Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 563, 564, 565 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2020 20:26:44 vasta tsitaadiga

marko255 kirjutas:
huvitav alati tõmmatakse esimese laksuga sul roomik maha (mitte kunagi teise või kolmadal laksul) ja siis tõmmatakse su tank maha.


Noo, aga nii peabki ju tegema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 16.04.2020 20:30:52 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
marko255 kirjutas:
huvitav alati tõmmatakse esimese laksuga sul roomik maha (mitte kunagi teise või kolmadal laksul) ja siis tõmmatakse su tank maha.


Noo, aga nii peabki ju tegema. icon_smile.gif


mul on 40% remondi kiirus ja puha aga sellest pole miskit kasu, lihtsal wot on ette määrand kaotuse icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2020 21:05:19 vasta tsitaadiga

Varsti peab selle teema liigutama vandenõuteooria teema alla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2020 21:10:27 vasta tsitaadiga

Ma mõne ilma pööratava tornita TD puhul kasutan ekstra remondikomplekti sellisteks puhkudeks.
BiA + Repair skill 100% + Ventilation + Toolbox + Pre-battle maintenance annavad kokku päris hea tulemuse. Saab nii mõndagi vastast üllatada. icon_wink.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2020 22:02:11 vasta tsitaadiga

Mis on erinevus Obj 268 4 ja 268 vahel? Ma olen SU-100 juures hetkel ja nüüd peaks mõtlema kumba liini edasi minna. Pm mu küsimus on see, et kumb liin algaja sõbralikumalt mängib?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.04.2020 22:18:38 vasta tsitaadiga

268V4 on igatepidi lollikindlam icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2020 22:21:10 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Mis on erinevus Obj 268 4 ja 268 vahel? Ma olen SU-100 juures hetkel ja nüüd peaks mõtlema kumba liini edasi minna. Pm mu küsimus on see, et kumb liin algaja sõbralikumalt mängib?


v4 igast asendist parem.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2020 22:33:09 vasta tsitaadiga

Ok, tänks. Mõtlen, et kuidas selle torupaigutusega alguses harjumine saab olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.04.2020 22:44:44 vasta tsitaadiga

See on lihtne valik jah, 268 on üks nõrgemaid tier 10 TD'sid ja 286 v4 on pmst kõige tugevam.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.04.2020 01:19:50 vasta tsitaadiga

V4 on igati parem valik jah.
Kuigi sellega harjumine on paras peavalu!
Arvesta, et toru ei liigu üldse alla, kuid seda oled juba arvatavasti SU`ga tunda saanud.
Igati vahva pill aga....ebatasasel maastikul paras kepp.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.04.2020 11:59:54 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
erick kirjutas:
25. detsember 2019

FastPotty kirjutas:
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?


Spoiler Spoiler Spoiler



Kas ma mitte ei eksinud seal numbriga? icon_rolleyes.gif

Sul on see 61,10 püsinud viimased pool aastat, nagu minugi 59,10 püsib nagu raudnael. Kaks protsenti olen ma sinust kogu aeg maas olnud. Ei lähe see vahe suuremaks ega väiksemaks. Ei nüüd ega edaspidi.
Ja ma arvan, et pigem rõhud sa siin hoopis oma suurepärasele WN8 sessioonile. On nii? Ja nagu ma ütlesingi - WN8 jaoks ei tee WoT mingeid takistusi. Ka minu WN8 kipub juba kogu aeg lilla olema, aga WR püsib nagu raudnael 59,10% peal. Aastaid juba.






PS - minu arusaam suurepärasest WN8 sessioonist on umbes 1,5x kõrgem kui seal pildil. icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2020 15:07:16 vasta tsitaadiga

Te ikka jaksate jaurata oma statside ja vandenõu üle icon_lol.gif
Ma vaatan, et mul on ikka lihtne WoT'i mängida kui üldse ei jälgi ega pööra tähelepanu ei enda ega teiste WN8'le ja jumal teab mis nr veel, ei kasuta XVM mod'e jne.
FastPotty kirjutas:
Teed paar head mängu (sessiooni) ja vaatad sinagi oma statse.

