Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 10:53:47 vasta tsitaadiga

Õlikatel siiani katlamajas, 90date lõpus oli liiter vist paar krooni aga üsna kiirelt sai see pidu läbi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2020 10:56:31 vasta tsitaadiga

Mul tegelt pole õlikatelt, nii rikas ma nüüd ka pole icon_cool.gif , ostan seda puitu, mis elektritootmise kateldest üle jääb, kalli hinnaga kütteturult icon_neutral.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 15:09:19 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/6918802/nafta-hinna-kokkukukkumine-tanklakettidesse-ei-joudnud
"Samas nentis ta, et kui 2016. aasta kevadel langesid kütusehinnad Eestis 1 euro piirist allapoole, siis vahepeal on Eestis toimunud jõuline kütuseaktsiiside tõus ning hinnalisa on toonud ka biokütusekohustus."

98 ju ka BIOvabana saadaval, miks selle hind üles läks? Eeldab, et kõik inimesed Eestis ajudeta debiilikud?

Neste Eesti AS hulgihinnad kütustele 10.03.2020*

Tarnetingimus DDP Neste Eesti Tallinn terminal.
Toode Hind EUR
Bensiin 95E10 väävlivaba 1.142
Diislikütus B7 väävlivaba talvine klass 1 1.118
Diislikütus B7 väävlivaba talvine klass F 1.111
Erimärgistatud diislikütus talvine klass 1 0.656
Erimärgistatud diislikütus talvine klass F 0.649

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 10.03.2020 15:12:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2020 15:11:20 vasta tsitaadiga

Sest 98 ongi teenimiseks praeguse biokütusepaanika juures.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 15:11:54 vasta tsitaadiga

Vaht vahutab jälle, ise reklaamivad et nende diisel biovaba icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 15:20:21 vasta tsitaadiga

Tänagem agaraid Brüsselisi rohelisi ja oivikutest Eesti ametnikke biokütusekohustuse jõustamise eest.
Need summad, mida kütusefirmad peavad trahvideks/maksudeks koguma, võivad päris suured olla.
Muidu ikkagi konkurents on paika pannud hinnad ja jaehind olnud suuremas korrelatsioonis hulgihinnaga.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 19:03:55 vasta tsitaadiga

Jetoilis eilsest 95 @ 1.295 ja õli @ 1.275
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 14:06:20 vasta tsitaadiga

Kiiu Jetoil ja Terminal
D - 1.219
95 - 1.249
98 - 1.299

Postihinnad, Terminalist kaardiga 3.2 senti per liiter alet kah, ongi juba alla 1.2€/l.
Lasin paagi täis, 65l läks, rangeks näitas 1328km icon_cool.gif


viimati muutis Winterwind 12.03.2020 14:20:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2020 14:20:28 vasta tsitaadiga

Peaks ka homme Krooningus 98 paaki laskma.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 14:21:15 vasta tsitaadiga

Terminali mõtlesin, muutsin ära ka icon_redface.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2020 14:53:15 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kiiu Jetoil ja Terminal
D - 1.219
95 - 1.249
98 - 1.299

Postihinnad,..)

Huvitav, et kui Jetoili kliendikaart on siis on hind D-1,199€/l

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 19:32:51 vasta tsitaadiga

Tellisin Jetoili kaardi ära, eks siis paistab palju alla antakse icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 19:44:20 vasta tsitaadiga

käisin täna tankimas. lõunaka sirkelgei diisel 1,234€/l soodukaga, oleks veel alla saanud kui oleks kasutanud lhv partnerkaarti (-4,5s) seoses mingi selveri laadapäevaga
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 20:07:13 vasta tsitaadiga

mulle tuli kiri, et saad mingite päevade raames 5.5s sirkelgeist alet icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 21:11:37 vasta tsitaadiga

Siin hinnad tõusnud
Diisel 1.379
Bensiin 95 1.666

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 03:53:45 vasta tsitaadiga

Ei taha tankida, aga peab vist kuskilt 5 liitrit võtma. Töökaaslase sooduskaart on kinni. Arve maksmata.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 08:54:51 vasta tsitaadiga

Võta 10
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 09:12:40 vasta tsitaadiga

pole 10l jaoks raha?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 21:28:51 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/6923479/kindlameelsed-kutusemuujad
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 21:31:34 vasta tsitaadiga

salatoimik, kõik on rahva tervise huvides, et ei sõidaks ja istuks kodus thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 21:45:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik, kõik on rahva tervise huvides, et ei sõidaks ja istuks kodus thumbs_up.gif icon_lol.gif
No lajatagu siis kohe 5€ liiter ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.03.2020 00:02:28 vasta tsitaadiga

Kütusemüüjate kindlameelsus ei tee neile au.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 00:09:09 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kütusemüüjate kindlameelsus ei tee neile au.

