Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.06.2020 00:27:49 vasta tsitaadiga

Miks raudtee porr on?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 16.06.2020 06:50:33 vasta tsitaadiga

Sest spesialist Magic ütleb nii, tal on indias tutvusi terasetööstuses
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.06.2020 13:27:19 vasta tsitaadiga

ahah, sain.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 18.06.2020 14:15:50 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Just teevad fake trakingut pakk rändab nädalaid hiinas ja siis toppab aeg tiksub nulli ja siis hakkab hala.

Olen korduvalt näinud sellist skeemi, kus tracking number on küll EE lõpuga, kuid läheb teisele aadressile ja saajale Eestis. Kuna Omniva süsteem näitas vahepeal saaja ees- ja perekonnanime, võtsin selle isikuga ühendust ja ilmnes, et kaup, mille ta tellis, on õige, kuid erinev sellest, mis mina tellisin. Ehk sisuliselt läheb müüja teadlikult pettuse peale välja, kuid siiani on läbi dispute raha tagasi saadud. Mõnikord müüja üritab ostjat mõjutada dispute cancellida ja kui ostja peaks seda tegema, siis scam on õnnestunud, sest lubatud refund PayPal'i vms kontole ei saabu ja uut dispute enam avada ei saa.

jeesus188 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Matemaatika on neil päris kõva thumbs_up.gif

E:

20.mai tellimus on automaadis, ali enda transaga EE lõpuga
24.aprill tellimus seikleb, ali enda transaga, aga NL lõpuga....see vist ei jõuagi, sest 3 nädalat juba " The item is ready for shipment" icon_smile.gif

Jõudis sorteerimiskeskusesse see seiklev pakk lõpuks läbi Hollandi thumbs_up.gif

Poolteist kuud siis...iseenesest ei kurda, ses suhtes et pakid mul kaduma ei kipu icon_smile.gif


See on hetkel üks väheseid viise, kuidas Hiinlased saavad odavalt pisipakke Euroopasse saata. Näiteks Yanwen, Singapore post on ära kukkunud, sest nende ärimudel põhineb reisilennukite peale sokutatud pakkide saatmisel, nende vahelaod on koroonaajast täis ja reisilennukeid lendab varasemaga võrreldes vähem. Aliexpress Standard Shipping ja PostNL puhul toovad kauba Euroopasse transpordilennukid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 18.06.2020 15:20:44 vasta tsitaadiga

Aliexpress Standard Shipping ei tähenda et pakk ei võiks Singapore Post abil liigelda.
tsitaat:
The seller is using AliExpress standard shipping. The tracking information will be displayed here within 5-7 days after seller has sent out the package. You can also go to Singapore Post 4PX check the tracking information.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2020 15:22:49 vasta tsitaadiga

Tuli just 4. juunil tellitud pakk Hiinast pakiautomaati. Samas osasi pakke ootan juba märtsist/aprillist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 18.06.2020 15:26:12 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aliexpress Standard Shipping ei tähenda et pakk ei võiks Singapore Post abil liigelda.
tsitaat:
The seller is using AliExpress standard shipping. The tracking information will be displayed here within 5-7 days after seller has sent out the package. You can also go to Singapore Post 4PX check the tracking information.

See oli kunagi nii, kuid hetkeseisuga Singapore Post pakid pole alates märtsist adressaatideni jõudnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 18.06.2020 15:31:05 vasta tsitaadiga

Hents3, mida ma öelda tahtsin on see, et see et sina valid "Aliexpress Standard Shipping" ei garanteeri sulle mingit kindlat edastusviisi.
>> Aliexpress Standard Shipping ja PostNL puhul toovad kauba Euroopasse transpordilennukid.
Ehk Aliexpress Standard Shipping võib ka Singapore Post tähendada. Ja istud ja ootad rõõmsalt samamoodi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2020 15:32:20 vasta tsitaadiga

No hetkel ilmselgelt müüjad väldivad Singapore posti, seda sitalaviini ja raha tagastamist ei soovi keegi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 18.06.2020 15:38:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ehk Aliexpress Standard Shipping võib ka Singapore Post tähendada.

