Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2020 07:17:02 vasta tsitaadiga

Mass Effect Trilogy “HD Remake” Reportedly Coming Sometime Within the Next Year
https://wccftech.com/mass-effect-trilogy-hd-remake-release-date/

Pole veel kindel aga mingi lootus on. Iseasi kas see saab olema parem, kui kasutada ALOT tekstuuripakke.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.05.2020 11:15:07 vasta tsitaadiga

Andromeda graafikaga ja mängitavusega?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2020 15:48:22 vasta tsitaadiga

486, Ei. Täiesti ringi ikka ei saa teha. Mootor seab omad piirid siin. https://en.wikipedia.org/wiki/Video_game_remake

EDIT:

Mass Effect Trilogy Remastered To Release This Fall; Reveal Likely Coming Next Week – Rumor
https://wccftech.com/mass-effect-trilogy-remastered-fall/

tsitaat:
The reveal is also apparently not too far off, as it is likely happening during this year's EA Play on June 19th.


viimati muutis Tomorrow 11.06.2020 12:44:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.05.2020 10:24:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
486, Ei. Täiesti ringi ikka ei saa teha. Mootor seab omad piirid siin. https://en.wikipedia.org/wiki/Video_game_remake


tsitaat:
From a technical standpoint, a remake in the video game industry is game software that has been completely remade with a new codebase.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2020 12:46:24 vasta tsitaadiga

Mass Effect Trilogy Remastered To Release This Fall; Reveal Likely Coming Next Week – Rumor
https://wccftech.com/mass-effect-trilogy-remastered-fall/

tsitaat:
The reveal is also apparently not too far off, as it is likely happening during this year's EA Play on June 19th.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 11.06.2020 13:13:56 vasta tsitaadiga

loodetavasti midagi enamat kui suurema resoga tekstuurid, modidega saab sama tulemuse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2020 13:26:26 vasta tsitaadiga

rastaman, Jep. Sõltub palju tööd ja vaeva sellesse on pandud. Kui see on järjekordselt outsorcetud mingile kolmandale stuudiole ja jookseb sama UE3 peal, siis olen üsna kindel, et modid annavad silmad ette sellele.
Kui aga tegu on BioWare oma tööga ja kõik aspektid on üle käidud, siis võib päris hea tulla.

Põhjus miks ma kahtlen uues mootoris on Andromeda. Vaadake kui raske oli ühte uut RPG mängu nullist luua Frostbite peale. Seega arvan, et on äärmiselt kaheldav, et nüüd suudetaks tuua kõik kolm osa selle peale säilitades nt esimese mängu üsna tiheda RPG süsteemi.
Seega üsna kindel, et tegu on ikka UE3-ga nagu originaalid. Vb lihtsalt tugevalt muudetud ja kaasajastatud (kui tegu on BioWare enda stuudio toodanguga).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2020 22:20:35 vasta tsitaadiga

Mass Effectid tekkisid ka steami nüüd:
https://store.steampowered.com/search/?sort_by=_ASC&term=mass+effect

Käima lähevad ikkagi läbi Origini clienti
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.06.2020 11:16:41 vasta tsitaadiga

Karl P., ainult ME3 ja MEA lisandusid. Teised olid juba olemas icon_wink.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2020 10:24:16 vasta tsitaadiga

ME Remaster. Here is what I know.
https://www.reddit.com/r/MassEffectAndromeda/comments/habhbi/me_remaster_here_is_what_i_know/


tsitaat:
Hopefully this brings some good news to everyone. I work for EA as a QA Tester. You should expect an announcement sometime after EA Play this year as EA wants to show off brand new games at this years event. Expect ME Trilogy Remaster announcement and release date during N7 Day this Year.

I will break it down game by game. All three games have been ported into the Frostbite Engine. Bioware has had a third team primarily working on this game with assistance from multiple EA Game Studios. (Criterion, EA Gothenburg (Formerly Ghost Games), Motive, and DICE).

I am unsure of the official capacity in help from the previous studios but I know all of them are helping in some shape. This remaster has been in the works since early 2017. Bioware didn't start full production of it until after Anthem launched. Parts of the ME:A team lead by Mac Walters are spearheading this remaster with Casey Hudson also heavily involved. However Casey Hudson is also busy helping with Anthem and DA:4.


