsitaktis vist . Sendid on ka lapikud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 21:42:19 vasta tsitaadiga

Eile saunas just arutasime kui palju siin autoremondi urkaid on. Saime kokku 15+
Sõidukeid ~10k, pakuks et nendest pool on liisingu autod + fiktiivsed, mis tglt siin igapäevaselt ei liikle, ainult nv ja neid siin ei remondita.

Kiirete kalkullide järgi peaks kellelgi kuu lõpus vorst leiva peale ostmata.


PS. avastasin just, et olen HV konsiiliumi jätnud teavitamata vahepealsetest tuuningutest.

Käigukangi nupp oli ka originaalis selle kollase nahaga ja räbalaks kulunud, roolimees pani sinna ka uue naha, nupu õpetusel oli ka värv maas ja jube rokane.
Siis jäi silma kuulutusi sirvides, et keegi müüb kere värvi originaal spoilerit ja ühtlasi pakkus sama müüja ka mingit us&a'st pärit toru kollektorit icon_lol.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 21:50:10 vasta tsitaadiga

mis modra sul pääl on? Kuda lippab?
Mul ka vana coup, mis kole, nigu öö, aga LPG peal, hea odav sõita. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 11.07.2020 21:52:09 vasta tsitaadiga

Autoks Opel Zafira 1.4 bensiin, 103 kW, (140 hp), 2012 aasta.

Äkki oskab keegi siit soovitada, mida teha või kuidas edasi peaksin käituma.
Probleemiks on kliima, ehk ei saa jahedat õhku.

Algas kõik sellest, et otsustasin ~2 kuud tagasi minna rehvitaksosse ja lasta kliimat täita.
~30 minutit passimist ja nina nokkimist teavitas tegelane, et kompressor õhtal. Kliima täidetud, aga kompressor ei võta taha. Rahaline kulu 58 eurot
See peale läksin töökotta, kus ka kinnitati, et kompressor vaja vahetada. Vahetatud ära, rahaline kulu 335 eurot
Läksin teise rehvitaksosse täitma, sest aega sai mujalt. Hetkeks oli jahedat, vast nii kaua kui koju sõitsin. Rahaline kulu 55 eurot.

Paar päeva hiljem ei andnud rahu ja läksin siis hipodroomi juurde freoonipunkti, kus siis selgus, et kui 14 bar sisse lasi lämmastikku või õhku vms, siis see hakkas suht ruttu langema näidikul. Kuskil leket ei näha polnud, aga kogemusest öeldi, et kliima radiaator läbi.
Selge, eks siis teeme selle ka korda ja saab lõpuks äkki jahedat õhku. Radiaator, tööraha ja täitmine. Rahaline kulu 238 eurot.

Ühesõnaga suunati radiaatoriga mind kuskile viimsisse ja kui töö tehtud, siis pidin autoga sõitma hipodroomi juurde tagasi, et kliimat täita.
Hõõrusin juba käsi, et no nüüd saab lõpuks korda.

Aga ei, 14 bar sisse ja hakkas jälle langema. Istus siis autosse, kuulas... kuskilt ventilatsiooni avast susiseb.
Kutsus mind ka autosse, et kuula. Tõestis susises. Kliima jäi ka täitmata, selle ta mulle veel võlgu.

Nüüd ütles, et aurusti vajab ilmselt vahetamist, aga selleks vaja armatuur ära kiskuda. Samas see selline ehku peale pakkumine, sest muud asjad juba vahetatud.
Pidi saatma selle sama töökoja pakkumise ka, et see veel suurem töö, vaja salongist armatuur eemaldada ja 1-2 päeva töö.

Käisin enda murega opelaasis, aga nemad kehitasid õlgu, et pole varem vahetanud ja autot niiviisi lahti kiskunud.
Soovitasid hiiu poole sõita, et seal radiaator.ee, et nemad tegelevad kindlasti sellega.
Läksin sinna, aga seal öeldi, et see nii suur töö, et enne sügist nad seda ette ei võtaks.
Huvi pärast läksin viking motorsist ka läbi, et uurida, mis võimalused esinduses öeldakse. Varuosa ~835 + tööraha, et alates 1500 eurost alates.

Nüüd ma olen olukorras, kus maksnud 686 eurot, aga endiselt kliima ei tööta.
Kas tõesti armatuuri peab eemaldama ja rahaline kulu 800-1500 euro kanti?

Tunneb keegi opeli hingeelu või keegi on võtnud armatuuri lahti, et see aurusti vms ära vahetada.
Ise teha on vist kõige odavam, aga kas seda tööd on võimalik koduste tööriistadega teha(kruvikeeraja, lehtvõtmed, padrunid jne)?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 21:55:55 vasta tsitaadiga

Hiid, 2.0 102kw, ei saa öelda et just väga lippaks kui tehase järgi 9.2seki sajani läheb. Aga sõita on hea, madal raskuskese ja jäigemapoolne.

