|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
01.05.2004 22:57:00
Nokia 3100 |
|
|
Nokia 3100:
Koduleht
Specs
EMT, TELE2, RLE
Siia teemasse palun kirjutada kasutajate arvamused, plussid, miinused jne.
Uued teemad, mis tehakse nt. selle telefoniga seonduva kindla probleemi kohta, kustutatakse.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
01.05.2004 23:01:13
|
|
|
Ei Soovita.
Ema ostis selle telefoni 4-6 nädalat tagasi ja nüüd telefon remondis...
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
01.05.2004 23:47:55
|
|
|
Mul oli see telefon täitsa . Ilus kujundus, kiired menüüd, nupud olid kuidagi väiksed ja aku oli kehvake
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
02.05.2004 00:09:41
|
|
|
Omasin seda telefoni paar kuud ja olin väga väga rahul. Mis võiks parem olla on see, et menüü pildid on kuidagi igavad, 6100, 7210 jne telefonidel näeb see parem välja. GPRS on olemas ja mis mulle eriti meeldib on uuemat nokiate kalender - kõige parem, mida ma telefonidel näinud olen. Julgen seda soovitada
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
02.05.2004 14:12:24
|
|
|
menüü pildid on tõesti igavad.
aga see-eest on menüü väga kiire.
graafika on tal parem kui 7210, 6610 jne
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.05.2004 14:16:48
|
|
|
Ütlen ausalt, ei meeldi!
Selle raha eest vähe mõttetu, enne osta 3510i või siis pane juba raha juurde ja osta vähe parem telefon.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jarms
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2003
|
04.05.2004 21:17:36
|
|
|
Minuarsut igati väärt telefon..
hea kiire aku natu nõrgake aga muidu täitsa ok
_________________ 8) Make Web Not War |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.05.2004 23:20:30
|
|
|
| 3510i nüüd küll ei tohiks olla soovituslik telefon selle asemele. Ristivastupidi - 3100 on normaalse arengu juures järg 3510i-le omas klassis. 3510i tasub ära ainult tema hea suure mahtuvusega Li-Ion 950mAh aku tõttu, kui see tähtis on.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DaneL
HV vaatleja
liitunud: 01.03.2002
|
05.05.2004 23:13:52
|
|
|
| Muidu OK! aga aku kestab sigavähe!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red evil
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2003
|
06.05.2004 03:15:33
|
|
|
Võrreldes 3510i ebastabiilse softiga on see ikka teine asi, telefon mis välimuselt mulle meeldis - väike ning atraktiivne. Aku toimimine ooteajal oli OK, seni kuni oli vähe kõnesid. Kui kasutada GRPS-i ja rääkida rohkem, siis tühjeneb aku jõudsalt. Tunduvalt kiiremini kui 3510i.
Mina kasutasin seda 03´ sügisel, praeguseks peaks järelturu hind vähekasutatud telefonil olema pisut alla 2000. Selle raha ees on telefoni küll.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
21.06.2004 20:07:33
|
|
|
eem ostsin kah hiljaaegu selle telefoni. seni pole mitte yhtegi halba sõna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
21.06.2004 20:42:27
|
|
|
| suht suke eputamise telefon, eriti see korpus. Nii mulle kunagi öeldi, kui plaanisin seda osta, siis oli ta krdi kallis ka, selle telefoni kohta.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UkuS
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.12.2001
|
22.06.2004 13:21:02
|
|
|
mo praegu liiguvad need kasutatult juba 1500 eest. selle raha eest on imho seal telefoni ikka päris palju. kasutasin ise ka kuukese ja midagi halba pole öelda. valge korpus helendas veel pimedas, mis oli suhteliselt huvitav. menüüd kiired ja Nokia loogikaga. GPRS+WAP+MMS ka olemas ja mida veel tahta? Sellise raha eest telefoni küll!