Eks näis kas on tõsi või on kellegi muinasjutt. Paistab, et tehaksegi ringi Frostbite peale. Raske uskuda. Paraku see toob teatud limitatsiioonid. Ehk siis streamlined inventory ja head aega planeetidele maandumised @ ME1.
Rohkem sarnane ME3-le.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 26.06.2020 11:54:55 vasta tsitaadiga

Andromeda oli ju FB3 peal ja seal oli võisid vabalt mööda planeete ringi tuusteldada !?
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2020 12:29:31 vasta tsitaadiga

StarLight, No tehniliselt jah aga palju neidki seal oli. Mingi 6 planeeti vist oligi kokku ja enamuses needki Fedex questid a'la mine korja mõni lill või mine killi keegi ära.

Mitte, et ME1 planeedid nüüd midagi vaimustavat oleks olnud. Lihtsalt oma aja kohta olid need uudsed. Paraku sisu jms olid suht samad. Küll aga meeldib mulle see, et kõigi kolme mängu DLC'd on nüüd osa mängust. Eriti tüütu oli see kuidas ME3 From Ashes müüdi 10€ tükk (isegi aastaid hiljem - ei mingit allahindlust) kuigi see oli stoori seisukohalt oluline. Või siis Leviathan DLC samamoodi.

Lisaks oli ME1 puhul vaja veidi ise nokitseda, et saada Pinnacle Station ja Bring Down the Sky koos jooksma normaalselt.
Positiivne on ka see, et cut content, lisaquestid jms on lisatud.

Huvitav kas on parandatud ka puudujääke a'la ME1 kus ühe questi nemesis pidi olema Batarian aga ajapuudusel shipiti see human versiooniga, sest Batarianid polnud veel valmis: https://masseffect.fandom.com/wiki/UNC:_Espionage_Probe
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 14:00:15 vasta tsitaadiga

Ei taha uskuda, et nad üldse ei puutu ME3 lõppu. Midagi nad ikkagi võiksid muuta, kasvõi lisada rohkem back storyt ja lisa videosid pärast, mis toimub, miks ja kuidas. See võimaldaks ehk luua parema platformi kui tõesti plaan edasi jätkata seeriaga, mis muidugi vähe usutav.

Loodetavasti tulevad ikka ükshaaval välja ja mingi 0.5-1 aastase vahedega. Võtku aega tehke kindla peale asi.
Aga kindlasti insta buy kuna lemmikuid seeriaid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2020 09:54:34 vasta tsitaadiga

Huvitav palju see maksma hakkab? Kolm mängu, kõik DLC-d integreeritud ja uue mootori peale viidud. Lisaquestid jms. Väidetavalt ~3 aastat tööd jne.
See oleks väga üllatav kui oleks "ainult" 60€. Pakun, et pigem tuleb kuhugi 100€ kanti või isegi rohkem. Samas kui on asjalik, siis vb isegi tasub osta. ME1 ja ME2 olen tasuta saanud. ME3 eest maksin paarkümmend €. Mõnes mõttes oleks hea korralik metallkarp lükata riiulisse Crysis 1 jms kõrvale thumbs_up.gif
EDIT: väidetavalt fake:

Industry insider dismisses the latest Mass Effect Trilogy Remaster rumors
https://www.dsogaming.com/news/industry-insider-dismisses-the-latest-mass-effect-trilogy-remaster-rumors/
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 22:15:13 vasta tsitaadiga

Oleks tore kui muudavad loo niimoodi veel ümber, et tuleks neljas osa ja jätkuks Shepardi stooriliin. Vot see oleks tase. Unistada ju võib.
Kolmanda osa erinevad lõpud jätsidki sellise kahtlase meh tunde. Ühes lõpus ju jätsid võimaluse, et Shepard võis ellu jääda.
Siiamaani pole minu jaoks veel ühtegi mängu ilmunud, mis oleks mind nii haaranud, nagu oli seda ME triloogia.

