Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2020 10:13:57 vasta tsitaadiga

Metamorph alustas ka 13. reedel icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 04.03.2020 15:22:22 vasta tsitaadiga

Eks ootab patch note, loodetavasti lastakse summonerid täiesti peeneks, siis pole kiusatust icon_biggrin.gif

Praegu kaalun leaguestartiks Pestilent Strike Pathfinderit, pole ei seda skilli ega poison buildi kunagi proovinud, aga mehhaanika tundub tugev.

Pathfinder Awakeneri/muude instanced bosside vastu ka tugev.

E: Nende viimasest Atlase-muudatuse manifestost lähtuvalt tundub et
A) Map dropid on tuned down
B) Master Missionid on haruldasemad

Ehk vähem Zanat
Terve liiga sai ilma mape ostmata hakkama, tundub et nüüd viiakse asi vähemalt piiri peale tagasi icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waldof
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2020 17:30:48 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Sain täna softcores 36 challenget kätte icon_smile.gif Tagasi talveunne kuni järgmise liigani tõenäoliselt. Väga hea liiga, ma olin enne seda ~700 tundi mänginud ja üle 20ne challenge polnud kunagi saanud. Ju olid ka lihtsad challenged seekord. 36 challenge hetkeks olen tapnud 788/1500 mapi bossi. Tegemata jäävad endgame grinds, 1500 bossi, Kill Sirius ilma ta läga sisse astumata (ju järgmise paari korraga saaks puhta killi ka) ja Barani areeni challenge.

Spoiler Spoiler Spoiler


League starter oli phys skeleton necro, täiesti totter build, alla 100c total geariga oli juba mingi ~1.5-2m boss DPS. Vahepeal kui raha juurde tuli proovisin ka teisi ascendancy-sid mida kunagi proovinud pole, max block glad (liiga vähe raha vist sisse pandud, suht rämps), Dancing Duo Pathfinder (Väga pull tegelane aga liiga nõrk single target metamorphideks), Ice Shot Deadeye (20 EX oli ilmselgelt liiga väike budget vibu buildiks, väga väga rämps), lowlife cold snap/vortex occultist (Ei olnud meeldiv mängustiil) ja lõpuks maandusin Championile.

Phys Impale Double Strike / Flicker Strike Champion, ma arvan kuskil 70-80 exalti budget. Shaper DPS on kalkulaatori järgi teps alla 10 milli, kaks The Saviori klooni peaksid veel kuskil 10 milli lisama, töötab 100% "parim kaitse on rünnak" põhimõttel icon_biggrin.gif Pseudo-5l flicker strike clearimiseks.

Huvilistele Path of Building:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mõtlesin, et liiga lõpus katsetan samat asja, vaatan kuidas toimib.
Peab enda summoneri asjad maha müüma ja ostma need itemid.
Tänud pob eest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 11.03.2020 13:20:06 vasta tsitaadiga

Waldof kirjutas:

Mõtlesin, et liiga lõpus katsetan samat asja, vaatan kuidas toimib.
Peab enda summoneri asjad maha müüma ja ostma need itemid.
Tänud pob eest.


Hoiatan ette, kaks herald of purity sõrmust ja impresence annavad kokku 0% resiste... icon_biggrin.gif

Saabastele oli ka suht raske resiste saada kui nõuad juba lvl 20 fortify supporti ja tailwindi. Helm enchant + nearby enemies take 9% increased phys + normid resistid ja elu läks ka väga ruttu väga kalliks.

Ma ei tea mis hinnad enam liiga lõpuks on, aga ma olin sunnitud raiskama 3 passive tree pointi resistide peale (Diamond skin ja path sinna on +20 all res) ja lõpetasin suht 0% üle capi... Kui paremaid resist rolle leiad siis võid need ümber tõsta.

