Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2020 15:24:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Niidukitel kipub raam enne otsa saama kui mootor, vanaraua platsid ja tehnika ära andmis kohad täis töötava mootoriga masinaid.

Enda mõlemale niidukile tegin ka engine swapi, tõin vanarauast 6hj mootorid icon_lol.gif

Pärast niitmist jäetakse puhastamata ning niiske muru niiduki all on ideaalne koht rooste kasvatamiseks. ma olen talveks isegi altpoolt raami õliga üle pintseldanud, et roostet peletada.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2020 16:27:01 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Niidukitel kipub raam enne otsa saama kui mootor, vanaraua platsid ja tehnika ära andmis kohad täis töötava mootoriga masinaid.

Enda mõlemale niidukile tegin ka engine swapi, tõin vanarauast 6hj mootorid icon_lol.gif

Pärast niitmist jäetakse puhastamata ning niiske muru niiduki all on ideaalne koht rooste kasvatamiseks. ma olen talveks isegi altpoolt raami õliga üle pintseldanud, et roostet peletada.


phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2020 18:58:47 vasta tsitaadiga

vaadates videot siis ikka suhteliselt mõttetu päästemaetisse hellama hakata keset maanteed. Enne jõuab juba ise vaikselt kustuma hakata kui kohale jõutakse icon_rolleyes.gif
link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2020 20:32:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Allrait kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Niidukitel kipub raam enne otsa saama kui mootor, vanaraua platsid ja tehnika ära andmis kohad täis töötava mootoriga masinaid.

Enda mõlemale niidukile tegin ka engine swapi, tõin vanarauast 6hj mootorid icon_lol.gif

Pärast niitmist jäetakse puhastamata ning niiske muru niiduki all on ideaalne koht rooste kasvatamiseks. ma olen talveks isegi altpoolt raami õliga üle pintseldanud, et roostet peletada.


phpBB [media]



Spoiler Spoiler Spoiler

kuula autos..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 17.05.2020 00:37:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Uus G30 LCI
Masendav. thumbs_down.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 01:10:21 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Uus G30 LCI
Masendav. thumbs_down.gif

x2 icon_neutral.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 01:19:13 vasta tsitaadiga

Nagu neid L kujulisi drl'e vähe oleks. Rõngastest üha kaugemale icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 01:54:07 vasta tsitaadiga

Uus Škoda Superb? icon_smile.gif

Volum kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Uus G30 LCI
Masendav. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 09:04:30 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 09:05:18 vasta tsitaadiga

Suva ju, ega sa enda autot pea väljast vaatama
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 09:09:41 vasta tsitaadiga

No kuidas sa enam respeki ja lollide maavi.ttude tähelepanu saamiseks bemmi ostad?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 09:12:35 vasta tsitaadiga

Ei teagi, pole sellistel eesmärkidel kunagi autot omanud. Sul vist kogemust rohkem
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.05.2020 09:17:04 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Uus G30 LCI
Masendav. thumbs_down.gif


Pimedas päris kena auto ju.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 09:50:03 vasta tsitaadiga

Ega pimedas enam vahet ei tee kas BMW või audi, ükspäev vaatasin ka mingi uus kolmene või midagi, ja taga olid nagu audi tuled.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2020 17:30:02 vasta tsitaadiga

Norra keelne.
Volvo on hea auto. Kümme kuud Oslo fjordis meres olnud veok käivitus ja sõitis. MacGyver naerab:lol:
https://www.tungt.no/transportmagasinet/stjalet-volvo-f12-under-vann-i-10-maneder-startet-og-gikk-6912797

Paha paha.
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 21:51:15 vasta tsitaadiga

https://www.carthrottle.com/post/take-a-closer-look-at-the-new-mercedes-s-class-giant-screen/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 23:22:24 vasta tsitaadiga

Bemmi neerumees ja see mees, kes neid mersuvärke teeb, võrdlesid saunas mnne.. kellelgi peab ju suurem olema..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.05.2020 23:54:46 vasta tsitaadiga

Suva see ekraan kui mugav kasutada on.
Need 4 puutetundlikku roolikodarat ja kolmnurksed tagatuled on veel hullemad minu meelest.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.05.2020 00:27:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.carthrottle.com/post/take-a-closer-look-at-the-new-mercedes-s-class-giant-screen/
okse.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 00:42:46 vasta tsitaadiga

Loogilise suurusega ekraan ju. Miks peab asju läbi lukuaugu vaatama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.05.2020 02:05:59 vasta tsitaadiga

