Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 22:48:28 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
Minu arust korralikult sirgelt istuda ei kannata, kõige püstisemas asendis on seljatugi ikka kuidagi vale nurga all/kaugel, et toetades kipub kohe lösutusasend tulema.

Seljatugi võiks tõesti veidi rohkem püsti olla, endal aeg-ajalt sama mure, et tahaks püstisemat istumisasendit.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 23:04:11 vasta tsitaadiga

Endal ka selle toega sama probleem. Peale 5'te aastat on need poldid mis tuge kinni hoiavad ka täiesti ära deformeerunud.
100 eurose tooli kohta pidas suht okeilt vastu aga vist oleks aeg välja vahetada, hiljuti tuli ka esimene auk sisse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 25.02.2020 14:10:07 vasta tsitaadiga

Tellisin ise selle IKEA JÄRVFJÄLLET ära.
Teemaväline küsimus, aga kui IKEA lehel "Sinu tellimused" all näitab, et "Kohaletoimetamiseks valmis", kuid kinnitussõnumid/kirja selle kohta pole saanud, siis kas on mõistlik siiski järgi minna (valisin, et tulen ise järgi)? Ei tahaks hakata mitu korda sõitma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 14:49:09 vasta tsitaadiga

https://www.ikea.ee/et/contacts
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.02.2020 00:10:52 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Tellisin ise selle IKEA JÄRVFJÄLLET ära.

Olen nüüd kuskil pool päeva kasutanud ning esmamuljed on positiivsed.
On mugavam ning toetab selga paremini kui Lindy seda tegi. Peatoest on ka mingi kasu seekord ning üleüldine ehituskvaliteet tundub parem kui Lindy'l - kui Lindy oli selline ujuv, siis see Järvfjället on palju jäigem.
Eks näis kuidas see pikemaajaliselt käitub ning vastu peab, aga hetkel olen rahul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 09:55:58 vasta tsitaadiga

Mis oleks hetkel parim tool väheke pikemale isikule (202 cm)
See järvfjället tundub nagu mõistlik valik.

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 11:50:41 vasta tsitaadiga

Sants, ma samal otsingul (196cm)...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 17:34:40 vasta tsitaadiga

vertagear pl6000- Recommended height: 175 cm – 211 cm.

E: njah see toode pole vist enam saadaval......
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 18:58:53 vasta tsitaadiga

Läks ka JÄRVFJÄLLET loosi. Eks varsti saab kätte.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joel
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 19:06:36 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kas see JÄRVFJÄLLET Tallinna salongis proovimiseks väljas on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.02.2020 20:28:41 vasta tsitaadiga

Joel kirjutas:
Ega keegi ei tea kas see JÄRVFJÄLLET Tallinna salongis proovimiseks väljas on?

IKEA esinduses täitsa olemas, sai ka ise enne kättesaamist esimene istumine tehtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 20:59:50 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi sai samuti too Lindy tool ära proovitud ja üsna kohe ka tagasi saadetud - kuna asi ei vastanud kirjeldusele.
Lubatakse, et "Sünkromehhanismi on võimalik lukustada igas asendis". Reaalsus on aga see, et tegu on tavalise astmelise süsteemiga - ehk lukustada saab ainult ettemääratud astmete haaval. Mina sealt omale mugavat asendit ei suutnud välja võluda igatahes.
Sai võetud taaskasutusest Kinnarps 8000 Syncron - sellega lukustan kasvõi millimeetri täpsusega õiges kohas icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2020 10:27:21 vasta tsitaadiga

Käisin ikeas JÄRVFJÄLLET proovimas, pean ütlema, et see on võibolla max 190cm pikale inimesele normaalne aga üle selle kindlasti mitte. Tooli maksimaalne kõrgus oli napilt piisav, aga sügavusest jääb korralikult puudu. Aatriumis müüdavatel Samurai seeria toolidel sai sügavust reguleerida ja siis oli kohe tunda, et jalad reaalselt puhkavad ka, samas nende hind on kahekordne ka..
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2020 17:34:45 vasta tsitaadiga

Ise olen 192 ja peab ütlema, et meeldib JÄRVFJÄLLET rohkem kui Markus.
Mõlemad on olemas ja JÄRVFJÄLLET'is leian parema isteasendi.