Uku
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
22.06.2004 13:26:10
|
|
|
mul enda on see telefon väga
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
22.06.2004 13:45:49
|
|
|
| võibolla jah, aga igatahes teismelistel on see telefon küll kohe kõige rohkem kasutav, vähemalt, kui oma kooli vaadata, lihtsalt nokia on ju suke eputamise asi mis teha, pealegi seda reklaamitakse ka koguaeg ju, pole ka ime, mitte et ma just ise teismeline pole aga ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tormiimpreza
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
23.06.2004 14:25:01
|
|
|
| mulle see telefon kohe küll ei meeldi.välimus on minu arvates jube.see on muidugi minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
23.06.2004 17:58:00
|
|
|
ehhh.... liiga vara kiitsin vist telefoni
tekkis juba yks probleeem:(
probleem selline et kui valin menüüst "Ava" siis viskab telefon pildi tasku:( ei oska midagi ette võtta
äkki peaks esindusse viima?
või äkki keegi oskab aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
23.06.2004 17:59:58
|
|
|
| See softi viga, ma soovitan esindusse minna!
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
23.06.2004 18:03:03
|
|
|
| krt küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
26.06.2004 19:11:38
|
|
|
tra kuidas mu l wedas see "ava"hakkas jälle tööle:)
nokia ikka rullib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
26.06.2004 19:24:47
|
|
|
Oman antud fööni. olen kasutanud preaguseks vast nii poole aasta kanti. 1 probleem oli seotud tarkvaraga. peale 3ndat kuud kasutamist (umbkaudu) "ava" menüüsse minnes tegi telefon restardi. peale tarkvara uuendust kõik korras. enam pole ühtegi muret
Tõsi ta on aku võiks pidada rohkem vastu. mul peab täis kasutuse juures kuskil 1 ööpäev....ehk siis on mul GPRS pidev online, pidevalt jookseb ka msn peal. siis kui telefon taskus. FM Raadioga peakomplekt juurde ostetud ja pidevalt raadiot kuulates. Aga kui nüüd kõik need lisad ajutiseks ära keelata siis peab see telefon 4 päeva ära 24 tundi ööpäevas sees olles. Isegi paar kukkumist on vastu pidanud (nii 2-3m kõrguselt betooni peale kukkumised siis)
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
29.06.2004 21:23:22
|
|
|
ehh mul nüüd jälle sama probleem et teeb kah restardi kui lähen "ava" menüüse
vahepeal oli kõik korras aga nüüd jälle jamab
peaks siis ikkagi vist esindusse minema:(
või oodata weic ja loota et äkki jälle hakkab tööle?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
30.06.2004 03:49:17
|
|
|
| kristo kirjutas: |
ehh mul nüüd jälle sama probleem et teeb kah restardi kui lähen "ava" menüüse
vahepeal oli kõik korras aga nüüd jälle jamab
peaks siis ikkagi vist esindusse minema:(
või oodata weic ja loota et äkki jälle hakkab tööle?
 |
mina mõtlen käi vast ikka esinduses ära
aga niipalju et sõnumeid, galeriid ja rakendusi, järjehoidjaid ja muud sellist ei hoita alles .aint telefoniraamat võidakse ära tuua vajadusel. kui turva tase telefoni peal siis pead ka turvakoodi andma
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
30.06.2004 11:27:01
|
|
|
oot on see ikka tasuta? läheb see garantii alla?
või pean selle eest tasuma midagi?
kaua sellega aega läheb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
30.06.2004 11:29:36
|
|
|
| Kui on garantii olemas, siis läheb garantii alla, selle aja kohta ma ei tea midagi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
30.06.2004 12:27:50
|
|
|
aaap
väga hea sis
loodan et väga kaua sellega ei lähe...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
30.06.2004 14:53:05
|
|
|
| kristo kirjutas: |
aaap
väga hea sis
loodan et väga kaua sellega ei lähe...  |
20 min kui hästi läheb. mul läks tunnike kuna oli väheke tööd veel ees ja nuh nad pidid minema uuele katsele kuna oli vaja telefoniraamat päästa. asi läks jah garantii alla.
