Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 18:58:36 vasta tsitaadiga

Pean meeles, hetkel veel kaks guardian-i ja see 30HS Aga proovin ise ka seda teha.... tunne ütleb et nii ~18-25 kanti suudan ise ära lasta aga mitte rohkem ~10 minutiga.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 20:12:33 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kuivõrd pass-i ostmata ei saa ülesannetest midagi pm., siis suht suva.

Office-i puhul on mingi oma kildkond inimesi, kes vaid seda toksivadki vist icon_lol.gif


Ma võtsin passi, kui hind langes. Jäin lõpuks kuue euriga kasumisse.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 06:41:23 vasta tsitaadiga

Nii raporteerin Mõlema kontoga Diamond coin käes. (cs läheb vist nüüd minul puhkusele)
See Get 30 headshot kills in a single Deathmatch: Dust II match sai algul vale relvaga lastud. m4sd ei sobind selleks hästi. sg 553 töötas paremini icon_biggrin.gif Esimese kontoga 41HS 56kill-i.(ilmselt sain ka päris palju reporti icon_biggrin.gif ) Teisega läks keerulisemalt. sain minut hiljem alustatud ja 20sec enne lõppu sain 30hs kätte icon_razz.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 13:14:01 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Nii raporteerin Mõlema kontoga Diamond coin käes. (cs läheb vist nüüd minul puhkusele)
See Get 30 headshot kills in a single Deathmatch: Dust II match sai algul vale relvaga lastud. m4sd ei sobind selleks hästi. sg 553 töötas paremini icon_biggrin.gif Esimese kontoga 41HS 56kill-i.(ilmselt sain ka päris palju reporti icon_biggrin.gif ) Teisega läks keerulisemalt. sain minut hiljem alustatud ja 20sec enne lõppu sain 30hs kätte icon_razz.gif


Ühega oli paras piin teemant kätte saada, ei tea, kuidas Sa kahega suutsid.


viimati muutis Aivar_x 17.03.2020 16:24:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 14:31:30 vasta tsitaadiga

Ei vaidle vastu et piin aga lohuta end sellega et m6nimees m2kerdab enda 3 kontoga ja neljas s6bra oma, kes s6jav2es aega teenimas. icon_lol.gif
Mingi hetk oli küll m6te et ajaks ka kolmanda konto kuumaks, aga praegu ytleks et saanuks 2ra tehtud ka aga praegu enam vist ei j6uaks k6ike 2ra teha. Kui aus olla siis cs-st kopp ees ka natukene icon_lol.gif Suht koht botnet

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 15:25:56 vasta tsitaadiga

miks mitu kontot?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 19:55:51 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
miks mitu kontot?

Eks ikka sellepärast et kui ühega "teiste" pärast bänni saab. icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 21:00:41 vasta tsitaadiga

Counter Strike: Global Coinfensive
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 24.03.2020 14:49:48 vasta tsitaadiga

See nädalavahetus kaks korralikku turniiri tulemas. Ainult .ee võistlejatele icon_wink.gif
1000€ auhinnafond!

https://www.facebook.com/events/1553057801513161/

EDIT: 4 mängijat peavad .ee olema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2020 22:18:12 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
See nädalavahetus kaks korralikku turniiri tulemas. Ainult .ee võistlejatele icon_wink.gif
1000€ auhinnafond!

https://www.facebook.com/events/1553057801513161/

EDIT: 4 mängijat peavad .ee olema.


Paneme HV tiimi kokku? icon_biggrin.gif

dohc-48v12 cärrib.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2020 22:19:33 vasta tsitaadiga

Liituks, aga ma ei tahaks teda tagasi hoida.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2020 08:09:05 vasta tsitaadiga

Ma rusti pve-s farmer icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2020 21:31:19 vasta tsitaadiga

Oleks käpp, palju elo on?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2020 18:47:46 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Oleks käpp, palju elo on?



Pole Faceit'i väga mänginud. Aga moraalse toena elo 2k+. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 19:17:46 vasta tsitaadiga

Kas teil pole probleeme Counter Strike'ga peale eilset Steami uuendust?
Kui mina tahan nüüd mängudega joinida saan teate: VAC Was Unable to Verify Your Game Session

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 19:35:17 vasta tsitaadiga

ära cheadi siis.

https://support.steampowered.com/kb/7849-RADZ-6869/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 20:08:53 vasta tsitaadiga

Muud pole teha kui verify game integrity jms.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 01:50:26 vasta tsitaadiga

Verify ei aidanud, aitas lihtsalt masina restart...
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.03.2020 13:59:37 vasta tsitaadiga

Kas CS-i enam nii nagu vanakoolis ei saagi joinida? Server listi kaudu. Ühtlasi kui saab - Eesti servereid?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 14:12:25 vasta tsitaadiga