Praegusel hetkel kindlasti mitte, kui just müüja ostjat petta ei taha ja annab võlts SG lõpuga jälgimiskoodi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 18.06.2020 15:48:11 vasta tsitaadiga

jeesus188, vot ei tea kas väldivad.
tsitaat:
Store: Xiaomi Official Store, Store No.103919 shenzhen, Guangdong, China
26.05 tellitud pakike liikus viimati 28.05 "Hand over to airline 2020-05-28 23:30:59 [GMT+8]" ja edasi vaikus. Loodaks et istub siiski konteineris lennuväljal... icon_rolleyes.gif

Laps tellis ka mai keskel mingi suvalise jubina ühest teisest kohast, too samamoodi ....SG lõpuga jälgimiskoodiga hetkel kusagil seiklemas.

Hents3, eks näis, üldiselt kui alla kuu tellimisest möödas ei tahaks veel mingit paanikat hakata tekitama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2020 15:48:33 vasta tsitaadiga

Heh, siin eespool mainiti, et AliExpressis teenitakse nüüd postikuludega. Pidin olude sunnil sealt peotäie üleminekuid tellima. "Arve" kokku oli 5,1$, aga postikulu 8,4$ icon_lol.gif
Meenutab juba meie e-poode.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.06.2020 16:00:46 vasta tsitaadiga

Mis seal imelikku? Mul enamus viimaseid tellimusi taolise postikulu ja väärtuse suhtega. Ikka odavam ju. Või sul ka mingi maakate loogika, et transport ei tohi sentigi rohkem maksta kui toode isegi kui lõppkokkuvõttes säästad mingi 10x võrreldes kohaliku hinnaga?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 18.06.2020 16:09:47 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

üldiselt kui alla kuu tellimisest möödas ei tahaks veel mingit paanikat hakata tekitama.

Hetkel Singapore Post neljast pakist 90+ päeva möödas, kuid kui ei usu, võin siia jälgmiskoodid panna.

Betamax kirjutas:
Heh, siin eespool mainiti, et AliExpressis teenitakse nüüd postikuludega. Pidin olude sunnil sealt peotäie üleminekuid tellima. "Arve" kokku oli 5,1$, aga postikulu 8,4$ icon_lol.gif
Meenutab juba meie e-poode.

Oluline osa sellel postikulu tõusul lasub Omnival, kes 31. maist hindu tõstis ja millest on pikemalt arutletud SIIN.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 18.06.2020 16:16:24 vasta tsitaadiga

Hents3, mida ma uskuma ei peaks? Ma nagu kirjutasin enda hetke kogemusest. Eks ma tegelen sellega siis kui lõpptähtaeg hakkab lähenema. Hetkel kui pole veel 30p tellimisest möödas ei hakka ma midagi tõmblema. Siin enne koroonatki venisid saatmise ajad enamasti 4-6 nädala peale. Kuigi mõni üksik tuli ka 2-3 nädalaga.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2020 16:37:33 vasta tsitaadiga

Hents3 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Heh, siin eespool mainiti, et AliExpressis teenitakse nüüd postikuludega. Pidin olude sunnil sealt peotäie üleminekuid tellima. "Arve" kokku oli 5,1$, aga postikulu 8,4$ icon_lol.gif
Meenutab juba meie e-poode.

Oluline osa sellel postikulu tõusul lasub Omnival, kes 31. maist hindu tõstis ja millest on pikemalt arutletud SIIN.

See juhtus mitu kuud enne seda Omniva hinnatõusu.
Janis kirjutas:
Mis seal imelikku? Mul enamus viimaseid tellimusi taolise postikulu ja väärtuse suhtega. Ikka odavam ju. Või sul ka mingi maakate loogika, et transport ei tohi sentigi rohkem maksta kui toode isegi kui lõppkokkuvõttes säästad mingi 10x võrreldes kohaliku hinnaga?

Mul savi. Firmal vaja ja nemad maksavad. Lihtsalt varem oli alati sellistel asjadel Free Shipping. Nüüd vaatasin veel, et seda postikulu näed alles siis, kui ostukorvis maksma suundud. Enne seda mul postikulu ei näidanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2020 17:12:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Heh, siin eespool mainiti, et AliExpressis teenitakse nüüd postikuludega. Pidin olude sunnil sealt peotäie üleminekuid tellima. "Arve" kokku oli 5,1$, aga postikulu 8,4$ icon_lol.gif
Meenutab juba meie e-poode.