E: Patch notesid on väljas - https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2784310

Algne plaan oli mingit poisonit teha, aga kuna osa summonere jäi puutumata või said buffi, teen ilmselt Herald of Purity Guardiani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.03.2020 18:35:55 vasta tsitaadiga

3.10 patch notes saadaval. Head lugemist: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2784310 (kohvi tassi emotikoni tõesti ei ole?)
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 12.03.2020 13:40:57 vasta tsitaadiga

Uute/muudetud gemide info ka: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2784707

HoP kaotas Feeding Frenzy damage, aga sai juurde uued notabled (+1 sentinel of purity jms), jääb vist HoP Guardian.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2020 16:32:32 vasta tsitaadiga

Koroona lammutab. Ma vist siiski mängin seda liigat icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 15.03.2020 18:13:14 vasta tsitaadiga

Kindel plaan oli see liiga päriselt ka vahele jätta kuna tuleb pikk puhkusereis aga võta näpust.
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2020 16:42:58 vasta tsitaadiga

Ei söanda üldse deliriumisse joosta. Mingid lambised volatile tüüpi asjad tapavad ära. Metamorph on täiesti ohutu võrreldes sellega.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.03.2020 19:54:01 vasta tsitaadiga

Uued cluster jewelid on väga OP-d. Warcry buffid annavad 5rage per warcry icon_lol.gif lihtsalt ajuvaba.. Elusive saab clusterist.. intimidate... cullsing strike.. kõike. Isegi Phys Pop cluster jewel olemas aga %chance mitte iga mob. On see asendus Ascendancyle mida POE 2-s tahavad ligi tuua? St pead leidma jewelid ja craftima oma nn ascendancy.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2020 20:43:23 vasta tsitaadiga

Mingil Poe2 esitlusel räägiti, et Ascendancy klasse tehakse ringi ja neid on rohkem st ei ole (vist) nn ascendancy crafting.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 18.03.2020 14:15:28 vasta tsitaadiga

Vahepeal sai juba nagu käppa Deliriumi, aga siis tuleb näiteks Toxic Sewer v muu koridori-tüüpi layout ja ilma phasinguta jääd mingi nuka taha ikka kinni...

Ei aita ka see et paljud nendest effektidest on phys-based, mida ilma endurance chargedeta on raske pehmendada.

Esimene ring nerfe kuulutati juba välja, ilmselt kui iga individuaalse mobi asemel tõstetakse volatiilid paki-põhiseks läheb elu tegelikult palju lihtsamaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.03.2020 13:51:17 vasta tsitaadiga

Ise olen siis nüüd vaid Vaal Double Strikega mänginud ja see on praeguses liigas lihtsalt ülimalt fun ja haigelt hea single targeti ja clearspeediga.
Täpsemalt siis kasutan Warcried, et Rage stackida 50ni ja siis lihtsalt zoomid ringi..
Tegin kerge eestikeelse build guide icon_lol.gif keegi tahab visake pilk peale, panin POB lingi ka descsriptioni niisiis saate lihtsalt kopi pastada.
PS! Vahetasin kindad tavaliste rare kinnaste vastu välja.. lihtsalt T1 life, T1 Phys to Attacks, T2 Attack Speedi ning siis craftisin veel resiste juurde.
Ideaalis tahaks "Strike Additional Target" modi peale visata aga see saaks liiga raske olema niisiis lihtsalt ostsin odavalt Awakened Ancestral Calli icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2020 05:32:46 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Uued cluster jewelid on väga OP-d. Warcry buffid annavad 5rage per warcry icon_lol.gif lihtsalt ajuvaba.. Elusive saab clusterist.. intimidate... cullsing strike.. kõike. Isegi Phys Pop cluster jewel olemas aga %chance mitte iga mob. On see asendus Ascendancyle mida POE 2-s tahavad ligi tuua? St pead leidma jewelid ja craftima oma nn ascendancy.

Sul selle Elusiva osa kohta rohkem infot on kuskil? Ise teen BV Assassini ja kuluks marjaks ära. Clear on mõnus aga üsna squish. Intimidate, Culling kuluks täitsa marjaks ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 22.03.2020 13:42:57 vasta tsitaadiga

Intimidate + cull on mul craftitud curse clustris, medium, väga mõnus . Elusive oli small clustrites saadaval nt. Elu poolelt Fettle on mõnus ja peale 20c jagu rolle sain sellise tehtud.

Dominus, annointi disciple of unyielding nt. Mul on ja oma 7k elu ning pea pideva 65% blocki juures saab mu necro ikka lakse vahel sisse korralikult, mis siis veel ilma endu ja 4k lifega... icon_biggrin.gif Sügav deliirium on karm ja ma hea meelega ei kaotaks pidevalt expi... icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 30.03.2020 01:46:14 vasta tsitaadiga

Tegin väikse eksperimendi... Mul oli ~40 ex budgetiga CoC Assassin, geari oli veel küllal optimiseerida aga punastes mappides elas vabalt. Path of Building damage main skillil oli 80k/cast.

