Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1036, 1037, 1038 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jarmoo
HV vaatleja
Jarmoo

liitunud: 02.02.2012




sõnum 17.06.2020 14:30:43 vasta tsitaadiga

just seesama kollaste otstega icon_biggrin.gif , lendasid kaugele ja kõrgele nüüd icon_biggrin.gif
_________________
Oleks kuulnud kui sind tehti, oleks hüüdnud ärge tehke !
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.06.2020 15:15:37 vasta tsitaadiga

Mul on küll isegi mitu sellist "telia kollast" kasutusel - ressiiver ja digiboks on 100M portidega enivei ning probleemi nendega pole vähimatki. Milleks neile gigabitti või cat6e toppida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2020 23:25:13 vasta tsitaadiga

Maldur, neile seadmetele sobivadki, aga kõik muu kiirem tekitab erroreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 20.06.2020 00:57:31 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
27.05 Ahned rootslased kustutavad 1. juulil 17 vene kanalit ja asemele tuleb 1 kanal(nimega 1+2).
Teade https://www.telia.ee/uudised/telia-tv-sulgeb-osa-vahevaadatavaid-telekanaleid-ja-teeb-ruumi-uuele-sisule
Kanali nimi Pakett, kuhu kanal kuulub
illuzion+ Standard RU, Premium
Russki Illuzion Standard RU, Premium
1+1 International Standard RU, Premium
Djetski Mir Standard RU, Premium
Galaxy Standard RU, Premium
Inter+ Standard RU, Premium, noppekanal
Kto jest Kto Standard RU, Premium
Nashe Ljubimoe Kino Standard RU, Premium
Nostalgia Standard RU, Premium
Oruzhie Standard RU, Premium
Shanson TV Standard RU, Premium
Teatr Standard RU, Premium
Retro Standard RU, Premium, noppekanal
Voprosõ i otvetõ Standard RU, Premium, noppekanal
Domashniy Standard RU, Premium
RTVi Vene kanalid teemapakett, Premium, noppekanal
TNT4 Mini, Standard, Premium
"Ühtlasi annab ebapopulaarsete kanalite valikust eemaldamine võimaluse täiustada edaspidi Telia TV teenust värske ja põneva sisuga. Esimese uuendusena lisandubki juba alates 1. juulist Telia TV valikusse telekanal 1+2, mis pakub vaatajale müstikat, põnevaid filme ja seriaale."

Täna on samal lehel muutunud pakettide loetelu ja Äri TV noppekanal on ilmselt uue nimega toode, muudetud hinnaga.
Kanali nimi Pakett, kuhu kanal kuulub
illuzion+ Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Russki Illuzion Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
1+1 International Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Djetski Mir Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Galaxy Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Inter+ Standard RU, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
Kto jest Kto Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Nashe Ljubimoe Kino Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Nostalgia Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Oruzhie Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Shanson TV Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Teatr Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Retro Standard RU, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
Voprosõ i otvetõ Standard RU, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
Domashniy Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
RTVi Vene kanalid teemapakett, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
TNT4 Mini, Standard, Premium, Äri TV noppekanal

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 20.06.2020 14:27:12 vasta tsitaadiga

See põnev 1+2 on vist jälle selline rohkem naistekas, kus igasuguseid posijaid, selgeltnägijaid, ennustajaid jt taolisi "tõsielu" seriaale näitab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2020 22:19:43 vasta tsitaadiga

ETV2 subtiitrid sükroonist väljas?
Õhu kaudu tulev ETV2 on korras aga Telia kaudu päris mööda ja seda juba alates 19/06 vähemalt, kui mitte varem...


Link
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2020 14:34:49 vasta tsitaadiga

Otse vist olid süngis, salvestusel oli nihkes. Uus font on ka tekkinud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2020 17:43:03 vasta tsitaadiga

Eile juhtusin sama teatritükki vaatama ja tundus ka Elisa üle õhu teleteenuse puhul sama viga kummitavat.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2020 20:48:22 vasta tsitaadiga

See pole Telia kaabli otsas, sellest teistsugune font. Küll aga ei õigusta see sünkroonsuse puudumist.

Kusjuures lülitasin just ETV 2 peale ja pole kuhugi kadunud see probleem.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2020 21:06:19 vasta tsitaadiga

Telia kaablis sama font. Ja süngist väljas.