Mis siis, et aegajalt vaatan aga ma ei virise ega hädalda nende nr üle, on see mis on.


viimati muutis bugbrake 19.04.2020 15:40:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 19.04.2020 20:33:07 vasta tsitaadiga

Mis pull nüüd WoT-is hakkas.. Ostsin üheks päevaks Prem konto nädal tagasi (50 mängust koosneva katse jaoks) ja peale seda hakkas WR mühinal tõusma icon_smile.gif

Ühe nädalaga on WR tõusnud 58,10% pealt 58,21% peale, kusjuures seisnud on ta 58,10% juures aasta (pole maksnud). Ühepäevaste sessioonide WR on 70-92%, kuigi midagi mängus ega taktikas muutnud ei ole. Kas WoT meelitab mind jälle maksma (vandenõuteooria)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.04.2020 20:35:14 vasta tsitaadiga

No ja mis sa nutad kui ühe päeva maksid aga WR ikka siiamaani tõuseb? Win-win situatsioon ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 19.04.2020 20:50:30 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
No ja mis sa nutad kui ühe päeva maksid aga WR ikka siiamaani tõuseb? Win-win situatsioon ju icon_lol.gif


Ei nutagi, üllatunud olen. Mis toimub? Erickul tundub sama "mure" olevat icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 16:44:00 vasta tsitaadiga

World of Tanks’ 10th Anniversary: Join the Celebrations! https://worldoftanks.eu/en/content/anniversary-mechanics/
Десятилетие World of Tanks: присоединяйтесь к празднованию! https://worldoftanks.ru/ru/content/anniversary-mechanics/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 19:37:34 vasta tsitaadiga

Aegajalt eksin siia mängu tagasi ja teinekord kohtad meeskonnakaaslasi, kes carryvad sind nagu sitta pilpa peal ja pärast veel kiidavad hea mängu eest. Teeb tuju heaks küll. Võib-olla kui oleks püsivust paremaks mängijaks saada paraneks kogemus märgatavalt.

http://wotreplays.eu/site/5335462#highway-tanel468-crusader
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.04.2020 23:32:06 vasta tsitaadiga

Tihtilugu satun ma nii mängus sees kui siin foorumis vaidlema selle üle, kui palju mõjutab winrate'i isiklik oskus vs WG vandenõu, matchmaking, tiimid, õnn, tähtede seis, sünniaasta, mängule kulutatud raha, jne. Ma olen alati arvanud, et kõige tugevamalt mõjutab WRi mängija võime sitast saia teha icon_smile.gif

Ehk siis - sul on kehv meeskond, kehv kaardipool, kõige kehvem võimalik matchmaking ja lisaks kui sa juhtud veel kohe mängu alguses rumalusest 75% oma elupunktidest kaotama, olles samas ise alles 0 dämmi peal, võiks ju otse merre sõita? Või kas on siiski võimalik midagi teha, et sellist mängu päästa, olgugi et võimalus on üks kümnest? Sellest see video ongi.


Link


PS - pärast võib vaadata seda:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2020 05:11:02 vasta tsitaadiga

Eilne lahing. Nii öelda 1 vs 6 , ega tiimist suurt abi polnud http://wotreplays.eu/site/5339254
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2020 08:28:12 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis see, et peale seda kui sa kõik need vastased maha olid võtnud, siis tiim kihutas äärmiselt võidukalt sinust mööda mäeotsa. See td ülemängimine lõpus oli ka väga hea, kuigi alguses tundus, et nüüd ongi kõik.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 21.04.2020 09:14:52 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ilus mäng. Kummaline, et vaenlaste arty kordagi sinna nurka ei lajatanud. Oleks saanud teid mõlemaid sealt maha võtta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.04.2020 09:28:29 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe, Eks tal oli tegemist heavy liiniga, see ju lähenes artyle kiiremini kui see kauge nurk.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2020 09:31:23 vasta tsitaadiga

Eks arty vaatas et see mingi "lambivend" kes kämbib nurgas anonüümsena, ju WR 45% ja WN8 400 on. Kille ka teinud pole, milleks sellise peale mürsku raisata.... icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 21.04.2020 09:45:48 vasta tsitaadiga

Mida need sekundid selle 6th sensi ümber loevad ? Ja mis mode veel kasutad Erick?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.04.2020 10:05:40 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
erick kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ilus mäng. Kummaline, et vaenlaste arty kordagi sinna nurka ei lajatanud. Oleks saanud teid mõlemaid sealt maha võtta.


