Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 20:46:27 vasta tsitaadiga

Pühin tagumist ja lasen vett. Töötab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:05:17 vasta tsitaadiga

tagumine kojamees on mingi pehmode värk
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.04.2020 22:19:31 vasta tsitaadiga

Õigetel autodel pole tagumist kojameest icon_idea.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:34:35 vasta tsitaadiga

Kui vihmasensor on sees, siis tagurdades läheb tagumine klaasipuhasti automaatselt tööle.
Sain auto hooldusest kätte . Avastati, et klapikaanetihend lekib küünlaavadesse. Tuleb nüüd välja vahetada, kui keretöödesse läheb. Õnneks tegemist jupiga, mis on kohapeal olemas.

Uued suverehvid said alla ja esimesed 300 km sõidetud. Ei oska miskit halba öelda. Rööpasse sõidetud ja ärakraabitud teekattel lärmavad ikkagi, aga see on pmst iga rehviga nii. Muul juhul on nüüd probleemiks maanteel, et tuulemüra on märksa tugevam.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:34:36 vasta tsitaadiga

Õige mees sülitab esiklaasile ja hõõrub käisega. Kõiksugu automaatika on pehmode värk.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:36:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
prtv kirjutas:
Oeh, võtsin vaevaks mingi vana passat elustada, b6 el. käsipiduri jupid pole väga odavad :/
Mul üks B6 Passat, kust saaks vasaku el käsipiduri thumbs_up.gif

Parempool on see kehvem just :S
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:41:22 vasta tsitaadiga

antikondor kirjutas:
Õige mees sülitab esiklaasile ja hõõrub käisega. Kõiksugu automaatika on pehmode värk.

Mul pohh. Kui on olemas, siis peab töökorras olema.
Tänavapildis jube palju masinaid, millel tagumine klaasipuhasti kusagil pooles vinnas, sirgjoones alla tilbendav või hoopiski puudu ja ainult see kinnitus alles. Rõve.

Muideks, kes mulle siin viimati seda uksepiirajat pakkus? Ei mäleta kasutajanime.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:47:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Avastati, et klapikaanetihend lekib küünlaavadesse. Tuleb nüüd välja vahetada, kui keretöödesse läheb. Õnneks tegemist jupiga, mis on kohapeal olemas.


Ehk siis on sul nüüd ametlikult roigas? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:50:59 vasta tsitaadiga

Kas ma ütlesin, et jätan parandamata? Tihendid on kulumaterjal nagunii.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:56:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas ma ütlesin, et jätan parandamata? Tihendid on kulumaterjal nagunii.

Roikaid vaid remonditaksegi kogu aeg thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 22:58:50 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 06:58:04 vasta tsitaadiga

Mis see väike õlitilk küünaldele teeb? Süütepoolid seal tuugalt peal. Mõttetu raha raisata. Saaks aru, et lased siis juba kaane ka ära portida ja hingamist veidi vabamaks teha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 07:35:41 vasta tsitaadiga

Klapikaanetihend on lihtsalt kate. Suitsema hakkab ja tuleb läbi õhuvõtu salongi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 07:46:22 vasta tsitaadiga

Õige mootor ongi õline
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 08:51:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Õige mootor ongi õline


Normaalolukorras siiski ainult seestpoolt.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 11:29:38 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Õige mootor ongi õline


Normaalolukorras siiski ainult seestpoolt.


Oled foorumis nimega HinnaVaatlus ja siin on siiski pidevalt ekstreemolukorrad. Seega kehtib minu väide, et õige mootor ongi õline.

Tuletan meelde, et HinnaVaatluse foorumisvälja öeldud seisukohad ei pea ühtima HinnaVaatluse foorumi seisukohtadega

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 11:44:09 vasta tsitaadiga

Mul premiumimehe mentaliteeti pole, et kõik komponendid kusagil upuvad-hulbivad ja lühistuvad-korrodeeruvad, aga ma ainult kallan ja tallan.
Üldiselt rahul oma autoga - lihtne ja töötab. Need väikesed vead (ehk nüansid) pole veel takistanud sõitmist ega ka mind tee äärde jätnud. Lugedes siin mõnede saagasid õhkvedrustuste, uppunud ajude/plokkidega, tehases õli lekkima disainitud mootoritega, siis võiksin öelda, et olen "kulumaterjalidega" kergelt pääsenud. Vähemalt pole seda teemat, et auto seisab õnnetult kusagil hoovis või kolkagaraažis mingi jupi ootel pikka aega, sest lammaris pole ja esindusest ei raatsi osta.
Kusjuures, positiivse üllatusena oli seekord esinduses kõigele 20-25% soodukat tehtud. Isegi töötundidele.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 11:46:16 vasta tsitaadiga