Nad on ärimehed. Aust on neil väga pohl. Rahast aga mitte!

PS.
Hetkel on ka hea aeg ka sinisega sõita. Selle kontrolliks küll praegu resursse pole. icon_wink.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.03.2020 00:52:50 vasta tsitaadiga

sinist ei saa lihtsalt kätte ja takkapihta isegi tilk seda paagis jääb väga kauaks värvi andma.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 09:03:32 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/lugejad-pahandavad-miks-meie-kutusemuujad-hinda-ei-langeta-kaua-need-kallid-varud-kestavad?id=89235727
tsitaat:
"Vahepeal on Eestis toimunud jõuline kütuseaktsiiside tõus ning hinnalisa on toonud ka biokütusekohustus. Nii on nt bensiini ja diislikütuse aktsiis tõstnud kütusehindu vastavalt 17 ja 12 sendi võrra liitrist (koos käibemaksuga) ning biokütuse mõju on täna bensiinil ca 5 senti liitrist ja diislikütusel 6 senti liitrist. Aktsiisitõusu ja biokütuse summaarseks mõjuks on seega bensiinil 22 senti liitrist ja diislikütusel 18 senti liitrist. Seega isegi kui maailmaturuhinnad langevad 2016. a. alguse tasemetele, siis alla 1 eurost hinda me kahjuks enam ei näe," selgitab Vaht.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.03.2020 09:24:03 vasta tsitaadiga

Ärgu see vaht vahutagu alatasa. Tema jutt on nagu kassi kusi icon_evil.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 09:37:04 vasta tsitaadiga

Samas need aktsiisid on kõrged ja käesolevast aastast lisaks biokütuse jura kulu 5-6 senti liitrilt - see on fakt.
Kui aktsiisid valitsuse teha, siis see viimane puhas Eesti ja Brüsseli rohenatside teema.

Ise me ju valisime nad Euroopas pukki ja tahtsime ju vihmametsi maha raiuda palmiõli istanduste jaoks...
See on nii haige ja perversne teema, et mul on raske jääda rahulikuks, kui kuulata rohenatside selgitusi ja põhjendusi, miks me peame seda kõike tegema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 16.03.2020 10:11:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Samas need aktsiisid on kõrged ja käesolevast aastast lisaks biokütuse jura kulu 5-6 senti liitrilt - see on fakt.
Kui aktsiisid valitsuse teha, siis see viimane puhas Eesti ja Brüsseli rohenatside teema.

Ise me ju valisime nad Euroopas pukki ja tahtsime ju vihmametsi maha raiuda palmiõli istanduste jaoks...
See on nii haige ja perversne teema, et mul on raske jääda rahulikuks, kui kuulata rohenatside selgitusi ja põhjendusi, miks me peame seda kõike tegema.


Aktsiisid võivad kõrged olla (ongi) aga praegu hulgihind:

Toode Hind EUR
Bensiin 95E10 väävlivaba
Diislikütus B7 väävlivaba talvine klass 1 1.073
Diislikütus B7 väävlivaba talvine klass F 1.066
Erimärgistatud diislikütus talvine klass 1 0.612
Erimärgistatud diislikütus talvine klass F 0.604

Lisaks - see on hulgihind (kõikide maksudega) - kütusemüüjad ostavad börsihinnaga - see on veel odavam. Hulgihind on Eestis müüdav hulgihind.
Kütusemüüjad võtavad praeguste tanklahindadega ca 25 senti liitrilt vahelt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 10:14:16 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd jaurake. Tüübid said oma kartelli jälle toimima thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 10:16:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/lugejad-pahandavad-miks-meie-kutusemuujad-hinda-ei-langeta-kaua-need-kallid-varud-kestavad?id=89235727
tsitaat:
"Vahepeal on Eestis toimunud jõuline kütuseaktsiiside tõus ning hinnalisa on toonud ka biokütusekohustus. Nii on nt bensiini ja diislikütuse aktsiis tõstnud kütusehindu vastavalt 17 ja 12 sendi võrra liitrist (koos käibemaksuga) ning biokütuse mõju on täna bensiinil ca 5 senti liitrist ja diislikütusel 6 senti liitrist. Aktsiisitõusu ja biokütuse summaarseks mõjuks on seega bensiinil 22 senti liitrist ja diislikütusel 18 senti liitrist. Seega isegi kui maailmaturuhinnad langevad 2016. a. alguse tasemetele, siis alla 1 eurost hinda me kahjuks enam ei näe," selgitab Vaht.


mis alexelal sellest biokütuse kohustusest? nemad biot ei müü ju. hinnad siiski samad, nagu teistel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 10:18:37 vasta tsitaadiga

Ma olen aru saanud, et tanklaketid peavad oma kõikvõimalikud biokütusega seotud kulud ise arvestama kuludesse ja see ei kajastu hulgihindades.
Alexela teema jah eriline, mõni ajakirjanik võiks teemat kaevata ja valgustada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 13:11:01 vasta tsitaadiga

Alexela pidi statistikat ostma ja seepärast ei saa odavamalt müüa. Võta kinni kui tõsi see on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.03.2020 13:23:16 vasta tsitaadiga

ärgu alexela müügu siis, mis aga teiste vabandus on?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 13:30:32 vasta tsitaadiga

valmistuvad väiksemks kohvi/kabanossimüügiks ja teenivad tulu ette ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 15:33:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
sinist ei saa lihtsalt kätte ja takkapihta isegi tilk seda paagis jääb väga kauaks värvi andma.

