Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2020 13:05:26 vasta tsitaadiga

Elektrikule peab ju tööd andma, mahapõletades on liiga lihtne icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 13:40:45 vasta tsitaadiga

Michelin Primacy 3 lõugab rohkem kui gislavedi naastrehvid icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 15:49:09 vasta tsitaadiga

Primacy 4 mõõdus 225/40R18 on väga vaikne, lausa lust oli sõita võrreldes Hankooki lamellidega. Muidugi täna oli veel vaiksem, kuna jaapani säästuauto vajas veidi abi sihtkohta jõudmisel.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 15:52:19 vasta tsitaadiga

miks numbrid mustad on?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 15:56:08 vasta tsitaadiga

Andmetöötlus.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 17:02:55 vasta tsitaadiga

Lahe Mini. Vähemalt numbrimärgi järgi


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.04.2020 17:47:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Lahe Mini. Vähemalt numbrimärgi järgi

lkf väidab, et m2.
e: maanteeamet samuti.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.04.2020 17:49:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Lahe Mini. Vähemalt numbrimärgi järgi

Spoiler Spoiler Spoiler

No just räägiti, et andmetöötlust ei tohi teha ja numbrimärk tuleb kinni katta icon_evil.gif icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 17:50:01 vasta tsitaadiga

antikondor kirjutas:
Primacy 4 mõõdus 225/40R18 on väga vaikne, lausa lust oli sõita võrreldes Hankooki lamellidega. Muidugi täna oli veel vaiksem, kuna jaapani säästuauto vajas veidi abi sihtkohta jõudmisel.
Spoiler Spoiler Spoiler
ei no tegelikult sellisel siledal kulumata asfaldil on täitsa ok. Aga ära kulunud rööbastes küll lõugab rohkem...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 17:54:45 vasta tsitaadiga

no rööbastes lõugab praegu iga rehv, sest naastud rööpad karedaks söönud icon_rolleyes.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 18:17:58 vasta tsitaadiga

Panin suvekad alla, täitsa vaikus on icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 18:20:15 vasta tsitaadiga

panin ka bussile suvekad alla eile, vähe sõitmist sellega hetkel ja ehk saab need ajatatud lume/jäävabale ajale
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 21:10:31 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
miks numbrid mustad on?

Pole minu autod ning ei jälitanud juhte, et nende nõusolekut küsida, lihtdsalt viisakusest. Enda oma number nähtav.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 04.04.2020 10:16:18 vasta tsitaadiga

Kas auto ja juht olid tuvastatavad?
Kas merko maksab sulle reklaami näitamise eest?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 10:50:59 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kas auto ja juht olid tuvastatavad?
Kas merko maksab sulle reklaami näitamise eest?

ot:
Valida oli kahe erineva hülgemöla vahel: inimesed kes irisevad, et numbrid on nähtavad vs inimesed kes irisevad, et numbrid ei olenähtavad. Teine grupp tundub üldiselt väiksem ja vaiksem olevat.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 10:58:39 vasta tsitaadiga

ei irise, huvitav oli lihtsalt, et mis see põhjus võiks olla, ma mingit põhjust küll ei näinud antud pildil numbrite peitmiseks. HV on ikka jätkuvalt imeline.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 14:49:07 vasta tsitaadiga

Rehvid vahetatud, nüüd vaja hooldus veel teha ja siis jälle sügiseni muretu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 16:58:41 vasta tsitaadiga

Sold OUT, eelmine nv läksid ähmi täis, et ma natuke maastikul sõitsin. Tahan sind maha rahustada, et sõidan ka asfaltil.

Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 18:59:44 vasta tsitaadiga

Tuus, ma sõitsin täna liivas. Kõik neli kaapisid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 19:05:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT, tubli.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2020 19:08:54 vasta tsitaadiga

Sold OUT, jäid kinni rannas w? icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 19:13:46 vasta tsitaadiga

Ei, xdraiv ei jää kinni


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 19:16:18 vasta tsitaadiga

väga metsa poole kisub... jälgede järgi teised palju sirgemalt läbinud icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 19:17:12 vasta tsitaadiga

Peaks ka ära proovima kui hea see xdrive on. Pole veel kehvemate teede peale sattunud icon_smile.gif
Ette vist ikkagi suht vähe võimu läheb?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2020 19:17:42 vasta tsitaadiga

Ju tal oli piiripealne olukord, kiskus käest ära
edit: defaultis peaks olema jõud jagatud 40:60

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€


viimati muutis Look Right 04.04.2020 19:19:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 19:18:28 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Peaks ka ära proovima kui hea see xdrive on. Pole veel kehvemate teede peale sattunud icon_smile.gif
Ette vist ikkagi suht vähe võimu läheb?


Ei tea, eelmine nädal käisin kuskil mudasel heinamaal,.korra sõitsin valesse rööpasse, siis tagurdades hakkas kohe eest muda lendama esiklaasile

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2020 19:18:37 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ei, xdraiv ei jää kinni



Sellisest liivatatud teest sõidab Octavia ka läbi, pole siin mingit xdraivi vajagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 19:20:51 vasta tsitaadiga

Koostööpartneril maitsvat castroli 5w30t vaadist, kellel tartu kandis veel õli ja rehvid vahetamata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.04.2020 19:40:32 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Ei, xdraiv ei jää kinni



Sellisest liivatatud teest sõidab Octavia ka läbi, pole siin mingit xdraivi vajagi. icon_smile.gif
need isktraivid, haldeksid ja torsenid pole mõeldud kuskile maastikule ukedramiseks. rohkem nagu kõvema tee peal sõitmiseks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 20:11:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ei, xdraiv ei jää kinni




Rehaga jäljed ära ka tasandasid?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.04.2020 20:57:49 vasta tsitaadiga

Krt.. millal Avensised xdraiviga tulid?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 09:44:46 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Ei, xdraiv ei jää kinni




Rehaga jäljed ära ka tasandasid?