aga see nüüd kõik olenevalt millega tegu. mina käisin rle kristiine esinduses
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
30.06.2004 16:15:36
|
|
|
aa sis ple väga hull
aga äkki emti esinduses läheb kauem loodan et ei lähe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
30.06.2004 16:19:16
|
|
|
| tsitaat: |
aga äkki emti esinduses läheb kauem
|
Ma usun, et EMT-s läheb ikka kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
30.06.2004 16:56:47
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| tsitaat: |
aga äkki emti esinduses läheb kauem
|
Ma usun, et EMT-s läheb ikka kiiremini. |
ma arvan kah tglt:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
01.07.2004 11:47:13
|
|
|
| kristo kirjutas: |
| WerteX kirjutas: |
| tsitaat: |
aga äkki emti esinduses läheb kauem
|
Ma usun, et EMT-s läheb ikka kiiremini. |
ma arvan kah tglt:) |
ma ei saa aru kuidas sa seda järeldada tahad. pm tavaliselt kui ma olen tarkvara uuendust tegema läinud siis alati on see mul võetud kohe ette ja tehtud nii 15-20 minutiga. lihtsalt juhtus et ma ise ei teadnud ette et anda turvakoodi neile, sest enamasit ikka klient turvataseme hoiab simmi peal mitte telefoni.
Pean siis silmas telefonist tekitavaid kiiruse piiranguid. ega tarkvara laadimine ja pealepanemine ka nüüd "sekundiga valmis" saa. tulevad erinevad piirajad peale kiiruses ikka.
aga jah mis ma ikka vaidlen. mine käi ära, näed elu sealpool kah. ja kui ei meeldi siis minumeelest võid sa ka rle kristiine osakonda viia telefoni kuna nad vist esindasid nokia üldist garantiid. aga ei ole selles kindel. sest minu kunagine tele2 ostetud telefon tehti ka seal ilusti garantiikorras ära.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
01.07.2004 12:31:43
|
|
|
eeem... arvan et ma kristiine osakonda seda ikka ei viia....
elan nimelt võrumaal ja ei hakka selle pärast tlna minema
aga loodan et võrus saab ka selle korda:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
01.07.2004 12:35:04
|
|
|
| kristo kirjutas: |
eeem... arvan et ma kristiine osakonda seda ikka ei viia....
elan nimelt võrumaal ja ei hakka selle pärast tlna minema
aga loodan et võrus saab ka selle korda:) |
Nu siin tekib väike raskus. ma nüüd väheke kahtleks et emt esindustes olemas vastavad võimalused. sest enamasti nagu ma ka tln näinud olen, saadetakse nad edasi kuskile) aga pole kindel. seda juba uuri kohapealt
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
02.07.2004 14:11:54
|
|
|
ehh sis on küll jama
aga äkki ma viin ta kuhugi tartusse seal vast paremad võimalused
või äkki võtan esindusega yhendust ja uurin nende käest
vaatan emti kodukalt midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
02.07.2004 21:43:18
|
|
|
ehh saatsin emtile kirja ja kysisin: kas seda saab teha igas emt esinduses ja kaua selleks aega kulub?
ja vastusex sain:Telefoni võite hoolduseks viia Teile sobivasse müügiesindusse, tähtajaks on 10
kalendripäeva Tallinnas ja 14 kalendripäeva väljaspool Tallinna.
sellest järeldan et ei saagi 20 minutiga valmis:(
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
03.07.2004 17:08:41
|
|
|
Seda olenevalt järjekorrast ka. Aga KillerXp, mismoodi Sul see messenger 3100 pidev online on? Millist messengeri sa oma 3100 kasutad. Olen proovinud Umsg v2.11, mis viskab logides java errori ja emessengeri. Emessengeriga on see jama, et kui oled sisseloginud ja telefon istub parasjagu natuke aega taskus, siis teatud aja möödudes tuleb chattimiseks uuesti sisse logida. Auto update on settingutest peal.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
04.07.2004 01:10:45
|
|
|
| Taavi_789 kirjutas: |
| Seda olenevalt järjekorrast ka. Aga KillerXp, mismoodi Sul see messenger 3100 pidev online on? Millist messengeri sa oma 3100 kasutad. Olen proovinud Umsg v2.11, mis viskab logides java errori ja emessengeri. Emessengeriga on see jama, et kui oled sisseloginud ja telefon istub parasjagu natuke aega taskus, siis teatud aja möödudes tuleb chattimiseks uuesti sisse logida. Auto update on settingutest peal. |
pideva online'i võid peale panna endale ühenduse seadete alt. aga kliendina kasutan cMessengeri. ta on küll mulle eilse päeva jooksul erroreid visanud ega ei oska öelda antud juhul probleemi aga muidu täitsa töötav. Tavaliselt login sisse. panen uuenduse kuskil 15-20 sekundi peale. telefon tasku. peakomplekti kasutan raadio ja kõnede jaoks ja egas muud midagist
Ja see 20 min või nii see on jah kui minna hooldusse kohale. vähemalt tln
Samas võid proovida kuna nokial on tavaliselt üldine garantii siis:
Tartus, Eedeni Keskuses, Kalda 1c/1d. (tartus). Ennem soovitan siiski ühendust võtta kuna pead ei anna. ajad muutuvad ja kohad erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
04.07.2004 11:38:55
|
|
|
Kui Võrumaal elad, on võimalus minna kuhugi RLE või EMT poodi ja saadetakse see suure tõenäosusega RLE puhul Tartu Eedeni hooldusesse. Telefoni saad tagasi parimal juhul ülejärgmine päev sest soft võtab ise aega koos backupiga max 10-15min selle tel. puhul. võib proovida ka kalendri+piltide säilitamist aga iga kord see ei õnnestu.