Kusjuures ma ise mõtlesin sellele korduvalt lahingu käigus, aga nagu SilQ korrektselt kommenteeris - artyle oli heavy liin külje alla ronimas. Lisaks ilmselt mitte ükski vähegi kogenud mängija ei arvaks, et mingi Burrasque ja one-shot Progetto mod 46 suudavad seisma panna pushi, kus on Obj 268 v4, Obj 140, Emil II, T-54 jne. Ehk siis vaatasin minimappi ja rahulikult tegutsesin.


Bunny kirjutas:
Eilne lahing. Nii öelda 1 vs 6 , ega tiimist suurt abi polnud http://wotreplays.eu/site/5339254
Spoiler Spoiler Spoiler


Vaatasin ära, väga ilus tulemus. Esimene positsioon mille võtsid, oli ideaalne. 60TP tracking oli ideaalne. Aga eks oli näha ka palju asjatut rabistamist laskudega ja siis kui esmane vaenlase pealetung oli seisma pandud, tundus, et sul jooksis mõte veits kokku, et mida siiski edasi teha. Mina näiteks oleksin läinud mäele, sealt on võimalik lasta suuremat osa kaardist. Nii aeglase tankiga oled pikalt lahingust väljas, kui hakkad üle poole kaardi paarutama icon_smile.gif Teil oli seal kiiremaid ka, kes oleksid resettida saanud. See siis selline väike konstruktiivne kriitika icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2020 17:18:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Vaatasin ära, väga ilus tulemus. Esimene positsioon mille võtsid, oli ideaalne. 60TP tracking oli ideaalne. Aga eks oli näha ka palju asjatut rabistamist laskudega ja siis kui esmane vaenlase pealetung oli seisma pandud, tundus, et sul jooksis mõte veits kokku, et mida siiski edasi teha. Mina näiteks oleksin läinud mäele, sealt on võimalik lasta suuremat osa kaardist. Nii aeglase tankiga oled pikalt lahingust väljas, kui hakkad üle poole kaardi paarutama icon_smile.gif Teil oli seal kiiremaid ka, kes oleksid resettida saanud. See siis selline väike konstruktiivne kriitika icon_smile.gif


Ega seal eriti suurt ei olnud midagi mõelda lahingu alguses, esimene mõte oli et nüüd on kõik läbi, 6 tanki mulle vastas. Vedas, et nad eriti ei surunud ja sai neid vahehaaval angaari saata. Peale seda vaatasin, et paremal oli meie oma üksi kahe vastu ja vastase T69 ka kuskil seal võpsikus. Kuna ma olen aeglane, siis nende baasi polnud mõtted minna ja plaaniks sai minna oma baasi kaitsta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 14:27:09 vasta tsitaadiga

All chat tuleb tagasi nädalaks ajaks !
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 14:46:03 vasta tsitaadiga

Kas teistel on ka WoTi ühendumisega probleeme? Laps tahab koolivaheaega arendavalt veeta, aga ei saa. icon_smile.gif

edit: ahah, nüüd WG gaming centre'is teade ka, et server maas


viimati muutis fellanor 22.04.2020 14:48:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2020 15:46:19 vasta tsitaadiga

fellanor, https://twitter.com/WorldofTanksEU/status/1252893225628495873
tsitaat:
Due to technical issues, the EU server is currently unavailable. We are working to resolve it as soon as possible and will share more information shortly. Thank you for your understanding.

Üldiselt alati on mingi ikaldus WG-l kui nad lasevad EU-s patchi enne kui RU serveris välja. Varemgi jamasid olnud.

