Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 3100 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 01.05.2004 22:57:00 Nokia 3100 vasta tsitaadiga

Nokia 3100:

Koduleht
Specs
EMT, TELE2, RLE





Siia teemasse palun kirjutada kasutajate arvamused, plussid, miinused jne.
Uued teemad, mis tehakse nt. selle telefoniga seonduva kindla probleemi kohta, kustutatakse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 01.05.2004 23:01:13 vasta tsitaadiga

Ei Soovita.
Ema ostis selle telefoni 4-6 nädalat tagasi ja nüüd telefon remondis...
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 23:47:55 vasta tsitaadiga

Mul oli see telefon täitsa thumbs_up.gif. Ilus kujundus, kiired menüüd, nupud olid kuidagi väiksed ja aku oli kehvake thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 00:09:41 vasta tsitaadiga

Omasin seda telefoni paar kuud ja olin väga väga rahul. Mis võiks parem olla on see, et menüü pildid on kuidagi igavad, 6100, 7210 jne telefonidel näeb see parem välja. GPRS on olemas ja mis mulle eriti meeldib on uuemat nokiate kalender - kõige parem, mida ma telefonidel näinud olen. Julgen seda soovitada thumbs_up.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 14:12:24 vasta tsitaadiga

menüü pildid on tõesti igavad.
aga see-eest on menüü väga kiire.
graafika on tal parem kui 7210, 6610 jne
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 14:16:48 vasta tsitaadiga

Ütlen ausalt, ei meeldi! icon_wink.gif
Selle raha eest vähe mõttetu, enne osta 3510i või siis pane juba raha juurde ja osta vähe parem telefon. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarms
HV vaatleja
Jarms

liitunud: 03.11.2003




sõnum 04.05.2004 21:17:36 vasta tsitaadiga

Minuarsut igati väärt telefon.. icon_smile.gif
hea kiire thumbs_up.gif aku natu nõrgake aga muidu täitsa ok icon_wink.gif

_________________
8) Make Web Not War
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2004 23:20:30 vasta tsitaadiga

3510i nüüd küll ei tohiks olla soovituslik telefon selle asemele. Ristivastupidi - 3100 on normaalse arengu juures järg 3510i-le omas klassis. 3510i tasub ära ainult tema hea suure mahtuvusega Li-Ion 950mAh aku tõttu, kui see tähtis on.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DaneL
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2002




sõnum 05.05.2004 23:13:52 vasta tsitaadiga

Muidu OK! aga aku kestab sigavähe!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 06.05.2004 03:15:33 vasta tsitaadiga

Võrreldes 3510i ebastabiilse softiga on see ikka teine asi, telefon mis välimuselt mulle meeldis - väike ning atraktiivne. Aku toimimine ooteajal oli OK, seni kuni oli vähe kõnesid. Kui kasutada GRPS-i ja rääkida rohkem, siis tühjeneb aku jõudsalt. Tunduvalt kiiremini kui 3510i.
Mina kasutasin seda 03´ sügisel, praeguseks peaks järelturu hind vähekasutatud telefonil olema pisut alla 2000. Selle raha ees on telefoni küll.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.06.2004 20:07:33 vasta tsitaadiga

eem ostsin kah hiljaaegu selle telefoni. seni pole mitte yhtegi halba sõna thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 20:42:27 vasta tsitaadiga

suht suke eputamise telefon, eriti see korpus. Nii mulle kunagi öeldi, kui plaanisin seda osta, siis oli ta krdi kallis ka, selle telefoni kohta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UkuS
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2001




sõnum 22.06.2004 13:21:02 vasta tsitaadiga

mo praegu liiguvad need kasutatult juba 1500 eest. selle raha eest on imho seal telefoni ikka päris palju. kasutasin ise ka kuukese ja midagi halba pole öelda. valge korpus helendas veel pimedas, mis oli suhteliselt huvitav. menüüd kiired ja Nokia loogikaga. GPRS+WAP+MMS ka olemas ja mida veel tahta? Sellise raha eest telefoni küll!