Mul savi mingi liivarööpast kuskil

CTR kirjutas:
Krt.. millal Avensised xdraiviga tulid?


Sul avensis?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 10:18:40 vasta tsitaadiga

Sold OUT, issand. Sa rikud loodust ju. Inimesed käivad seal rannas jalutamas ju.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 10:24:44 vasta tsitaadiga

Aga kui mõni rattaga tuleb...kohe kukub ju.

Pätut peab ka kritiseerima. Kes see nii pargib? Väga ohtlik olukord seal pildil.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 10:36:57 vasta tsitaadiga

metskotkas. Minu paha. Üritan paremini. Võiks öelda, et tegu oli piirisituatsiooniga. Õnneks 160ga keegi nurga tagant ei tulnud ja nulli pidurdama ei pidanud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 05.04.2020 19:52:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:


CTR kirjutas:
Krt.. millal Avensised xdraiviga tulid?


Sul avensis?

ei, suurem bemmmve, kui 3. seeria, su pildi peal avensis
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 20:14:16 vasta tsitaadiga

Täna sai nissanile esimesed kettad ja klotsid ära vahetatud. Härra Blacki kaudu sai uued hangitud. Vanad kettad olid kergelt kõverad ja vibreeris pidurdades.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2020 20:27:02 vasta tsitaadiga

Käisin connectiga kimamas. Leia pildilt connect icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 10:04:31 vasta tsitaadiga

Xdrive ju sama mis oodi 4wd, ok veidi parem. Esiratastele läheb vähem jõudu tavaoludes, aga libedaga võtab ikka sisemise esiratta ringi käima kurvis... Oodil vist veel hullem libedaga...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 10:25:38 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Xdrive ju sama mis oodi 4wd, ok veidi parem. Esiratastele läheb vähem jõudu tavaoludes, aga libedaga võtab ikka sisemise esiratta ringi käima kurvis... Oodil vist veel hullem libedaga...


Audil füüsilised piiratud libisemisega difrid, xdrive teeb mingit elektrimaagiat. Mille poolest see elektrooniline lahendus parem on?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 06.04.2020 10:50:40 vasta tsitaadiga

Khm. Kui räägime nelikutest, siis jõud jagatakse esi- ja tagasilla vahel vahekasti abil, mitte diffrite.
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.04.2020 11:43:06 vasta tsitaadiga

Ja mis siis sinu arust vahekastis on?
The system uses an electronically-actuated clutch-pack differential to vary the torque between the front and rear axles.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 12:01:39 vasta tsitaadiga

Vahekastis ei pea olema tingimata differentsiaali, võib olla ka tuimalt 1:1 ülekanne. Lukustatav diferentsiaal muidugi saab seda sama ülesannet täita ja rohkematki, kuid vastavalt disainile on selle väändega hakkamasaamise võimekus sarnase rahakulu juures oluliselt madalam. Lõpuks otsustab kumb parem on rahakott ning use case.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2020 12:44:38 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
iir kirjutas:
Xdrive ju sama mis oodi 4wd, ok veidi parem. Esiratastele läheb vähem jõudu tavaoludes, aga libedaga võtab ikka sisemise esiratta ringi käima kurvis... Oodil vist veel hullem libedaga...


Audil füüsilised piiratud libisemisega difrid, xdrive teeb mingit elektrimaagiat. Mille poolest see elektrooniline lahendus parem on?

https://www.carthrottle.com/post/bmw-xdrive-vs-audi-quattro-how-do-they-differ-and-which-is-best/
Siin artiklis suht hea kokkuvõte.

tsitaat:
The mechanical nature of the Torsen differential means that if zero traction is found on an axle, it has zero resistance to send to the other side of the vehicle. The centre diff is essentially a torque multiplying device so if complete traction is lost at an axle, things can get very tricky for quattro.

Audi has recently started the shift to electronics via its ‘Ultra quattro’ range which uses an actuated clutch much like BMW, so you could say that Ingolstadt has conceded to Munich’s way of thinking. Seen first in the 2016 A4 Allroad estate, it seems that Audi may have analysed the success of the Haldex system and decided that it’s time for the torsen diff to be consigned to the history books.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.04.2020 12:49:27 vasta tsitaadiga

Ikka ei ole parem ju. Ilus müügijutt lihtsalt
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2020 12:51:21 vasta tsitaadiga

Jäägu sulle su arvamus...
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.04.2020 13:09:57 vasta tsitaadiga

Aitäh, et lubad mul nii arvata.
Igasugused elektroonilised lülitused sildade vahel on paras saast. On olnud võimalus nii torseni kui ka mingi elektroonilise juhtimisega variandiga sõita. Iga kell valiks talvel või võimsama auto puhul konkreetse mehaanilise ühendusega variandi kui mingi poolpiduse jama, mis ise otsustab sul millal ta veab ja millal mitte.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 13:34:05 vasta tsitaadiga

Keskel 4:1 torsen, taga 2:1 torsen, lisaks EDL. icon_cool.gif

Ja palju neid null pidamisega olukordi on
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.04.2020 13:35:54 vasta tsitaadiga

Ma ükskord jäin kuskil metsa moodi kohas mingi rööpa otsa kõõluma, EDL päästis ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 13:36:38 vasta tsitaadiga

Kas te ei käigi iga nv kivide peal ronimas, ning ei aja soodes põtru taga oma autodega?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.