Kaks akiveeritud 10 t. Üks on vaja kolida elusana teisele. Kas kergi on teinud? Teine võiks ka pärast aktiveeruda aga prgrammid pole olulised. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kui Pro, siis tõstad ketta lihtsalt teise masinasse ja elu lill. HP-st läks ketas Delli kobinata. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
kui 7 ja üles ja ryzen tugi ka sisse saab, ongi miljard w7 seadet. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
W7 on surnud. Ajas kasutajaskond ka väheneb. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
sest uute masinatega on w7 peale saamine keeruline. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Noh, alati võib ju ise mingi varasema asja selga lasta, kui selleks mingi tõsine ajadus on, muude tarkvaradega me ju üldiselt käime kaasas, kui uuem versioon tuleb. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
see uus tööriist, mida töö tegemiseks peale surutakse EI OLE selleks valmis. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
ega windowsiga keegi suurt tööd ei teegi, see on ainult keskkond, milles jooksutada omale tööks vajalikke rakendusi.
Kunagi 95 ja üles aegadel tehti windowsiga "tööd"
Link _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
No kasvõi MS office on ju suht paljude jaoks ikka töövahend. Jah, alternatiive leidub, aga kui keegi saadab sulle ikka makrodega exceli faili, siis ega muud asjad seda 100% ei söö.
on päris palju eritarkvara, mis käib ainult akendes. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Lisaks jääb mulje, et aksepteerib õiged sisselogimise parooli alles kolmandal korral. Ei saa olla, et viimased neli viis korda juba panen esimesed kaks korda valesti ja alati kolmas kord alles libised sõrmed õige klahvi pelae . Või noh, peab uud klaviatuuri siis otsima, kui lihtsalt ette kujutan seda. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
NII HEA tööriist, NII HEAAA! _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kui tihendid on sitad ja aparaadid keskajast, siis ei toimi ükski tööriist normaalselt... _________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Lisaks jääb mulje, et aksepteerib õiged sisselogimise parooli alles kolmandal korral. Ei saa olla, et viimased neli viis korda juba panen esimesed kaks korda valesti ja alati kolmas kord alles libised sõrmed õige klahvi pelae . Või noh, peab uud klaviatuuri siis otsima, kui lihtsalt ette kujutan seda.
Mul Dell E5470, millel W10 1909 build 18363.720. Viimane uuendus (KB4551762) läks täna peale. Seda teist uuendust ei ole kuid ilmselt põhjusel et see varasematele build'idele mõeldud. Minu kogemuse järgi küll midagi sellist ei juhtu. Voolujuhtme otsas kaant sulgedes jääb arvuti tööle ja aku otsas läheb magama. Täpselt nagu seadistatud.
Baeskades, mul töötab kõik. kus on vaja, töötab veel XP, kus on vaja töötab 7, kus on vaja töötab 10. 10 lihtsalt ei lähe masinatesse, mis peaksid peale tainavaatluse midagi keerukamat tegema. puhas install + ninite parandab kõik haavad. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Sain oma elu esimese errori kogemuse Windows 10 puhul. Tegin Shut Downi ilma Safely Remove USB ja tõmbasin Shut Downi ajal USB-ketta arvutist lahti.
laurx, su erivajadustega tarkvara jutt on sama tüütu nagu nende tüüpide jutt, kes torrentit nonstop Linuxi tirimiseks kasutavad.
Kui see erilise tarkvara tootja ei suvatse uuema opsüsteemi jaoks oma tarkvara saadavaks teha ja see eriline tarkvara on tasuline, siis äkki näitaks näpuga selle tootja poole? Või siis on keegi kasutaja parajalt rott ega raatsi maksta uuema versiooni eest. _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Betamax, tihti on see spetsiifiline soft spetsiifilise raua jaoks mõeldud ja tootja ütleb sulle tuimalt, et osta uuem riistvara
Aga pidevalt seda spetsiifilise softi juttu ketrata on tobe jah. Mul on ka virtuaalmasinas üks winXP veel käimas kus paari spetsiifilist asja jooksutan. Aga ma ei hakka selle pärast veel seletama, et XP on see ainus ja õige töövahend
Betamax, psa grupi autode diagnoosimisesoftist jutt näiteks. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Paistab, et mu probleem sai lahendatud. Väga lihtsalt isegi. Tõmbasin igaks peteks korras läpakalt toite tagant ja ühendasin tagasi ning nüüd kõik vastavalt seadistustele
Imelik, et restart sellist asja ei ravinud... _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Betamax, psa grupi autode diagnoosimisesoftist jutt näiteks.