On ikka servelisti võimalus.
https://www.gametracker.com/search/csgo/EE/
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 18:12:59 vasta tsitaadiga

RustyZ, aga mis vahet sel on? võtad tuimalt aga sõpradega koos matchmakingu ette?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 04.04.2020 11:52:21 vasta tsitaadiga

Pühapäeval toimub väike turniir, koos väikese auhinnafondiga 150 EUR, kõik saavad liituda http://turniir.koslep.eu ,osalemine tasuta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 17.04.2020 17:48:16 vasta tsitaadiga

Tere kõigile, hakkasin achievemente täitma. Minu teada tegin kõik pistoli killi achievementid ära, aga pistol master (Näitab et kõik pistoli killi achievementid on tehtud) achievementi ei tule. Panen siia enda steami lingi, ehk keegi saab vaadata kas mul on midagi puudu või mitte.
Aitäh ette inimesele kes midagi leiab!

https://steamcommunity.com/id/eagamer133/stats/CSGO
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 17:57:21 vasta tsitaadiga

Tundub et puudub see icon_smile.gif

Tec-9 Expert
Kill 100 enemies with the Tec-9
6 / 100
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 17.04.2020 18:12:07 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Tundub et puudub see icon_smile.gif

Tec-9 Expert
Kill 100 enemies with the Tec-9
6 / 100


On tõesti, aitäh!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 27.04.2020 16:33:55 vasta tsitaadiga

Ühepäeva liiga eestlastele see pühapäev!
https://www.faceit.com/en/organizers/6dda67e6-8e20-4b05-be54-c78d7aa404a1/

EDIT:
Eelmisest turniirist võttis osa 425 mängijat, see pühapäev jälle!
https://www.facebook.com/events/939873176466721/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 28.04.2020 00:01:17 vasta tsitaadiga

Hei, tegime sõbraga CSis trade ja järsku tuli mingi 24h kiri ette, inglise keelt oskan icon_biggrin.gif aga ei saa aru mis see tähendab. Kõike selgitav pilt siin: https://www.upload.ee/image/11579953/steam_uus.PNG

Kas see tähendab, et saan asja 24h pärast kätte?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2020 07:20:26 vasta tsitaadiga

August12 kirjutas:
Kas see tähendab, et saan asja 24h pärast kätte?

Jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 28.04.2020 09:31:21 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
August12 kirjutas:
Kas see tähendab, et saan asja 24h pärast kätte?

Jah icon_wink.gif


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2020 21:28:20 vasta tsitaadiga

Kus see 1 on 1 arena olema peaks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2020 21:35:52 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, wingmani warmupis.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 05.05.2020 22:04:45 vasta tsitaadiga

Tere, kui ma lõpetan Competitive mängu, siis seal xp juures on kirjas xp score järel (reduced). Keegi teab mis see tähendab, kuidagi väga vähe xp-d saan ka, tavaliselt peaks compis umbes 400-500xp saama võidu puhul aga mina sain midagi 80ga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2020 18:45:22 vasta tsitaadiga

August12 kirjutas:
Tere, kui ma lõpetan Competitive mängu, siis seal xp juures on kirjas xp score järel (reduced). Keegi teab mis see tähendab, kuidagi väga vähe xp-d saan ka, tavaliselt peaks compis umbes 400-500xp saama võidu puhul aga mina sain midagi 80ga.

See peaks olema sellest, kui mängid liiga palju cs-i. Nädalane XP limiit on täis ja, et sa ei saaks oma leveleid liiga kiiresti graindida.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 06.05.2020 19:44:32 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
August12 kirjutas:
Tere, kui ma lõpetan Competitive mängu, siis seal xp juures on kirjas xp score järel (reduced). Keegi teab mis see tähendab, kuidagi väga vähe xp-d saan ka, tavaliselt peaks compis umbes 400-500xp saama võidu puhul aga mina sain midagi 80ga.

See peaks olema sellest, kui mängid liiga palju cs-i. Nädalane XP limiit on täis ja, et sa ei saaks oma leveleid liiga kiiresti graindida.


Aa, tänud! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2020 23:38:54 vasta tsitaadiga

August12 kirjutas:
t2ring kirjutas:
August12 kirjutas:
Tere, kui ma lõpetan Competitive mängu, siis seal xp juures on kirjas xp score järel (reduced). Keegi teab mis see tähendab, kuidagi väga vähe xp-d saan ka, tavaliselt peaks compis umbes 400-500xp saama võidu puhul aga mina sain midagi 80ga.

See peaks olema sellest, kui mängid liiga palju cs-i. Nädalane XP limiit on täis ja, et sa ei saaks oma leveleid liiga kiiresti graindida.