Käisin lasin just üks päev 100l puhuri tarbeks.Nagu lihtsalt lähed tankuri juurde ja lased.Pärast makstes küsiti ainult nime.
Värvuse koha pealt ka vale.Kanister kus ennem on sinine olnud ja sinna valget peale tankides ja välja valades ei ole värvi vahet küll märgata.
Samuti valge kanister ei paista kuidagi sinine olevat.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 15:43:38 vasta tsitaadiga

Ma ka aru ei saa mis tähendab see, et sinist ei saa lihtsalt kätte. Palun rääkige omast kogemusest, et keelati teile müük või mis?

Automaatjaamas paned ID kaardi, pin1 ja pangakaardi või sularaha ja lase palju tahad

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 20:28:24 vasta tsitaadiga

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kutusemuujad-oigustavad-pusivaid-hindu-hinnad-tegid-euroopaga-vorreldes-viimaste-nadalatega-suurema-languse-just-eestis?id=89248823
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 01:07:59 vasta tsitaadiga

Viimaste nädalate?! Keda nad lolliks peavad? Haapsalus on nüüd jah hind langenud natuke, aga ainult selle päris-päris viimase nädala jooksul. Mingu imegu midagi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 01:13:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aastalõpu suur väljastamine oli Raamatu sõnul kantud soovist, et tarbijatele oleks võimalik aasta alguses maksimaalselt soodsa hinnaga kütust müüa - arusaadavalt ei suutnud keegi prognoosida, et kolm kuud hiljem on nafta maailmaturuhind poole võrra langenud.


Ma parandaks selle lõigu
tsitaat:
Aastalõpu suur väljastamine oli Raamatu sõnul kantud soovist, et tanklatel oleks võimalik aasta alguses maksimaalse kasumiga kütust müüa - arusaadavalt ei suutnud keegi prognoosida, et kolm kuud hiljem on nafta maailmaturuhind poole võrra langenud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 20:28:07 vasta tsitaadiga

Raputan soola haavadele - kütuste hinnad täna Luksemburgis

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2020 22:20:09 vasta tsitaadiga

Selle riigi tuludest on oluline osa kütuste müügil. Naaberriikide piiriäärsed elanikud käivad seal tankimas. "Naaberriigist" Eestist kah, rekkad icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.03.2020 23:15:08 vasta tsitaadiga

Seal on alati suht odav kütus jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 23:22:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Raputan soola haavadele - kütuste hinnad täna Luksemburgis

Luxemburgi tanklad on päris kaua pinnuks silmas olnud Prantsusmaale, Belgiale ja Saksamaale. Isegi dokumentaale on kohta tehtud, sest naaberriikidest hind oluliselt madalam, aga läbimüük metsik.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 00:24:16 vasta tsitaadiga

https://today.rtl.lu/news/luxembourg/a/1485222.html

The max price of one litre of 95 octance unleaded drops by 8.7 cents to €0.962.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 13:37:51 vasta tsitaadiga

Tutermaa Krooningus täna hommikul 95 1.249
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 22:00:37 vasta tsitaadiga

Nafta 3 kuuga 65% kukkunud

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 22:13:08 vasta tsitaadiga

Terminal 95 kütus endiselt 1,299€/l
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 22:14:16 vasta tsitaadiga

Kütusemüüjate kindlameelsust on lausa rõõm näha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 22:17:46 vasta tsitaadiga

Eestis aktsiis 0.563€ liitrit ja Austrias 0.482€
Käibemaks mõlemas kohas 20%

Ehk 8 senti vahet.

https://majandus24.postimees.ee/6926875/viinis-maksab-bensiiniliiter-alla-euro
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 22:19:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tanel kirjutas:
Tanel kirjutas:
Pöörake tähelepanu EL miinimummäärale - meie kütuse hind võiks olla oluliselt madalam

Ei ole tõstetud ega plaanita tõsta. Klapivad nende andmetega, mis toodud
https://www.emta.ee/et/ariklient/aktsiisid-vara-hasartmang/uldist/aktsiisimaarad

Biopasa nõuded lihtsalt tekitavad kütusemüüjatele lisakulusid ja seda kompenseeritakse marginali tõstmisega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.