Mis segab sul võtta üks vana arvutiront, lasta sinna peale mingi WIN98 ja ongi sul olemas super tööriist... WIN10 polegi mõeldud PROFESSIONAALSEKS tööriistaks, see on mõeldud nendele miljarditele inimestele kes neid "psa grupi diagnoosisofte" ei kasuta ja ei hakkagi kasutama. Profikraam on rohkem linuxiliste peal ja kui sul pole võimalik ajakohast rauda või softi endale soetada, siis ära oota, et sinu ja veel paari põlve peal nokitseja meeleheaks hakkab Microsoft (paari)kümne aasta vanuse OS-i elus hoidmiseks oma ressursse kulutama. _________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Betamax, psa grupi autode diagnoosimisesoftist jutt näiteks.
laurx kirjutas:
Baeskades, ... 10 lihtsalt ei lähe masinatesse, mis peaksid peale tainavaatluse midagi keerukamat tegema. puhas install + ninite parandab kõik haavad.
Ma ei teagi nüüd, mille eest mulle mu karjääri jooksul palka on makstud. Ilmselt mitte töö eest, sest seda diagnoosimissofti pole kunagi kasutanud ja W10 on alates 2015 aasta sügisest olnud kõikides tööarvutites. Asjad toimisid ja siiani toimivad ning hetkel küll ei meenu ikaldust või intsidenti, mida saaks Windows 10 süüks ajada. Samas on mul kogemused vaid keskkondadega, mis on otsast lõpuni - domeen, võrgud, serverid, tööjaamad - seadistatud MS sertifitseeritud spetsialistide poolt, kes ninite'iga op.süsteeme ei modifitseeri.
Betamax, psa grupi autode diagnoosimisesoftist jutt näiteks.
Ehk siis tõenäoliselt kolmanda osapoole toodang. Või on sul esindustes kasutatav diagnostikatarvara?
uusimate diagnoosimiseks saad tasuta tarkvara alla laadida aga sul tuleb osta " juurdepääsu" sest vastus on netis.
Vondur, vaata, w98 ga pole sul selles vallas väga teha midagi. meil on "mersuarvuti, bemmiarvuti, volkariarvuti, vanade prantslaste arvuti ja veel midagi." aga see pole hetkel teemaks, teemaks on see, et on ametlik tehasetarrkvara, mis 32bitisena on vaid win7 le ja 64bitisena on win8 le.. okei, see selleks. nende masinatega lihtsalt ei lähe üle AGA kui sul on haynespro masinasse kenasti üles pandud ja 1päev avastad, et ohhoo, windusuptaat on teinud masinas korrektuurid ja tarkvara juurikani minema rookinud seest, sest tema meelest pole sul seda vaja.
laurx, mei ELKEs oli ka selliseid spetsarvuteid, välisvõrku need iial ei näinud. Muud töömasinad said uuendusi, nagu vaja. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
seda juurdepääsu ostad täpselt nii kui vaja on. vanakool on see, et on andmebaas koos juraga arvutis, mis läheb auto külge vms. online diagnostika on nii, et arvuti läheb auto külge aga diagnostika ja komponentide asendamine käib "serveris" nagu volvo vida.. see selleks, mida ma tahan öelda on see, et sul on tööriist mis mingist uuendusest tulenevalt ühtäkki kasutamatu on. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Virtuaalmasinas ei kannata neid jooksutada? Mul virtualiseeritud XP pole kunagi nii kiiresti bootinud kui ta seda VM all teeb. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Paar asja on virtukas "igaks juhuks". _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
seda juurdepääsu ostad täpselt nii kui vaja on. vanakool on see, et on andmebaas koos juraga arvutis, mis läheb auto külge vms. online diagnostika on nii, et arvuti läheb auto külge aga diagnostika ja komponentide asendamine käib "serveris" nagu volvo vida.. see selleks, mida ma tahan öelda on see, et sul on tööriist mis mingist uuendusest tulenevalt ühtäkki kasutamatu on.