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tilikum
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2014




sõnum 01.05.2020 20:15:09 vasta tsitaadiga

Tool Blackstorm Throne XXL.
198 pikkusele sobib. Kõvemapoolne, käetoed võiksid suuremad olla.
Muidu hea, olen ostuga rahul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otttt
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2020 13:32:13 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Käisin ikeas JÄRVFJÄLLET proovimas, pean ütlema, et see on võibolla max 190cm pikale inimesele normaalne aga üle selle kindlasti mitte. Tooli maksimaalne kõrgus oli napilt piisav, aga sügavusest jääb korralikult puudu. Aatriumis müüdavatel Samurai seeria toolidel sai sügavust reguleerida ja siis oli kohe tunda, et jalad reaalselt puhkavad ka, samas nende hind on kahekordne ka..


Sama häda siin, kunagi sai kiiruga Markus soetatud. Istmel võiks rohkem sügavust olla ja kui pikkust üle 190-e siis jääb kõrgust väheks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2020 10:28:13 vasta tsitaadiga

JÄRVFJÄLLET kahjuks otsas.
Oskab keegi, midagi sarnast soovitada? Hädasti oleks vaja, praegune on omadega läbi.
Pikkust 190.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestim33s
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2020 15:44:10 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
JÄRVFJÄLLET kahjuks otsas.
Oskab keegi, midagi sarnast soovitada? Hädasti oleks vaja, praegune on omadega läbi.
Pikkust 190.


Vaatasin ise ka, et see on otsas aga...
Tool koos käetugedega on otsas.
Osta tool ja käetoed eraldi. Need on olemas.
Hind tuleb sama ja saad täpselt sama kauba kuna käetugedega tool sisaldab kahte pakki, milles ühes on tool ja teises käetoed.

Käisin täna vaatamas seda JÄRVFJÄLLET tooli. Markus-t neil Tallinna esinduses ei olnud.
Pean ise korraks mõtlema kas ikka ostan Järv-i kuna istumine oli sellel parajalt kõva. Mulle meeldis selle kaldenurk ja võimalus istumispatja ettepoole tuua.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2020 22:16:08 vasta tsitaadiga

beljo91, kannata natuke. Telli teavitus, küll tuleb kohe müüki tagasi
_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 17:09:08 vasta tsitaadiga

Vertagearis soodukad väikesed PL60 saab pl4500 seeriast alla veidi + transa eestisse 25kulli. kaalun praegu kas osta. 400 on ikka korralik hind racing style tooli eest.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 17:21:08 vasta tsitaadiga

Kristocfc, 400 on ikka liiga palju racing eest. Pigem pane siis juba juurde ja võta mõni Triigger seeria oma. Nt 275 mudel. Kuigi hetkel ma vaatan, et pmst kõik on läbi müüdud juba: https://www.vertagear.nl/pages/promos
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 08:58:09 vasta tsitaadiga

Minu subjektiivsel seljahaigel kogemusel on need gamer toolid väga ebamugavad.
Eriti veel selle raha eest.
400 ringis saad juba kasutatud Aeroni, mis on täiesti teises kategoorias tool.
Kui veedad palju aega toolis, siis mulle meeldib tõsta jalad üles, et veri paremini ringi käiks, selleks sobib suvaline pehme padjaga ~ 30-35 cm kõrgune tumba.

Kui täiendavat tuge tahta, siis leiab aeronile paarikümne € eest peatoe ning vajadusel ka lisa kaelatoe. Need variandid on huvitavad neile, kellele meeldib toolis lösutada...

Minu setup:
Aeron tool oli ca 450 koos saatmisega, aga leiab ka soodsamalt natuke
Peatugi - https://imgur.com/iOsMt1t (paarkümmend € koos saatmisega)
Kaelatugi - https://imgur.com/zAXgMLN (paarkümmend € koos saatmisega)
Tumba - https://imgur.com/LufbHgU (paarkümmend € koos saatmisega)

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 09:40:37 vasta tsitaadiga

need geymeri toolid ongi lihtsalt rämps.
Kustkohast oma aeroni tellisid? (ilmselt miski ebay uk vms aga millist sellerit võib usaldada ja kes norm hinnaga posti pakub)
Mul on juba 5a miski isku step kasutusel aga 500 eest prooviks aeronit küll.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 10:12:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

need geymeri toolid ongi lihtsalt rämps.

