Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad Call of Duty Modern Warfare'i?
Olen teinud eeltellimuse.
6%
 6%  [ 9 ]
Ostan, kui mäng on väljas.
17%
 17%  [ 24 ]
Ootan enne ostu, et selguks ... (täpsustan teemas) ja siis võib-olla ostan.
23%
 23%  [ 32 ]
Ei osta.
46%
 46%  [ 63 ]
Sain mängu videokaardiga, plaanin mängida.
4%
 4%  [ 6 ]
Sain mängu videokaardiga, ei plaani mängida.
1%
 1%  [ 2 ]
hääli kokku : 136

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 12.02.2020 14:44:19 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kui see battle pass praegu osta siis kas saab mingit nodi eelmisest ka siis ?

Sa saad selle nodi, mis lahti mängisid ja kui ei mänginud siis saad seda kuidagi osta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.02.2020 14:50:09 vasta tsitaadiga

Eelmise BP nodi ei saa. Küll tuleb uuega kohe mingi relv kaasa kui osta BP endale.
Ilmselt topitakse eelmise BP tilu-lilud mingitesse müügipakkidesse.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.02.2020 15:11:03 vasta tsitaadiga

ei mänginud lahti ... lootsin et saan ühe relva eelmisest hooajast,mille pärast ma pole raatsinud osta ....mingi seda kümne tonnist paketti vast ei hakka ostma icon_biggrin.gif see 20 euri eest on vist normaalne ? et selle eest on seda nodi küll ? väga nõme et veel niimoodi pressitakse raha välja ... huvitav et miks sellist asja enam ei ole nagu kunagi ikka COD-ides oli et ostsid season passi mis muidugi maksis kolmveerand mängu hinnast ja said kõik nodi mis aasta jooksul tuli välja tuli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 15:32:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

season passi mis muidugi maksis kolmveerand mängu hinnast ja said kõik nodi mis aasta jooksul tuli välja tuli

sest see oli peale surumine ja youtjuuberitele ei meeldinud = rip-off
Uus süsteem on paidlikum aga jah, ainult siis kui mängid aktiivselt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.02.2020 15:46:35 vasta tsitaadiga

nojah seda küll ... selles mõttes ma lahti ehk mängisin mitte päris selle tieri lõpuni kahjuks ei jõudnud .... aga kuna mul ei olnud ostetud siis neid mis tasulised siis neid ei saanud ... mõned olid seal free siis mingid embleemid ja osad asjad sain jah
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 03:40:37 vasta tsitaadiga

relvad eelmise seasoni omad on challangite all ei ole mõtet vinguda ja ulguda iga asja kalla... ei jõua ei taha ei saa...
natuke uurida ennem kõik peab kandikul ette kandma.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.02.2020 12:23:05 vasta tsitaadiga

Gap, need relvad saad küll veel lahti mängida, mis kõikidele uuena anti (2 vist oli neid).
Küll aga ei saa sa neid blueprinti-põhiseid. Need on tegelikult nagunii olemasolevad relvad, millel on olemasolevad lisad ja eriline on ainult värvkate jms tingel-tangel. Selles mõttes ei jää sa millestki ilma.

E: Kas kõik teise hooaja BP ostjaid said püsiva 10% XP buusteri?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.02.2020 13:14:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu meelest pole üldse selle ghosti moodi mis selles 2013 aasta COD-is oli ? icon_rolleyes.gif kõik jooksevad nendes kostüümides nüüd ringi... icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.03.2020 01:20:19 vasta tsitaadiga

Gap, Kõhedaks võtab. icon_eek.gif Mul ei ole sedagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 16:17:23 vasta tsitaadiga


Link


Peaks homme 10 m2rts valja tulema

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.03.2020 16:18:47 vasta tsitaadiga

Mingi 40giga jälle raudselt kui kaart peale osade juppide custom-made on.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.03.2020 19:25:08 vasta tsitaadiga

Hetkel on juba 151 GB.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 21:41:52 vasta tsitaadiga


Link



Link

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 22:53:58 vasta tsitaadiga

tõmmata veel ei saa v?
kuradi kahju et free to play see ju cheaterite maiuspala
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.03.2020 10:57:28 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
tõmmata veel ei saa v?
kuradi kahju et free to play see ju cheaterite maiuspala

Otsisin ka aga pre loadi ei näinud.
Asja võlu ongi selles, et standalone f2p. Kes vähegi soovib saab ära proovida. Ja tasuta või mitte ei mängi cheaterite jaoks rolli, vt BFV siinset või ametlikku foorumi. Tähtis on, kas arendaja üldse teeb midagi AC osas või mitte(DICE).
Nagu ma aru saan, siis Diablo 3 jaoks tehtud BN kontoga peaks ligi saama?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 14:10:50 vasta tsitaadiga

Standalone Warzone on 80-100GB, MW omanikele tuleb 10-20 GB patch.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 21:20:23 vasta tsitaadiga

Selline BR kus TTK on nii lühike on sitt. Surma saad kiiresti ja siis hakka uut mängu ootama. Jään pigem MP peale. Kuigi ega seda kah ausaltõeldes enam üldse ei viitsi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 10.03.2020 22:17:36 vasta tsitaadiga

Hetkel ilmselt nii räige ülekoormus, et peab ootama homseni, et laadima panna. icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: otse battle.net lehelt sai installeri alla tõmmata ja alla tiksuma panna. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 23:03:20 vasta tsitaadiga

Vaatasin trailerit + gameplay videot ja nope from me.
Traileris juba näha klassikaline "väga intensiivne" tõmblev-närvihaige shift all rushimismäng.
Plus oma tüübi tagasi ostmine ja isegi self revive?!?!?!?
Elud tulevad niisama tagasi, jne.