Näide eritarkvarast. Teine näide oli tarkvarast mis mingi ver. Uuendusega masinast kui non-compatible kinga sai. Sa võid ekselit ja sõna käitada, office 2k3 käib kenasti w10 otsas aga muudel juhtudel ole valmis tööriista parandama.. mis veel? _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Näide eritarkvarast. Teine näide oli tarkvarast mis mingi ver. Uuendusega masinast kui non-compatible kinga sai. Sa võid ekselit ja sõna käitada, office 2k3 käib kenasti w10 otsas aga muudel juhtudel ole valmis tööriista parandama.. mis veel?
Eritarkvara, mille kasutamiseks pead kusagile andmebaasi sisse logima ja töötab ainult Windows 7 või 8? Kuidas siin Windows 10 süüdi on? Ehk selgitad? Saaks siis lõpuks aru, miks iga natukese aja tagant siin halamas käiakse, et Windows 10 on halb, sest seal ei tööta tarkvara, mille looja pole seda Windows 10 all toimivaks teinud? _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Näide eritarkvarast. Teine näide oli tarkvarast mis mingi ver. Uuendusega masinast kui non-compatible kinga sai. Sa võid ekselit ja sõna käitada, office 2k3 käib kenasti w10 otsas aga muudel juhtudel ole valmis tööriista parandama.. mis veel?
Eritarkvara, mille kasutamiseks pead kusagile andmebaasi sisse logima ja töötab ainult Windows 7 või 8? Kuidas siin Windows 10 süüdi on? Ehk selgitad? Saaks siis lõpuks aru, miks iga natukese aja tagant siin halamas käiakse, et Windows 10 on halb, sest seal ei tööta tarkvara, mille looja pole seda Windows 10 all toimivaks teinud?
tõenäoliselt vähemalt pooltel juhtudel siiski on aga selle eest nõutakse kenat rahasummat
1. ei ole veel 100% ühilduvust. on üsna suure kasutajaskonnaga tarkvara, mis ei ühildu. mainit diag tarkvara on vaja masinatele aastast 2014 ja üles. hiljuti läks OPEL ka PSA kätte.
2. sul on tööriist, mis seni on töötanud. nüüd on sul aga vaja seda tööriista remontima hakata, sest mingi uuendus tuleb ja ütleb, et hoolimata sellest, et 1024 töötamisest, nüüd 1809st alates " not compatible" ja roogime välja. et OMA PÕHITÖÖD TEHA, pead kõigepealt taastama eelneva olukorra, panema tööle rakendustarkvara ja oh õnne ja rõõmu kui selle rakendustarkvara uuendused kuskilt " internetist " tulevad..
