Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 12:43:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Hiiumaa ongi karantiin.


Novot. Siis ongi 1000km2 karantiinitsoon kus saab ringi liikuda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 12:47:39 vasta tsitaadiga

kanal2 võiks siis vaatajanumbrite tõstmiseks väikse näljamängu ka teil korraldada, nagunii teil tarka miskit teha pole teil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 13:00:15 vasta tsitaadiga

Miks tahad kurja välja kutsuda? Hiidlased tulevad lappajatega mandrile rüüstama siis ju.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 13:54:46 vasta tsitaadiga

Ei saa tulla, karantiin on.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 14:01:36 vasta tsitaadiga

Lappaja karantiin v
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 15:00:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
KillFrenzy kirjutas:
Milliseid karantiinireegleid?

Koroona erisaadet ei kuulagi või?

Rakveres ka rehvipätt tegutseb https://virumaateataja.postimees.ee/6943132/kelm-tussas-heauskset-ostjat
Vaadake ette, kust oma suverehvid ostate.


kelm-tussas-heauskset-ostjat icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.04.2020 15:34:37 vasta tsitaadiga

keegi detailsemat rehviotsingut oskab soovitada, kus saaks rehve järjestada näiteks mürataseme, veeretakistuse vm näitaja alusel?
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.04.2020 15:53:48 vasta tsitaadiga

HA, hea tähelepanek icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.04.2020 15:55:27 vasta tsitaadiga

Mis see tähendab?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.04.2020 15:57:05 vasta tsitaadiga

ot:
Janis, kui aru ei saa siis pole sinu mõttemaailma jaoks. icon_cool.gif
Lihtsalt täpitähti ei kuvata millegipärast siiani ja siis pannakse suvalisi tähti asemele, mis moodustavad teinekord teatud varjundiga humoorikaid tulemeid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 07.04.2020 15:58:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2020 15:57:51 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
keegi detailsemat rehviotsingut oskab soovitada, kus saaks rehve järjestada näiteks mürataseme, veeretakistuse vm näitaja alusel?


Jah, ikka: https://rehvidiil.ee/e-pood.html?width=229&profile=235&rim=219&rubber=223
Detailne otsing ja saad kõik valikusse ajada kenasti.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.04.2020 16:00:31 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
H_K kirjutas:
keegi detailsemat rehviotsingut oskab soovitada, kus saaks rehve järjestada näiteks mürataseme, veeretakistuse vm näitaja alusel?


Jah, ikka: https://rehvidiil.ee/e-pood.html?width=229&profile=235&rim=219&rubber=223
Detailne otsing ja saad kõik valikusse ajada kenasti.
kolasin sellel lehel ka, kuidagi jäi see 'detailne otsing' silme vahele beer_yum.gif
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 17:16:32 vasta tsitaadiga

Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 17:33:24 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif

Miks snorkli õhu sissevõtt valepidi? eusa_think.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 17:37:12 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif

Miks snorkli õhu sissevõtt valepidi? eusa_think.gif

Aerodünaamika icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Teisipidi lendaks 200ga sõites see vast minema icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.04.2020 17:37:56 vasta tsitaadiga

See ju aeglasesõidu auto, mis aerodünaamikat seal vaja
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 17:37:59 vasta tsitaadiga

Panin ka täna suvekad alla. Sügisel alla pandud Michelinidega saab ühe talve veel sõita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 17:42:16 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif


Ainult 33” thumbs_down.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 17:48:58 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
ranel kirjutas:
Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif

Miks snorkli õhu sissevõtt valepidi? eusa_think.gif

Aerodünaamika icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Teisipidi lendaks 200ga sõites see vast minema icon_smile.gif

Selle põhimõte ongi, et kiirusega tekivad seal mis iganes õhuvoolu liikumised ja puhas õhk läheb sisse ja sodi mitte icon_biggrin.gif seda muidugi õigetpidi kasutades.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 17:49:47 vasta tsitaadiga

https://www.polestar.com/en-ch/precept thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2020 18:55:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.polestar.com/en-ch/precept thumbs_up.gif


Tesla kandiline variant ja Volvo S90 paaritusid ja tulemuseks sai selline aparaat? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:43:39 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif


Ostke jah keegi ära. Siis saame koos sõitmas käia ja sold outi traumatiseerida piltidega, kus jäljed mudas on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:45:12 vasta tsitaadiga

yerba, Teslast tundub etem olemat, vähemalt sisu ja disaini osas, aga eks see maitseasi ole icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 07.04.2020 19:46:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:45:59 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif


Ostke jah keegi ära. Siis saame koos sõitmas käia ja sold outi traumatiseerida piltidega, kus jäljed mudas on.


Ma tulen ka üherattaveoga, saate paela otsas järgi lohistada mind.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:46:37 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Pätu kirjutas:
Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif


Ostke jah keegi ära. Siis saame koos sõitmas käia ja sold outi traumatiseerida piltidega, kus jäljed mudas on.


Ma tulen ka üherattaveoga, saate paela otsas järgi lohistada mind.


