|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
19.04.2020 01:32:48
|
|
|
rex, kui 8 oli veel kaasaegne telefon, siis oli ainsaks kriteeriumiks: “Mina tahan ainult Nokiat”...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
19.04.2020 01:45:29
|
|
|
| rex kirjutas: |
iPhone 8 ei mahtunud ridikülli, ega uus SE nagu lupsti?
Paistab paras Crisis Edition olevat. Et odavmudel aitaks eesoleva majanduskriisi ülearu kahjumisse langemata üle elada. |
Jah muidugi. Just kriisi pärast see mudel ju tootmisesse pandigi siin kahe kuuga
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
19.04.2020 10:27:14
|
|
|
| Eks nad rohkem tahavad ära kasutada 7/8 korpust mida on käes ja lihtne/odav toota
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.04.2020 11:14:25
|
|
|
sogar, 7 ja 8 korpused on ju erinevad Lähedaseim asi on neil ikkagist ekraan.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
19.04.2020 13:27:33
|
|
|
| Mulle kõige rohkem meeldibki iphone 8 juures home nupp. Kui paned kaitseümbrise ükskõik, mis telefonile on kõik täpselt samasugused plaadid. Äkki peaks ikka ligi võtma uue SE. Huvitav, kuidas aku peab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.04.2020 13:39:07
|
|
|
acl, keegi ei tea ju. Pole veel tehasest välja lastud. Ootan ise ka aku vastupidavuse kohta numbreid siis otsustan.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
19.04.2020 14:17:00
|
|
|
| On ju räägitud, et akukestvus sarnane iP8-ga. Oluliselt paremat kestvust ei tasu loota.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.04.2020 14:25:41
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Jah muidugi. Just kriisi pärast see mudel ju tootmisesse pandigi siin kahe kuuga  |
No ilmselgelt on neil kümneid eri tootevariatsioone pidevalt arenduses. Paljud saavad isegi täiesti tootmisvalmis staadiumis punase tule. iPhone 8 baasilt sellise SE arendamine pole oskajale samas ka kuigi suur töö - kahe kuuga oleks ta sellise meeskonna käes ilmselt kuhjaga nii disainitud kui testitud. Eks salamisi oodati ju ikkagi midagi pisemat, samas moekamalt esipinda hõivava ekraaniga. Apple läks lihtsamat teed. Kui hind on hea, küllap muidugi ostetakse. Eks ole omajagu neidki, kes vanalt seadmelt uuendades füüsiliselt home-nupust ja näpulugejast loobuda ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
19.04.2020 14:26:03
|
|
|
Vandenõuteooria on ikka alati ägedam kui reaalsus ...
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.04.2020 14:28:50
|
|
|
| Iga endast lugupidav vandenõuteoreetik peab oma arusaama reaalsuseks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.04.2020 14:54:33
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| On ju räägitud, et akukestvus sarnane iP8-ga. Oluliselt paremat kestvust ei tasu loota. |
Kes räägib? Palun viidet.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
19.04.2020 15:00:16
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| On ju räägitud, et akukestvus sarnane iP8-ga. Oluliselt paremat kestvust ei tasu loota. |
Kes räägib? Palun viidet. |
Võta Apple'i leht lahti ja pane compare. SE2 aku kohta kirjas: "Lasts about the same as iPhone 8".
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.04.2020 15:27:38
|
|
|
| masterx kirjutas: |
Eks aku on ilmselt ainuke miinus selle telefoni juures. Muidu väga õige suurus, pole 7-et kaamerat, võimsa rauaga ja hind ka ok. Tundub, et tuleb endalgi esimene iphone ligi võtta  |
Põlise androidikasutaja iPhone'ile kolimine võib palju valusam olla hoopis muudest aspektidest kui akukestus... Ma olen omal ajal päris pikalt iPhone'i kasutanud. Praegu on ka sahtlis 8 täiesti olemas, aga igapäevaselt kasutama hetkel ei kipu. Androidikas on harjumuspärasem (just seda, mitte tingimata parem). Eks iPhone'e sai ka muidugi omal ajal jailbreakituna kasutatud, see veidi leevendas.