Couldn't agree more
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 11:00:24 vasta tsitaadiga

pole veel vertagearile ühtegi halvustavat revjüüd näinud. sellega seoses ka igavene lootus icon_biggrin.gif
Samas nad on jah läbi müüdud, aga uusi mudeleid pole aastaid tulnud.....
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 11:44:37 vasta tsitaadiga

Vertagear parim tool on ju päris tooli moodi vs nende teised...
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
The Triigger TR350 SE is the most ergonomic, high end, and pain free professional office chair /gaming chair from Vertagear. Triigger 350 Special Edition features over 350 individual components which are meticulously assembled together to construct an astonishingly beautiful, flexible and comfortable chair in the industry. Game longer and more intense than ever with Vertagear’s Gaming Series Triigger 350 SE. Triigger Sc Neck/Head support included.

...tsiteerides nende endi veebi...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 16:20:34 vasta tsitaadiga

Aeron, See on asjalik jah. Ise juba pea mitu aastat kasutanud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=737900
Enamusele siiski soovitaks kasutatud Aeroni tooli. Aeroni eelis on erinevad suurused. VT350 ei pruugi väga pikale või "suurele" inimesele kõige paremini sobida. Kuigi ega ma nii väike kah just pole: ~95KG ja ~190cm.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.05.2020 16:26:12 vasta tsitaadiga

Kas pigem on takistuseks pikkus või suurus? Kas ~80kg ja ~190cm sobiks paremini?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 18:08:50 vasta tsitaadiga

von Wu, Pigem suurus. Võib kitsaks jääda. Pikkuse osas võib olla veidi kummaline kui seljatugi on poole selja peal aga see võib ka minu kiiks olla.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.05.2020 22:53:42 vasta tsitaadiga

Seljatugi peab lõppema kas poole selja peal või ülalpool abaluud. Kõige hullemad on vahepealsed, neil ülemine serv surub valusalt.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 23.05.2020 22:34:31 vasta tsitaadiga

Keegi kasutatud/refurbished Herman Miller Aeron-i või Embody Eestis müüb?
Või oskab soovitada kus euroopast tellida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2020 23:21:55 vasta tsitaadiga

See vertgear meenutab väga ühe teise brändi tooli. Neuechair.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 00:40:54 vasta tsitaadiga

mille poolest, Kristoferr?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 16:06:50 vasta tsitaadiga

Ma võtsin siit:
https://ee-2ndhnd.glopalstore.com/collections/herman-miller

...a ebays pakkujaid on:
https://www.ebay.co.uk/itm/Herman-Miller-Aeron-fully-loaded-size-B-Chair-in-Graphite-Grey-Finnish/333578406266?hash=item4daad2897a:m:mceT1GiFuwSZhiAO9Of8ADg#viTabs_0

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2020 16:48:30 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
mille poolest, Kristoferr?

Tundub, et suur osa konstruktsioonist tuleb samalt liinilt. Vaid viimistlus on veidi erinev.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 17:22:52 vasta tsitaadiga

Kristoferr, OEM on sama jah.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 17:31:54 vasta tsitaadiga

Nagu tegelt ka see esimene link sealt ei julge küll tellida, tõlge on selline...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 24.05.2020 19:11:19 vasta tsitaadiga

Tundub et 2ndhnd-s on kõik aeron ja emody variandid välja müüdud.
Huvitav, kas sinna tuleb kaupa tihti? Muidu pean tõesti ebay-ga riskima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 22:55:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, see on lihtsalt automaatselt tõlgitud site.
Nad on tegelt UK äri ja neil on oma ebay ka.
Mina võtsin neilt oma Aeroni ja lasin asendad rattad pehmematega, et puit põrandat ära ei kriibiks.
Minu tehing läks viperusteta...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 11:19:32 vasta tsitaadiga

Kas ja kust saaks Eestist selliseid "kummist" rattaid vms parkett põranda jaoks toolile?

https://www.amazon.com/Replacement-Casters-Office-Hardwood-Protect/dp/B06XHCMYJX
või
link

IKEA Järvjefljät vms tool on. Aga tundub suht standard rattad selles osas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 11:57:30 vasta tsitaadiga

http://www.bs-rollen.ee/Disain-rattad

Vb siit leiad...