Aa, tänud! icon_biggrin.gif


Teisip ööse vastu kolmapäeva oli nullimine kui õigesti mäletan, siis saab jälle boostida kuniks nädalane limiit täis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
August12
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2017




sõnum 07.05.2020 11:24:53 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
August12 kirjutas:
t2ring kirjutas:
August12 kirjutas:
Tere, kui ma lõpetan Competitive mängu, siis seal xp juures on kirjas xp score järel (reduced). Keegi teab mis see tähendab, kuidagi väga vähe xp-d saan ka, tavaliselt peaks compis umbes 400-500xp saama võidu puhul aga mina sain midagi 80ga.

See peaks olema sellest, kui mängid liiga palju cs-i. Nädalane XP limiit on täis ja, et sa ei saaks oma leveleid liiga kiiresti graindida.


Aa, tänud! icon_biggrin.gif


Teisip ööse vastu kolmapäeva oli nullimine kui õigesti mäletan, siis saab jälle boostida kuniks nädalane limiit täis.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 15.06.2020 11:08:51 vasta tsitaadiga

Scammer toob sYncki tagasi?
https://twitter.com/jinjitv - "Board member on @sYnckpro"
http://synck.pro/ - HLTV link suunab vanale sYncki lehele > https://www.hltv.org/team/514/synck#tab-matchesBox

Kes see scammer on siis - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=762659 / https://www.synthesizerguide.com/silver-laansalu-lifeofslv-scammer/

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 15:17:09 vasta tsitaadiga

Panin arvuti kinni nii et steam oli lahti... vist ka jooksis CS. peale uuesti käivitamist koguaeg VAC error mängu käivitamisel. Ei aita mängu uninstal, restart arvutile, valideting samuti ei aita. CS on antud admin õigused, ikka mitte midagi. pole kellekil ka googli otsingul sellist viga. H&G hakkas igat arvuti taaskäivitamist üle 2gb andmeid installima, sest katki... Sest samuti sai töötavana arvuti suletud.
Kas win10 viga või steam on katki ei suuda file parandad.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 15:21:51 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, ega sul mingeid programme arvutis pole, mis seda viga võivad tekitada, mäletan et mul kunagi CCleaner tahtis uninstalli, enne kui vac error ära kadus.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 15:56:56 vasta tsitaadiga

endateada mitte kui just epic, origins, ubisoft laadsed programmid ainult
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 15:58:44 vasta tsitaadiga

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ilzv-2837 - siin list ka ja mõned õpetused kuidas veel võiksid errorist lahti saada.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 09.07.2020 17:05:32 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, eeldatavasti seotud sellegea uue updeidiga: https://blog.counter-strike.net/index.php/2020/07/30738/.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 17:07:31 vasta tsitaadiga

https://blog.counter-strike.net/index.php/2020/07/30738/
Asi viimases updates ilmselt



Midagi sellist saad ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 17:51:00 vasta tsitaadiga

ufo56,
Esimene error jah... mõistus otsas...
Vähemalt on teada et kui CS go on käimas siis arvutit sundida sulgema või restarti tähendab kohe katkist mängu.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 18:10:44 vasta tsitaadiga

— If your customers would like to use third party software that is not digitally signed, they can start the game with the -insecure launch option. Note that they will not be able to join VAC servers with this option.

Kui launch optionisse -insecure lisad, kas see ei paranda asja? See välistab igatahes kolmandate osapoolte tarkvara probleemi.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 18:28:19 vasta tsitaadiga

Ei ole abi.... Ehk siis ootame FIX-i 6kuud icon_lol.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 20:56:23 vasta tsitaadiga

Pane konsooli trusted_launch_info
kas see ei anna infot mis dll segab ?

tsitaat:

Kui launch optionisse -insecure lisad, kas see ei paranda asja? See välistab igatahes kolmandate osapoolte tarkvara probleemi.

-insecure

eemaldab vaci mis pole teemaks hetkel.

uus launch option untrustediks teha on mis võtab omakorda trust factorit madalamaks.
–untrusted

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 07:24:46 vasta tsitaadiga

trusted_launch_info command ei ütlend midagi.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2020 07:42:00 vasta tsitaadiga

Ma lasin Csi täna maha müüsin kogu inventori tühjaks ja see on sõnnik... ma olen seda mängu mänginud 1.0 saadik, aga jah nüüd on see lihtsalt lõpuks seisnud... kuigi ka Gos on tunde sitaks on muutnud see mäng lõpuks igavaks... icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 16:48:57 vasta tsitaadiga

Nüüd siis CSGO - Fatal Error: Failed To Connect With Local Steam Client
Steamist uuendatud, ja temp kaust ka tühijaks tehtud icon_biggrin.gif
Peast BSO juba icon_biggrin.gif

Õnneks pole ma üksi selle veaga. Ühel tuttaval veel sama jama.
Steami remont comand CMD-s ei tööta.

EDIT: töötab jälle, tuleb sundida mäng kui steam win7-s tööle !

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.