Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.03.2020 23:02:06 vasta tsitaadiga

Ja kui tõenäoline on sealt koroonat saada?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 23:04:27 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Naine rääkis, et lähedalasuvas mingis restoranilaadses kohas oli eelmine nädal veel mingit suurt pidu peetud kopp.gif

Peetakse pidusi endiselt päris palju. Ei ole lihtne rahva käitumist muuta. Inerts vms. Kõik võtab aega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 23:21:23 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Keegi väljaspool autot rögastab sul otse õhuvõttu? Salongifiltrit ei ole? (osadel autodel ei ole, sellepärast küsingi)

Salongiõhufilter koroona viirust ei pea, isegi hepa filter mitte, mis muidu igasugu tolmu-, kassi-, jm allergiate puhul aitab.


Viirust ennast muidugi ei pea, täpselt nagu ei pea seda ka näomaskid, ka N95. Filter peab kinni pidama vaid nakatunud süljepiisad.
Kui sul uduvihmaga auto vent avadest pritsmeid näkku ei puhu, siis peaks ehk piisama sellest. icon_neutral.gif
Ja vaevalt keegi sul otse õhuvõttu rögastama tuleb.

SSD kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Naine rääkis, et lähedalasuvas mingis restoranilaadses kohas oli eelmine nädal veel mingit suurt pidu peetud kopp.gif

Peetakse pidusi endiselt päris palju. Ei ole lihtne rahva käitumist muuta. Inerts vms. Kõik võtab aega.


Kui lollile otsest keeldu ei ole antud, siis ta arvabki, et on OK. Ainult et meil ei ole kedagi kellel oleks mune see keeld välja anda. Parem on hiljem laibakoristusega tegeleda.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 23:23:00 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
NightStriker kirjutas:
3 päevaga surevad alles pooled viirused papi ja paberi peal. Hetkel on 7 päeva jagu lehti väljas katuse all kastis. Uus kast selle nädala jaoks võetud. Eks näeb kunas eelmise nädala lehed tuppa jõuavad. Pakkidega ootan miinimum 7 päeva. Siis ka välist pappkarpi tuppa ei too ja siis vajadusel puhastan enne kasutamist icon_cool.gif
Selle va printsess laevukese pealt leiti kõlbulikku viirust ka (EDIT, mäletasin valesti) 17 päeva peale inimeste laevalt lahkumist.


Kui ma 6ieti mäletan, peaks temperatuur 60°C 60min jooksul koroonaviirused kahjutuks tegema. Samuti UV kiirgus.
oot aga vaktsiin siis olemas? lükkame kõik eestlased sauna tunniks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.03.2020 23:27:42 vasta tsitaadiga

Kas ka siis kui juba süsteemis sees on?
Ega sul terve keha (siseorganid) nagunii seda 60c välja ei saavuta...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 23:28:16 vasta tsitaadiga

Mul naisel töökoht pani end kinni (söökla)...saatis bronnitud peod pikalt....ainult fimadesse lõunad ja pirukad poodi...
ainus mure, et kui kokal on tööd siis teenindajal ei ole thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 09:42:29 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
nüüd näed patsille paremini


Selleks on mul luubiga lamp. icon_cool.gif
Aga tore jah, et kõik vajalik sai enne praegust asjade seisu plaaniliselt tehtud. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 11:32:30 vasta tsitaadiga

Mis päeval/kellaajal oleks kõige mõistlikum toidupoodi hoardima minna?
Et oleks palju kaupa ja vähe inimesi.
Kuusalu Coop näiteks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 11:33:57 vasta tsitaadiga

15.52 on selline ok aeg
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 11:37:19 vasta tsitaadiga

Haiged käivad hommikul ära enne 11
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 28.03.2020 11:47:12 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis päeval/kellaajal oleks kõige mõistlikum toidupoodi hoardima minna?
Et oleks palju kaupa ja vähe inimesi.
endale on tundunud hõredam tööpäevad, kuskil 10 paiku, arvatavalt kõige parem oleks kohe hommikul poe avamisel, peaks poe ukse taga näha olema, kes peale sinu veel on.
Teisalt hommikusel ajal kõiki kaubagruppe ei tarvitse olla, Tartus Coopis näiteks 10-11 vahel olid saia-leiva letil ainult riismed, kassa järjekorras olles nägin, et midagi uut saia-leiva riiulite suunas kärutati, aga ei tormanud uurima.
Samas inimestega vahet hoida on suht võimatu, riiulite vahed on kitsad ja seal kus laiem vahe, on alustega kaup ning ruumi ikkagi ei ole. Isegi, kui ise üritad distantsi hoida, surutakse mõnikord nurka, kus eesoleva "ohuallika" tõttu peatud, asub keegi tagant mööda pressima või hüppab keegi riiuli nurgatagant icon_rolleyes.gif