Igatahes ootan väga. Hea uudis thumbs_up.gif


viimati muutis Meshboy28 27.06.2020 22:16:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2020 22:15:14 vasta tsitaadiga

Meshboy28, Jep tehniliselt "Indoctronation Theory" oleks võimalus kolmanda osa lõpp täiesti ümber teha. Kahtlen, et nad seda teevad. 8+ aastat möödas aga samas mõistan ka miks seda usutakse, kuna nii plaju auke oli lõpus ja asju mis polnud lihtsalt loogilised.
Kahjuks viimane info ütleb, et see leke oli/on fake. Kõigi kolme mängu üleviimine UE3 pealt FB3 peale pole kerge ülesanne.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.06.2020 22:27:42 vasta tsitaadiga

1 osa lõpp või 2. osa algus oli ju selline, kus shepard kuskile ookeani põhja kukkus orbiidilt ja siis pärast üles otsiti ja kokku lapiti suht nullist. ehk siis ei tohiks sellega probleemi olla, kui 3. osa lõpus otsa sai.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2020 10:10:26 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
1 osa lõpp või 2. osa algus oli ju selline, kus shepard kuskile ookeani põhja kukkus orbiidilt ja siis pärast üles otsiti ja kokku lapiti suht nullist. ehk siis ei tohiks sellega probleemi olla, kui 3. osa lõpus otsa sai.

jep, lihtsalt täienduseks lisan selle tema kokku lappimise video kes tahab meelde tuletada icon_biggrin.gif

https://www.youtube.com/watch?v=YK86-0o2sE4
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2020 08:35:15 vasta tsitaadiga

Mass Effect Remastered Trilogy Reportedly Delayed to Early 2021
https://wccftech.com/mass-effect-remastered-trilogy-reportedly-delayed-to-early-2021/

tsitaat:
The main reason cited is the need to substantially enhance the first game in the series, originally released back in 2007, both in terms of graphics and gameplay.
Grubb also went on to say the package will include all single player DLCs for the respective games, but no multiplayer (available in Mass Effect 3 for the first time in the franchise).


MP polegi vaja imo kuna community on selle toe üle võtnud ja graafilised+muud modid hoiavad seda elus. 8 aastat peale väljastamist leiab iga päev üsna kiiresti matchi. Isegi kõige raskema Platinum raskusastme peal. Tean kuna pelan moditud versiooni iga nädal.
See on väga kaasahaarav miskipärast. Eriti koos modidega: parem graafika, text chat, lisa relvad, mapid jne.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 09:51:11 vasta tsitaadiga

Tomorrow, viska mingi link moditud MP'ga tutvumiseks? Ja mingid oma soovitused must-have modide jaoks?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2020 10:28:57 vasta tsitaadiga

raitl,

Manager: https://me3tweaks.com/modmanager/
Mods: https://me3tweaks.com/mods/
Graafika: https://www.nexusmods.com/masseffect3/mods/363/

Manageri kaudu Mod Management > ASI Mod Manager ja MixIn Library lisavad veel hulga väiksemaid mode.

Näiteks enda lobbyt jooksutan nendega: https://pastebin.com/WZ0PEFNW
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 19:37:49 vasta tsitaadiga

https://mobile.twitter.com/masseffect/status/1325106163722162177
tsitaat:
Your choices. Your squad. Your Shepard. Relive the legend in a remastered edition of the highly acclaimed trilogy. Mass Effect Legendary Edition arrives Spring 2021. https://t.co/qbWVibXuQI?amp=1



Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2020 21:07:20 vasta tsitaadiga

Halvasti hoitud saladus nagu Casey Hudson ise ütleb. Samas pole üllatav, kuna Hudson ise on alati olnud suurim ME fänn BioWare's.
Sõnastus on üsna lahtine ja teaser kah mingit aimu ei anna kas on uue mootori peal või lihtsalt paremad tekstuurid jms juurde keevitatud.

Regardless on loodetavasti ootamist väärt. Olengi uuesti läbitegemist edasi lükanud just remasteri tuleku tõttu. ME3 Multiplayer pole mainitud aga arvestades kui moditav see on, siis pole vajagi, sest modderid on juba head tööd teinud sellega.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 07.11.2020 21:55:00 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Halvasti hoitud saladus nagu Casey Hudson ise ütleb. Samas pole üllatav, kuna Hudson ise on alati olnud suurim ME fänn BioWare's.
Sõnastus on üsna lahtine ja teaser kah mingit aimu ei anna kas on uue mootori peal või lihtsalt paremad tekstuurid jms juurde keevitatud.

