Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 23:21:54 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Betamax kirjutas:
See vist nõuab harjutamist. Mu sidrunil kah korgita paak ja alguses oli ikka päris tüütu tankida, aga nagu eespool mainiti, siis pead nurga leidma. Ma leidsin vist ca kuu aja pärast selle õige asendi ja nüüd saab rahulikult püstolil luku peale panna icon_biggrin.gif

Milline see korgita paak on? Et benaluugi all vaatab kohe vastu tühi toru? icon_rolleyes.gif

Pole korki. On toru ja seal sees klapp.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2020 00:30:43 vasta tsitaadiga

porr thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 06:20:29 vasta tsitaadiga

Kustav kirjutas:
Pätu kirjutas:
Kustav, näita mis masin siis on ka.



Päris sile pill. Vanakooli kollased udukad sobivad.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 16:54:11 vasta tsitaadiga

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/karm-oppetund-soidukorras-kasutatud-auto-soetanud-inimene-avastas-et-remondiks-oli-kasutatud-muuhulgas-makroflexi?id=90352193

Ei no mida inimest. Ostad ära ja viid siis kontrolli. Üldse 1000€ autot järelmaksuga osta.... Ei ole normaalne inimene.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 17:09:13 vasta tsitaadiga

#rahaeiole ju, vaja autoga söita
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 17:25:24 vasta tsitaadiga

Firmalt veel saad midagi. maty, aga kui ongi vaja sõita? Mis lahendus oleks? Uus töö on teises kohas ja sinna vaja saada. Samas annesboksis on vahelduva eduga mingid paarisajased müüa. Päriselt vahetatud õlide, filtrite ja nt piduritorudega. 0 huvi..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.07.2020 17:36:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Firmalt veel saad midagi. maty, aga kui ongi vaja sõita? Mis lahendus oleks? Uus töö on teises kohas ja sinna vaja saada. Samas annesboksis on vahelduva eduga mingid paarisajased müüa. Päriselt vahetatud õlide, filtrite ja nt piduritorudega. 0 huvi..
arvan, et probleem tuleneb asjaolust, et taoliste potentsiaalsetel ostjatel on enamusel siiski eelnevalt ka mingid rattad olemas ja vanusevahe erinevus väike, läbisõidu erinevus väike, eeldatav remondikulu sama ---- vana masinat tead enam-vähem aga pakutud järgmine on täielik tundmatu ala, vajab avastamist, võib just kriitilisemal sõidul ootamatult teele jätta
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 17:55:29 vasta tsitaadiga

Isegi kui häda on nii suur, et on vaja sõita, siis mõistust võiks niipalju ikka peas olla, et kui auto müüja ütleb sulle, et autoga võid kontrolli minna alles siis, kui auto ära ostetud on. See peaks olema esimene häirekell, et midagi on kahtlast.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 17:58:18 vasta tsitaadiga

Ime, et keegi üldse sellistest kohtadest ostab... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 18:19:11 vasta tsitaadiga

Sellist lugu on raske lugeda. Tekitab kadedust, et lollidelt võetakse viimanegi krõbisev nii kergelt...
edit: Sest mina ei oska. Vähemalt praegu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 23:16:24 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ime, et keegi üldse sellistest kohtadest ostab... icon_rolleyes.gif


Suvalise Kalle käest ostes, poleks enam raha tagasi saanud. Autodest midagi ei tea, siis lähebki sellepeale välja, et ettevõte annab mingi garantii. Eraisikult sellise roima ostes, oled rahast ilma, aga näed, selle näite juures, sai rumal raha ikka tagasi.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 23:30:56 vasta tsitaadiga

metskotkas, kust sa välja loed, et reaalselt tagasi sai?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 00:32:38 vasta tsitaadiga

Tõsi, seda kinnitust me ilmselt ei näe ka. Võiks eeldada, et saab. Kui see ettevõte veel pikemalt oma tegevusega jätkata soovib, a kes teab icon_biggrin.gif Pigem neile kasulikum see +200-300 eur tagasi maksta.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.07.2020 07:28:36 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitse on meil soovituslik asutus. Reaalset kasu on sealt vähesed saanud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.07.2020 08:15:45 vasta tsitaadiga

Ei saa see ostja midagi tagasi. Kui liiga palju ttja keisse tuleb, siis tehakse uus ettevõtte, jälle.
Aga autod on ausa hinnaga seal, turu odavaimad reeglina
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 10:40:02 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Navitel-Night-Vision-Auto-pardakaamera-R200-NV-453889 - kui hea on sellise odavkaamera video? Kui õnnetus on vihmases novembriõhtus siis kas on videopildi pealt näha piisavalt, et saab erimeelsusi lahendada? Ei taha mingit erilist kvaliteeti, just nö. "õnnetuskaamerat".
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 10:44:52 vasta tsitaadiga