Palju läbisõit on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.04.2020 11:50:20 vasta tsitaadiga

Viking Motors ütles kuu aega tagasi, et lõpetab Opelite müügi ära, jääb ainult hoolduste tegemine.
Tammsaare tee majas tehti remont, Opeli osakonnast sai Peugeot ja majal vahetati pool fassaadi ära, et Peugeoti bränd eaile tõsta.
Viimasel päeval tuli lõpetuseks kiri, et nad ikka müüvad Opeleid edasi icon_neutral.gif
Huvitav äriplaan on neil välja mõeldud vist. Kõik keretööd viidi ka linnast välja.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2020 11:51:42 vasta tsitaadiga

Eile pärast möödasõitu hakkas mootoris miski koputama, ei teagi veel kas klapid, hüdrotõukur, nukkvõll või mis iganes icon_confused.gif Krt alles lasin esinduses rihmapinguti koos rihma ja ühe teise rullikuga ära vahetada sest hakkas häält tegema (sügisel sai veel teisi töid ka tehtud) ning õlivahetus tehti ka selle aasta sees. Mõtlesin sinisilmselt, et nüüd siis mõneks ajaks jälle muretu sõita, aga tutkit, mootor otsustas nüüd surema hakata icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 11:57:52 vasta tsitaadiga

Jupid vahetati vaid paberil.....sa oleks pidanud märkmed salaja peale tegema ja pärast kontrollima.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:01:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Palju läbisõit on?

7 aastat vana ja 92000+ km icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:13:45 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Viking Motors ütles kuu aega tagasi, et lõpetab Opelite müügi ära, jääb ainult hoolduste tegemine.
Tammsaare tee majas tehti remont, Opeli osakonnast sai Peugeot ja majal vahetati pool fassaadi ära, et Peugeoti bränd eaile tõsta.
Viimasel päeval tuli lõpetuseks kiri, et nad ikka müüvad Opeleid edasi icon_neutral.gif
Huvitav äriplaan on neil välja mõeldud vist. Kõik keretööd viidi ka linnast välja.


Ma nüüd opeliga käinud seal sõpruse autospiriti esinduses. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:24:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Palju läbisõit on?

7 aastat vana ja 92000+ km icon_neutral.gif


No mootor vaevalt sissesõidetud alles ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:26:04 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud 200000+ km läbisõiduga premiumi ostma?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:39:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oleks pidanud 200000+ km läbisõiduga premiumi ostma?


Hakkad lõpuks asjast õigesti aru saama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:53:30 vasta tsitaadiga

Kas Audi A3 aastast 1996 vms oleks piisavalt hästi sisse sõidetud mootoriga? Odokal teine ring ees tõenäoliselt. Auto suhteliselt lagunenud, aga korralik mootor, sest saksa oma ju - pommikindel. Mingid tulukesed armatuurinäidikul vilguvad, aga see savi. Sõbranna müüb 700€ eest. 4 aastat vanad talverehvid ja valukad tulevad kaasa. Tundub äss diil. Saaks suveks korraliku paugupilli.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W


viimati muutis Betamax 25.04.2020 12:54:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:53:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
softis kirjutas:
Viking Motors ütles kuu aega tagasi, et lõpetab Opelite müügi ära, jääb ainult hoolduste tegemine.
Tammsaare tee majas tehti remont, Opeli osakonnast sai Peugeot ja majal vahetati pool fassaadi ära, et Peugeoti bränd eaile tõsta.
Viimasel päeval tuli lõpetuseks kiri, et nad ikka müüvad Opeleid edasi icon_neutral.gif
Huvitav äriplaan on neil välja mõeldud vist. Kõik keretööd viidi ka linnast välja.


Ma nüüd opeliga käinud seal sõpruse autospiriti esinduses. thumbs_up.gif


Kus sa veel Opeliga käinud oled?


Su ema juures thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:56:30 vasta tsitaadiga

Jõuab opel omal jõul nii kaugele üldse?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:57:34 vasta tsitaadiga



Öäkkkk
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 12:59:04 vasta tsitaadiga

Issanda loomaaed on kirju icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Koledatele (pornotuuninguga) autodele võiks oma teema ja selle teema puhta hoida.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 13:02:31 vasta tsitaadiga

Betamax, see on ju golf 4. Pole preemium vaata ikka mingit sihikuga sitamaja millel oleks 3 lidrane diisel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 13:04:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma pole kordagi aasta jooksul veel tagumist kojameest sisse lülitanud icon_lol.gif
Ei hakka seda liiva ja muud sitta mis sinna koguneb mööda klaasi nühkima, to ka pärast kriimuline siis.