Uku
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 13:26:10 vasta tsitaadiga

mul enda on see telefon väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 13:45:49 vasta tsitaadiga

võibolla jah, aga igatahes teismelistel on see telefon küll kohe kõige rohkem kasutav, vähemalt, kui oma kooli vaadata, lihtsalt nokia on ju suke eputamise asi mis teha, pealegi seda reklaamitakse ka koguaeg ju, pole ka ime, mitte et ma just ise teismeline pole aga ikkagi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tormiimpreza
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.06.2004 14:25:01 vasta tsitaadiga

mulle see telefon kohe küll ei meeldi.välimus on minu arvates jube.see on muidugi minu arvamus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.06.2004 17:58:00 vasta tsitaadiga

ehhh.... liiga vara kiitsin vist telefoni
tekkis juba yks probleeem:(
probleem selline et kui valin menüüst "Ava" siis viskab telefon pildi tasku:( ei oska midagi ette võtta
äkki peaks esindusse viima?
või äkki keegi oskab aidata? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2004 17:59:58 vasta tsitaadiga

See softi viga, ma soovitan esindusse minna!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.06.2004 18:03:03 vasta tsitaadiga

krt küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.06.2004 19:11:38 vasta tsitaadiga

tra kuidas mu l wedas see "ava"hakkas jälle tööle:) thumbs_up.gif
nokia ikka rullib thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2004 19:24:47 vasta tsitaadiga

Oman antud fööni. olen kasutanud preaguseks vast nii poole aasta kanti. 1 probleem oli seotud tarkvaraga. peale 3ndat kuud kasutamist (umbkaudu) "ava" menüüsse minnes tegi telefon restardi. peale tarkvara uuendust kõik korras. enam pole ühtegi muret

Tõsi ta on aku võiks pidada rohkem vastu. mul peab täis kasutuse juures kuskil 1 ööpäev....ehk siis on mul GPRS pidev online, pidevalt jookseb ka msn peal. siis kui telefon taskus. FM Raadioga peakomplekt juurde ostetud ja pidevalt raadiot kuulates. Aga kui nüüd kõik need lisad ajutiseks ära keelata siis peab see telefon 4 päeva ära 24 tundi ööpäevas sees olles. Isegi paar kukkumist on vastu pidanud (nii 2-3m kõrguselt betooni peale kukkumised siis)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.06.2004 21:23:22 vasta tsitaadiga

ehh mul nüüd jälle sama probleem et teeb kah restardi kui lähen "ava" menüüse
vahepeal oli kõik korras aga nüüd jälle jamab
peaks siis ikkagi vist esindusse minema:(
või oodata weic ja loota et äkki jälle hakkab tööle?
icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 03:49:17 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
ehh mul nüüd jälle sama probleem et teeb kah restardi kui lähen "ava" menüüse
vahepeal oli kõik korras aga nüüd jälle jamab
peaks siis ikkagi vist esindusse minema:(
või oodata weic ja loota et äkki jälle hakkab tööle?
icon_neutral.gif

mina mõtlen käi vast ikka esinduses ära
aga niipalju et sõnumeid, galeriid ja rakendusi, järjehoidjaid ja muud sellist ei hoita alles .aint telefoniraamat võidakse ära tuua vajadusel. kui turva tase telefoni peal siis pead ka turvakoodi andma
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.06.2004 11:27:01 vasta tsitaadiga

oot on see ikka tasuta? läheb see garantii alla?
või pean selle eest tasuma midagi?
kaua sellega aega läheb? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 11:29:36 vasta tsitaadiga

Kui on garantii olemas, siis läheb garantii alla, selle aja kohta ma ei tea midagi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.06.2004 12:27:50 vasta tsitaadiga

aaap
väga hea sis
loodan et väga kaua sellega ei lähe... icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 14:53:05 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
aaap
väga hea sis
loodan et väga kaua sellega ei lähe... icon_neutral.gif

20 min kui hästi läheb. mul läks tunnike kuna oli väheke tööd veel ees ja nuh nad pidid minema uuele katsele kuna oli vaja telefoniraamat päästa. asi läks jah garantii alla.

aga see nüüd kõik olenevalt millega tegu. mina käisin rle kristiine esinduses
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.06.2004 16:15:36 vasta tsitaadiga

aa sis ple väga hull
aga äkki emti esinduses läheb kauem icon_neutral.gif loodan et ei lähe icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 16:19:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga äkki emti esinduses läheb kauem