E: err kodukalt vaadates kõik korras.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 21:43:37 vasta tsitaadiga

Jah, ETV “üle õhu” samuti korras

24/06- subtiitrite probleem sai “lahenduse”!
“Täiuslikud võõrad” (ITA)ei oma enam mingeid subtiitreid
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 25.06.2020 20:01:02 vasta tsitaadiga

Kui Arrise seadetest panna heliväljundi formaat automaatne, kaob Stingray djazz ja Classica kanalitel aeg-ajalt heli. Võib-olla ka mõnel teisel, pole lihtsalt seni veel tuvastanud Tundub, et see juhtub vanade mustvalgete ja vahel ka vanemate värviliste salvestuste puhul. Kui panna stereo, on heli olemas. Automaatne ju peaks tähendama, et tuntakse automaatselt ära, või olen ma millestki valesti aru saanud? Võib-olla on see seotud uue ressiiveriga (Denon DRA-800H) varem nagu pole märganud. Arris on ainuke seade, miis istub teleka taga, teised on kõik ressiiveri küljes, seega peab heli enne ressiiverisse jõudmist telekast läbi minema. Teleka ja ressiiveri heliseadete muutmine midagi paremaks ei teinud. Ega ma muidu küsiks, aga juhendis soovitatakse seda automaatset, minu poolest võiks ta ka stereo olla, oleks heli kogu aeg olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 20:22:11 vasta tsitaadiga

Automaatne peaks olema selleks kui dolby digitali soovid saada. Mõni kanal seda toetab
Mul ka teleka taga, ei mäletaks, et heli probleem oleks olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 25.06.2020 22:30:07 vasta tsitaadiga

Kas seda saab Arrises kusagilt vaadata mis heli parajasti tuleb. Sativastuvõtjas ma näen info alt, kas on MPEG, Dolby Digital, AAC vm.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 23:35:01 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kas seda saab Arrises kusagilt vaadata mis heli parajasti tuleb. Sativastuvõtjas ma näen info alt, kas on MPEG, Dolby Digital, AAC vm.


Ressiiver näitabki. Automaatse korral väljastatakse kas lihtsalt stereo kui muud pole ja kui Dolby Digital siis antakse seda ressiverile ja kuvatakse seda ka selle ekraanil.
Teistel kõigil on määratud vaikimisi stereo sest siis tehakse telerile kindluse mõttes stereo kui teler DD formaati ei tunnista.

Kuna nende kanalite osakaal mis seda väljastavad on olematu number, siis pole mõtet visuaalselt kanali nimekirja DD märgistega risustada.. pealegi on nendel kanalitel vaid mõned saated selles formaadis.
Proovida on aga lihtne kas kõik toimib, minumeelest suur osa sisuleidja filmidest on DD. Pole küll ammu katsetanud, kunagi oli see lausa sõltuv digiboksist ja selle softist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 26.06.2020 09:23:39 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
harakas kirjutas:
Kas seda saab Arrises kusagilt vaadata mis heli parajasti tuleb. Sativastuvõtjas ma näen info alt, kas on MPEG, Dolby Digital, AAC vm.


Ressiiver näitabki.


Näitab jah pagan, aga nii tillukeselt, et pidin luupi kasutama. Paraku ei saa ma ikka aru, miks osadel salvestustel Stingray djazz kanalil heli pole, kui on automaatne määratud. Näiteks momendil tuleb Jane Monheit: Some Other Time ja Classica kanalilt Le Chant de L'eschiquier ilma helita, kui stereo panen on heliga. Teistel kanalitel on heli mõlemal juhul.
Denon ütleb nende kahe kanali heli kohta unknown, teistel PCM. Kui stereo peale panen näitab neil kahel ka PCM 48 kHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 10:17:06 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tellin aegajalt 1000/1000 kiiruse (enam pole tellinud, sest siis on pildi hakkimine miskit tirides 10x hullem kui 500/500 puhul)ja arvel kajastub näiteks 0,2 päeva jne.


Sama seis siin, kui kunagi rääkisin siis keegi ei uskunud sellist jama.
Gigabitise ühendusega on kuskil 500 peal teleka pilt peaaegu olematu.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 10:32:24 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Tellin aegajalt 1000/1000 kiiruse (enam pole tellinud, sest siis on pildi hakkimine miskit tirides 10x hullem kui 500/500 puhul)ja arvel kajastub näiteks 0,2 päeva jne.


Sama seis siin, kui kunagi rääkisin siis keegi ei uskunud sellist jama.
Gigabitise ühendusega on kuskil 500 peal teleka pilt peaaegu olematu.