Mul kiiks, kui auto on päeva seisnud, siis enne sisse istumist tõstan korra kojamehi, et esimesena liivaga klaasi ei nühiks. Talvel samuti kraabitsat ei kasuta. Aga noh, lõpuks kivi saab ikka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 13:07:07 vasta tsitaadiga

Kas sa alati sõites kasutad kojamehi, et enne igat sõitu kui auto on seisnud, neid kergitama pead? Vb ma ei mõista sind, äkki elad karjääri kõrval vms aga pole kunagi kojamehi tõstnud ja pole ka klaasid kriimulised
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 13:15:58 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Betamax, see on ju golf 4. Pole preemium vaata ikka mingit sihikuga sitamaja millel oleks 3 lidrane diisel.

Soovitusi?
Sold OUT kirjutas:
Kas sa alati sõites kasutad kojamehi, et enne igat sõitu kui auto on seisnud, neid kergitama pead? Vb ma ei mõista sind, äkki elad karjääri kõrval vms aga pole kunagi kojamehi tõstnud ja pole ka klaasid kriimulised

Puu alla parkides pean üpris tihti seda tegema. Maja ees kased ja sealt kukub lisaks linnus*tale ka muud puru esiklaasile. Ühel hommikul juba mõtlesin, et need tutikad Boschid juba triibutavad, aga mingi kasepudi hoopis kojamehe vahel icon_evil.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 13:17:38 vasta tsitaadiga

Betamax, ära pargi siis puu alla.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 13:33:11 vasta tsitaadiga

Kuhu siis, kui see ainus parkimiskoht maja ees on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 13:37:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Issanda loomaaed on kirju icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Koledatele (pornotuuninguga) autodele võiks oma teema ja selle teema puhta hoida.


Olenemata välimusest, on tegu ju Hamann originaal bodykitiga ning edasi aidatud M motoga pill. 500kW liigutab seda monstrumit ju edasi küll. icon_cool.gif
Olen isegi seda autot mitmeid kordi näinud Eesti numbriga, enne kui härral elu Eestis hapuks kiskus ja GB number peale lendas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 14:05:01 vasta tsitaadiga

Albert52, eks inimeste maitse on erinev, aga ikkagi minuarust on täis okse. Mitte, et tavaline x6 nüüd teab mis ilusam oleks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 15:17:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Õige mootor ongi õline
bemmi kolmene diisel ja audi v misiganes?.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 15:32:23 vasta tsitaadiga

Nonii V8 ja mersufännid, R129 spido on talvega koostöö lõpetanud. Tahaks mandrile minna, aga peale temp. näidiku ei toimi midagi. Mingi teada viga?

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 15:39:20 vasta tsitaadiga

Kaitsmed? Toidet ei pruugi tulla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 16:38:23 vasta tsitaadiga

Kaitsed vaata üle jah.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 16:44:57 vasta tsitaadiga

See on W140 ja R129 üpris levinud probleem, tavaliselt viga kaitsmes. Kui kaitsmed korras, siis nendel kellaplokkidel on kah kombeks surra just sellisel moel, et ainult temp jääb tööle.
https://mbworld.org/forums/sl-class-r129/61987-instrument-panel-failure.html
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 16:48:21 vasta tsitaadiga

Premium polegi töökindel? icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 16:49:52 vasta tsitaadiga

Küsime pigem, et kas 30 aastat vana Kia oleks töökindlam? icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 17:12:39 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Küsime pigem, et kas 30 aastat vana Kia oleks töökindlam? icon_lol.gif
küsi 29 aasta pärast autode teema vol 49-s uuesti beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 17:22:07 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Küsime pigem, et kas 30 aastat vana Kia oleks töökindlam? :lol:
30 aastat vana Toyota oleks kindlasti töökindlam.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 17:24:00 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Black66 kirjutas:
Küsime pigem, et kas 30 aastat vana Kia oleks töökindlam? icon_lol.gif
30 aastat vana Toyota oleks kindlasti töökindlam.

Panustan toyota peale....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 18:36:39 vasta tsitaadiga

Kui veel keret on, siis kindlasti.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.