Mirc, ma ei näe põhjust miks ei peaks ise esimese korraga tehes päevaga peale ja tagasi seda saama. Youtube ja google abiks, kindlasti on opelil ka mingi service manual olemas mis asja lihtsamaks teeb.
Üldjuhul võiks armatuuri kätte saada liht tööriistadega, kui just roolisamba või luku poldid mingid turva oma pole, siis võib vaja minna väheke improviseerimist.


viimati muutis KillFrenzy 11.07.2020 22:01:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 22:01:01 vasta tsitaadiga

Mirc, Avaldan kaastunnet. Tegelesin ka kunagi autorontidega. Vahetasin ise ja lasin teha igasugu asju. Jube aja, närvi ja rahakulu. Vana auto puhul on rahaliselt targem leppida, et asjad hakkavad kustuma. Hoiad ainult käiguosa korras ja sedagi seni kuni ei viitsi enam. Ja siis müüd mõnele hakkajale ullikesele ära. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 11.07.2020 22:02:31 vasta tsitaadiga

Teinekord mine kuskile pädevasse kohta, kus kliima ja elektriga tegeletakse. Seal ei hakata enne gaasi sisse laskma kui asi korras. Kuna viga alles, vb polnudki kompressor vigane vms. Säästaksid ka selliste asjade pealt.

Just tegelesin bemmi armatuuri lammutusega. Mõni torx 10,25. Ph2,ph3, 7mm,10mm,13mm mutter polt. Üldiselt suht lihtne, võtab aega lihtsalt. Õlut ära kõrvale võta. Mina leidsin googlist mingi õpetuse ka. Kui airbage eemaldad, võta enne akult klemm maha.

miq1988 kirjutas:
Sai bemmil salongiventikat vahetatud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 22:21:32 vasta tsitaadiga

Pole nagu aru saada ka tallinnas neid kohti kus kõike saaks..
Radika vahetamiseks võib tõesti olla vaja armatuur maha võtta. Oli koostööpartneril just touran. Kliimaradikas, jahutusradikas, kompressor.. õnneks saab ise täita kah.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 11.07.2020 22:22:29 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Teinekord mine kuskile pädevasse kohta, kus kliima ja elektriga tegeletakse. Seal ei hakata enne gaasi sisse laskma kui asi korras. Kuna viga alles, vb polnudki kompressor vigane vms. Säästaksid ka selliste asjade pealt.

Freoonipunkt tunduski, et olevat selline koht, et saaks asjad lõpuks korda. Reaalsus oli see, et põhimõtteliselt kuskil teises linna otsas mingi teine firma teeb remondiks vajalikud tööd ära ja siis ainult täidetakse kliima .
Jah, kontrollitakse seal vähemalt, kas hoiab survet.

Nendes kohtades, kus ma käisin, siis seal ei leitud autole vastavat aurustit.
Teagi... Igatahes esimene ja viimane opel, mida oman. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 22:28:02 vasta tsitaadiga

Mirc, Ei usu et Opeli kliima nüüd kõige hullem on. Ei kesta need VAG-i omad ka väga. Usakad vist suht töökindlad kliima suhtes. Pikad kogemused vms. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 22:30:48 vasta tsitaadiga

Nagu seal vahet oleks. Ükski autotootja ise neid detaile ei tooda, 3-5 suuremat tegijat kus enamustele teevad detaile.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 22:31:29 vasta tsitaadiga

Termatec ei kesta kuskil.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 22:40:29 vasta tsitaadiga

Mirc, kunagi astra oli siis oli ka jant, et radikas puru ja kompressor läbi samamoodi.
Esimene koht kuhu läksin, et täita siis seal pusiti veidi ja edasi kehitati õlgu, et kuskilt lekib aga pole teada kust ja kõige kehvemal juhul mainiti samuti, et tuleb terve armatuur välja kiskuda, pidavat ikka ette tulema (zafira ja astra nagunii sama auto pmst). Küsiti mingi 10€ ja nii ta jäi. Muidugi mul oli 2004 astra, ju siis on see häda säilinud ka uuemate generatsioonidega.
Üks hetk läksin teise kohta, seal võeti ette. Kuna ametlikult too koht kliimaga ei tegelenud siis mindi mingi kliima tüüpide juurde kes külmikute ja muude asjade remondiga tegelevad, samuti auto kliimasi täidavad. Need tabasid kohe ära kui natukene vurtsu andsid, et radikas tagant puruks. Radikas vahetatud, maksis mäletamismööda alla soti, tõmmati gaasi täis. selge kompressor taha ei võta. Vahetati see ära, oli vist mingi 4 sotti ja uuesti täitmine. Mingi 650€ vist läks kogu nali. Aga toimib viimased mingi 8 aastat beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 22:52:19 vasta tsitaadiga

Vag-i kliimapump lõppeb enamasti kusagil 100 000+
Kui mul see pump saba paneb, siis ma remonti ei lähe.
Kuna auto odav ja veel odavam järelturul, siis remonti ma ei panusta.
Õlid-filtrid ja kõik. Kui masin omadega otsas, siis otsin parima pakkuja, ja annan talle ära.
Ei viitsi enam midagi teha, või kuskil käia.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2020 23:11:27 vasta tsitaadiga

SSD, 100 on see pump avg s. Külge käib 4 poldiga
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 23:14:53 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
SSD, 100 on see pump avg s. Külge käib 4 poldiga

Vahva. 10a. tagasi oli uus pump kilo euri.
Aga ikka suht pohl. Ei huvita auto asjad. Kui küpse, siis läheb müüki.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.