Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 13:15:27 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et fake news. Paigaldati tegelikult 5G saatjaid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 14:39:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sold OUT, asi neil kusklt Loode-Eesti metsadest öisel ajal tulla, nad võivad rännata päris pikki vahemaid toitu otsides.


Hommikuse 146 bussiga Nõvalt tulid kindlasti. Nagu Turovski ütles, kui inimesi liigub vähem siis karu julgeb tulla, küllap ka bussi peale. ATKOl ükskõik keda vedada, poegadel veel tasuta sõit ka miks mitte linna peale tulla. icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.05.2020 15:44:29 vasta tsitaadiga

Ma kipun ka arvama, et 5G levitab karusid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 15:51:05 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ma kipun ka arvama, et 5G levitab karusid.


Saad valesti aru. Kuna koroona piirangute ajal ei jõutud kõiki 5G seadmeid üles panna seal piirkonnas, siis nüüd toodi karud, et inimesed tuppa peitu saaks.
Kui inimesed on toas peidus, siis saab rahus 5G seadmeid üles panna.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 15:52:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui inimesed on toas peidus, siis saab rahus 5G seadmeid üles panna.

thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 15.05.2020 16:01:48 vasta tsitaadiga

Karu oli lihtsalt ettekääne, et inimeste liikumist piirata. Sel ajal kui inimesed toas püsisid vahetati lindudel patareid ära.

Linnud pole päris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 16:04:57 vasta tsitaadiga

Jah, vaadake youtubes on kõik üleval.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 15.05.2020 16:48:44 vasta tsitaadiga

Ah mis te vaidlete
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 17:16:52 vasta tsitaadiga

Tiit Kärner EPL kommentaariumist: "Üks emakaru isegi koos kahe pojaga tapab kaugelt vähem inimesi kui koroonaviirus, rääkimata tavalisest aastasest surmade arvust. icon_smile.gif"

Jumala tõsi ju.
Täielik ülereageerimine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 17:41:32 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Tiit Kärner EPL kommentaariumist: "Üks emakaru isegi koos kahe pojaga tapab kaugelt vähem inimesi kui koroonaviirus, rääkimata tavalisest aastasest surmade arvust. icon_smile.gif"

Jumala tõsi ju.
Täielik ülereageerimine.

Max Powers arust mitte...

Aga eks järgmine kord pannakse linn juba siis kinni, kui keegi oravat näeb... Mine tea, hammustab kedagi kõrvast vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 18:03:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
netcat kirjutas:
Tiit Kärner EPL kommentaariumist: "Üks emakaru isegi koos kahe pojaga tapab kaugelt vähem inimesi kui koroonaviirus, rääkimata tavalisest aastasest surmade arvust. icon_smile.gif"

Jumala tõsi ju.
Täielik ülereageerimine.

Max Powers arust mitte...

Aga eks järgmine kord pannakse linn juba siis kinni, kui keegi oravat näeb... Mine tea, hammustab kedagi kõrvast vms icon_lol.gif


Oravarünnak ei ole naljaasi icon_smile.gif

https://www.telegraph.co.uk/news/earth/wildlife/12031421/residents-warned-after-squirrel-attacks-8-people.html

"He said his right arm, hand and leg were injured in the incident, along with his lip and head. His glasses were also broken during the scuffle. "
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.05.2020 19:56:29 vasta tsitaadiga

Oravatest:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 20:25:48 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 19:12:30 vasta tsitaadiga

https://thehill.com/homenews/498341-south-korea-soccer-club-apologizes-after-using-sex-dolls-as-stand-in-fans-at-empty
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 09:10:27 vasta tsitaadiga

Saadetakse maailmaruumi sateliite, et otsida tsivilisatsiooni aga asub hoopis siin "üle aia" icon_lol.gif
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/putin-nimetas-venemaad-omaette-tsivilisatsiooniks?id=89889249
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 11:05:38 vasta tsitaadiga

Tsivilisatsiooni häll, leiutasid pooled maailma asjad jne icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 21.05.2020 12:32:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tsivilisatsiooni häll, leiutasid pooled maailma asjad jne icon_biggrin.gif

näiteks Polzunov, vene vedurijuhi poeg, leiutas aurumasina.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 12:36:20 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Tanel kirjutas:
Tsivilisatsiooni häll, leiutasid pooled maailma asjad jne icon_biggrin.gif

näiteks Polzunov, vene vedurijuhi poeg, leiutas aurumasina.