Baeskades, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=588477

midagi on ilmselt ikka näha
phpBB [media]
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 10:53:51 vasta tsitaadiga

maty, oh, ei teadnudki, et on lausa eraldi teema. Tänud!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.07.2020 10:55:56 vasta tsitaadiga

Ei soovita kuidagi neid odavaid või noname plastikust läätsedega kaameraid. Odavamatest soovitaks näiteks mõnda Xiaomi kaamerat, nt https://www.hinnavaatlus.ee/1706841/xiaomi-dashcam-140-degree-70-mai-litemidrive/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 11:06:16 vasta tsitaadiga

Kribasin edasi autokaamerate teemasse.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 04.07.2020 22:18:33 vasta tsitaadiga

Sai bemmil salongiventikat vahetatud.



Vist saab uuesti vahetada, tundub nagu praak ventikas sattus.

Vana oli 3-4mm vaske ära söönud selle pöörleva "mähise" peal.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 22:51:17 vasta tsitaadiga

Miks nii laiali kakutud on?
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 04.07.2020 22:56:16 vasta tsitaadiga

Sest vent/mootor asub ees keskel armatuuri all. Juhiuks on laiali sest aknatõstuki tross jooksis maha ja andis saba, sinna sai uus kasutatud sebitud, et vihma sisse ei sajaks aga polnud uut butüülnööri käepärast võtta, et niiskustõkke matti tagasi panna. Sai tellitud.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 23:24:23 vasta tsitaadiga

Õudne, mis kohapeal asub. Ma hiljuti võtsin ka ventika välja ja õlitasin, vigisema hakkas. Kõevalistuja pool, armatuuri alt saab ligi. Väga lihtne.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 04.07.2020 23:26:24 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Õudne, mis kohapeal asub. Ma hiljuti võtsin ka ventika välja ja õlitasin, vigisema hakkas. Kõevalistuja pool, armatuuri alt saab ligi. Väga lihtne.


Naise octavial ka vahetasin. 10-15 minti koos filtri vahetusega. Pardaka all.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 07:06:26 vasta tsitaadiga

Bmw 3 seerial ka vahetasin, 10min max. Hea lihtne. icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 09:25:54 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Õudne, mis kohapeal asub. Ma hiljuti võtsin ka ventika välja ja õlitasin, vigisema hakkas. Kõevalistuja pool, armatuuri alt saab ligi. Väga lihtne.


Naise octavial ka vahetasin. 10-15 minti koos filtri vahetusega. Pardaka all.



Octaviatel ja passatitel jah lihtne. Isal oli 2010 fabia. Samamoodi. Armatuur maha võtta, et ventilaatorit vahetada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 12:35:16 vasta tsitaadiga

ärge kulutage neid ventikaid nii palju siis. Miks te neid vahetama pidevalt peate? icon_rolleyes.gif
mu 20+ autodel ei ole ühelgi old vaja vahetada. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 13:06:31 vasta tsitaadiga

Hiid, kõik mis liigub see kulub.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 21:09:14 vasta tsitaadiga

Sai ka nv ühte autot lammutatud, tehase konksu paigaldus + easy open. Kahjuks fail, konks on ära uppunud vist ja ei toimi, tuli stange tala tagasi panna icon_lol.gif

Vähemalt on juhtmed ja moodulid paigal, ei pea enam armatuurini asju lahti võtma.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 21:10:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, konksu paigalduseks, armatuuri välja katkuma? icon_eek.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 21:10:34 vasta tsitaadiga

mismõttes ei toimi? konks elektriline?
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 21:14:13 vasta tsitaadiga

Etz, jah. " ädväns" aparaatidel ei käi see asi nii, et paneme suvalt tulejuhtmetele mingite kiirühendustega vahele midagi. konksu alla keeramine on kõige väiksem asi. muuhulgas peab aparaat näiteks aru saama, et kui käru on küljes, pole parkimisandurid taga jms.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 21:14:26 vasta tsitaadiga

Etz, välja ei pea kiskuma, alt natuke lahti lammutama, et kaitsmeplokk kätte saada.

laurx, ei pea isegi väga advanced auto olema, iga vähegi moodsam auto millel can ja tuledemoodul.

maty, jah. Keerasime lahti, vesi tuli välja ja mootor roostes.



viimati muutis KillFrenzy 05.07.2020 21:15:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2020 21:14:58 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Sai ka nv ühte autot lammutatud, tehase konksu paigaldus + easy open. Kahjuks fail, konks on ära uppunud vist ja ei toimi, tuli stange tala tagasi panna icon_lol.gif

Vähemalt on juhtmed ja moodulid paigal, ei pea enam armatuurini asju lahti võtma.