Ma usun, et EMT-s läheb ikka kiiremini.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.06.2004 16:56:47 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
tsitaat:

aga äkki emti esinduses läheb kauem

Ma usun, et EMT-s läheb ikka kiiremini.
ma arvan kah tglt:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 11:47:13 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
WerteX kirjutas:
tsitaat:

aga äkki emti esinduses läheb kauem

Ma usun, et EMT-s läheb ikka kiiremini.
ma arvan kah tglt:)

ma ei saa aru kuidas sa seda järeldada tahad. pm tavaliselt kui ma olen tarkvara uuendust tegema läinud siis alati on see mul võetud kohe ette ja tehtud nii 15-20 minutiga. lihtsalt juhtus et ma ise ei teadnud ette et anda turvakoodi neile, sest enamasit ikka klient turvataseme hoiab simmi peal mitte telefoni.

Pean siis silmas telefonist tekitavaid kiiruse piiranguid. ega tarkvara laadimine ja pealepanemine ka nüüd "sekundiga valmis" saa. tulevad erinevad piirajad peale kiiruses ikka.

aga jah mis ma ikka vaidlen. mine käi ära, näed elu sealpool kah. ja kui ei meeldi siis minumeelest võid sa ka rle kristiine osakonda viia telefoni kuna nad vist esindasid nokia üldist garantiid. aga ei ole selles kindel. sest minu kunagine tele2 ostetud telefon tehti ka seal ilusti garantiikorras ära.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.07.2004 12:31:43 vasta tsitaadiga

eeem... arvan et ma kristiine osakonda seda ikka ei viia....
elan nimelt võrumaal ja ei hakka selle pärast tlna minema
aga loodan et võrus saab ka selle korda:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 12:35:04 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
eeem... arvan et ma kristiine osakonda seda ikka ei viia....
elan nimelt võrumaal ja ei hakka selle pärast tlna minema
aga loodan et võrus saab ka selle korda:)

Nu siin tekib väike raskus. ma nüüd väheke kahtleks et emt esindustes olemas vastavad võimalused. sest enamasti nagu ma ka tln näinud olen, saadetakse nad edasi kuskile) aga pole kindel. seda juba uuri kohapealt
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.07.2004 14:11:54 vasta tsitaadiga

ehh sis on küll jama
aga äkki ma viin ta kuhugi tartusse seal vast paremad võimalused
või äkki võtan esindusega yhendust ja uurin nende käest
vaatan emti kodukalt midagi icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.07.2004 21:43:18 vasta tsitaadiga

ehh saatsin emtile kirja ja kysisin: kas seda saab teha igas emt esinduses ja kaua selleks aega kulub?

ja vastusex sain:Telefoni võite hoolduseks viia Teile sobivasse müügiesindusse, tähtajaks on 10
kalendripäeva Tallinnas ja 14 kalendripäeva väljaspool Tallinna.


sellest järeldan et ei saagi 20 minutiga valmis:( thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 03.07.2004 17:08:41 vasta tsitaadiga

Seda olenevalt järjekorrast ka. Aga KillerXp, mismoodi Sul see messenger 3100 pidev online on? Millist messengeri sa oma 3100 kasutad. Olen proovinud Umsg v2.11, mis viskab logides java errori ja emessengeri. Emessengeriga on see jama, et kui oled sisseloginud ja telefon istub parasjagu natuke aega taskus, siis teatud aja möödudes tuleb chattimiseks uuesti sisse logida. Auto update on settingutest peal.
_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 01:10:45 vasta tsitaadiga

Taavi_789 kirjutas:
Seda olenevalt järjekorrast ka. Aga KillerXp, mismoodi Sul see messenger 3100 pidev online on? Millist messengeri sa oma 3100 kasutad. Olen proovinud Umsg v2.11, mis viskab logides java errori ja emessengeri. Emessengeriga on see jama, et kui oled sisseloginud ja telefon istub parasjagu natuke aega taskus, siis teatud aja möödudes tuleb chattimiseks uuesti sisse logida. Auto update on settingutest peal.

pideva online'i võid peale panna endale ühenduse seadete alt. aga kliendina kasutan cMessengeri. ta on küll mulle eilse päeva jooksul erroreid visanud ega ei oska öelda antud juhul probleemi aga muidu täitsa töötav. Tavaliselt login sisse. panen uuenduse kuskil 15-20 sekundi peale. telefon tasku. peakomplekti kasutan raadio ja kõnede jaoks ja egas muud midagist