Edit: nüüd tunduvad serverid üleval olema. Mingi 7h läks kõigest algsest ajast üle...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.04.2020 20:05:16 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:
All chat tuleb tagasi nädalaks ajaks !


See "all chat" on enamasti nendele, kellel juba kooliajast saati on kalduvus teiste peale kaevata ehk siis kituda. Masendav on vaadata, kuidas juba mängu esimeses kolmandikus mahasurnud tomatid kirjutavad vastasele meie artyde koordinaate. Siin pole ju mingit pistmist "camperitega", sest arty ei peagi eesliinil olema, vaid puhtalt isiksusehäirega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2020 22:29:00 vasta tsitaadiga

Desperate much?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2020 13:15:34 vasta tsitaadiga

Tegin 1.9 lahti, mõtlesin, et T54E1 sai ju buffi. Proovisin, ei meeldinud, jube aeglaseks on see tank tehtud, 35km/h on suht õudne ikkagi pehme support tanki jaoks, millel soomust pole. Pen sai kenasti buffi, see meeldis. Prem moon lendab nüüd 1335 m/s, ka hea. Gun handling justkui ka veidi sai buffi, aga mu arust see on pigem keskmine või alla. Kokkuvõttes halb mobiilsus ja mitte just hea gun handling tähendavad, et lemmikut sellst masinast ei saa ja läheb müüki. Aga sellest hoolimata sai ette võetud ja lühikese 8-mängulise sessiooniga 2 gun marki pealt 3 peale ära tõstetud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 21:07:41 vasta tsitaadiga

Kas is-4 ja e 100 said buffi uue pätsiga?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2020 22:40:44 vasta tsitaadiga

Margo18, ei veel.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2020 23:01:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Margo18, ei veel.

Kuidas suure jaagupiga õigel ajal õiges kohas oll on iseküsimus. Jgpz E- 100 on ikka adestamatu pill, kullamoon 400 läbistavusega ikka suht mõttetu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2020 18:28:50 vasta tsitaadiga

Margo18, mine sinna, kuhu lähevad heavy tankid ja saad alati oma 2-3 lasku ära teha.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.04.2020 18:40:51 vasta tsitaadiga

Enskis tasub alati minna sinna pikale sirgele tänavale. Seal on väga magus igaühele ära plõksata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.04.2020 20:38:13 vasta tsitaadiga

Ma ise ei ole väga osav üles leidma neid lehti, kus räägitakse, kas mingi tank on saanud buffi või nerfi, mul käib see asi lihtsalt tagumikutunnetusega. Aga eile, mängides B2-ga mõned mängud, tundus kuidagi energilisem see tank.. Läbistavus justkui parem? Seda ma tean, et HP ja ammot pandi juurde, aga pene ja mürsu kiirus tundus ka kuidagi parem olevat. Muidugi võis see ka mingi juhuslik anomaalia olla.

Aga midagi "imelikku" on uuest patchist alates siiski toimuma hakanud, näiteks WR on hakanud kolinal üles minema ja WN8 samamoodi. Kas XP-d on hakatud samuti WN8 sisse arvestama või mis, aga mu sessioonide WN8 ja WR ei ole varasemalt küll nädalate kaupa superunicumi tasemel olnud. Tundub kuidagi XP-ga seotud olevat, sest just XP on mul enam-vähem iga mäng TOP kolme seas. Tundub lausa, et WR enam ei reguleeritagi ja see vastabki nüüd iga mängija reaalsele võidupanusele mängus.

Ainuke, mis kõrgema WN8-ga seostub, on Destruction ratio, mis on nüüd üle 7,5 tõusnud. Ülejäänud näitajad on suht samad mis eelmistel kuudel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2020 21:11:42 vasta tsitaadiga

tanks.gg andmetel pole B2 puhul 1.8 vs 1.9 muud muutunud kui Ammo capacity: 112 ->195 ja Health> 400 -> 610. Shell velocity on endiselt sama, 660.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2020 22:30:42 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ma ise ei ole väga osav üles leidma neid lehti, kus räägitakse, kas mingi tank on saanud buffi või nerfi, mul käib see asi lihtsalt tagumikutunnetusega. Aga eile, mängides B2-ga mõned mängud, tundus kuidagi energilisem see tank.. Läbistavus justkui parem? Seda ma tean, et HP ja ammot pandi juurde, aga pene ja mürsu kiirus tundus ka kuidagi parem olevat. Muidugi võis see ka mingi juhuslik anomaalia olla.