Ei mainitud seda, mainiti, et postikulud on tõusnud ja suht kõigil. Siin on suur vahe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnExX
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2004




sõnum 18.06.2020 18:14:27 vasta tsitaadiga

Hents3 kirjutas:
Margus kirjutas:
Just teevad fake trakingut pakk rändab nädalaid hiinas ja siis toppab aeg tiksub nulli ja siis hakkab hala.

Olen korduvalt näinud sellist skeemi, kus tracking number on küll EE lõpuga, kuid läheb teisele aadressile ja saajale Eestis. Kuna Omniva süsteem näitas vahepeal saaja ees- ja perekonnanime, võtsin selle isikuga ühendust ja ilmnes, et kaup, mille ta tellis, on õige, kuid erinev sellest, mis mina tellisin. Ehk sisuliselt läheb müüja teadlikult pettuse peale välja, kuid siiani on läbi dispute raha tagasi saadud. Mõnikord müüja üritab ostjat mõjutada dispute cancellida ja kui ostja peaks seda tegema, siis scam on õnnestunud, sest lubatud refund PayPal'i vms kontole ei saabu ja uut dispute enam avada ei saa.


Mul hetkel sarnane teema. Pandi kellegi teise tracking nr, mis tuli samuti Eestisse. Tegin dispute'i, et pakk pole koha. Selle peale aliexpress vastas, et tracking nr näitab kohale toimetamist. Kirjutasin sama asja appeal'i ning seda ka ei võetud arvesse.
Peale seda pole nagu kuskile aliexpressis pöörduda, selle alibotiga pole midagi peale hakata. Nüüd hakkan panga poolt asja ajama ehk vaidlustan tehingu. (Summa ~30 euri)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.06.2020 18:16:33 vasta tsitaadiga

Mul oli ka taoline keiss aga Omniva trackingus oli mingi täiesti võõras nimi ka kirjas. Ütlesin et pole saanud ja et seal vale nimi ka. Vist ei tulnudki mingit kirja vastu ja sain suht kiirelt refundi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 18.06.2020 18:50:45 vasta tsitaadiga

Ma sain ka kiire refundi kui Omniva vastus+ google translate + screenshot.

tsitaat:
Täname Teid pöördumise eest.

Antud jälgimiskoodiga saadetis ei kuulu Teile, õige saaja on saadetise kätte saanud.
Saatja on andnud Teile ning sisestanud ostukeskkonda vale saadetise jälgimiskoodi. Antud olukorda juhtub üpris tihti välismaiste saadetiste puhul.

Palume pöörduda saadetise saatja poole, et saatja annaks Teile õige saadetise jälgimiskoodi.

Rõõmu soovides
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2020 19:24:50 vasta tsitaadiga

Mul on kaks pakki 75 päeva täis tiksunud, summa kokku 250€. Algatasin dispute. Müüa kirjutab, et ei saada uut pakki ja ei maksa raha tagasi. Väidab, et pakk tiirleb juba eestis ja kohe saan kätte. Aga kui lükkan jälgimisnumbri hiina lehele sisse siis näitab, et saadetise andmed on registreeritud ja kogulugu. Ehk viimane kanne oli 70 päeva tagasi. Laadisin pildid ka ülesse, saab näha mida aliexpress otsustab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 18.06.2020 19:41:54 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mul on kaks pakki 75 päeva täis tiksunud, summa kokku 250€. Algatasin dispute. Müüa kirjutab, et ei saada uut pakki ja ei maksa raha tagasi. Väidab, et pakk tiirleb juba eestis ja kohe saan kätte. Aga kui lükkan jälgimisnumbri hiina lehele sisse siis näitab, et saadetise andmed on registreeritud ja kogulugu. Ehk viimane kanne oli 70 päeva tagasi. Laadisin pildid ka ülesse, saab näha mida aliexpress otsustab.


kui 17track ei näita midagi siis saad raha tagasi kohus ise kontrollib sealt trakingut.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 18.06.2020 21:14:38 vasta tsitaadiga

Mul ka 3 pakki ali näitab, et peaks Eestis olema juba 2 nädalat ja 17track näitab, et lätis? Igal juhul summad pole suured (ca paar eur pakk) kuid ega enam kallimat kraami ei telliks vast tõesti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 19.06.2020 00:07:42 vasta tsitaadiga

OnExX kirjutas:
Hents3 kirjutas:
Margus kirjutas:
Just teevad fake trakingut pakk rändab nädalaid hiinas ja siis toppab aeg tiksub nulli ja siis hakkab hala.