Ise olen mentaalselt kriisile alla andnud, minu peal on toiduga pere ja vanemate varustamine, lisaks pean oma tööga tegelema - ei õnnestu kuidagi 100% end isoleerida, olen leppinud mõttega, et koroona külge saamine on ainult aja küsimus. Mõnes mõttes isegi ootan icon_smile.gif saaks läbi põetud, saaks eluga rahulikumalt edasi minna.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 11:58:00 vasta tsitaadiga

Koolis arvuteid jagades köhis 1 ikka korralikult, vähemalt mul oli mask.
Varuda seepärast kui ise haigeks jään.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 12:43:47 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Samas inimestega vahet hoida on suht võimatu, riiulite vahed on kitsad ja seal kus laiem vahe, on alustega kaup ning ruumi ikkagi ei ole.

Vaatasin mitmes kohas sama. Igal pool alustega kraam jalus, käimiseks kitserajad. Peaks lisaks Terviseametile ka Päästeameti peale saatma, kuna need on ju jamade korral ka evakuatsiooniteed.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.03.2020 13:08:52 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/6935612/reinsalu-hadaolukorras-voidakse-piirata-inimoiguste-konventsioonis-tagatud-oigusi
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 14:38:10 vasta tsitaadiga

Käisin just Peetri Selveris. Kell 13 oli suht hõre. Vabalt sai üksinda terves vahes kolatud. Võtsin rummi, koolat, lõhe- ja kanafileed, grillvorste ning muid asju, et jälle terve nädal hea toiduga üle elada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 14:44:19 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Käisin just Peetri Selveris. Kell 13 oli suht hõre. Vabalt sai üksinda terves vahes kolatud. Võtsin rummi, koolat, lõhe- ja kanafileed, grillvorste ning muid asju, et jälle terve nädal hea toiduga üle elada. icon_biggrin.gif


Jalutan ka kohe sinna siis. Mingi ühekordse grilli jälle võtma ja kuskile välja sõitma linnast lihaga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 14:55:17 vasta tsitaadiga

Enne tuleb riigile teada anda kui maale grilllima lähete!
https://forte.delfi.ee/news/varia/maa-voi-suvekodu-omanikuna-peaksid-rahvastikuregistris-tegema-marke?id=89385367&com=1
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2020 15:14:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://www.postimees.ee/6935612/reinsalu-hadaolukorras-voidakse-piirata-inimoiguste-konventsioonis-tagatud-oigusi


Labane clickbait.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 18:38:17 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 01:51:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 19:11:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

peaks bakterid olema hävinenud


Aga mis saab viirusosakestest?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:38:57 vasta tsitaadiga

Viinamarjad on üks kaup, mida süüakse koorimata ja tihti lihtsalt kobarat kergelt vee alt läbi lastes. Mäletan, kuidas juba mingi ~15a tagasi tuli töö juures mingil sünnipäeval sekretäriga jutuks, et nii ei saa ju tegelikult puhtaks ja tegelikult tuleks kõik marjad kobarast eraldada ja ükshaaval üle pesta, see vaatas mind suurte silmadega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:45:44 vasta tsitaadiga

rex, Me ostame ka vahest viinamarju, ja laseme nad lihtsalt veega üle.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:47:37 vasta tsitaadiga

Enamik teeb vast nii. Varem said lotona lihtsalt düsenteeria või difteeria või teetanuse või koli vms, nüüd veel lisaks koroona ka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:47:41 vasta tsitaadiga

Mingid eriti foobikud tegelased leotavad isegi äädikas...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:49:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mingid eriti foobikud tegelased leotavad isegi äädikas...

Kas see aitab? Ja kui kanges äädikas?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:53:26 vasta tsitaadiga

Hetkel mõistlik piiritusse pista ja jättagi, saab korraliku liksi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:55:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Hetkel mõistlik piiritusse pista ja jättagi, saab korraliku liksi.

Lapsed tahavad viinamarju.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:55:53 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
rex kirjutas:
Hetkel mõistlik piiritusse pista ja jättagi, saab korraliku liksi.

Lapsed tahavad viinamarju.


Kui 18 saavad, siis saavad viinamarju ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.03.2020 22:57:15 vasta tsitaadiga

Siin (Saksamaal) on viinamarjad enamasti karbi sees, säästukates on vist lahtiselt, normaalses poes on karbis .
Kas peaks nüüd muretsema hakkama icon_rolleyes.gif

SSD, kusagil keegi kirjutas/rääkis, et äädikas ei pidavat aitama, kuid miks, seda ma ei mäleta

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:58:51 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
SSD kirjutas:
rex kirjutas:
Hetkel mõistlik piiritusse pista ja jättagi, saab korraliku liksi.

Lapsed tahavad viinamarju.