Lisaks kui telefon ava vajutades välja lülib, on parem kui võimalikult vähe andmeid salvestataks sest siis kindlam et selline viga niipea ei avaldu.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
04.07.2004 14:10:49
|
|
|
selge ex ma sis vaatan mis selle asjaga saab
aitähh abi eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
20.07.2004 18:52:06
|
|
|
ehh ma ple seda ikka esindusse viinud
ja ma mõtlesin et äkki ei viigi
mõtlesin et ostan hoopis data-kaabli ja vahetan sellega ise softi ära see peaks olema ju võimalik või mis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A2100
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2004
|
25.07.2004 17:41:27
emm... |
|
|
| tahaks osta seda endale kas oskate öelda kas tasub ära ja siis veel kas oskate öelda kui paljuga ostetakse tagasi aasta kasutatud nokia 2100 mobiiltelefon?[color=green][/color]
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A2100
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2004
|
25.07.2004 17:42:29
|
|
|
2kristo on jah võimalik mine nokia kodulehel seal oli link kus downloadida, mine otsi ja tee proovi [color=darkred][/color]
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.08.2004 23:17:26
|
|
|
| kas selle telefoniga on võimalik blokeerida teatud telefoni numberid, nagu on võimalik Sony Ericssonil? kasvõi mingi lisa softiga?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A2100
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2004
|
03.08.2004 18:28:10
|
|
|
krt plz öelge kas see telefon õigustab ennast????
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
03.08.2004 22:27:35
|
|
|
Mis mõttes õigustab? Hinda v?
Praegu on ta suht hea hinnaga saadaval, mul on päris paljud tuttavad selle ära ostnud, mingeid suuri probleeme pole, ekraan on selline natuke jama aga see on Nokia viga, tavaline series40 tellu. Mulle isiklikult ei meeldi disain, aga see on rohkem nagu maitseasi.
Räägi, mida sa telefonist ootad ja me saame sind rohkem aidata.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.08.2004 23:56:39
|
|
|
| A2100 kirjutas: |
krt plz öelge kas see telefon õigustab ennast????  |
minu arust on ta selle hinna eest parim praegu. mul peab küll aku väga hästi. kasutan palju.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
04.08.2004 22:38:31
|
|
|
Selle hinna eest on ta küll väga hea telefon.
EMT-s 1790.-
Tele2-s 1559.-
RLE-s 1590.-
Nokia 3100 hind just langes
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
05.08.2004 10:23:14
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
Selle hinna eest on ta küll väga hea telefon.
EMT-s 1790.-
Tele2-s 1559.-
RLE-s 1590.-
Nokia 3100 hind just langes  |
*KillerXP vaatap ja nutap. mina ostsin veel 2800 eequga selle asjanduse.
Aga sellise hinnaga õigustab ta end kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
05.08.2004 10:24:36
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| WerteX kirjutas: |
Selle hinna eest on ta küll väga hea telefon.
EMT-s 1790.-
Tele2-s 1559.-
RLE-s 1590.-
Nokia 3100 hind just langes  |
*KillerXP vaatap ja nutap. mina ostsin veel 2800 eequga selle asjanduse.
Aga sellise hinnaga õigustab ta end kindlasti. |
oojaaaa....ma just ostsin selle ja igati rahul...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
10.08.2004 17:37:55
|
|
|
mina kah suhteliselt rahul kui oma softi probleem välja arvata aga see ei ole weel seganud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|