Ekraan võib suur olla, aga peab muu sisustusega sobima. Tesla stiilis suur ristkülik keset armatuuri on kole.
Teine variant on ekraanil näidata ainult vajalikku infot, siis ei pea ka suur olema. Mazdal on enam-vähem õnnestunud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 02:13:44 vasta tsitaadiga

Miks nii suurt ekraani vaja on, autod veel ei sõida ise ju.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 03:35:13 vasta tsitaadiga

See võib küll olla et ei sobi kokku, kompositsioon on vale vms. Ise ei oska nii vaadata seda asja, pole kunstniku haridust.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.05.2020 05:54:45 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
See võib küll olla et ei sobi kokku, kompositsioon on vale vms. Ise ei oska nii vaadata seda asja, pole kunstniku haridust.

mis haridust siin vaja on? sellest peaks ikka aru saama ju, et life hacksi kombel hiiglasuur ipad hot-snotiga raadio peale kleepida pole suurem asi disain.
Spoiler Spoiler Spoiler

ei ole ju kuskilt otsast soliidne ja vaevalt üldse kunagi selline lahmaka ekraaniga lahendus väärikalt lahendada suudetakse. võiks siis juba trustmasteri või logitechi rooli ka sinna toppida, oleks täiskomplekt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 09:27:19 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes parem kui need perverssused, mis keset armatuuri välja turritavad ja vaatevälja segavad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 18.05.2020 09:45:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ausalt öeldes parem kui need perverssused, mis keset armatuuri välja turritavad ja vaatevälja segavad.
See vist on keerulisem teema, liiklusohutuse mõttes peetakse paremaks, kui vajalikud näidikute pärast ei pea silmi vaateväljast kaugele ära viima. Armatuurist väljaturritavat navigatsioonijuhiseid on kergem jälgida, kui neid silmaga kuskilt keskkonsoolilt või käigukangitagant otsida.
Võimalik, et nende suurte ekraanide mahutamine toppimine on üleminekuajajärk, kuni arenevad tehnoloogiad, kus armatuur või esiaken ise on ekraani-akna kombinatsioon, kus saaks liitreaalsuse abiga olulise info kätte.
Ei peaks tänasel kujul navigatsioonijuhiseid eraldi ekraanilt lugema ja üritama neid aknast avaneva vaatega kokku viia vaid aknast vaadates kuvataks juhised-nooled tee peale.

Teine arengusuund võib iseseisvate autode suunda, kus juhil poleks üldse vaja neid roole, pedaale, kange, nuppe, heebleid, peegleid-kaameraid, näidikuid - masin võib olla tühjalt lakooniline ja masina asi on sõita, juhi jaoks ainult suur punane ekstreempidurdusnupp (nagu rongis hädapidurdus sang) kui on kindel veendumus vaja masin hädapidurdada. Sellises sõidukis oleks ekraanil vaid meelelahutuslik funktsioon, filme ja reklaame näidata icon_smile.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 10:03:27 vasta tsitaadiga

Ei tea, et kellelgi oleks navigatsioonijuhiste lugemine ekraanilt võõras linnas mingi tähelepanu tapja. 3s vaatad, et 200m pärast vaja keerata, lisaks kuuled veel hääljuhist. Või on selliseid uhhuusid, kes peavadki silmad ekraanil navigeerima?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 10:13:27 vasta tsitaadiga

me nii kui nii ei osta seda autot niipea nii, et pole vahet kui kole või ilus see on.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 18.05.2020 10:14:35 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ei tea, et kellelgi oleks navigatsioonijuhiste lugemine ekraanilt võõras linnas mingi tähelepanu tapja. 3s vaatad, et 200m pärast vaja keerata, lisaks kuuled veel hääljuhist. Või on selliseid uhhuusid, kes peavadki silmad ekraanil navigeerima?
Mina olen pidevalt suurlinnas nagu Tallinn hädas, kuna pole seal kunagi elanud, õppinud, töötanud, ainult loetud korral sattunud, seega ei orienteeru üldse, on seal navigeerimine liiklemine permanentne piirsituatsioon, navigaator kisab jah, et 150 meetri pärast vasakule/paremale aga selleks vaja paar rida ümber reastuda, kõik read vihaseid juhte täis, suund sisse hakkad pressima, ega igakord ei lasta, saad vastuseks signaali, näppu, kurje pilke icon_smile.gif Lisaks trammid-rööpad, mida maakas ainult pildi pealt näinud ja eriti ei mäleta ka mida 30 aastat tagasi nende rööbaste kohta juhiloa tegemisel täpsemalt õpitud sai - mida pole praktikas vaja olnud, kipub ununema icon_lol.gif
Teada linnades-kohtades oskad tipptunnil aegsasti õigesse ritta sättida, jääb see viimase saja meetri ümberreastumise stress ära icon_biggrin.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2020 10:15:13 vasta tsitaadiga