Regardless on loodetavasti ootamist väärt. Olengi uuesti läbitegemist edasi lükanud just remasteri tuleku tõttu. ME3 Multiplayer pole mainitud aga arvestades kui moditav see on, siis pole vajagi, sest modderid on juba head tööd teinud sellega.


tsitaat:
...at work updating the textures, shaders, models, effects and technical features of three enormous games. Our goal was not to remake...

pm paremad textuurid ja shaderid juurde krutitud. ME1 ootan kõvasti ülesse vuntsitult... ME2 oli selline vahepeal ja ME3 sai modidega juba HD paki juurde suht ammu seega seal nüüd sama asi ametlikula paljalt teha oleks ka suts nadi... iseenesest tore üritus.

lisaks hea kuulda, et ikka mõeldakse millegi uue peale ka beer_yum.gif thumbs_up.gif
tsitaat:
...work envisioning the next chapter of the Mass Effect universe.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2020 22:20:31 vasta tsitaadiga

No see, et uus mingis kotsept faasis on pole üllatus. Nii tuntud IP puhul ei saa istuda liiga kaua uut mitte tehes. Probleem pole niivõrd selles kas uus tuleb või mitte vaid kas suudetakse vältida samu vigu mis Andromeda (ja Anthemi) arendusel tehti. Ehk siis varakult peaks ära otsustama featuurid ja tehnilise poole, kindel suund, kindel juht ja lõpuks keegi kes ütleb EI kui EA kiirustab takka, et release now sest meie kvartaliaruanne on tulemas. Kui on sama peataolek ja otsustamatus nagu varem, siis midagi head sealt ei tule.

ME on päris suur galaktika ja seal peaks olema piisavalt lugusid mille põhjal mängu teha. Samas kõik ei pea triloogiaga olema seotud. Võib teha prequeli ja ausaltöelda eelistaks seda rohkem kui sequeli mis toimub mitusada aastat hiljem ME3 lõpust.

Isiklikult on mulle kõige huvitavam olnud just periood sellest peale kui Council oli juba loodud ja toimusid Rachni Wars, Korgan Rebellions ja Geth/Quarian War: https://masseffect.fandom.com/wiki/Timeline#Council_Era_-_War_and_Rebellion_.281_CE_-_900_CE.29
Teine väga huvitav periood minu jaoks on peale seda kui toimub First Contact War ja Cerberus hakkab vaikselt taustal tegutsema kasvades välja Alliance Black Ops'st.

Seega juba enne esimese mängu sündumsi on neli suuremat sõda toiminud kuigi First Contact War ei olnud täiemõõduline sõda just.
Muidugi kolme mängu ja Reaperite ohtu on raske taasluua, sest mis muu suudaks hävitada kõik intelligentse elu terves galaktikas? Covid-2500?

Samas ei leia, et oht peaks olema üleüldine. Head mängu saab luua ka väiksemate panustega.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 02:04:24 vasta tsitaadiga

https://www.gamespot.com/articles/new-mass-effect-officially-in-development-with-veteran-team/1100-6484192/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2020 00:11:34 vasta tsitaadiga

Next Mass Effect Game Teased by Brand New Artwork
https://wccftech.com/next-mass-effect-game-artwork/

Artwork ei näita tavaliselt eriti midagi. See on üsna varajane faas arenduses kus alles mõeldakse asju välja.
Küll on aga huvitav kolmas pilt kus näitab Mass Relay ehitust. See võiks justkui viidata post-ME3 mängule kus ehitatakse uusi relaysid ülesse.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:35:14 vasta tsitaadiga

loodan et samasugu käkki ei tehta nagu andromeda oli, iga map ühesugune ja ühte ja sama tegevust täis, endlae meeldis mass effect 3 kõige rohkem
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifi
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 11:29:36 vasta tsitaadiga

Hmm huvitav. Ega kõike täpselt ei mäletagi nendest mängudest ja ega uurinud ei ole, aga nagu meenuks, et need relayd leiti, mitte ei ehitatud. Ja et keegi nagu täpselt ei teadnudki kuidas asjad töötasid. Mingid sitika moodi elanikud käisid ringi ja majandasid/hooldasid neid, kuid kellegagi ei suhelnud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2020 12:01:14 vasta tsitaadiga

ifi, Reaperid ehitasid jah algsed relayd. Kuigi ME1 lõpp vihjas sellle, et Protheanid olid lähedal relay võrgustiku lahtimuukimisele ja olid suutnud luua töötava mini relay otse Iloselt Citadeli.
Oletades, et uus ME mäng toimub pärast ME3 lõppu, siis ma arvan, et pole võimatu neid uuesti ehitada. Teadmised peaks olemas olema. Eriti kui Synthesis lõpp võetakse aluseks. Nt Control lõpu puhul Extended Cut DLC isegi näitas Repeareid endid relaysid taastamas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 16:03:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Next Mass Effect Game Teased by Brand New Artwork
https://wccftech.com/next-mass-effect-game-artwork/