Kui esimene katsetus, siis soovitan selle teha pigem isendiga, millest on lootus makstud raha enamvähem tagasi saada, kui mõne aja pärast on vastupandamatu tung see vastu seina visata (aga siiski pidama saad).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.04.2020 15:48:02
|
|
|
rex, Mul jälle vastupidised kogemused. Naine sai oma esimese õuna alles pool aastat tagasi. Varem oli koguaeg mingi jama, mingi asi kadunud, seade paigast ja paluva näoga, et äkki aitad. Nüüd nagu polekski tal telefoni, saab kõigega ise hakkama. Minu loogika ilmselt teistsugune, aga no vahel ei saa kohe üldse sotti mis kohaga androidi inimesed mõtlevad kui oma softi disainivad.
Infoks: Ma kasutan mõlemat softi paraleelselt.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
19.04.2020 16:21:20
|
|
|
| rex kirjutas: |
Kui esimene katsetus, siis soovitan selle teha pigem isendiga, millest on lootus makstud raha enamvähem tagasi saada, kui mõne aja pärast on vastupandamatu tung see vastu seina visata (aga siiski pidama saad).  |
Siis pigem soovitaks juba kasutatu võtta - raha tagasisaamine on väga tõenäoline, oma väärtust hoiavad õunalogod ikka uskumatult hästi..
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.04.2020 16:22:58
|
|
|
3a vanal iPhonel on loota veel 2-3 aastat värskeimat iOS-i, ja seda reliisipäeval. Androidiga sama õnne ei ole, sellest ka olematu järelturu hind (vs sama vana iPhone)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
19.04.2020 16:29:19
|
|
|
Kas see oli jõulude paiku, või ikkagi sügisel - kõige populaarsem mudel Eesti võrkudes (ilmselt apple omadest) on üsna pika puuga 6S
Aga noh, selle aeg hakkab ümber saama kah. Ikkagi 2015a mudel!
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.04.2020 16:33:24
|
|
|
Vast oli ikka 7 see kõige populaarsem.
Edit: Nevermind, ei märkanud, et Eesti turust jutt. Kuigi endale tundunud, et ka siin 7 kõige popim.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.04.2020 18:00:29
|
|
|
Kes meist poleks Symbiani kasutanud... Ja ära elusees ütle "elusees"!
iOS on ajaga kõvasti vabamaks ja ühtlasi keerukamaks läinud. Mäletan, et kui 2008 N95 pealt iPhone 3G-le kolisin, oli iOS 2.1 ikka konkreetselt tädi Maalile toodetud. Et saaks hädapärase tehtud ja jumala eest mitte rohkem. Steve teadis hästi, et inimene teab, mida ta tahab alles siis, kui sa selle talle pähe peksad! Milline eufooria applespot'i foorumis valitses, kui iOS 3.0 tõi turn-by-turn navigationi toe! Ei mäletagi, kaua aastaid varem juba WM ja Symbiani peal navi kasutatud sai...
Mäletan, et sain oluliselt sitema kaamera, kuid see nühitav ekraan oli lihtsalt nii hea, et võimatu oli loobuda. Mitte, et enne nühitavate ekraanidega kogemus puudunud oleks. WCE/WM kola peamiselt. iPhone oli esimene "telefon", mille brauserist oli tõesti mugav tavalisi kohandamata veebilehti vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
19.04.2020 18:06:24
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
sogar, 7 ja 8 korpused on ju erinevad Lähedaseim asi on neil ikkagist ekraan. |
ma seda ei teadnudki et nad erinevad...mõtsin et nad samad pms üks ühele....pildi järgi ju samad
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
19.04.2020 18:26:24
|
|
|
| sogar kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
sogar, 7 ja 8 korpused on ju erinevad Lähedaseim asi on neil ikkagist ekraan. |
ma seda ei teadnudki et nad erinevad...mõtsin et nad samad pms üks ühele....pildi järgi ju samad |
Ühe korpuse tagumine osa on metallist, teisel klaasist.
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.04.2020 11:26:29
|
|
|
Kes SE 2 puhul ootasid midagi "uut ja ägedat" on naiivsed ja/või...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeBron
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
20.04.2020 11:41:04
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Kes SE 2 puhul ootasid midagi "uut ja ägedat" on naiivsed ja/või... |
Ilmselgelt! Telefoni hind algab 399$, sisu selle raha eest metsikult.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.04.2020 11:43:22
|
|
|
| LeBron kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| Kes SE 2 puhul ootasid midagi "uut ja ägedat" on naiivsed ja/või... |
Ilmselgelt! Telefoni hind algab 399$, sisu selle raha eest metsikult. |
Ja disain kahjuks maksab, et loota odava rahaga midagi innovaatilist oleks naiivne.