Aga midagi "imelikku" on uuest patchist alates siiski toimuma hakanud, näiteks WR on hakanud kolinal üles minema ja WN8 samamoodi. Kas XP-d on hakatud samuti WN8 sisse arvestama või mis, aga mu sessioonide WN8 ja WR ei ole varasemalt küll nädalate kaupa superunicumi tasemel olnud. Tundub kuidagi XP-ga seotud olevat, sest just XP on mul enam-vähem iga mäng TOP kolme seas. Tundub lausa, et WR enam ei reguleeritagi ja see vastabki nüüd iga mängija reaalsele võidupanusele mängus.

Ainuke, mis kõrgema WN8-ga seostub, on Destruction ratio, mis on nüüd üle 7,5 tõusnud. Ülejäänud näitajad on suht samad mis eelmistel kuudel.


Võimalik, et asi on selles, et mängid jälle rohkem tier 2 ja tier 4 tanke. Võid kergesti confirmida, võta oma Skorpion G ja proovi seda. Kui siis ka üle 70% WR tuleb, võib edasi arutada su teooriat.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 27.04.2020 05:07:13 vasta tsitaadiga

Nägin täna mängus ühte toredat mängijat, nimeks grawot26042020 ehk tema number oli tema ühtlasi "sünnipäev". Tubli ja vilgas inimlaps, on jõudnud mängida ühe ööpäevaga 152 mängu. Ja kui te veel näeksite tema Stuarti WN8 numbrit icon_smile.gif Kes vaadata ei viitsi, siis see oli midagi 48000 kanti (kolme nulliga). WR küll 44% ja average dämm 198. Aga tubli ikka - visa ja püüdlik.

Teine tore mängija oli zxc56asc156a, otsustas mängima hakata 19.aprillil ja on suutnud nädalaga teha rekordilised 1278 mängu (160+ mängu iga päev). Selles nimes ma küll suurt loogikat ei näe, kuigi üritasin. Lihtsalt üks ilus, meeldejääv ja asjalik mängijanimi. Minu õnnetuseks muidugi olid nad mõlemad minu tiimis ja täielikult kasutud, seega jäid lihtsalt silma. Tiirutasid mööda avatud välja ringi ja paistsid väheke segaduses olevat.. Isegi vist paar lasku tegid. Igaks juhuks, et oleks nagu päris.

Aga kuna ma mäletan - justkui kuskil oli juttu-, et botte enam mängus ei kasutata ja see liigitub seega vandenõuteooria alla, siis ilmselt on ikkagi tegemist lihtsalt toredate inimestega, kes suudavad päevast päeva mängida lõdva randmega 150+ mängu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2020 10:01:30 vasta tsitaadiga

Sõltuvusi on mitmeid... 10 mängu tunnis, 16h = 160 mängu ööpäevas. Mõni mäng pikem, mõni lühem. Jääb veel aega magamiseks ja söömiseks ka kenasti üle.
Nende mängude jooksul näed igat kaarti mingi 2-3 korda kummaltki poolelt. Selle ajaga suudavad vähesed algajad kaardid omale selgeks saada.
Ehk suure tõenäosusega vaatavadki nad suu ammuli ringi teadmata kes kust neile läheneda võib.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2020 10:12:52 vasta tsitaadiga

Väikest huumorit ka: https://www.facebook.com/AdesLadiselt/videos/644011003038860/?v=257395392312370

Ainuke asi, mis teemaga haakub, on tank. Aga asjaajamine ja skeemitamine on ooper omaette. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2020 10:27:22 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:


Aga kuna ma mäletan - justkui kuskil oli juttu-, et botte enam mängus ei kasutata ja see liigitub seega vandenõuteooria alla, siis ilmselt on ikkagi tegemist lihtsalt toredate inimestega, kes suudavad päevast päeva mängida lõdva randmega 150+ mängu.