Ja see 20 min või nii see on jah kui minna hooldusse kohale. vähemalt tln

Samas võid proovida kuna nokial on tavaliselt üldine garantii siis:
Tartus, Eedeni Keskuses, Kalda 1c/1d. (tartus). Ennem soovitan siiski ühendust võtta kuna pead ei anna. ajad muutuvad ja kohad erinevad.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 04.07.2004 11:38:55 vasta tsitaadiga

Kui Võrumaal elad, on võimalus minna kuhugi RLE või EMT poodi ja saadetakse see suure tõenäosusega RLE puhul Tartu Eedeni hooldusesse. Telefoni saad tagasi parimal juhul ülejärgmine päev sest soft võtab ise aega koos backupiga max 10-15min selle tel. puhul. võib proovida ka kalendri+piltide säilitamist aga iga kord see ei õnnestu.
Lisaks kui telefon ava vajutades välja lülib, on parem kui võimalikult vähe andmeid salvestataks sest siis kindlam et selline viga niipea ei avaldu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.07.2004 14:10:49 vasta tsitaadiga

selge ex ma sis vaatan mis selle asjaga saab icon_neutral.gif
aitähh abi eest icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 20.07.2004 18:52:06 vasta tsitaadiga

ehh ma ple seda ikka esindusse viinud
ja ma mõtlesin et äkki ei viigi
mõtlesin et ostan hoopis data-kaabli ja vahetan sellega ise softi ära see peaks olema ju võimalik või mis? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 25.07.2004 17:41:27 emm... vasta tsitaadiga

tahaks osta seda endale kas oskate öelda kas tasub ära ja siis veel kas oskate öelda kui paljuga ostetakse tagasi aasta kasutatud nokia 2100 mobiiltelefon?[color=green][/color]
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 25.07.2004 17:42:29 vasta tsitaadiga

2kristo on jah võimalik mine nokia kodulehel seal oli link kus downloadida, mine otsi ja tee proovi icon_wink.gif[color=darkred][/color]
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 23:17:26 vasta tsitaadiga

kas selle telefoniga on võimalik blokeerida teatud telefoni numberid, nagu on võimalik Sony Ericssonil? kasvõi mingi lisa softiga?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 03.08.2004 18:28:10 vasta tsitaadiga

krt plz öelge kas see telefon õigustab ennast???? icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 03.08.2004 22:27:35 vasta tsitaadiga

Mis mõttes õigustab? Hinda v?
Praegu on ta suht hea hinnaga saadaval, mul on päris paljud tuttavad selle ära ostnud, mingeid suuri probleeme pole, ekraan on selline natuke jama aga see on Nokia viga, tavaline series40 tellu. Mulle isiklikult ei meeldi disain, aga see on rohkem nagu maitseasi.
Räägi, mida sa telefonist ootad ja me saame sind rohkem aidata.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 23:56:39 vasta tsitaadiga

A2100 kirjutas:
krt plz öelge kas see telefon õigustab ennast???? icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif

minu arust on ta selle hinna eest parim praegu. mul peab küll aku väga hästi. kasutan palju.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 22:38:31 vasta tsitaadiga

Selle hinna eest on ta küll väga hea telefon.

EMT-s 1790.-
Tele2-s 1559.-
RLE-s 1590.-

Nokia 3100 hind just langes icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 10:23:14 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Selle hinna eest on ta küll väga hea telefon.

EMT-s 1790.-
Tele2-s 1559.-
RLE-s 1590.-

Nokia 3100 hind just langes icon_razz.gif

*KillerXP vaatap ja nutap. mina ostsin veel 2800 eequga selle asjanduse.

Aga sellise hinnaga õigustab ta end kindlasti.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 10:24:36 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
WerteX kirjutas:
Selle hinna eest on ta küll väga hea telefon.

EMT-s 1790.-
Tele2-s 1559.-
RLE-s 1590.-

Nokia 3100 hind just langes icon_razz.gif

*KillerXP vaatap ja nutap. mina ostsin veel 2800 eequga selle asjanduse.

Aga sellise hinnaga õigustab ta end kindlasti.

oojaaaa....ma just ostsin selle ja igati rahul...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.08.2004 17:37:55 vasta tsitaadiga

mina kah suhteliselt rahul kui oma softi probleem välja arvata aga see ei ole weel seganud icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 3100 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.