Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2020 15:40 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Keegi oskab öelda, mida täna TTÜ Süsadminni sisseastumis pädevus test käsitleb? Tegu EUCIPiga või miskit muud?

No hea oleks teada, et see kirjutatakse kas sisseastumise pädevuse test või sisseastumispädevustest. icon_smile.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

sõnum 21.05.2020 19:55 vasta tsitaadiga

Tere,
Varsti on tulemas selline vahva eksam nagu EUCIP ning olen lugenud palju negatiivset antud eksami kohta.Seda arvestades tekkis mul paar küsimust.
1.Kas keegi on seda EUCIPIT lähiajal teinud ja ehk oskab jagada oma emotsioone ja üleüldse kuidas/milline eksam oli?
2.Kas oli oodatult raskem või hoopis isegi kergem ja kas on anda mingit nõu, mida peaks kindlasti teadma enne eksamile minekut, mida pole kusagil kirjas?

Plaanis on sooritada kõik kolm osa eesti keeles, kuigi jällegi lugenud, et ei tasu eesti keeles antud eksamit sooritada.

Lisaks oleks soov teada kui võimalik, et kas eksam on senimaani https://eopearhiiv.edu.ee/e-kursused/eucip/haldus/index.html alusel koostatud, et ütleme, et õpin selle materjali järgi ja ma saaks põhimõtteliselt kõigile küsimustele vastatud.(Kas küsimused ongi sarnased sellele,mis peale igat alateemat on)

Suur tänu!!!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

sõnum 21.05.2020 21:54 vasta tsitaadiga

Apollo2o15 kirjutas:
Tere,
Varsti on tulemas selline vahva eksam nagu EUCIP ning olen lugenud palju negatiivset antud eksami kohta.Seda arvestades tekkis mul paar küsimust.
1.Kas keegi on seda EUCIPIT lähiajal teinud ja ehk oskab jagada oma emotsioone ja üleüldse kuidas/milline eksam oli?
2.Kas oli oodatult raskem või hoopis isegi kergem ja kas on anda mingit nõu, mida peaks kindlasti teadma enne eksamile minekut, mida pole kusagil kirjas?

Plaanis on sooritada kõik kolm osa eesti keeles, kuigi jällegi lugenud, et ei tasu eesti keeles antud eksamit sooritada.

Lisaks oleks soov teada kui võimalik, et kas eksam on senimaani https://eopearhiiv.edu.ee/e-kursused/eucip/haldus/index.html alusel koostatud, et ütleme, et õpin selle materjali järgi ja ma saaks põhimõtteliselt kõigile küsimustele vastatud.(Kas küsimused ongi sarnased sellele,mis peale igat alateemat on)

Suur tänu!!!

1. Tegin eelmine kevad kõik kolm eksamit.
2. Ütleme nii, et hirmutavad jutud on natuke liialdatud tavaliselt, aga päris ühe õhtuga kindlasti ära ei õpi.

Eucip eksamid on jah kõik netist õpetavad ja mina ei näinud küsimust, millele ei oleks vastust leidnud materjalidest. Sain kõik kolm 87 punkti kanti ning õppimisele kulutasin kaks nädalat. Muidugi mitte 8h päevad - sellise keskmise intensiivsusega. Kõige raskem oli arendus ja kuigi ma töötan ka ise arendajana, siis sellest meeletult palju kasu ei olnud. Kindlasti aitas, aga küsimused suhteliselt spetsiifilised. Ma tegin eesti keeles ning sai hakkama ilusti. Tasub küsimused korralikult läbi lugeda ja pole hullu midagi. Haldust oli vist kõige tüütum õppida ja ise kartsin seda kõige rohkem, aga tulemus oli normaalne.
Midagi kontimurdvat seal ei olnud, aga mütsiga lööma ei tasu minna. Nii mõnigi küsimus, mis kordamise osas on olemas, tuli ka eksamil.

taaniel123
Uus kasutaja

sõnum 25.05.2020 09:56 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
C1rca kirjutas:
Keegi oskab öelda, mida täna TTÜ Süsadminni sisseastumis pädevus test käsitleb? Tegu EUCIPiga või miskit muud?