Kõrgema resoga pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2021 21:02:24 vasta tsitaadiga

Uus teema ME4 jaoks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=790879

Mass Effect™ Legendary Edition Official Reveal Trailer (4K)

Link



tsitaat:
Includes single-player base content and over 40 DLC from Mass Effect, Mass Effect 2, and Mass Effect 3 games, including promo weapons, armors, and packs – remastered and optimized for 4K Ultra HD.
The updated trilogy launches May 14 on PlayStation®4 and Xbox One with forward compatibility and targeted enhancements on Xbox Series X|S and PlayStation®5, as well as on PC via Origin and Steam.


Tegin ka tähestikulise järekorra DLC-dest mängu kaupa. Kummalisel kombel ME1 Pinnacle Station pole kirjas. Mitte, et see suur kaotus oleks aga kummaline.
ME2 on ainult üks Playstation Network DLC mis pole kaasas. Samas kuna see on lihtsalt kombinatsioon teistest DLC-dest mis on nimekirjas, siis kõik on ok sellega.
Cerberus Network puudumine on arusaadav kuna varasemalt oli see mille kaudu paljud ME2 DLC-d tulid ja mis neid autoriseeris. Kuna nüüd on kõik kaasas, siis pole seda vaja.
Ilmselgelt ME3 Multiplayer asju kaasas pole. Arvan, et ME3 LE versioonis puudub menüüs ka Multiplayer valik üldse. MP jaoks tuleb edasi kasutada mitteametlikku mode koos sellega: https://me3tweaks.com/modmanager/

Graafilise poole pealt tundub, et on lisatud järgnev:
HDR tugi (XSS peal ilmselt aga pole kindel kas ka PC ja kas on HDR10 või Dolby)
Uuendatud mudelid (tekstuurid jms)
Shaderid
FX
Valgustus
DoF

Paistab, et on ka character creatorit täiustatud ja ilmselt combat, cover jms ME1 jaoks mis muudab combati paremaks seal:
tsitaat:
New Shepard Customizations: With improved hair, makeup, eye color and skin tones you can create your Shepard in a unified character creator with all options available across the full trilogy, or choose to play as the iconic Femshep from Mass Effect 3 now available in all titles.
Gameplay Enhancements for the First Mass Effect™ Game: Enjoy improved aiming and weapons balance, SFX, input/controls, squad behavior, cover behavior, and gameplay cameras.



Mass Effect:
Bring Down the Sky
NOT INCLUDED?: Pinnacle Station https://masseffect.fandom.com/wiki/Pinnacle_Station

Mass Effect 2:
NOT INCLUDED?: N7 Complete Arsenal Bundle https://masseffect.fandom.com/wiki/N7_Complete_Arsenal_Bundle
Aegis Pack
Arc Projector
Arrival
Blood Dragon Armor
NOT INCLUDED?: Cerberus Network https://masseffect.fandom.com/wiki/Cerberus_Network
Cerberus Weapons and Armor
Collector's Weapon and Armor
Firewalker Pack
Firepower Pack
Genesis
Inferno Armor
Equalizer Pack
Kasumi – Stolen Memory
Lair of the Shadow Broker
M-21 Incisor > Should be listed as M-29 Incisor instead. Problably a typo.
ME2 Alternate Appearance Pack 1
ME2 Alternate Appearance Pack 2
Normandy Crash Site
Overlord
Recon Hood
Recon Operations Pack
Sentry Interface
Terminus Weapon and Armor
Umbra Visor
Zaeed – The Price of Revenge

Mass Effect 3:
AT-12 Raider
Chakram Launcher
Citadel
Firefight Pack
From Ashes
Genesis 2
Groundside Resistance Pack
Leviathan
M-55 Argus
M-90 Indra
Mass Effect 3: Extended Cut
ME3 Alternate Appearance Pack 1
N7 Collector's Edition Pack
N7 Warfare Gear
Omega
Reckoner Knight Armor
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.02.2021 22:39:58 vasta tsitaadiga

Loodetavasti on ME1 korralikult üles vuntsitud. Ise avastasin ME alles 2 osa juures, seega 1 osa läbi teha parema graafikaga poleks üldse paha mõte...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2021 23:26:55 vasta tsitaadiga

Vael, Igal osal on omad plussid ja miinused. Aga kindlasti soovitan ME1 läbi teha kui LE välja tuleb. Annab ME2 otsustele rohkem kaalu.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 09:12:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vael, Igal osal on omad plussid ja miinused. Aga kindlasti soovitan ME1 läbi teha kui LE välja tuleb. Annab ME2 otsustele rohkem kaalu.