Hmm. Mu teada küll kasutatakse madalates tierides. Kuna madalaid tiere mängitakse kõige vähem, siis botid "päästavad" välja sellega, et saad kohe lahingusse minna ja ei pea pikalt ootama.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2020 11:23:33 vasta tsitaadiga

chatro, minuteada kasutati botte madalates tierides NA ja ASIA serverites, mitte aga EU või RU omades.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 27.04.2020 15:49:37 vasta tsitaadiga

t1 m2ngudes n2htud küll ja küll olukordi kui on 10vs10 v6i isegi 8vs8 matche
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2020 16:05:19 vasta tsitaadiga

bladerunner, võimalik. Lihtsalt kusagilt on meelde jäänud ja kaevuda selle info järele küll ei viitsi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2020 19:23:04 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Nägin täna mängus ühte toredat mängijat, nimeks grawot26042020 ehk tema number oli tema ühtlasi "sünnipäev". Tubli ja vilgas inimlaps, on jõudnud mängida ühe ööpäevaga 152 mängu. Ja kui te veel näeksite tema Stuarti WN8 numbrit icon_smile.gif Kes vaadata ei viitsi, siis see oli midagi 48000 kanti (kolme nulliga). WR küll 44% ja average dämm 198. Aga tubli ikka - visa ja püüdlik.
Nüüdseks seal kontol juba ~260 mängu all. 2 artyt ka muretsenud. icon_lol.gif
tsitaat:
<Me> (27.04.2020 16:30.48) are you a human or human bot?
grawot26042020 (27.04.2020 18:33.44) I m a human
grawot26042020 (27.04.2020 18:34.03) I play with my son and wife
Näedsiis, täitsa rääkiv bot. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 28.04.2020 00:33:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Nägin täna mängus ühte toredat mängijat, nimeks grawot26042020 ehk tema number oli tema ühtlasi "sünnipäev". Tubli ja vilgas inimlaps, on jõudnud mängida ühe ööpäevaga 152 mängu. Ja kui te veel näeksite tema Stuarti WN8 numbrit icon_smile.gif Kes vaadata ei viitsi, siis see oli midagi 48000 kanti (kolme nulliga). WR küll 44% ja average dämm 198. Aga tubli ikka - visa ja püüdlik.
Nüüdseks seal kontol juba ~260 mängu all. 2 artyt ka muretsenud. icon_lol.gif
tsitaat:
<Me> (27.04.2020 16:30.48) are you a human or human bot?
grawot26042020 (27.04.2020 18:33.44) I m a human
grawot26042020 (27.04.2020 18:34.03) I play with my son and wife
Näedsiis, täitsa rääkiv bot. icon_lol.gif



Nüüd on tal juba üle 300 mängu kontol ehk hommikul kella viiest kuni õhtul kella 23 on ta jõudnud teha veel 150 mängu. Puhtfüüsiliselt tähendab see ööpäevaringset lahingutes osalemist (kahe päevaga 300 mängu). Mees mängib, väsib ära ja läheb magama, naine tõuseb üles ja hakkab mängima. Siis väsib naine ära ja tuleb poeg asemele. Siis vahetab jälle isa poja välja ja nii ta läheb icon_smile.gif Üsna kindel, et nädala lõpuks on tuhat mängu all (või pannakse konto liigse tähelepanu tõttu lihtsalt kinni).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2020 23:48:27 vasta tsitaadiga

27.04
14:29 - 400 mängu. Nendest 120 T82 HMC peal. "Ace tanker" ka seal olemas, WR ~52% ja xTE lausa parem kui 90% mängijatest kes tolle tankiga sõitnud icon_lol.gif
23:45 - 470 mängu

28.04
23:44 - 653 mängu

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 29.04.2020 23:51:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 563, 564, 565 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.