No hea oleks teada, et see kirjutatakse kas sisseastumise pädevuse test või sisseastumispädevustest. icon_smile.gif

See selleks. Ise kandideerin see aasta TTÜ IT-süsteemide arenduse ning TLÜ rakendusinformaatika erialadele ning huvitaks samuti kellegi kogemus antud erialade sisseastumiskatsetes.
tagasi üles
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

sõnum 26.05.2020 15:47 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
Apollo2o15 kirjutas:
Tere,

Suur tänu!!!

1. Tegin eelmine kevad kõik kolm eksamit.
2. Ütleme nii, et hirmutavad jutud on natuke liialdatud tavaliselt, aga päris ühe õhtuga kindlasti ära ei õpi.

Eucip eksamid on jah kõik netist õpetavad ja mina ei näinud küsimust, millele ei oleks vastust leidnud materjalidest. Sain kõik kolm 87 punkti kanti ning õppimisele kulutasin kaks nädalat. Muidugi mitte 8h päevad - sellise keskmise intensiivsusega. Kõige raskem oli arendus ja kuigi ma töötan ka ise arendajana, siis sellest meeletult palju kasu ei olnud. Kindlasti aitas, aga küsimused suhteliselt spetsiifilised. Ma tegin eesti keeles ning sai hakkama ilusti. Tasub küsimused korralikult läbi lugeda ja pole hullu midagi. Haldust oli vist kõige tüütum õppida ja ise kartsin seda kõige rohkem, aga tulemus oli normaalne.
Midagi kontimurdvat seal ei olnud, aga mütsiga lööma ei tasu minna. Nii mõnigi küsimus, mis kordamise osas on olemas, tuli ka eksamil.

Suur suur tänu sulle!
Ma siin vaikselt olen C ja A mooduli läbi lugenud ja tunne on päris hea isegi ausalt öeldes.Nüüd siis selline küsimus, et Kas mul oleks targem nende mõistete eesti keelsed tähendused 100% selgeks teha nii, et kui keegi küsiks suuliselt,siis oskaks kohe vastata või siis nii, et kui vastuste variante näen, oskab õige vastuse/vastused välja valida kuna mingisugune alus sellest materjali läbilugemisest on all. Olen teinud korduvaid prooviteste nende lehel kui ka mujal ning senimaani on need olnud edukad peale too materjalide läbilugemist.

tagasi üles
vysnap007
HV kasutaja

sõnum 26.05.2020 23:06 vasta tsitaadiga

Jäi silma selline kursus: https://sdacademy.ee/kursuste-loetelu/tester-remote

Kas kellelgi on infot selle akadeemia/kursuse kohta? On mõtet jamada või pigem otsida kuskilt netist tasuta materjale (ISTQB sertifikaati saab ka niisama teha?). Siiski olen kuulnud ka seda, et Töötukassa kaudu ka võimalik toetust saada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

sõnum 20.06.2020 20:51 vasta tsitaadiga

Taltechi saamiseks tulekski sessioonõppesse saamiseks teha ainult see EUCIP test?
2008 sai eksmat võetud, et tööle minna, nüüd mõttes jätkata/otsast alustada kaugõpega.
Vaatan süsteemide administreerimist.

[LISA] Kas kusalgi ÕISis saab järgi vaadata ka ennem kooli minekut, et palju võtas APe on, et üle viia?

Max Powers

sõnum 20.06.2020 20:52 vasta tsitaadiga

Ainepunktid kehtivad nii kaua?
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 176
tagasi üles
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

sõnum 20.06.2020 21:50 vasta tsitaadiga

Max Powers, ei oska õelda, ei leidnud kehtivuse kohta infot. Lihtsam vist kõik otsast alustada, pooled asjad ainekava järgi juba muutunud.
Draqula
HV Guru

sõnum 22.06.2020 14:28 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ainepunktid kehtivad nii kaua?

Minuteada juba üsna ammu kaotati see ainepunktide aegumine ära.
Ainete vastavuse/sobivuse osa on eraldi teema.

Kes on viimase seisuga kursis võiks täpsustada.

Smati
HV kasutaja

sõnum 25.06.2020 12:40 vasta tsitaadiga

Võtaga saab alati aineid ära teha. Kui ikka 10a süsteemiadmin vms oled ja kursuseid ja serte teinud oled, siis tasub õppeosakonnaga rääkida, näidata ette, mis tead ja oskad ja saad kirja need. Võta õppekava lahti ja vaata mis oskuseid saad reaalselt tõestada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.