No vene leidur Ivan Petrovits, leiutas ju elektrilise habemeajamismasina Harkov, ta leidis selle Amerika saatkonna prügikastist...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 17:09:29 vasta tsitaadiga

Rademar pani tossava reklaami üles. "Häirekeskusesse on lõunase seisuga helistanud 338 inimest ja iga minutiga tuleb neid juurde," ütleb asutuse kommunikatsiooniekspert Heiko Leesment.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/paksu-suitsu-ajav-rademari-reklaam-kulvab-paanikat-ja-ummistab-hairekeskuse-telefoniliine-murelike-konedega?id=89942823
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 17:12:52 vasta tsitaadiga

Reklaam töötab. Meediakanalid teead tasuta seda lausa thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 18:24:49 vasta tsitaadiga

Hästi tehtud thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 18:27:34 vasta tsitaadiga

“Otsin maasikakorjajaid, maksan 2.50 eurot kilo eest. Kui põllu omanik korjaja kätte saab, siis ma palka ei maksa. Sobib ka algajale ärimehele!”
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.05.2020 18:35:06 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/6979742/valgevenelane-sai-latis-viieeurose-altkaemaksu-eest-4300-eurose-trahvi

Korralik humorist. Enne oleks võinud tutvuda siinkandi hindade ja suhtumisega altkäemaksu icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 18:36:13 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
“Otsin maasikakorjajaid, maksan 2.50 eurot kilo eest. Kui põllu omanik korjaja kätte saab, siis ma palka ei maksa. Sobib ka algajale ärimehele!”


thumbs_up.gif Tee koos ottegoniga maasikakorjamise oü icon_biggrin.gif Sina lased korjajad üle ja ottegon laseb sind üle, aga saab edukas idufirma olema ja pärast küsid riigilt abi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 18:43:19 vasta tsitaadiga

Siin ikka hoiatati ilusti, aga noh, aru ikka ei saadud
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/leedu-lati-piiril-puudis-voltsitud-numbritega-autoga-soitnud-eestlane-piirivalvurit-20-euroga-ara-osta?id=89941521

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 18:57:42 vasta tsitaadiga

20€ rofl.gif
Rohkem polnd või?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.05.2020 19:35:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Siin ikka hoiatati ilusti, aga noh, aru ikka ei saadud
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/leedu-lati-piiril-puudis-voltsitud-numbritega-autoga-soitnud-eestlane-piirivalvurit-20-euroga-ara-osta?id=89941521

No ta luges ja mõtles, et kui 5€ ei piisa, siis 20€ on juba kõvem kupüür. Järgmine mees läheb proovib 50sega juba thumbs_up.gif


napoleon kirjutas:
raxz kirjutas:
“Otsin maasikakorjajaid, maksan 2.50 eurot kilo eest. Kui põllu omanik korjaja kätte saab, siis ma palka ei maksa. Sobib ka algajale ärimehele!”


thumbs_up.gif Tee koos ottegoniga maasikakorjamise oü icon_biggrin.gif Sina lased korjajad üle ja ottegon laseb sind üle, aga saab edukas idufirma olema ja pärast küsid riigilt abi icon_biggrin.gif

Nimeks Desperaado OÜ ja Tiit ja Teet ka kampa.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 22.05.2020 21:32:17 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi küsiti Lätis trahvi sularahas, et kiiremini tehtud saaks... 20€ oli +15 km/h
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.05.2020 02:16:19 vasta tsitaadiga



Metereoloogia ja Gröönima... Gaas on ka elusolendiks tehtud, kasutades asesõna 'nad'. Ja kui gaasi kogus on suur, tuleb kohe mitmus kasutusele võtta.

https://heureka.postimees.ee/6980037/siberi-kuumalaine-ja-jaasulamine-groonimaal-teevad-teadlastele-muret
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2020 08:33:39 vasta tsitaadiga

Maksabki euro. Säästuajakirjandus + meelelahutus kirjavigade parandamise näol."all inn" pakett.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2020 12:05:04 vasta tsitaadiga

Võti + lukk = lukus icon_lol.gif
https://jarvateataja.postimees.ee/6979126/turi-vallas-kaisid-vargad-hinnaliste-traktorite-kallal?_ga=2.179994979.638591156.1589488008-1584628032.1500439398
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 23.05.2020 15:23:53 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Võti + lukk = lukus icon_lol.gif
https://jarvateataja.postimees.ee/6979126/turi-vallas-kaisid-vargad-hinnaliste-traktorite-kallal?_ga=2.179994979.638591156.1589488008-1584628032.1500439398

See kusjuures huvitav - kui vähegi uuem John Deere siis too GPS/ekraan ühelegi teisele traktorile peale tolle millel see peal oli ei sobi. Tehnik peab nii ekraani kui antenni masinaga "ära paaritama".