Telia ei suuda QoS'i teha? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 13:02:04 vasta tsitaadiga

Etz, Telia ruuter suudab teha, ainult et tundub et osad odavad switchid ei tee QoS infost välja. Praktika näitab et juba 100Mbit midagi tirides sama switchi taga olev digiboks hakkab hakkima (500Mbit optika taga).
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 26.06.2020 13:07:08 vasta tsitaadiga

Etv2 tõlked sünkroonist väljas, kuid kas keegi on teliale sellest jamast teada andud ? Helistasin siis tehnilisse toesse, operaator kuulis sellest esimest korda, pani siis ise etv2 peale otse ...ja oligi temal tõlge sünkroonist väljas. Info edasi antud, kuid probleem on juba sellest ajast kui etv2 tuli uus tõlgete edastus viis...millalgi kuu või rohkem tagasi. Imelik on see ,et nii levinud kanalil seda keegi ei märganud, või ei tahtnud märgata....kurat seda teab....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 13:10:50 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
operaator kuulis sellest esimest korda

Seda nad tavaliselt väidavad iga kord ja iga asja peale, pole vahet, millise probleemiga ning mitmendat korda sa sinna helistad.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 13:57:41 vasta tsitaadiga

Juba paar päeva on süngis jälle supakad, keegi ilmselt ikka märkas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 26.06.2020 14:15:43 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Juba paar päeva on süngis jälle supakad, keegi ilmselt ikka märkas.

Eile just vaatasin. Minul ei olnud. Tehniline tugi kinnitas eile, ka neil paigast ära. Alguses mängib sünkroonis ,siis mingi hetk läheb nihkesse. Siis mingi hetk võib jälle paigas olla. Loodame muidugi et saab varsti korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 26.06.2020 18:06:22 vasta tsitaadiga

Telia edastab telekanalit SkyNews ja vasakul ääres oli kiri "Poor signal" mustal taustal. Vahepeal tuli pilti, sama tekst oli üleval ribal. Kell 18.04 tekst "No signal"
Eelmistele ETV2 tiitrite kohta: kanalit vaatab umbes 2 % ja aru saavad need, kes oskavad võõrkeelt.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2020 22:44:19 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Juba paar päeva on süngis jälle supakad, keegi ilmselt ikka märkas.


No ei ole ju paigas.
See saab olema ilmselt kuude pikkune probleem...icon_biggrin.gif

29/06- mitte midagi pole muutunud ...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antz87
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2011




sõnum 30.06.2020 21:42:11 vasta tsitaadiga

hmm... icon_confused.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

Subtiitrite venimine on päevane probleem, 1 juunil oli õhtuti seis selline:
Spoiler Spoiler Spoiler
Tegin pöördumise kleinditeenindusse, probleem lahendati paari päeva jooksul- mastis ei olnud koormuse jaotus seadistatud. Peale koormuse jaotust oli paar nädalat enam-vähem.

Siiski ei kadunud sageli esinev õhtune lääg, eile õhtul 23.00 paiku oli seis näiteks selline:
Spoiler Spoiler Spoiler
ruuteri andmed vahetult peale video tegemist:
RSSI (dBm): -63
RSRP (dBm): -100
RSRQ (dB): -16

Telia mastini Google mapsi andmetel linnulennult 1,72km, ruuteri külge on veetud katuselt mastile suunatud Ranteloni nelli antenn... kuid tjah, üpris ülemüüdud värk siinkandis. Kaablile pole lootust niipea ning ehk peaks hakkama nillima naabritel olemasolevat vaske (siinkandis küll distantsi tõttu - 12/1 kiirusega).
Praegu küll näitajad veidi paremad, aga õhtu alles noor:
RSSI (dBm):-49.0
RSRP (dBm):-83.0
RSRQ (dB): -14.0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2020 21:45:11 vasta tsitaadiga

Subtiitritega tegeletakse.
Eelnevad 4G parameetrid võivad olla ükskõik mis sagedusel, seega need ei ütle midagi. Ehk het on 800Mhz, ideaalsed parameetrid aga kiirus halb, teine hetk 2600Mhz, kehvad parameetrid aga kiirus hea jne. Igal juhul pole see subtiitrite probleemi põhjus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 00:13:52 vasta tsitaadiga