Ma tulen vene rauaga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:49:42 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif

Miks snorkli õhu sissevõtt valepidi? eusa_think.gif

Mõni suurem oks tahab muidu metsas snorkli kaasa viia (jääb konksu taha kinni). Õhust mootoril puudu ei tule ja kui kusagil kõrgetes mägedes ei kihuta, siis toimib nii ka ideaalselt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:51:23 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Pätu kirjutas:
Olaf kirjutas:
Oh, siin saab ju ka väikse reklaami teha.

https://www.auto24.ee/used/3340370

Võite ära osta, saate koos rehadega sügavale metsa minna ja vaod välja rehitseda. thumbs_up.gif


Ostke jah keegi ära. Siis saame koos sõitmas käia ja sold outi traumatiseerida piltidega, kus jäljed mudas on.


Ma tulen ka üherattaveoga, saate paela otsas järgi lohistada mind.


Ma tulen vene rauaga


Kraziga?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:55:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, pööööörfekt. Mida rohkem seda uhkem.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2020 19:56:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
yerba, Teslast tundub etem olemat, vähemalt sisu ja disaini osas, aga eks see maitseasi ole icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Uste avanemine ja värvivalik on nagu BMW i3 pealt võetud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 19:57:11 vasta tsitaadiga

Ohh, ära räägi i3-st okse.gif icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 23:22:07 vasta tsitaadiga

Kus kohast võiks homme, kolmapäeval, Tallinnast leida kohapealt sellist simmerit või analoogi. Toyota müügipuktad huvitav hoiavad sellist kola sees?

Elring 135.140

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 23:26:52 vasta tsitaadiga

Ülehomseks ehk saaks? icon_arrow.gif https://h2.ee/en/Product/Elring/135140

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.04.2020 23:27:03 vasta tsitaadiga

Mul on
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 23:30:28 vasta tsitaadiga

Tanel, ülehomseks saaks enamus netipoodist, aga võib juhtuda, et tuleb ükspäev lisaks ja siis saab alles esmaspäeval kätte. Tahaks homme õhtul auto kokku juba panna.
Janis, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 09:46:37 vasta tsitaadiga

Kuskohas Tallinnas häid autokaameraid myyakse, no neid mida foorumis ka soovitatakse. Netipoest ei viitsi tellida, paneks täna hea ilmaga juba külge ja saab head contenti salvestada
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2020 12:09:57 vasta tsitaadiga

Näiteks https://www.garmineesti.ee/auto-videokaamerad
Ei viitsi rohkem otsida.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 12:52:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kuskohas Tallinnas häid autokaameraid myyakse, no neid mida foorumis ka soovitatakse. Netipoest ei viitsi tellida, paneks täna hea ilmaga juba külge ja saab head contenti salvestada


hetkel üks parimaid oma raha eest https://tehnonet.ee/a119v3
Mina sain sealt koos GPS mooduliga. Siis oli neil kohe laos olemas ka, sain paari päevaga kätte.
Helista, ehk saad ka kohe kätte kuidagi.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 12:54:02 vasta tsitaadiga

Kurat see on kole ja ekraaniga.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2020 12:55:58 vasta tsitaadiga

Mis ekraanil viga on?
https://dashcamtalk.com/viofo-a119-v3/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 12:57:34 vasta tsitaadiga

Ega ma siis autos hakka vaatama sealt midagi. Lihtsalt võtab ruumi ja segab.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2020 12:59:59 vasta tsitaadiga

Ruumi küll eriti ei võta, sees olev trükkplaat ju peab ka kuhugi mahtuma ning see on ekraaniga paralleelselt seal taga.
Ümmargustel disainidel on palju tühja ruumi sees.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.04.2020 13:02:02 vasta tsitaadiga

Ekraan on kole ju
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 13:02:44 vasta tsitaadiga

Normaalsemad on need millel ekraani pole, ühendad telefoni wifiga kui seadeid tahad muuta.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.04.2020 13:03:41 vasta tsitaadiga

Normaalsed on need, millel on mõlemad võimalused. Saab nii telefoniga kui ka selle puudumisel hakkama icon_exclaim.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 13:04:15 vasta tsitaadiga

Kui tihti sa neid seadeid muudad, esimene kord paned kõik paika ja nii jääbki.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.04.2020 13:06:28 vasta tsitaadiga

Näiteks kellaaeg ei pruugi kaks korda aastas muutuda... ja tehnikainimesele meeldib lihtsalt näppida icon_cool.gif icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.04.2020 13:31:28 vasta tsitaadiga

Äpp peab iga asja jaoks olema.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 13:57:38 vasta tsitaadiga

mul viofo a119 on tahavaatepeegli taga, nkn ekraani ei näe, suht vahet pole
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 15:16:46 vasta tsitaadiga

Viofo ekraan läheb minutiga sleepi.
Minul oli kõige tähtsam, et pimedas oleks talutav videokvaliteet ning selles ei ole A119v3 kaamerale väga vastast.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 08.04.2020 16:51:58 vasta tsitaadiga

Normaalne on need poodi jätta ja lihtsalt sõita
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.