League starter oli Guardian, ostsin 2 Voices jewelit ja posu Purposeful Harbinger + (Heraldry või Endbringer) kivikesi ja respeccisin enamuses ainult cluster jewelitele...

Spoiler Spoiler Spoiler


Purity of Fire peaks veel paar korda alla leveldama et cold resistance oleks kõige kõrgem, aga see selleks. 90 all res, 90 physical reduction, max block, 40 spellblock.
Kaotasin küll ühe Cospri, aga põhi skilli damage see-eest on ~330k/cast, ilma et Wise Oak rakenduks õigesti.

Kui vanal buildil kõik ajutised buffid põhja lükata, tuli kuskil 8 attacki sekundis cyclonega. Guardianil siis kui Vaal Haste peale panna näitab üle 20 attacki sekundis...

Suht lollakas mehaanika, eks näis kuidas need clusterite hinnad igapäevaselt liikuma hakkavad, nende rollimine on suht hea sissetuleku allikas praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 30.03.2020 08:40:32 vasta tsitaadiga

Sa ikka tead , et cospril ja cast on criticalil on cooldown, 20 attacki per second tähendab et sa kaotad dpsi, kui sul on cooldown reduction gearis, siis max attack speed oleks 15 attack per second

https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/e5pyr8/the_cyclone_cast_on_critical_strike_cooldown/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 30.03.2020 11:07:32 vasta tsitaadiga

Jah, tean. Su enda lingis on kirjas et max on ka 20.20APS koos 52 CDRiga (sama tulem, mis 10.10 APS). Kalkulaator on muidu siin: https://www.desmos.com/calculator/rbl6w1jnvs (e: Z = CDR, q = APS, c on internal cooldown, konstant)

Awakened Cast On Crit maksab sama palju kui terve build kokku, selle kogumisega kulub niikuinii veits aega ja praegu pole mõtet nurki viilima hakata, kuna baas damage on 4x kõrgem, kui vanal buildil...

Mu point on pigem see, kui totter liigutus GGG poolt on see interaction liiga lõpuni muutmata jätta. Precision üksi annab 3563 flat Accuracyt, ehk seda pole gearist vaja. Discipline annab 1000 flat ES, mis on rohkem, kui hea paar kindaid, saapaid, müts ja tavaline Discipline kokku. Purityd annavad kõik ~200 resistance ja +15% max res, nii et ka neid pole gearist tarvis. Guardiani Ascendancy, mis on ka kõik aurad, annab 90 phys reduction, max block, 500 flat ES, 40% more damage kõigele, jne jne. Tailwind lisab 60% Action Speedi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2020 12:06:24 vasta tsitaadiga

Ice shot + barrage projekt edukalt lõppenud - dps on piisav, et kõike sulatada (jäätada? icon_biggrin.gif), hetkel lvl 94, 100 lihtsalt ei viitsi. Ca 20ex kanti olen ta alla matnud, kuigi vibu annaks kõvasti parandada - mirrori-vääriline vibu vähemalt kahekordistaks dps, aga ei näe mõtet, UElder, Sirus jms tegelased surevad niigi kiiresti. Natuke pausi, siis proovin lõpuks ka Armageddon Brandi ära.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 30.03.2020 12:53:14 vasta tsitaadiga

AlvinL, viska pob ka? Mulle alati ice shot meeldinud ehk juba enne seda, kui ta "hea" oli, aga pole isu olnud aasta-kaks teha viibisid.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2020 16:05:24 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
AlvinL, viska pob ka? Mulle alati ice shot meeldinud ehk juba enne seda, kui ta "hea" oli, aga pole isu olnud aasta-kaks teha viibisid.

https://pastebin.com/BhZ4fNLm

See suur, et ma olen paljud asjad ise nikerdanud. Kui mingisuguse corrupted tavaari otse välja osta kelleltki, siis vist läheb kallimaks. SSF-sõbralikkust sellel buildil pole. Ma pole väga edukalt Dex suutnud (veel) stackida, seega damage läheb sealt kaduma. See 2.6 shaper dps on kaheldav, mulle tundub palju kõrgem. Väga ei viitsi süveneda PoBsse, ilmselt jätsin kuskil midagi sisse lülitamata.

Vibu on saast, ajasin +1 arrow taga põhiliselt. Võiks üldse Maraketh või Harbinger olla icon_rolleyes.gif

Cluster jewelitega pole viitsinud jännata.