Täpselt 00 00 kadus telia ühendus. Pole varem aastaid kordagi jamanud. Mustamäe ja Nõmme piiril, kellelgi veel?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qbiC
HV vaatleja
qbiC

liitunud: 15.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 00:18:04 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Täpselt 00 00 kadus telia ühendus. Pole varem aastaid kordagi jamanud. Mustamäe ja Nõmme piiril, kellelgi veel?


https://www.telia.ee/abi/service-status kohaselt on mustamäel rike või plaaniline hooldus kuni kuueni hommikul. Mõjutatud ühendusi hetkel 549
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 00:23:15 vasta tsitaadiga

qbiC kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Täpselt 00 00 kadus telia ühendus. Pole varem aastaid kordagi jamanud. Mustamäe ja Nõmme piiril, kellelgi veel?


https://www.telia.ee/abi/service-status kohaselt on mustamäel rike või plaaniline hooldus kuni kuueni hommikul. Mõjutatud ühendusi hetkel 549

Ning lisaks veel on seal selline tekst:
tsitaat:
Et teada saada, kas rike mõjutab ka sinu kodust ühendust, logi palun sisse.

Ehk siis sisse logides saad teada kas oled mõjutatud sellest rikkest või mõni muu rike icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 00:30:48 vasta tsitaadiga

Tänud. Ju olen mõjualas, isegi kodulehel sisselogimine ebaõnnestub erinevaid viise kasutades. icon_biggrin.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 00:44:47 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt tuli teenuse omanikule, määratud meiliaadressile ka hooldustöö teavitus. Tegemist piisavalt mastaapse hooldustööga ning tegelikult teavitatakse ka igast väiksemast tegevusest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 01:00:35 vasta tsitaadiga

Tõsi on, 25 juunist on mul telialt 1 lugemata mail sellel teemal. Tänud abi eest.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 04.07.2020 13:10:56 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Subtiitritega tegeletakse.
Eelnevad 4G parameetrid võivad olla ükskõik mis sagedusel, seega need ei ütle midagi. Ehk het on 800Mhz, ideaalsed parameetrid aga kiirus halb, teine hetk 2600Mhz, kehvad parameetrid aga kiirus hea jne. Igal juhul pole see subtiitrite probleemi põhjus.


Tervist.
Milleks oli vaja muuta subtiitrite edastusviisi ETV2´l kui vanamoodi kõik toimis ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.07.2020 20:06:31 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
indrpo kirjutas:
Subtiitritega tegeletakse.
Eelnevad 4G parameetrid võivad olla ükskõik mis sagedusel, seega need ei ütle midagi. Ehk het on 800Mhz, ideaalsed parameetrid aga kiirus halb, teine hetk 2600Mhz, kehvad parameetrid aga kiirus hea jne. Igal juhul pole see subtiitrite probleemi põhjus.


Tervist.
Milleks oli vaja muuta subtiitrite edastusviisi ETV2´l kui vanamoodi kõik toimis ?

Kas sa ei ole siis aru saanud, et kogu maailma perse sügeleb koguaeg. Koguaeg on vaja midagi muuta ja sügada aga ega sellega sügelust ei ravi tegelikult. Ükski asi enam korralikult valmis ei saa enne on vaja ära muuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 06:39:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi mäletab seda olukorda kui samsungi teleril telia äpp lõpetas tegevuse ja telia jagas leevendusmeetmeks oma digiboxi, kas neid boxe jagati selles olukorras ka kahe aastase lepinguga sidumisega?
Vahetasin teenusepakkujat aprillis aga teliast jookseb mingi seadme järelmaks. Selle kuu arvele oli lisatud siis lisaks järelmaksule ka seadmelepingu rikkumine(kahjuhüvitis) 75.-. Üritan siin nagu aru saada et mille eest see olla nagu võiks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 08:14:16 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kas keegi mäletab seda olukorda kui samsungi teleril telia äpp lõpetas tegevuse ja telia jagas leevendusmeetmeks oma digiboxi, kas neid boxe jagati selles olukorras ka kahe aastase lepinguga sidumisega?
Vahetasin teenusepakkujat aprillis aga teliast jookseb mingi seadme järelmaks. Selle kuu arvele oli lisatud siis lisaks järelmaksule ka seadmelepingu rikkumine(kahjuhüvitis) 75.-. Üritan siin nagu aru saada et mille eest see olla nagu võiks.