Hind saab kindlasti krõbe olema
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2021 10:00:21 vasta tsitaadiga

PJT, $60 kolme mängu ja 40 DLC eest k.a kümmekond suuremat stoori DLC-d. Ma ütleks, et mõistlik. Eraldi ostes praegu tuleb kallim pluss fakt, et kõiki DLC-sid hetkel ei saagi ametlikult osta, kuna osa oli promo.

BioWare Explains Pinnacle Station DLC Exclusion From Mass Effect Legendary Edition, "Heartbreaking"
https://www.gameinformer.com/2021/02/02/bioware-explains-pinnacle-station-dlc-exclusion-from-mass-effect-legendary-edition

Paistab et Pinnacle Station probleem oli corrupt source code mis selgitaks seda miks seda kaasas pole.

BioWare Explains Why They Didn’t Use Unreal Engine 4 in Mass Effect Legendary Edition
https://wccftech.com/bioware-explains-why-they-didnt-use-unreal-engine-4-in-mass-effect-legendary-edition/

Tundub loogiline. Parem teha nt 10 aasta pärast remake UE5, UE6 vms peale. UE4 on niikuinii juba asenduse ootel.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.02.2021 13:51:06 vasta tsitaadiga

Jama on s3lles, et 2ja3 nagunii olemas. ME1 HD ver eest 60€ on jah kallivõitu. Võiks iga mõngu omamise eest mingigi ale teha..
Aga samas on kaua aega juba möödas, kui tõesti head välja näevad, siis võib kõik 3 ka läbi teha. Siis poleks enam rahast nii kahju...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 14:59:30 vasta tsitaadiga

60 euri...

eks ma ostan ikka, kaks korda juba ostnud kõik kolm koos kogu dlc-ga (konsool ja pc), mis see kolmas siis ära ei ole...


võtab vanduma küll, rsk

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.02.2021 15:01:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Parem teha nt 10 aasta pärast remake UE5, UE6 vms peale

seda ma küll õigeks ei pea icon_biggrin.gif umbes et hakataksegi iga dekaad täpselt sama mängu välja laskma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2021 20:20:36 vasta tsitaadiga

rastaman, Kui on head mängud, siis graafiliselt ajakohasena hoidmine ei ole halb asi. Meil on piisavalt vanu mänge mida pole kunagi uuendatud või mille erndanud stuudio on ammu lõpetanud. Kui nüüd on mõni vastupidine näide, siis see on ainult tervitatav.
Mis puutub neid kellel juba on mäng või mängud ostetud, siis jah tehniliselt on võimalik ise modidega neid paremaks muuta aga samas on minevikus ka palju eriti ME2 tasuta jagatud. Lisaks ise modimine on ajamahukas ja kohati ka keeruline. Enamus inimestele on lihtsam, kui eksisteerib üks launcher ja mängud on ühes kohas (Steam või Origin). Nt minul on tasuta saadud ME versioonid kõik laiali.

Aga kõige tähtsam on: NEVER PREORDER
Ootame 14 Mai ära ja vaatame kuidas asjad on. CP2077 näitel ma loodan mõnedele jõudis kohale miks preorder ei tasu teha isegi siis kui arendaja on häid asju teinud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.02.2021 00:38:55 vasta tsitaadiga

loodan igatahes et aastal 2030 ei tule mass effect remake vol2 icon_biggrin.gif eeltellisin cp2077 ja pole üldse rahast kahju, polnud see mida lootis kuid piisav thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 03:38:22 vasta tsitaadiga

Tuleb vist kolmandat korda ME'd mängida. Midagi paremat pole "space-opera" RPG valdkonnas justkui välja tulnud kogu selle aja jooksul.
Lootsin, et Outer Worlds on miskit, aga valmistas kõvasti pettumust ikka.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2021 10:06:08 vasta tsitaadiga

