Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2020 15:21:09 vasta tsitaadiga

gps katki.
See kaamera on maha põlenud, mööda asfalti autole järgi lohisenud jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 29.03.2020 16:08:01 vasta tsitaadiga

Tal ju gepsu moodulid surevad kogu aeg.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2020 08:10:41 vasta tsitaadiga

Some updates on statistics
Among ~50 sold units
1 unit replaced for warranty - white buttons, startup problem
12 units - faulty GPS modules replaced

https://dashcamtalk.com/forum/threads/finevu-cr-500hd-problem-statistics.1002/

Õõvastav. - 9 C. connect vaja jälle lumest välja kaevata okse.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 08:43:00 vasta tsitaadiga

ot:
Mingi liikluse ja autokaamera teema siia tekkinud, ajate inimesi vara hommikul segadusse icon_rolleyes.gif


Ilmast.
Tere tali, ehk ega tali taeva jää. Märtsi lõpp-aprilli algus on talvekülmadeks just paras aeg icon_mad.gif Oleks need öökülmad, siis saaks veel aru...

4:15 oli külmakraade -7°C
8:45 on külmakraade -2,4°C
Kas näeme plussi ka ära?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2020 10:50:26 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
Mingi liikluse ja autokaamera teema siia tekkinud, ajate inimesi vara hommikul segadusse icon_rolleyes.gif


Ilmast.
Tere tali, ehk ega tali taeva jää. Märtsi lõpp-aprilli algus on talvekülmadeks just paras aeg icon_mad.gif Oleks need öökülmad, siis saaks veel aru...

4:15 oli külmakraade -7°C
8:45 on külmakraade -2,4°C
Kas näeme plussi ka ära?

Jah
Tallinn: -0,1°C; Tartu: -0,3°C; Pärnu: 0,6°C; Rakvere: 0,8°C; Võru: 0,6°C

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 10:53:01 vasta tsitaadiga

Jah, kodus hetkel 0,4°C, feels like -1°C brrrr icon_neutral.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 12:18:27 vasta tsitaadiga

Lund sajab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 12:20:19 vasta tsitaadiga

vale puha
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 12:27:41 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 12:40:45 vasta tsitaadiga

ma võin ju ka kodusest arhiivist siia mõne talvepildi panna icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 12:41:08 vasta tsitaadiga

Mul ka sajab veidi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 12:43:20 vasta tsitaadiga

ot:
raxz, see on kõõm, mis sul langeb.. icon_razz1.gif


... sest siin on täiesti kuiv ja sademeteta ilm ju...

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 12:44:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ma võin ju ka kodusest arhiivist siia mõne talvepildi panna icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif


icon_lol.gif no selge, edaspidi peab tegema video koos tervitusega ja kuupäeva ja kellaaja ka ette lugema.


viimati muutis KillFrenzy 30.03.2020 12:45:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 12:44:36 vasta tsitaadiga

Põlvas päike paistab ja tuulevarjus 10 kraadi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 12:46:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
raxz, see on kõõm, mis sul langeb.. icon_razz1.gif
Täitsa loll.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 12:50:50 vasta tsitaadiga

ot:
ei võta omaks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 12:52:47 vasta tsitaadiga

Mida enam sajab lund,
tidilipomm
seda enam ajab lund,
tidilipomm
jne

Ühesõnaga, lund sajab siin ka. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 12:54:26 vasta tsitaadiga

Ma elan vist mingis teises eestis, kui keset läänemaad sajab, hiiumaal sajab, saku kandis ka sajab (vist) lund. Mul pole midagi sellist näha, sooja on ka 2 kraadi, kust see lumi siis tulemas...?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:00:32 vasta tsitaadiga

Karantiin mõnel mehel vist juhtmed täitsa kokku ajanud. icon_lol.gif

Teeb mõne radarikaardi lahti ja vaatab, kust poolt tuleb ja kuhu läheb.
https://www.ilmatieteenlaitos.fi/sade-ja-pilvialueet
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:07:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma elan vist mingis teises eestis, kui keset läänemaad sajab, hiiumaal sajab, saku kandis ka sajab (vist) lund. Mul pole midagi sellist näha, sooja on ka 2 kraadi, kust see lumi siis tulemas...?