Järelmaks=mingi kauba ost millega peaksid sõlmima järelmaksulepingu.
Telia andis 3 aastat 0€ üürilepinguga digiboksi kui tv äpp lõpetas, digiboks jäi operaatori omaks, kui kolm aastat täis jätkub üür 1.99.
Lepingu lõpetamisel tagastad seadme või maksad mittetagastamisel boksi jääkväärtuse kinni.
Siduvat lepingut ei tehtud, lõpeta ja tagasta millal soovid.

Pakun, et teenuse lõpetamisel jäi sul digiboksi üür peale, mingi hetk lõpetasid üüri ja ei tagastanud seda Teliale, peale seda tuleb digiboksi jääkhind arvega. Küsimus on, kus on seadmed?
edit: juba leidsin, müüsid foorumis maha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 08:46:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pakun, et teenuse lõpetamisel jäi sul digiboksi üür peale, mingi hetk lõpetasid üüri ja ei tagastanud seda Teliale, peale seda tuleb digiboksi jääkhind arvega. Küsimus on, kus on seadmed?
edit: juba leidsin, müüsid foorumis maha.

Seade on veel minu käes, koroona ajal olid esindused kinni ja viimane kuu on olnud kiire ja see seade on üldse ära ununenud.
Seade mille maha müüsin oli ikka mu enda oma mitte rendikas.
Pmst peaks sellel sedamel ju jooksma 0.- kuus "üür" nii et mis jääkväärtusest siin rääkida saab?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 09:13:20 vasta tsitaadiga

Kui üür on 0€, ei tähenda see automaatselt seda, et seadmel mingit (jääk)väärtust ei oleks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 11:00:58 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

Pakun, et teenuse lõpetamisel jäi sul digiboksi üür peale, mingi hetk lõpetasid üüri ja ei tagastanud seda Teliale, peale seda tuleb digiboksi jääkhind arvega. Küsimus on, kus on seadmed?
edit: juba leidsin, müüsid foorumis maha.

Seade on veel minu käes, koroona ajal olid esindused kinni ja viimane kuu on olnud kiire ja see seade on üldse ära ununenud.
Seade mille maha müüsin oli ikka mu enda oma mitte rendikas.
Pmst peaks sellel sedamel ju jooksma 0.- kuus "üür" nii et mis jääkväärtusest siin rääkida saab?


Koroonaajal oli ikka enamik Telia esindusi lahti, Ajutiselt oli sulgemisi Kuressaares ja mõnes kriisikoldes veel.
See selleks, kõige paremini saad selgust iseteenindusest või 123 kaudu.
Kui seade sinu käes ja iseteeninduses digiboksi üür rohkem kui 30 päeva tagasi lõpetatud, siis tulebki jääkväärtuse arve. Ps, Telia on lepplik ja kui esindusse ka hiljem digiboksi viid, annulleeritakse arve. Kuigi üüri lõpetamisel on kirjad suurelt ekraanil ees, mida teha.
Kui sul seal aga üür jätkuvalt alles ning hinnaks 0, siis mille eest sa üldse jääkarve said?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 11:16:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui sul seal aga üür jätkuvalt alles ning hinnaks 0, siis mille eest sa üldse jääkarve said?

Aga ma ei teagi ju. Küsimus algaski et kas neid anti tookord mingi sidumislepinguga aga kui ei antud siis seade tagasi ja asi korras.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 11:24:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

Kui sul seal aga üür jätkuvalt alles ning hinnaks 0, siis mille eest sa üldse jääkarve said?

Aga ma ei teagi ju. Küsimus algaski et kas neid anti tookord mingi sidumislepinguga aga kui ei antud siis seade tagasi ja asi korras.


Tavaline seadme üürileping, lihtsalt 36kuud 0€
Tean sest endal oli üks samsa ja üks lg äpiga teler.
Samsa asenduseks saadul lõpetasin kevadel üüri ja maksin kolmanda aasta jääkhinna (tagastamata jätmise trahv) 24,75€
LG oma on veel 0 üüril ja teine aasta alles kestab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 05.07.2020 13:30:20 vasta tsitaadiga

Saan ma aru, et 5305 puhul saab 2 aastat täis oktoobris, aga peale seda saan maksta ka selle jääkväärtuse?

1.99 x 24 = 47, 76 + jääk?

Telial ilmselt lähima 2-3 aasta jooksul nagunii pole midagi tulemas. 5 aastat pole veel viimase ilmumisest täis. icon_razz.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 14:11:56 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Saan ma aru, et 5305 puhul saab 2 aastat täis oktoobris, aga peale seda saan maksta ka selle jääkväärtuse?

1.99 x 24 = 47, 76 + jääk?