e: selline üllatus ka:
https://www.euronics.ee/t/82846/meelelahutus/kummist-rattad-manguritoolile-el33t/5706470072657
https://kodukaubamaja.ee/rattad/eur-5706470072633-kummist-rattad-manguritoolile-el33t.html

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 12:13:45 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
http://www.bs-rollen.ee/Disain-rattad

Vb siit leiad...

e: selline üllatus ka:
https://www.euronics.ee/t/82846/meelelahutus/kummist-rattad-manguritoolile-el33t/5706470072657
https://kodukaubamaja.ee/rattad/eur-5706470072633-kummist-rattad-manguritoolile-el33t.html


Tänks! Küsisin ka Euronicsi e-poe chatist ka mõõtmeid. Karbil on 3", aga ütles, et enda kogemusel sobisid need ka kontoritoolile. Peaksid olema universaalsed.

Edit. Leidsin mõõtmed ka vist: https://l33t-gaming.com/product/3-casters-for-gaming-chairs-red-univ-5-pcs/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 19:01:11 vasta tsitaadiga

infect, 3" on ratta läbimõõt. IKEA toolide puhul pead vaatama, et tooli jalgadesse käiv osa oleks 10mm (sinu lingi järgi on nendel ratastel see osa 11mm).
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.05.2020 22:32:00 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Aeron, See on asjalik jah. Ise juba pea mitu aastat kasutanud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=737900
Enamusele siiski soovitaks kasutatud Aeroni tooli. Aeroni eelis on erinevad suurused. VT350 ei pruugi väga pikale või "suurele" inimesele kõige paremini sobida. Kuigi ega ma nii väike kah just pole: ~95KG ja ~190cm.
Sai selle ülevaate vaimus ka toona see tool istumise alla, senini pole lagunemise märke näha, minu 180cm/97kg puhul kitsas ei ole kindlasti, p.rse kohal ruumi kenasti mõlemal pool, ainuke mis koheselt häiris on reietugi jääb napiks, tooli istmik on kõige ettepoole asendisse sätitud aga võiks veel paar kuni mõni cm olla.
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 23:38:19 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
infect, 3" on ratta läbimõõt. IKEA toolide puhul pead vaatama, et tooli jalgadesse käiv osa oleks 10mm (sinu lingi järgi on nendel ratastel see osa 11mm).


Damn, siis ilmselt hästi ei istu
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 07:40:23 vasta tsitaadiga

H_K, Reietugi võiks jah pikem olla. Mul samuti kõige eesmises asendis. Võibolla kui lühemad jalad oleks, siis ei märkakski.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teram
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2012




sõnum 07.06.2020 18:07:56 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
Karl P. kirjutas:
infect, 3" on ratta läbimõõt. IKEA toolide puhul pead vaatama, et tooli jalgadesse käiv osa oleks 10mm (sinu lingi järgi on nendel ratastel see osa 11mm).


Damn, siis ilmselt hästi ei istu


Kas leidsid mingisugused sobivad kummist rattad?
Olen ka otsingul.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2020 18:49:58 vasta tsitaadiga

teram kirjutas:
infect kirjutas:
Karl P. kirjutas:
infect, 3" on ratta läbimõõt. IKEA toolide puhul pead vaatama, et tooli jalgadesse käiv osa oleks 10mm (sinu lingi järgi on nendel ratastel see osa 11mm).


Damn, siis ilmselt hästi ei istu


Kas leidsid mingisugused sobivad kummist rattad?
Olen ka otsingul.


Ei ole aktiivselt otsinud hetkel enam.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2020 21:11:03 vasta tsitaadiga

Ise tellisin IKEA toolile need:
https://www.amazon.de/gp/product/B07HMM666R

Liiguvad väga hästi edasi, isegi liiga hästi - kui põrand on veidi kaldu siis tool hakkab ringi rändama. Teiseks probleemiks on see, et nad ei taha väga keerata. Sõidavad pigem sinna suunas, kus nad parasjagu on. Seega siin kohal oleks klassikalised topelt ratastega toolirattad etemad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2020 16:21:55 vasta tsitaadiga

mul taolistega samad probleemid, ei saa väga soovitada, vaibal on äkki ok aga parketil on vähe nigelad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.