Olen korduvalt näinud sellist skeemi, kus tracking number on küll EE lõpuga, kuid läheb teisele aadressile ja saajale Eestis. Kuna Omniva süsteem näitas vahepeal saaja ees- ja perekonnanime, võtsin selle isikuga ühendust ja ilmnes, et kaup, mille ta tellis, on õige, kuid erinev sellest, mis mina tellisin. Ehk sisuliselt läheb müüja teadlikult pettuse peale välja, kuid siiani on läbi dispute raha tagasi saadud. Mõnikord müüja üritab ostjat mõjutada dispute cancellida ja kui ostja peaks seda tegema, siis scam on õnnestunud, sest lubatud refund PayPal'i vms kontole ei saabu ja uut dispute enam avada ei saa.


Mul hetkel sarnane teema. Pandi kellegi teise tracking nr, mis tuli samuti Eestisse. Tegin dispute'i, et pakk pole koha. Selle peale aliexpress vastas, et tracking nr näitab kohale toimetamist. Kirjutasin sama asja appeal'i ning seda ka ei võetud arvesse.
Peale seda pole nagu kuskile aliexpressis pöörduda, selle alibotiga pole midagi peale hakata. Nüüd hakkan panga poolt asja ajama ehk vaidlustan tehingu. (Summa ~30 euri)


Aliexpress case management team tahab näha tõestust, et antud saadetisenumber on läinud valele aadressile/pakiautomaati ja/või saajale. Kõige parem tõestus on inglise keelne jälgimiskoodi info omniva.ee veebilehel. Siiamaani on kõik refundid olnud edukad ja minu kogemusel hiinlased teevad sarnast pettust alates 20 eurose väärtusega saadetistega.

Kevvare kirjutas:
Mul ka 3 pakki ali näitab, et peaks Eestis olema juba 2 nädalat ja 17track näitab, et lätis? Igal juhul summad pole suured (ca paar eur pakk) kuid ega enam kallimat kraami ei telliks vast tõesti.


Läti võib olla transiitriik, kuhu Hiinast tulev lennuk maandus ja kus pakid Euroopa riikide vahel laiali jagatakse.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 19.06.2020 19:24:19 vasta tsitaadiga

Need Hiinamaa ärimehed on ikka üks huvitav liik.
Tellisin sellise viguri omale:
https://www.aliexpress.com/item/32835122324.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.81e84c4dlFPS3d
40A variandi ja Poolast saatmisega. 2. juunil sai tellimus tehtud.
Kõigepealt "awaiting shipment", siis teine nädal "Shipment ready for dispatch".
Ja veel huvitav, trackingut vaadates nende enda soovitatud lehel on "destination: France"
Kirjutasin tüübile, et kuhu jäi "3-7days delivery" ja miks ta mo kaupa Prantslastele saata tahab?
Vastuseks tuli miski ümar pläma, et Poola ladu on silmini täis ja suur püha 6.18 ja viirus ja et ma ikka temast ka aru saaks jne.
Kirjutasin siis uue, kurjema jutu. Et kahtlustan teda sulitegemises ja kavatsen sellest ka Ali supportile teada anda ja ei soovita mulle jama ajada.
Vastus tuli juba teises toonis:
tsitaat:
Hello friend,
Sorry for trouble with you for this order.
Let's explain this order statues to you. In fact, we haven't shipping this order, just only filled temporary number on Aliexpress, because the shipping time is not enough.
I'm terribly sorry to inform you that this model will be delayed to be delivered due to the virus.
after new stock arrive at around JUNE 26th,we will arrange ship to you immediately and inform you the real tracking number ,please don't worry ,any question you can contact me .we also can extend your order protection time if you needed.or recommend you what we have in Poland warehouse .
Thank you for your patience and understanding, sorry for the inconvenience.

No näis. Tõenäoliselt tüübil pole seal Poolamaa laos seda asja ja hakkas seda alles Hiinast tarnima ja müüb õhku. A tarne 3-7 päeva on endiselt üleval.
Hoian kursis, kuidas lugu laheneb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.