Plusskraadidega on enne ka sadanud, aga siin on tõepoolest -1 praegu. Lumi vist tõmbas mõne kraadi alla, sest enne oli paar kraadi sooja.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:19:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
saku kandis ka sajab (vist) lund.
Siin võib öelda, et lumehelbeid langeb. Maa peal midagi veel näha pole, aga õhus näen helbeid langemas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 13:37:47 vasta tsitaadiga

pole lund, päike paistab
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 14:37:37 vasta tsitaadiga

Oktoobrist saati pole lumi kuskile kadunud icon_cool.gif @Kirkenes

Eile sai veidike ringi liigutud
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 14:50:28 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mida enam sajab lund,
tidilipomm
seda enam ajab lund,
tidilipomm
jne

Ühesõnaga, lund sajab siin ka. icon_lol.gif


Huvitav, paljud karupoeg Puhhi ära tundsid?
icon_biggrin.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 15:41:51 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Karantiin mõnel mehel vist juhtmed täitsa kokku ajanud. icon_lol.gif

Teeb mõne radarikaardi lahti ja vaatab, kust poolt tuleb ja kuhu läheb.
https://www.ilmatieteenlaitos.fi/sade-ja-pilvialueet

Miks sa mingi ilmakaardi asemele aknast välja ei vaata? Millal ilmaennustajad enne puusse pole pannud icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 17:08:07 vasta tsitaadiga

Mis see radaripilt ennustusse puutub? icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.03.2020 17:17:22 vasta tsitaadiga

minu radar ütleb, et päike paistab, lund ei saja.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 19:12:54 vasta tsitaadiga

Jõelähtmeni see pilv ei ulatunudki. Seega täiesti loogiline. Saartel aga lumi maas. Selle jaoks ongi radaripilt hea.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 23:08:48 vasta tsitaadiga


Link

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.03.2020 10:18:35 vasta tsitaadiga

Täna öösel oli -8,2 külmakraadi väljas icon_confused.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2020 10:20:32 vasta tsitaadiga

Külmem kui eile, eile näitas auto termomeeter 8 ajal -7c, täna -9c.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.03.2020 10:27:16 vasta tsitaadiga

See auto termomeeter näitas mul üldse -10°C icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2020 12:45:07 vasta tsitaadiga

Ei saanudki hommikul liugu lasta, asfalt kõik ära kuivanud vahepeal.
Millalgi varahommikul siin oligi -10°C kõige külmem. Tikritel lehed küljes juba, ei tea kas midagi alles ka jäi...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 01.04.2020 00:46:48 vasta tsitaadiga

Head lumerohket 1. aprilli!
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2020 07:21:08 vasta tsitaadiga

mingi aprillinali on öösel maha tulnud thumbs_down.gif

õnneks vähe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 07:23:18 vasta tsitaadiga

Kohe kaob
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 07:29:12 vasta tsitaadiga

Kuue ajal ei olnud enam midagi Tallinnas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 01.04.2020 08:31:29 vasta tsitaadiga

No tule siis Jõelähtmele tankima, näed alles lund.
Igatahes on maa valge siinkandis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2020 08:37:03 vasta tsitaadiga

Pole naljalt, libedat tõusu võttes, pidureid plokki surunud icon_eek.gif 31.03.2020.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 08:48:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No tule siis Jõelähtmele tankima, näed alles lund.
Igatahes on maa valge siinkandis.


Ei viitsi, olerex kallis. Vaatan praegu valvekaamerast, et on kah terrass lumine

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 13:39:47 vasta tsitaadiga

Kell 9 olid teed vaid märjad natuke.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 02.04.2020 18:18:14 vasta tsitaadiga

Umbes 7-8 soojakraadi hetkel https://weathermap.netatmo.com/?zoom=9&maplayer=Map
Tuuline on aga küll. Minu andmetel 14,2m/s

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 22:43:52 vasta tsitaadiga

Tuul, vihm ja välk. icon_cool.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 23:56:07 vasta tsitaadiga

Äike ka Tallinna jõudnud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2020 23:58:04 vasta tsitaadiga

https://www.lightningmaps.org/ ei näita küll
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.04.2020 23:59:46 vasta tsitaadiga

Mustamäel pani ühe paugu ära ja mingit korralikku sadu tuleb ka. Pesebki tänavad puhtaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 23:59:55 vasta tsitaadiga

Aga akna taga sähvib.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 00:00:56 vasta tsitaadiga

Vaatasin ise ka, aga vähemalt 3 korralikku pauku olnud.

Rahe saabus ka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 00:03:46 vasta tsitaadiga

Rahe tuleb jah korralikult.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.04.2020 00:11:58 vasta tsitaadiga

välgutab, seega suvi kuulutati välja icon_razz.gif

lund tuiskas korralikult ja kohe sulas ära.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.