Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 21:57:50 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Ei jõua siin kõiki lehti ühekaupa läbi lugeda. Võibolla juba vastatud, võibolla mitte.

Mis on normaalne wireless/qi laadija, mida võiks ka reaalselt osta. On mõistlikum suvaline aeglane laadija või Fast Qi/PMA wireless charging 15W laadimist toetav laadija?
Kui ööseks laadima jätta, pole probleemi kaabel sappa panna telefonile. Samas, päeval kuskile kontoris toetada telefon kuskile ääre peale, tunduks 15W wireless päris mõistlik thumbs_up.gif ja kiire lahendus.


Ise kasutan ja soovitan:
https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-FWC5-10W-7_5W-5W-Fast-Wireless-Charger-Charging-Pad-For-iPhone-XS-MAX-XR-S9-Note-9-p-1379241.html
(UK-st ca nädalaga kohal). S10 kuvab "Fast wireless charging".

https://www.dx.com/p/baseus-intelligent-sensor-phone-holder-wireless-charger-car-air-vent-mount-holder-for-iphone-xr-2604352.html
Autos see kasutusel. Ainus miinus on ehk asjaolu, et see ei sobi igale ventikale + juhe jääb näha. Lisaks talvel sooja puhumisel laadimist ei toimi (ülekuumenemise kaitse aktiveerub).
Muidu väga OK kinnitus ja lahendus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 22:14:08 vasta tsitaadiga

Talvel mõistlik see rest lihtsalt kinni hoida. Mõnel saab keskmisi eraldi kinni keerata, aga üldjuhul ei juhtu ka midagi hullu, kui sooja näkku ei puhu. Peaasi, et jalad soojad ja klaasid puhtad.

Laual ma eelistan hoopis püstist hoidjat-laadijat. Kui dev optionites "stay awake" linnuke panna, on laadides kell, kuupäev ja teavitused pidevalt ees.

https://www.banggood.com/Bakeey-20W-Double-Coil-Fast-Qi-Wireless-Charger-Dock-Stand-For-Samsung-Xiaomi-Huawei-p-1564908.html

Autole ma ostsin ühe sarnase, aga jama, et päris niisama ta telefoni väga kindlalt enda küljes ei hoia - näiteks rööpassesõidetud ristmikul võib ära kukkuda - ja kaasasolev metallrõngas on natuke liiga paks (0,5 mm), et märkamatult telefoni ka kummikondoomi vahele mahtuda. Peaks väga õhukesest juudiplekist uue tekitama, aga pole viitsinud... Oleks muidu väga minimalistlik ja mugav.

https://www.banggood.com/Universal-Qi-Car-Wireless-Charger-Magnetic-Pad-Stand-Holder-p-1211147.html
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 22:22:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui dev optionites "stay awake" linnuke panna, on laadides kell, kuupäev ja teavitused pidevalt ees

Always on display ju olemas seadete all icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 22:35:08 vasta tsitaadiga

Ei taha, et always on on. Piisab, kui on laadijas oleku ajal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 10:32:54 vasta tsitaadiga

Uuendus on saadaval 1,5Gb
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 12:04:52 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Uuendus on saadaval 1,5Gb


Lasin peale, so far, so good.
Waze töötas, kõned, wifi ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 12:14:25 vasta tsitaadiga

Uus klaver, harjumatu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 14:03:41 vasta tsitaadiga

Telefon mulle uuendust ei paku.
Kui mul on madalmaade s10e, Vodafone, tarkvara U4BTB1, siis saan õigesti aru, et tegelt uusim on praegu U4BTB3? Või peaks telefon mulle ikkagi siin balti CTC9 juba pakkuma? Kas saan omalt poolt midagi ära teha?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 14:29:51 vasta tsitaadiga

Selleks pead telefonile käsitsi Balti regiooni tarkvara peale laskma. Sellest mis riigis asud oma telefoniga, ei sõltu mis regiooni uuendusi saad. Sõltub sellest mis CSC versioon telefonil peal on.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 14:42:03 vasta tsitaadiga