Mingid ukrainlased väidetavalt flashivad küll seadmed ringi aga... ikkagi suht spets seade ning tootja piirangute tõttu keeruline müüa/mujal kasutada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2020 16:06:49 vasta tsitaadiga

Äkki ukrainlased võtavadki dividende välja icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 23.05.2020 17:01:39 vasta tsitaadiga

https://www.vice.com/en_us/article/xykkkd/why-american-farmers-are-hacking-their-tractors-with-ukrainian-firmware
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2020 17:23:36 vasta tsitaadiga

njaa põllunduses ka moodsad ajad. Vanasti jaurati belarusi all mutrivõtmetega, käed õlgadeni õlised. Tänapäeva põllumees häkib läppariga icon_cool.gif beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2020 23:07:50 vasta tsitaadiga

Käppapidi käigukastis pead ikka olema kui künniajal katki läheb. Rendikat pole saada ja brigaadil on 3nädalat tööd ees. Vennanaise isal on 270ha harida, ühe käimakoti remo külvi ajal läks 12,8k.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 10:41:18 vasta tsitaadiga

https://sport.err.ee/1093995/saksa-vormelipiloot-jai-e-spordi-voistlusel-pettusega-vahele

tsitaat:
Saksa vormelipiloot Daniel Abt diskvalifitseeriti ja talle määrati 10 000 euro suuruse trahv, kuna sportlane kasutas e-spordi sarjas Formula E Race at Home Challenge Series enda asemel professionaalset e-sportlast.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 12:17:55 vasta tsitaadiga

McDonald'si kõrrekampaania on vist läbi, sest nüüd saan mitmendat korda topeltkoguse kõrsi einega kaasa. Vist jagatakse kõik jagamata jäänud kõrred ära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 13:47:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
McDonald'si kõrrekampaania on vist läbi, sest nüüd saan mitmendat korda topeltkoguse kõrsi einega kaasa. Vist jagatakse kõik jagamata jäänud kõrred ära.


Teise ringi kõrred äkk? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 13:48:38 vasta tsitaadiga

Kinnises pakendis õnneks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 22:39:41 vasta tsitaadiga

Need võivad ka teisel ringil olla. Mingi kõrrevaba maailma kampaania on ka otsa saanud vist.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 26.05.2020 06:37:08 vasta tsitaadiga

Avastasin, et lauaarvuti BIOSe patarei on 0,0 V. See vist seletab, miks viimase aasta jooksul sisse lülitades iga kord BIOSe default settingut nõuab F2 nupuga icon_lol.gif

Suutsin ka vale patarei osta, pidi olema 2032, aga 2025 ajab ka mõneks ajaks asja ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 07:34:29 vasta tsitaadiga

Osadel läpparitel suudab tühi patarei masina "maha tappa". Ehk kui tühi patarei küljes, pole mingit elumärki. Patarei eemaldades läheb ilusti tööle. Acerid sellega nagu silma jäänud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 09:31:17 vasta tsitaadiga

Ka lauakad kui erinevad mälud sees on. Isegi 2016 käib päris kaua.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 10:32:11 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Avastasin, et lauaarvuti BIOSe patarei on 0,0 V. See vist seletab, miks viimase aasta jooksul sisse lülitades iga kord BIOSe default settingut nõuab F2 nupuga icon_lol.gif

Suutsin ka vale patarei osta, pidi olema 2032, aga 2025 ajab ka mõneks ajaks asja ära.

Aasta aega kannatasid seda? icon_lol.gif
Üldiselt, kui mingit konstruktsioonilist eripära pole ja midagi füüsiliselt ei sega, siis kärab 2025 kah kenasti.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 16:50:24 vasta tsitaadiga

Kui seest klemmi ülespoole aidata, hoiab 2016 ka kenasti pesas. Paar aastat võiks käia.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 17:34:42 vasta tsitaadiga

Samas võib küsida, milleks sellise juraga tegeleda. 2032 on neist patareidest ju kõige levinum ja seda saab isegi peaaegu igast toidupoest osta või hädapärast kasvõi a'la kellraadiost backup patarei välja võtta niikauaks kuni on viitsimist poodi minna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 18:02:14 vasta tsitaadiga

2025 kärab üldiselt kenasti jah kui pole tegu tootega, mida ring liigutad icon_biggrin.gif Isegi 2016 kärab icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 07:22:34 vasta tsitaadiga

napoleon, kui valesti ostsid. 2016 tavaliselt käib paari kaupa auto puldi sisse. Mul on ka 1 selline pult.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 07:32:06 vasta tsitaadiga

Mis te teete nende arvutitega, et patakas tühjaks saab? Mul alates 2009 sama patakas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.