Juhised saab ju raudselt ka spido ekraanile panna. Vaevalt see konfitav pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 10:15:21 vasta tsitaadiga

Isegi minu vanal autol saab.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 18.05.2020 10:16:24 vasta tsitaadiga

suht uule skodal ei saa, kuigi vanal autol püsis naviga telefon seal ka enamvähem paigal
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2020 10:25:34 vasta tsitaadiga

kui spido mingi plank, siis kindlasti ei saa. Navi olemasolul ikka võiks, aga kas ka selle konfitava uuema HUD'i puhul ei saa?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 10:31:38 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
suht uule skodal ei saa, kuigi vanal autol püsis naviga telefon seal ka enamvähem paigal


Suht uuel Seatil jällegi saab - eks see on (lisa)varustuse küsimus.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 10:45:06 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kui spido mingi plank, siis kindlasti ei saa. Navi olemasolul ikka võiks, aga kas ka selle konfitava uuema HUD'i puhul ei saa?


Konfitava HUD'i puhul saab ilusti, isegi CarPlay'st tuleva Waze saab sinna HUD'ile spawnida. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 11:02:56 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
suht uule skodal ei saa, kuigi vanal autol püsis naviga telefon seal ka enamvähem paigal

Škodal saab küll digitaalsele näidikupaneelile kuvada auto enda navi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 13:17:28 vasta tsitaadiga

2007 passat isegi oskab navi silme ette lükata
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.05.2020 13:27:22 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
2007 passat isegi oskab navi silme ette lükata
kas vagi enda navi ainult või midagi asjalikumat ka, nagu näiteks waze või google maps?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 13:38:27 vasta tsitaadiga

Mis neil vahet on? Kui sa Tallinnas eksinud oled, siis on ilmtingiimata wazet vaja?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.05.2020 13:52:55 vasta tsitaadiga

Sest kõik navigeerivad ainult Tallinna piires ju, kus kõik teavad iga uut tänavat?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 13:54:26 vasta tsitaadiga

Ei saa ju nii saamatu olla. 20aastat tagasi oli heal juhul atlas autos. Esimesed kaks suusareisi Austriasse ei olnud meil yhtegi elektroonilist kaarti kaasas. Jõudsime mõlemal korral kodust majutusasutuseni planeeritud ajaga.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.


viimati muutis Sold OUT 18.05.2020 13:56:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 13:55:05 vasta tsitaadiga

Meil on autos Lotte Atlas. Plaan B.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 13:58:18 vasta tsitaadiga

Mul oli Eesti teede atlas tatikana põhiline sirvimislektyyr. Jube hästi jäi pähe ja vb praegugi abiks, sest viskab mingeid flashbacke kui sõidad sellisel teel kus 90ndate keskel sai viimati viibitud. A nüüd on kõigil jonn lahti kui google maps treppi ei juhata
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 14:04:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
prtv kirjutas:
2007 passat isegi oskab navi silme ette lükata
kas vagi enda navi ainult või midagi asjalikumat ka, nagu näiteks waze või google maps?

Ei tea, 2007 auto veel ei oska android autot
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 14:11:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Meil on autos Lotte Atlas. Plaan B.

Alpina lisavarustuses?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 14:13:32 vasta tsitaadiga

Jah, miks mitte, pereauto ju. Lapsel hea vaadata.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 14:54:21 vasta tsitaadiga

Peaks navi ära uuendama. ACC pidurdab nendes kohtades, kus 2013 aastal tee ära pööras.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 15:25:41 vasta tsitaadiga

Mulle ka Tallinn väga võõras. Kui vaja minna on, teen kodus eeltöö ära. Maps lahti ja vaatan kuna ja kuhu pöörama peab. Enamvähem jääb meelde, kus rida vahetada tuleb jne. Kui minek, siis Tallinna veerel gps sisse ja lähed. Kui õigest kohast mööda sõidad, siis tänapäeva programmif nii targad, et arvutavad teekonna ümber. No probs.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 15:26:51 vasta tsitaadiga

Mul kõik Eesti linnad selged
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 15:30:03 vasta tsitaadiga

Eestis linnu vähe
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.