Kui ma ostan a-la klikicst või mõnest netipoest mitte balti regiooni telefoni, saab sinna balti FW ilusti ja lihtsalt sisse ka? Ametliku tooliga?
Või tuleb meeletult vaeva näha selleks.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 15:03:31 vasta tsitaadiga

Kui mudelinumber sama siis saab teise regiooni tarkvara peale lasta / regiooni vahetada. Üks õpetustest näiteks siin paremal kõrval: https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/SM-G975F/SEB/download/G975FXXU4CTC9/329390/
Ainult regiooni muutes jäi telefonis olev info alles, kogu tarkvara peale pannes läheb nulli.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 21:07:03 vasta tsitaadiga

Klaveriga mingi kala ikka jah. Ei jäta millegipärast meelde, et eesti peaks olema. Tahab minna tagasi UK peale.

Ja mitu korda on kinni jooksnud terve ekraani pilt koos klaveriga. Vaja backi vajutada, sodi tekst ära kustutada ja saab uuesti trükkima hakata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 21:39:09 vasta tsitaadiga

Gboard töötab kuidagi teismoodi kui varem? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 21:46:15 vasta tsitaadiga

Mul samsungi klaver, kuna siiani toimis normaalselt, pole põhjust olnud torkida. Eelmisel telefonil oli swype vms. eks peab selle siis installima. Või on see gboard parem?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 22:15:08 vasta tsitaadiga

Ma ka swipe'i ei kasuta, aga meeldib, et praktiliselt kõik sümbolid on kohe lisaklahvideta nähtaval:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 14:38:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mul samsungi klaver, kuna siiani toimis normaalselt, pole põhjust olnud torkida. Eelmisel telefonil oli swype vms. eks peab selle siis installima. Või on see gboard parem?


S20 ultra peal sama asi, et klaveril tahab UK ise tulla. Keele sätete all kustutasin UK ära korraks ja siis lisasin uuesti. Nüüd on Eesti keel seal sätete järjekorras ka eespool UK-st ja püsib Eesti peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 14:39:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma ka swipe'i ei kasuta, aga meeldib, et praktiliselt kõik sümbolid on kohe lisaklahvideta nähtaval:

Spoiler Spoiler Spoiler


+1 Gboardile
Kuna erinevate tootjate android telefone kasutanud viimasel ajal siis Gboard on selles mõttes tore, et töötab kõigi peal ühtemoodi ja stabiilselt.
Piisavalt palju laseb oma käe järgi modida ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 12:12:29 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Kui ma ostan a-la klikicst või mõnest netipoest mitte balti regiooni telefoni, saab sinna balti FW ilusti ja lihtsalt sisse ka? Ametliku tooliga?
Või tuleb meeletult vaeva näha selleks.

Sai ka S10e omanike klubisse astutud poolsunnitult S7 pealt. Siiani igati rahul, samas Samsungi bloatware hakkas justkui rohkem silma kui S7 peal (nt bixby asjad igal pool). Ööga seistes läks ka akut ca 45%, rakenduste akutarbimise all midagi silma ei paistnud, ehk on alguse asi.

Tellisin omale Smartech.ee-st (sain 469€-ga, nüüd miskipärast 20€ juurde pandud), kuna seal tootekoodi järgi oli Balti regiooni oma (SEB). Karpi lahti tehes olin veidi üllatunud, et kiirjuhend on prantsuse keeles ja telefoni sisse lülitades oli ka ees vaikimisi prantsuse keel. Panin Telia SIMi sisse, valisin Eesti keele ja siis kontrollisin CSC-d, näitab SM-G970F_OXM_SEB. Saan aru, et need OXM koodiga Samsungid on nn multi-CSC telefonid, ehk siis vastavalt valitud teenusepakkuja piirkonnale saavad omale lõpliku regioonisildi külge, ehk uuendused hakkavad tulema selle regiooni järgi.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.04.2020 13:51:58 vasta tsitaadiga