Tahan ka sihukest garaget!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 21:16:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Etz, jah. " ädväns" aparaatidel ei käi see asi nii, et paneme suvalt tulejuhtmetele mingite kiirühendustega vahele midagi. konksu alla keeramine on kõige väiksem asi. muuhulgas peab aparaat näiteks aru saama, et kui käru on küljes, pole parkimisandurid taga jms.


Spoiler Spoiler Spoiler


Aga armatuuri laiali lammutamise vajadusest, kuulen küll esimest korda... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2020 21:23:48 vasta tsitaadiga

Oisu., ma tahaks ka. Nii suurt poleks vajagi, ei saa talvel soojaks. Ja suvel jahedaks. Eile ikka nahk märg, kuigi õues oli 16, siis mitu nädalat on päike seda betoon kolakat kütnud.

Etz, armatuuri alla tuli 10 juhet vedada kokku. 2 CAN, 4 toidet, 1 süüte signaal, 1 mingi brake pressure signaal ja easy open jaoks ka 2 juhet.

Paar pilti juhendist. Põlvede airbag ka eest ära võtta.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.07.2020 12:41:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 12:46:01 vasta tsitaadiga

Hüpoteetiline olukord.. mäda sillaga passerati ei sobi teemasse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 12:50:36 vasta tsitaadiga

Oisu., kas sul on ka siksil easy open olemas?

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 22:25:11 vasta tsitaadiga

paigaldasin focusele aknatõstuki, mida juba saamise hetkel ukses polnud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.07.2020 08:54:40 vasta tsitaadiga

https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/922/s113000706/klaasipuhastusvaht_600ml

selle vahendiga on tegelikult võimalik esiklaas seest poolt puhtaks saada küll. ma loll esialgu lasin terve klaasi seda vahtu üleni täis ja siis enam selle mikrokiuga ei saand seda jama klaasi pealt maha. kui väga kõntsane on, siis esimene kord võibolla tuleks nii teha, aga pärast, kui kõik ära on kuivand, tuleb lasta ühe poole peale max 2-3 törtsu ja siis mikrokiuga ühe korra üle ja siis kuiva/puhta poolega veel üle käia. aga kogu protsess tuleks ikkagi läbi teha mingi spets valgusega või kui päike madalal on, muidu lihtsalt näe, kas sai päris puhtaks, või jäi mingit sodi kuskile.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 08:57:27 vasta tsitaadiga

Lai taskulamp millega kapotialust menetletakse - toimib hästi. Põhimõtteliselt ükski puhastusaine ei taha räiget pealekandmist, lihtsalt ei õnnestu pärast maha pesta. Eriti interjöörivahendid.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 12:34:51 vasta tsitaadiga

Tagavedrustuses mingi kolin kodu teinud endale, vaja homme Subarik õhku tõsta ja asja uurida.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 15:16:23 vasta tsitaadiga

Sattusin tänu Citybee'le BMW X1 rooli. Kuna varasemalt olin nende Fiatidega sõitnud, siis eeldasin, et tõenäoliselt on plankversioon, kuid üllatusin positiivselt ning reaalsuses on tegu suht normaalse varustuse ja 2.0 141kw mootoriga autoga, mis liigub väga normaalselt edasi. Jättis igati positiivse mulje ja oli seest üllatavalt ruumikas.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 17:20:27 vasta tsitaadiga

Päris äge masin tuttava juures. Mis auto on? (:




_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 17:25:49 vasta tsitaadiga

Renault 25?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 17:33:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Renault 25?


Jep...aga 1982a Citroen GSA vastu see siiski ei saa... icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 07.07.2020 17:35:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 17:33:50 vasta tsitaadiga

Nissaniga igav ei hakka. Kolades mööda neti foorumeid jäi silma, et katusel vihmaveerennides kipub värv lahti tulema. Vaatasin enda pathfinderi rennid ka üle. Mõned kohad natuke on, kust värvi eemaldunud on. Roostet vms ei ole. Paljud käivad rennid liivapaberiga üle ja lasevad bedlineri värviga üle. Küll aga see bedlineri värv tundub selline kummias, siis kas kaitseteibi eemaldsmisel värv teibi külge ei jää ja värvi äärt ära ei riku? Oskab keegi midagi soovitada, mis värvi seal kasutada võiks? Spray või siis pintsilga peale kantav?


Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 17:41:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Renault 25?


Sinu võit!

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.