MILLEST sa aru ei saa? _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
et oleks mingi vastuargument ka sellele " mul kodus kõik messenser ja feisspuuk töötab " asjale. on mingi komplekt mis töötabki aga on ka asju, mis EI TÖÖTA. kui w7 le üleminek lõpuks juba ära teha tuli, polnud ORACLEl veel ametlikku w7 töötavat andmebaasiklienti. sadistikaametisse sai ekstra selle pärast veel xp le pikendust ostetud ja ka see sai otsa. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx, sa eespool mainisid, et migi tarkvara on sul üle interneti keskserveri ressurssi kasutamas diagnostika tegemiseks
ok, selle puhul saan aru, et internetiühendus on vajalik aga ei saa aru kuidas selline lihtlabane klient sinu näpus olevas arvutis nii keeruline saab olla, et w10 uus versioon ta välja praagib
ja isegi kui see nii on, siis miskipärast arvan, et tarkvara valmistaja saab mitmelt poolt üle maailma ora tagumikku valmistamaks omakorda kiirkorras uus klient (samas serveris ei muutu miskit)
tahad katsetada? otsi veebist installikas üles ja anna minna. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx, sa eespool mainisid, et migi tarkvara on sul üle interneti keskserveri ressurssi kasutamas diagnostika tegemiseks
ok, selle puhul saan aru, et internetiühendus on vajalik aga ei saa aru kuidas selline lihtlabane klient sinu näpus olevas arvutis nii keeruline saab olla, et w10 uus versioon ta välja praagib
ja isegi kui see nii on, siis miskipärast arvan, et tarkvara valmistaja saab mitmelt poolt üle maailma ora tagumikku valmistamaks omakorda kiirkorras uus klient (samas serveris ei muutu miskit)
Haritud Windows-i IT-profid (IT-saurused) - mida te vaidlete neid mõttetuid vaidlusi.
Selle asemel tuleks sisse lülitada (ajus olev) Back-up ja see tagasi kerida Windows 2.0 ning Windows 3.0 ning Windows NT ajastusse.
Ja sealt on siis selgelt näha, et:
- Windows on oma ehituselt "konstruktor"
- ja alati on olnud see nii, et Windows tuleb alati konkreetselt tööle ajada. Kas siis õiget rauda valides või siis kõike programmeerides.
Nii oli see: Windows 2.0, 3,0, 3,1, NT, Win95, Win98, Vista, Win7, Win 8-8.1 ajastul.
Ning on see nüüd Windows 10-e korral ja see saab sama olemas Windows 11-e korral.
Ei ole nii, et visatakse mingi raud kokku ja siis visatakse paari minutiga Win10 peale - ja siis antakse talda, pead kohe töötama 100%.
--------------
Luban, et ka raua pealt on väljas terve rida uusi muudatusi kus Windows 10 ikka väga higistab või valesti töötab.
Kaks lihtsat näidet:
A. uhiuus emaplaat on optimiseeritud ainult 9000-seeria protsessoritele:
B, ning järgmine tore rõõm - ja mis suudab Windows 10-e tegelikult korralikult "lolliks ajada" - on siis:
- emaplaadi tootja on välja visanud "tavalise SATA".
- ning on selle asendanud hoopis "E-SATA-ga".
Ning mille tulemsena selle emaplaadiga saab 100% kvaliteediga hakkama ainult Linux Ubuntu 20.04, mitte aga Windows 10.
Ja Windows 10-e vale käitumine väljendub selles, et "E-SATA HDD või E-SATA SSD" korral lüüakse failisüsteem segi.
- tõsi, osadel juhtudel on see segilöödud failisüsteem parandatav - kuid ainult Linuxis olevate töövahenditega - ilma, et failid kaduma lähevad. Aga alati mitte.
Olen järmist pilti näidanud - sobib ka siia: Windows 10 lõi segi SATA HDD-l oleva failisüsteemi:
tahad katsetada? otsi veebist installikas üles ja anna minna.
minu auto on nii vana, et ühelgi remontijal pole selle juures arvutit muuks vaja kui ladudele varuosa saadavuse kohta päringu tegemiseks
ja pööra tähelepanu mu öeldu viimasele lõigule
kuidas küll kõikvõimalikud muud remondifirmad üle maailma hakkama saavad, kui pilt nii kole on, nagu sa siin maalid?
carring ei teinud kuu aega diagnostikat tartus, sest seade oli hoolduses.
aga las olla, point proven, sul on kõik hästi. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
carring ei teinud kuu aega diagnostikat tartus, sest seade oli hoolduses.
aga las olla, point proven, sul on kõik hästi.
alati võiks paremini olla
ja mulle anna lähtekood ja/või korralik spetsifikatsioon, mitte installikas, siis võib minust abi olla, kui töö eest maksta suudad
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.