Bixby ongi järjest rohkem integreeritud, sellega tuleb harjuda.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 14:19:40 vasta tsitaadiga

Tux kirjutas:
Ööga seistes läks ka akut ca 45%


See kindlasti normaalne pole. Mul küll igaöö laadijas, aga päeval mitte väga palju näppides ei kulu ka 45%
Ja mul veel 2 simi sees.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 14:21:53 vasta tsitaadiga

Kumb on parem. Kas vana s10 või uus s20
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 14:27:24 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tux kirjutas:
Ööga seistes läks ka akut ca 45%


See kindlasti normaalne pole. Mul küll igaöö laadijas, aga päeval mitte väga palju näppides ei kulu ka 45%
Ja mul veel 2 simi sees.

Ei tea jah, mis öösel toimus, nüüd päeva jooksul siiani 7 tunniga 10% kulunud mõõduka näppimisega.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 14:31:38 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kumb on parem. Kas vana s10 või uus s20

Sa oled S10 teemas, mis ise arvad doh.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 15:51:46 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Bixby ongi järjest rohkem integreeritud, sellega tuleb harjuda.

... tegelikult on sellega seoses ka nii mõndagi kasulikku nagu näiteks Bixby Routines:
https://www.samsung.com/global/galaxy/what-is/bixby-routines/
https://www.samsung.com/levant/support/mobile-devices/how-to-use-bixby-routines/
... väga lihtsalt saab ridamisi tegevusi automatiseerida, alustades öö-päeva režiimist, erinevatest sündmustest, kohtadega seotud toimingutest jne-jne. ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 16:15:43 vasta tsitaadiga

Need automatiseerimised on täpselt niikaua head kui su iga päev on eelmise kordus ja rutiinist välja ei käi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 18:28:20 vasta tsitaadiga

Sold OUT, sa pole järelikult nimest kaugemale jõudnud icon_lol.gif antud funktsionaalsus katab märksa rohkem tingimuslikke muutujaid, kui ainult tegevuste ajastamine ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2020 20:54:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
softis kirjutas:
Bixby ongi järjest rohkem integreeritud, sellega tuleb harjuda.

... tegelikult on sellega seoses ka nii mõndagi kasulikku nagu näiteks Bixby Routines:
https://www.samsung.com/global/galaxy/what-is/bixby-routines/
https://www.samsung.com/levant/support/mobile-devices/how-to-use-bixby-routines/
... väga lihtsalt saab ridamisi tegevusi automatiseerida, alustades öö-päeva režiimist, erinevatest sündmustest, kohtadega seotud toimingutest jne-jne. ...


+1
Mul näiteks on pandud töö asukohas ja piiratud ajavahemikus hääletuks minema.
Ehk siis nii ajavahemik kui asukoht peavad õiged olema, et hääletuks läheks.
Lõunale minnes majast välja heliseb taas, kontorisse tagasi jõudes on jälle vait.
Peale tööpäeva lõppu töökoha lähedale sattudes hääletuks ei lähe.

See siis üks lihtsamaid näiteid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2020 21:02:44 vasta tsitaadiga

See on tiba teine teema aga - kui vähegi käekellaharjumust on siis üsna suvaline odav fitnesslõhnadega poolnutipael (Amazfit Bip, Xiaomi Mi Band x jne) lahendab vajaduse telefoni helitugevusega manipuleerida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2020 21:35:09 vasta tsitaadiga

Baeskades, 'routines' idee on ikkagi automatiseerimine. Mul on kasutuses Galaxt Watch ja selle pealt saab muidugi kah üht-teist teha, kuid see eeldab, et kõiki neid pisitoiminguid tuleb pidevalt meeles pidada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2020 21:44:54 vasta tsitaadiga

DigeBeni, ei tea millest räägid. Mina räägin sellest, et paned telefoni igaveseks vaikseks, vajadusel kell vibreerib käel.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2020 21:52:46 vasta tsitaadiga

... jah, ka see on võimalik, kuid heli vaigistamine ei ole kindlasti ainuke toiming, mida 'routines' võimaldab ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 08:39:45 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... jah, ka see on võimalik, kuid heli vaigistamine ei ole kindlasti ainuke toiming, mida 'routines' võimaldab ...