Telial ilmselt lähima 2-3 aasta jooksul nagunii pole midagi tulemas. 5 aastat pole veel viimase ilmumisest täis. icon_razz.gif


sellest on varem juttu olnud, kui lepingut loed, siis jah icon_smile.gif
samal ajal tehnika uueneb kiirelt, ma usun küll, et 2-3 aasta jooksul on jälle midagi uut.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.07.2020 15:15:40 vasta tsitaadiga

Jah aga kolmanda aasta alguses võib ikkagi selle üüri lõpetada ja ~25 eur jäägi ära maksta ja oled üürist lahti.
Kui tulebki uus seade, saab seda ju uuesti üürile võtta ja eelmine seade jääb sulle tagavaraks või teise teleka jaoks või tee sellega mis tahad.
Ise kavatsen küll nii teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 18:10:47 vasta tsitaadiga

seeru, Õnne sulle, vastavalt lepingule nii ongi, sellest sai varem räägitud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.07.2020 01:55:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru, Õnne sulle, vastavalt lepingule nii ongi, sellest sai varem räägitud.

Jah ja ise teed täpselt samuti aga teistele promod koguaeg, et makske aga üüri igavesti ja kui tuleb uus seade siis ikka andke vanem ilusti ära.
Mõttetu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 02:03:18 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
seeru, Õnne sulle, vastavalt lepingule nii ongi, sellest sai varem räägitud.

Jah ja ise teed täpselt samuti aga teistele promod koguaeg, et makske aga üüri igavesti ja kui tuleb uus seade siis ikka andke vanem ilusti ära.
Mõttetu.


Mismõttes? Ma pole kellelegi öelnud, et üüri igavesti. Igaüks optimeerib ise, kas ostab, üürib mingi ajani või üürib niikaua kui vaja.
Mul oli lihtsalt mõistlik samsungi äpi kadumisel saadud arris mingi hetk jääkväärtusega välja osta. Miks ma peaks neljandal aastal seda üürima hakkama?
PS. see pole ainus boks üüril ja vaatan ise mis nendega edasi teen.. ja mulle mitte sõnu suhu pannes, igaüks saab sama teha.
Üür on igas mõttes mõistlik, kehiv garantii perioodi jooksul ja seadme vahetus võimalus, täna, homme, ülehomme.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.07.2020 11:41:10 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
seeru, Õnne sulle, vastavalt lepingule nii ongi, sellest sai varem räägitud.

Jah ja ise teed täpselt samuti aga teistele promod koguaeg, et makske aga üüri igavesti ja kui tuleb uus seade siis ikka andke vanem ilusti ära.
Mõttetu.


Mismõttes? Ma pole kellelegi öelnud, et üüri igavesti. Igaüks optimeerib ise, kas ostab, üürib mingi ajani või üürib niikaua kui vaja.
Mul oli lihtsalt mõistlik samsungi äpi kadumisel saadud arris mingi hetk jääkväärtusega välja osta. Miks ma peaks neljandal aastal seda üürima hakkama?
PS. see pole ainus boks üüril ja vaatan ise mis nendega edasi teen.. ja mulle mitte sõnu suhu pannes, igaüks saab sama teha.
Üür on igas mõttes mõistlik, kehiv garantii perioodi jooksul ja seadme vahetus võimalus, täna, homme, ülehomme.

Tead ma tõesti ei viitsi neid sinu tsitaate siit tuhandete lehtede seest otsida aga see sinu läbiv mõte on olnud kui jutt on jälle selle üüri teema peale kandunud.

Loomulikult optimeerib igaüks ise, sest on aja jooksul targemaks saadud.
Kui tuleb uus seade, on see kohe kasulik üürile võtta ja välja osta jääkväärtusega kahe aasta pärast. Samas ma ei usu et see viimane 4k Arris kuidagi kehva on ka praegusest hetkest üürile võttes 2-3 aasta pärast, isegi kui vahepeal juhtub ime ja tuleb uus Telia vaimusünnitatud digiboks kasutusse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 11:52:11 vasta tsitaadiga

Mis sest uuest tulevasest kasu, sel boksil ju 4k support olemas, aga kanaleid on kõva 0.
Kiiruse kohapealt mingi 10% kiirem poleks argument

E:

Pole süvenenud, aga kas selle boksi välja ostmiseks peab esindusse ronima või saab seda paari klikiga ka iseteeninduses teha?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1036, 1037, 1038 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.