4 aasta pärast SE 3 ilmselt on juba servast servani ekraaniga.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
20.04.2020 11:47:08
|
|
|
| 8 ekraan ei meeldi, siis tuleb 11 pro võtta ju, ega see suuruse vahe ka nii suur pole...
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
20.04.2020 13:36:43
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| 8 ekraan ei meeldi, siis tuleb 11 pro võtta ju, ega see suuruse vahe ka nii suur pole... |
Ei pea ilmtingimata iP11 Pro'd võtma, iPhone XS on ka veel täiesti ajakohane ning mõistliku hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.04.2020 13:43:56
|
|
|
Peamiselt oodati ju ikkagi pisemat, aga jah, eks taustsüsteem ju muutub - iPhone 6-8 kõrval oli 5/5S suuruses SE pisike, nüüd on põhimudelid lihtsalt veel suuremad. Järgmine SE tehakse ehk 11 baasil.
Kompaktse, kuid võimeka taskuseadme ostja ei pruugi tingimata ülearu hinnatundlik olla. Minu peamine upgrade'imiste ajend on olnud võimalikult hea kaamera, mis pidevalt taskus. Aga pidevalt ta mul peos ei ole, seega labida kaasa vedamine on tüütu. Nii et ma saan täiesti aru, kes 11 Pro-d eelistab, kuigi see just odav variant pole. Kole ka muidugi oma ämblikusilmadega. Aga sellest pole vist tulevikus pääsu...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.04.2020 17:34:37
|
|
|
Tanel, Jep. Osad mujal isegi vaidlevad et liiga kallis. Ma siis küsin, et kas odavaim SD865 kasutav telefon on sul mõni kompaktne mis maksab 400?
Nope. Odavaim uus SD865 algab 550 pealt ja loomulikult ühtegi kompaktset seal pole. Üks üritas isegi vaielda, et alla 400 saab SD865-ga telefoni. 855-ga saab jah aga see kaotab A13-le jõudluses veel enam kui 865.
Ja siis on aku argumendid a'la "minu 200$ Samsung omab 4000mAh akut" jne. Jäetakse täiesti tähelepanuta see, et selllesse kesta eriti suuremat akut ei mahutagi. Samsung S10e on paar mm suurem igas suunas ja omab 3100mAh akut aga ka suuremat 5,8" äärest ääreni ekraani koos suurema resoga mis sööb akut rohkem. Lisaks meie regioonis ei saa isegi Snapdragon SoC-ga telefoni vaid subpar Exynosega. Ainuke Exynose eelis on see, et see on rootitav.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10170&idPhone2=9537
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.04.2020 17:41:45
|
|
|
Spoiler 
Kohe tuleb siia keegi pajatama, et 99€'ga saab täitsa okei, servast servani ekraaniga noname hiinaka...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.04.2020 17:59:37
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Tanel, Jep. Osad mujal isegi vaidlevad et liiga kallis. Ma siis küsin, et kas odavaim SD865 kasutav telefon on sul mõni kompaktne mis maksab 400?
Nope. Odavaim uus SD865 algab 550 pealt ja loomulikult ühtegi kompaktset seal pole. Üks üritas isegi vaielda, et alla 400 saab SD865-ga telefoni. 855-ga saab jah aga see kaotab A13-le jõudluses veel enam kui 865.
Ja siis on aku argumendid a'la "minu 200$ Samsung omab 4000mAh akut" jne. Jäetakse täiesti tähelepanuta see, et selllesse kesta eriti suuremat akut ei mahutagi. Samsung S10e on paar mm suurem igas suunas ja omab 3100mAh akut aga ka suuremat 5,8" äärest ääreni ekraani koos suurema resoga mis sööb akut rohkem. Lisaks meie regioonis ei saa isegi Snapdragon SoC-ga telefoni vaid subpar Exynosega. Ainuke Exynose eelis on see, et see on rootitav.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10170&idPhone2=9537 |
Misasi on sd, exynos ja/või miks kellelegi peaks selline speccide järgi punnitamine korda minema?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
20.04.2020 18:03:07
|
|
|
| Eks seda SE oodati vana 5seeria suurusega seda olen ka ise paljudelt kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.04.2020 18:57:04
|
|
|
Algselt ootasin ise ka 5 seeria suurust. OK, ekraan võiks minna suuremaks, aga see oleks tähendanud uut liini uut disaini, ja ma ei uskunud et see tuleb. Kui naine 7'me ostis siis vaatasin, et pole sellel suurusel ka viga, hädapärast saab kasutatud ja osad kuulukad ütlesid ka et tuleb 7/8 korpusesse, siis mõtlesin miks ka mitte. Mind isiklikult ei häiri see et bezel on vaid pigem see, et selle disainiga telefon on libe ja ma pole kummimees, päriselt ka ei ole. Sosistatakse, et sügisel tuleb uus disain, meenutab 5'te. Ehk selline nagu on praegu uued tahvlid. Telefon läheb füüsiliselt väiksemaks ja peaks olema sama suur kui 8 või isegi väiksem. Siis mulle vast hakkab vaikselt SE seeria asemel 12 pro meeldima.