Mul on näiteks pandud ööseks mobiilse andmeside ja wifi (muidu kodus sees) välja lülitama ja nüüd kulub öösiti ainult 3-4% akust.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 11:33:06 vasta tsitaadiga

... kui veel näiteid tuua, siis mul on auto jaoks nii seadistatud, et kui telefon tunneb ära auto BT, siis paneb Spotify muusikat mängima ja Waze kaarti näitama. Kuna kontoris on enamalt jaolt klapid peas ja kogu multimeedia tuleb aruvitst, siis ühendub telefon BT kaudu arvuti rakendusega ja paneb telefoni vaikseks (kõned läbi arvuti) ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 11:35:12 vasta tsitaadiga

See eeldab seda, et sa tahad iga kord spotifyd ja wazet lahti teha kui autosse istud. Kui nüüd aga mõned korrad seda ei taha, siis otsid taskust telefoni ja topid jõuga kinni. Täiesti kasutu routine 99.9% kasutajate jaoks. Saad isegi aru.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 11:47:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT,

... ei saa aru, sest ma toon neid näiteid selle põhjal, mida ma enda jaoks kasulikuks pean ja 90% juhtudest ka kasutan. Ma saan muidugi aru, et mõni kasutaks arvuti asemel endiselt arvelaudua ja oleks rahul sellega, kuid see pole siin arevelaua teema ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 11:55:26 vasta tsitaadiga

Ise-enesest on tore kui on lihtsaid automatiseerimise-võimalusi, natuke eile torkisin ka neid Bixby rutiine. Endal pole neist küll ühestki kasu aga see selleks, igaühele oma. Kunagi sai NFC'ga samalaadseid asju tehtud, et kui jõuad koju siis teed ühe "puute" ning miskid asjad juhtuvad aga kiirelt selgus, et selliseid rutiine endal pole. Märksa parem on komplekti mõttes igasugused "piuksud", "helinad" ja "notifikatsioonid" suunata käe peale värisema. Või üldse ära keelata, "always online" elu pole vaja.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 12:15:30 vasta tsitaadiga

... paraku, väga paljud ei kanna tänapäeval enam kella ja ei taha mõeldagi sellest. Seega jah, ma olen täiesti nõus, et kõik sõltubki personaalsetest harjumustest ja vajadustest. Mina olen väga rahul, kui saan oma päevast tüütuid regulaarseid toimingud välja noppida, millele enam mõtlema ega meeles pidama ei pea. Märksa lihtsam on need harvad korrad, kui rutiin vajalik pole, see lihtsalt katkestada, kui iga kord oma elektroonika mikromajandamisega tegeleda ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 14:02:08 vasta tsitaadiga

Ma jälle olen see paranoik, kes lihtsalt ei soovi igasugu "AI"-sid oma elu analüüsima* ja selle kohta toimikuid koostama. Seega ei logi samsa kontossegi sisse.
Teate isegi seda mugavus <-----------|-----------> turvalisus telge. Igaüks lohistab sliderit omale sobivas suunas. Kahele poole korraga paraku ei saa.

*jah, google teeb seda muidugi niigi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 08:26:13 vasta tsitaadiga

The World Needs a Truly Compact Android Phone
https://wccftech.com/the-world-needs-a-truly-compact-android-phone/

No shit Sherlock!

See oli pettumus, et Samsung ei uuendanud S10e. Nt S20e. Samad mõõtmed aga SD765G (odavam, integreeritud 5G modem) või SD865 (kiirem, eraldi 5G modem, kallim) ja 120Hz tugi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 12:38:32 vasta tsitaadiga

Kui praegu peaksin telefoni ostma, siis tõenäoliselt uus iPhone SE. Galaxy S10e samas hinnas, aga S10e on end-of-life Samsungi jaoks. SE tõenäoliselt saab uuendusi veel mitmeid aastaid.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10170&idPhone2=9537

Samsungi strateegia on imelik. S10e võeti tegelikult ülihästi vastu ja turgu sellistele telefonidele oleks küll.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 12:46:12 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Galaxy S10e samas hinnas, aga S10e on end-of-life Samsungi jaoks.