Aga mul selle buildi juures mõistus suht otsas, Brutal restraint puudu, see annaks Dex kõvasti juurde. Elder sureb mõned sekundid kiiremini, halleluuja icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.


viimati muutis AlvinL 30.03.2020 16:10:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2020 16:08:56 vasta tsitaadiga

Mängin ise ka Ice Shot / Barrage, väga lõbus, aga ega midagi tankida ei tasu. Kõik content, sh A8 Sirus tehtud ja lebo. Hetkel proovin cluster jeweleid (curse cull näiteks on väga lõbus) tavapärase tree asemel.
https://pastebin.com/YuRYapCM

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 31.03.2020 11:13:06 vasta tsitaadiga

Bex igatahes just teavitas et midagi võetakse Purposeful Harbingeri buildidega ette

Tunni ajaga on Solstice Vigil kukkunud 35 exalti pealt 14le icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Loodetavasti piirdub see nerf asjadega mis ei tohiks aurad olla, nagu Tailwind, Black Cane, Solstice Vigil jms. Aga eks näis mis mu tegelasest homme alles on icon_biggrin.gif

E: Läks nagu ma lootsin - https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2815906
E2: Guardiani Ascendancy saab ka mingil määral pihta, regeni kaotamine mind niivõrd ei haava, kuna ma ei kasutanud RFi veel. Vaatab palju ES kukub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2020 18:20:40 vasta tsitaadiga

carbz, ilma Tailwindi, Black cane, Sporeguard, Breathstealer jt. unique itemite abusita oleks isegi fine aga praegune nerf imo teeb buildi suht kasutuks. Solstice Vigili oleks võinud alles jätta. Sellest ühest itemist sõltub suht palju. Aga eks näis.
Oli plaan teha 36 challenget tiibade jaoks ning mitte surra iga kord Deliriumis nagu viimane piix aga paraku jääb vist unistuseks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 04.04.2020 16:57:34 vasta tsitaadiga

90 All res jääb alles. 90 Phys reduction jääb alles. 125% increased damage per Endbringer on alles. Hatredi, Wrathi jms 100+ increased ja teine 100 MORE damage on alles. Zealotry 70% MORE damage on alles. Haste, Precision jne jne on muutmata.

Kaotavad ainult superjuicerid Headhunteriga ja inimesed kes toetusid Solsticile et permanent Vaal skillidega mängida (Või Winter Orb vms spetsiifika). Heralditega Guardian jääb ka pärast nerfi ilmselt kõige lihtsamini pea surematuks skaleeritavaks buildiks.

Minu build peaks kaotama ainult 1-2k es, Tailwindi ekstra action speedi ja 30% More multiplierist (Mida on üle 250%). Mul on ikka veel osad gear slotid väga rotid ja 0 Awakened skill gemi, nii et arenguruumi on et kõik tagasi võtta.

Kui RFi käima saaks pärast nerfi, (Ma ei olnud siiamaani veel üritanud, kuna polnud vaja) oleks kohe 40% More damage tagasi...

E: Nerf jõudis siis kätte. Enne nerfi oli 6.6k ES, sisse logides ~5.5. Phys Damage Reduction langes 90 pealt 60nele. Tegin paar muudatust:

    Panin Tailwind saabaste asemel 180 ES Sin Trekid
    Kasutasin enne Commander of the Pit kindaid Arcane Surge jaoks, vahetasin need välja 200 ES Kinnaste vastu (80c) ja vabanenud socketisse panin Vaal RF
    Uus gear andis varem puuduoleva DEXi, sain 2 Passive Pointi vabastada, lisasin ühe small cluster jeweli mis andis 1.5% ES Regen, RF on sustainable, aga passive regen suht nullis.
    Hakkasin tavalist Granite flaski kasutama.

Granite flaskiga tagasi 90 phys reduction, uus ES on 6.8k. Vaal RFi ajal on damage oluliselt kõrgem, tavalise RFiga peaks olema enamvähem sama, mis enne nerfi koos Arcane Surgega oli.

Regen saab kõvasti pihta RFiga, healimine on sisuliselt ainult leechimisest (~600/s), aga jooksin paar T16 mappi ja ühe 100% Delirious T11, ei täheldanud eriti vahet. Vajadusel võib RFi kinni keerata, eksperimenteerin veel edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.