Spoiler 
Ilmselt ma ei jaksa enam oodata ja võtan müügile tuleva SE ja kui 12pro ongi nii pro nagu siin heietan, siis läheb SE2 uuele ringile, naise, lapse kellelegi ikka .
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
20.04.2020 23:11:55
|
|
|
kuulujutud käivad, et uue iPadi puhul tuleb lõpuks ekraani sees olev TouchID. Kui see on tõsi sisi tõenäoliselt peaks see ka sügisesse telefoni mudelisse jõudma. Sellisel juhul oleks küll reaalselt põhjust XS'i pealt upgradeda
Nii tore kui see FaceID ka vahest ei ole on TouchID mäekõrguselt üle kasutusmugavuselt enamus ajast minu kasutuskäitumise juures.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
20.04.2020 23:36:50
|
|
|
| Renka, samad mõtted, aga ilmselt läheb ka hind taas kõrgemaks
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
21.04.2020 10:53:26
|
|
|
Läks iPhone SE tellimus sisse, et naise iPhone 7 välja vahetada. Hind on mõistlik ja usun, et SE leiab tee paljude taskutesse.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
21.04.2020 10:54:56
|
|
|
SE ametlik töötemperatuur 0-35 kraadi.
Ikka see bugi küljes, et talvel miinuskraadiga teeb shutdowni?
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
21.04.2020 10:58:38
|
|
|
| hans kirjutas: |
SE ametlik töötemperatuur 0-35 kraadi.
Ikka see bugi küljes, et talvel miinuskraadiga teeb shutdowni? |
alates iPhone 8st see probleem lahendatud
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.04.2020 11:04:39
|
|
|
| slax kirjutas: |
| hans kirjutas: |
SE ametlik töötemperatuur 0-35 kraadi.
Ikka see bugi küljes, et talvel miinuskraadiga teeb shutdowni? |
alates iPhone 8st see probleem lahendatud |
Alates seitsmest (kui isegi mitte veel varem).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
21.04.2020 11:23:03
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| slax kirjutas: |
| hans kirjutas: |
SE ametlik töötemperatuur 0-35 kraadi.
Ikka see bugi küljes, et talvel miinuskraadiga teeb shutdowni? |
alates iPhone 8st see probleem lahendatud |
Alates seitsmest (kui isegi mitte veel varem). |
6S oli selle probleemiga. 6 töötas probleemivabalt, 7 ka.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.04.2020 11:28:35
|
|
|
Alates 7st on see lahendatud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.04.2020 12:41:00
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| Baeskades kirjutas: |
| slax kirjutas: |
| hans kirjutas: |
SE ametlik töötemperatuur 0-35 kraadi.
Ikka see bugi küljes, et talvel miinuskraadiga teeb shutdowni? |
alates iPhone 8st see probleem lahendatud |
Alates seitsmest (kui isegi mitte veel varem). |
6S oli selle probleemiga. 6 töötas probleemivabalt, 7 ka. |
6 suri ka mul jahedaga ära. Suht 40% pealt hakkas seda nalja tegema
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
21.04.2020 13:04:32
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| 6 suri ka mul jahedaga ära. Suht 40% pealt hakkas seda nalja tegema |
Aa, ok. Ma vist akut nii tühjaks üldjuhul ei lase, seega ei puutu ka selliste probleemidega kokku jällegi üks pluss aku hoidmise juures.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
21.04.2020 14:23:31
|
|
|
Iphone 12
Spoiler 
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
21.04.2020 21:32:37
|
|
|
Teravamad servad oleks 5+
Saaks määrduvatest, nahast Apple kantossidest lahti mis alates kuuest ümber on olnud.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|