Kui 18 saavad, siis saavad viinamarju ka thumbs_up.gif

Siis saavad mida tahavad. Aga praegu pean mina mõtlema, kuidas viinamarju pesta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:59:06 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
SSD, kusagil keegi kirjutas/rääkis, et äädikas ei pidavat aitama, kuid miks, seda ma ei mäleta
Esimene vaste: https://davidsuzuki.org/queen-of-green/does-vinegar-kill-germs/
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 22:59:49 vasta tsitaadiga

Nopid selle koguse väädilt maha, mida sööma hakkad, pesed neutraalsema kätepesuseebiga. Kõiki puuvilju niimoodi mitu aastat pesnud ja pasatõbe saanud pole.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:02:29 vasta tsitaadiga

üks värdjas oli täna Kaupmehes oma nätsu sülitanud tomatite peale icon_mad.gif thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:05:09 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
üks värdjas oli täna Kaupmehes oma nätsu sülitanud tomatite peale icon_mad.gif thumbs_down.gif

Ju oli tal koroonast kopp ees. Miks ainult tema? Kõik teised võiks ka ikka solidaarsed olla!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:08:18 vasta tsitaadiga

vbla köhis tahtmatult nätsu välja icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:26:24 vasta tsitaadiga

Viinamarjad keeva vee alt ehk läbi lasta?
Ma pesen õunu/apelsine Mayeriga
15:52 Oli Kuusalu Coopis+Grossis rahulik. 1 vanem mees minu taga oli maskiga. Kaupa kõike oli.
Mingi hetk hakkavad kõik poetöötajad haigeks jääma. Siis ehk läheb asi keerulisemaks. icon_rolleyes.gif

Lastel muidugi pidu: nemad ju haigeks ei jää + ei pea koolis käima.


viimati muutis DVDRW 28.03.2020 23:28:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:27:30 vasta tsitaadiga

Ega ma sitta nõu anna thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:29:55 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mingi hetk hakkavad kõik poetöötajad haigeks jääma. Siis ehk läheb asi keerulisemaks. icon_rolleyes.gif

Iseteeninduskassa thumbs_up.gif


viimati muutis maty 28.03.2020 23:31:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:30:56 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Mingi hetk hakkavad kõik poetöötajad haigeks jääma. Siis ehk läheb asi keerulisemaks. icon_rolleyes.gif

Iseteeninduskassa thumbs_up.gif


Norm, paneb juba kaupa ka välja?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:32:03 vasta tsitaadiga

Miks seebivesi viinamarjadele ei kõlba? Lased kaanega plastkarpi sooja vett, törts vedelseepi sisse, ajad segi, viskad viinamarjad sisse, kaane peale ja kukud loksutama. Mitmes suunas ja pidi, minut aega igaks juhuks.
Kaanenurk lahti natuke, just niipalju et marjad välja ei mahu, seebivesi välja. Kaas maha, puhas vesi sisse ja kordad.
Vahetad veel paar korda vett, et seep korralikult maha saaks.

Ma tavaliselt ikka loputan viinamarju kaanega karbis, ainult seepi pole seni juurde lisanud icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 28.03.2020 23:38:31, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:33:23 vasta tsitaadiga

lased pesumasinast läbi thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:36:17 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
lased pesumasinast läbi thumbs_up.gif

Kaanega karp ongi "pesumasin" põhimõtteliselt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:40:45 vasta tsitaadiga

Viinamarjad ja tegelikult kõik värske kraam lähen sooja vee alt läbi ja kõik. Ei seepi ega muud.
Kui jään koroonasse siis jään.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:42:21 vasta tsitaadiga

Kriisi ajal tuleb tatart süüa. Pole nagu eriline kriis kui veini, juustu ja viinamarja sööte
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:45:19 vasta tsitaadiga

Maxim Puente, Nõus. Tatart meil palju, aga ma olen ainus kes seda ka sööb.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 23:52:54 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Lastel muidugi pidu: nemad ju haigeks ei jää + ei pea koolis käima.

Suvi tulekul. Saab malevlased poodidesse tööle saata. Lapstööjõud au sisse tuua jälle thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 00:03:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

See on juba kõvasti enamat, kui enamik teeb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 00:06:07 vasta tsitaadiga

Kriis hetkel alles algamas ja lapsekingades., kas peaks juba valmistuma, auto ära müüma, korteri üürilepingu üles ütlema varakult? Mitte siis, kui 3 eurot kontol alles on.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 00:08:54 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Kriis hetkel alles algamas ja lapsekingades., kas peaks juba valmistuma, auto ära müüma, korteri üürilepingu üles ütlema varakult? Mitte siis, kui 3 eurot kontol alles on.
Kaua vastu pead kui sissetulek nulli kukub?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 00:09:37 vasta tsitaadiga

Auto müü ära, aga üürilepingu osas hakka läbirääkimisi pidama omanikuga. Ütled, et varsti üüriturul hunnikutes vabu kortereid koroona tõttu - tehku nüüd siva allahindlust.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.