... mis jutt see veel on icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 13:37:04 vasta tsitaadiga

Tootmine lõpetati juba aasta alguses ja igal pool lõpumüügis. Tegemist pole ka S10 ega S10+ mudelitega ehk lipulaevadega. 10 Lite ja 10e on esimesed, millel tugi läheb. Android 11 jääb viimaseks, kui selle peaks saama üldse. Jäävad vaid turvauuendused.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 13:56:42 vasta tsitaadiga

Ilmselt 11 viimane jah, S8 samuti samuti android 10 ei saanud enam.

Vaheapeal kui 399€ eest müüdi 10e siis ikka suht best bang for the buck. Sirge ekraan, 2 simi, mõlemad täis 4G võimekusega, volte, vowifi, sd kaardi pesa, 3,5mm kõrvaklapi väljund, normaalne kaamera.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 14:00:25 vasta tsitaadiga

See oli tõesti hea diil eelmisel sügisel. Kahjuks Samsungi poolt operaatoritele häid pakkumisi selle telefoni osas ei tule.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 14:11:25 vasta tsitaadiga

Ega jah, siiani kallim kui eelmine sügis sai
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 16:43:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tootmine lõpetati juba aasta alguses ja igal pool lõpumüügis. Tegemist pole ka S10 ega S10+ mudelitega ehk lipulaevadega. 10 Lite ja 10e on esimesed, millel tugi läheb. Android 11 jääb viimaseks, kui selle peaks saama üldse. Jäävad vaid turvauuendused.

... mille varal sa seda väidad? S10e, S10 ja S10+ on sama seeria mudelid, 3-4 aastat on julgelt tugi olemas, siis vahetab keskmine kasutaja juba telefoni välja ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 16:58:48 vasta tsitaadiga

AFAIK
Samsung smartphones are eligible for two major Android OS updates, regular monthly security patches for 3 years, and quarterly security patches on its 4th year.

Mudeli müükitulekust hakkab tiksuma.
Rahvas oli veel pahane, et arvestades S20 seeria varasematest mudelitest märgatavalt kõrgemat hinda, tahaks ka paremat supporti saada.
Samsung aga ei plaani oma poliitikat muuta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 17:01:27 vasta tsitaadiga

... kasutajad on iga asja peale pahased, aga siis lähevad ja ostavad ikka uue mudeli icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 17:04:02 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kasutajad on iga asja peale pahased, aga siis lähevad ja ostavad ikka uue mudeli icon_biggrin.gif


Nii see tsükkel käib jah icon_biggrin.gif

Kuigi peab tunnistama, et ise küll ei kipu enam uut mudelit võtma enne kui see pool aastat on turul olnud - ei meeldi olla oma raha eest beetatestija.
Ja kehtib nii telefoni kui ka näiteks nutikella kohta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2020 23:54:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
The World Needs a Truly Compact Android Phone
https://wccftech.com/the-world-needs-a-truly-compact-android-phone/

Üldjoontes õige jutt, aga natuke liialt palju jauratakse ikkagi "screen size"-i kallal. See ei näita paraku kompaktsust. iPhone SE on oma 4,7"-se ekraani juures välismõõtmetega 138,4 x 67,3 x 7,3mm ja kaaluga 148g. S10e aga selle kõrval justkui hiiglasliku 5,8" ekraaniga 142,2 x 69,9 x 7,9mm ja 150g raske. Ehk 4 mm lisapikkust, 2,5 mm laiust, pool milli paksust ja kõigest 2g lisakaalu, aga 28mm suurema diagonaaliga ekraan (ok, pikem kuvasuhe ei anna ekraanipinda päris võrdeliselt juurde) ja üle 1Ah mahukam aku! Ma nimetaks seda palju kompaktsemaks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.