Mass Effect Legendary Edition to Feature Improved Audio; Character Codes Importer Will Be as Compatible as Possible
https://wccftech.com/mass-effect-legendary-edition-improved-audio-character-importer/

Nii, et pole ainult visuaalne upgrade.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 16:40:28 vasta tsitaadiga

Hea et ühtegi osa pole mänginud .. nüüd hea ette võtta! icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 20:34:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

rastaman, Kui on head mängud, siis graafiliselt ajakohasena hoidmine ei ole halb asi. Meil on piisavalt vanu mänge mida pole kunagi uuendatud või mille erndanud stuudio on ammu lõpetanud. Kui nüüd on mõni vastupidine näide, siis see on ainult tervitatav.

Teine tervitatav nähtus remaster puhul on et kindlasti on mäng siis ühilduv viimase windowsiga. Mitte et see nüüd väga sage probleem aga osade vanade mängude puhul peab natuke rohkem vaeva nägema käimasaamise nimel kui lihtsalt install ja siis game.exe käivitus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2021 20:46:57 vasta tsitaadiga

heretic666, Tell me about it. Mul üks vana nostalgia mäng mille töölesaamisega on suuri raskusi. DX7 peal jooksev. Parimal juhul olen suutnud musta akna saada. Isegi virtuaalmasinas WinXP all ei saanud toimima. Proovinud igasugu variante. Viimati kunagi Win7 peal veel töötas aga hiljem miskipärast enam mitte. Võibolla raud liiga uus. Teine toimib aga on 30fps mootori limiidiga, ehk talumatu minu jaoks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 18:30:31 vasta tsitaadiga

https://www.polygon.com/2021/2/5/22268077/mass-effect-legendary-edition-bioware-miranda-butt-camera
https://metro.co.uk/2021/02/07/mass-effect-can-be-super-sexist-and-im-glad-theyre-changing-it-14035289/

icon_cry.gif rip
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2021 19:42:46 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
https://www.polygon.com/2021/2/5/22268077/mass-effect-legendary-edition-bioware-miranda-butt-camera
https://metro.co.uk/2021/02/07/mass-effect-can-be-super-sexist-and-im-glad-theyre-changing-it-14035289/

icon_cry.gif rip


Mõttetu hala mõlemalt poolt. Muuta ühte kaameranurka on mõttetu. Eriti arvestades seda, et Miri ongi loodud nö täiuslikuks naiseks. ME oli juba ammu väga progressivne, seega see argument ei päde.
Sama mõttetu on hala nende poolt kes väidavad, et nüüd on midagi tsenseeritud. Kas te mängite selleks, et näha Miri tagumikku või seetõttu, et on hea mäng? Kes tahab leiab rule34-st palju "mahlasemaid" Miri pilte icon_rolleyes.gif

Midagi asjalikumat kah teemasse:

Mass Effect Legendary Edition PC Requirements Aren’t As Low As You’d Think
https://wccftech.com/mass-effect-legendary-edition-pc-requirements-arent-as-low-as-youd-think/

tsitaat:


MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10
Processor: Intel Core i5 3570 or AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GPU: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X GPU RAM: 2 GB Video Memory
DirectX: Version 11
Storage: 120 GB available space

RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10
Processor: Intel Core i7-7700 or AMD Ryzen 7 3700X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GPU: NVIDIA GTX 1070 / RTX 200, Radeon Vega 56, GPU RAM: 4 GB Video Memory
DirectX: Version 11

Storage: 120 GB available space


Paistab, et tahab head CPU ST jõudlust.

BioWare Working with the Modding Community for Mass Effect Legendary Edition Compatibility
https://wccftech.com/bioware-working-with-the-modding-community-for-mass-effect-legendary-edition-compatibility/

Väga tubli. Modid hoiavad mänge elus palju kauem kui need muidu eksisteeriks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 01:25:35 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Hea et ühtegi osa pole mänginud .. nüüd hea ette võtta! icon_smile.gif

mass effect on unikaalne seeria, väga erinev, ja kõva mänguelamus, andromeda saasta võid julgelt välja jätta sellest seeriast
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 08.02.2021 14:37:36 vasta tsitaadiga

minu arust polnud Andromedal väga viga, kõlbas läbi teha küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.