Ehkjah, ei proovi vast tasuta ka mingit sellist fantaasia rambomängu icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 11:38:22 vasta tsitaadiga

videomängud ongi fantaasia ning nagu sa ütlesid - mängud.
põõsas istumiseks on ka muid BRe olemas.

endal nett 40mb/s alla kõigest ja pidin siis terve mängu uuesti installima, kuna mingi aeg sai ruumipuuduse tõttu MW maha lastud.
kui 170GB DL suurus otsa vaatas, siis jäi küll suu lahti, ööga ma seda tiritud ei saanud, seega homme saab käpa peale panna lõpuks.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 13:56:41 vasta tsitaadiga

Pisut sai eile õhtul proovitud.
On neil operaatoritel ka mingi vahe või tegu lihtsalt erinevate skinnidega? Kuidas seal in-game currencyt teenida saab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 14:11:16 vasta tsitaadiga

-steven--:
1) videomänge on erinevaid
2) CoD oli kunagi sõjamäng, nüüdseks on see pigem fantaasiamäng, jah
3) ei ütleks, et PUBG-s põõsas istutakse (oleneb mängijast) - asi selles, et seal on vahelduv tempo ja mingigi reaalsus..

eks maitse asi, st. mu "arvustus" oli mu maitse alusel. ei keela inimestel sellist asja nautida.

Killer85, in-game raha ülesannete eest (a'la tapa keegi või capture mingi punkt) ja leides.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 15:01:08 vasta tsitaadiga

Pidasin silmas seda CP-nimelist münti, millega idee kohaselt peaks saama uut sisu lahti osta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.03.2020 15:17:19 vasta tsitaadiga

CP'd saab Battle Passi leveldades Modern Warfare'i mängides või siis raha eest nagu ikka icon_smile.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 15:23:29 vasta tsitaadiga

Ahaa, tänud.
Mõtlesin, et ehk saab kuidagi teenida kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 16:17:13 vasta tsitaadiga

Arvestades et kõigis teistes poppides BRides on revive, siis ei imesta kui PUBG ka varsti toob, nad koguaeg üksteiselt laenavad mõtteid.

Ja self revive on ikka väga hea Gulag 1v1 mehanismiga sisse toodud, et ei ole niisama Yolo x 2, aga pead vastase 1v1 püstoli roundis ära võitma, et teenida tagasi platsile saamine.
Nagu gladiaatori ja ka muudel ajastutel lahinguväljalt langenud aga veel elus sõdurid viidi vanglasse, lapiti kokku ja siis pandi rahva ees kaklema või mingil muul eesmärgil rakendati tööjõuks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.03.2020 18:07:23 vasta tsitaadiga

TTK võiks pikem olla jah, samas esimene võitlus võttis 3x armoriga tükk aega ikka.
Ja no kui ChieterFieldiga võrrelda siis on TTK võrreldamatult pikem;)

Mis väga meeldis olid seaded, väga hästi kirjeldatud, et mis nupp mida teeb ja mille all veel kasutatakse. Samuti graafikaseaded hästi lahti seletatud.

Eile tuli mu neti max kiirusega küll kl 20:00 kui lahti läks, Fury X kannatas ka isegi mängida...
Crossplay on ainult selline küsitava väärtusega, samuti lobbyt luuakse ikka kuni 150\150ni. Ei võetud BF FS pealt õppust, et kui hakkad seda 100% lobbyt täis koguma, siis võibki ootama jääda. Kuna TTK on kiirem, siis on ka lobby täissaamine kiiresti tähtis. Kui sellega alt lähevad, siis võivad samuti endale auku hakata kaevama.

Inevetory on hästi läbi mõeldud, granud, relvad, armor kõik eraldi nuppude all. Ei pea poole ekraani peale inventoryt lahti tõmbama ja siis keset lahingut ringi lappama asetust. Midagi sellist mõtlesin tükk aega juba, et oleks võind DICE ka teha, aga noh mis neist ikka loota. Moona korjab automaatselt üles, see ka suur pluss. Jääbki ainult relvade taga vahetamine ja mõne muu vidina üles korjamine vajadusel.

Ellu äratamine on tegelikult hea mõte, sest sellise kiire TTK juures läheks muidu liiga igavaks lobbys tiksumine, nüüd on vähemalt mingigi kaasaelamise mõte sees. Meeskonnale põhjust kaasa elada, et äkki äratavad su ellu.
Mitte nagu selles videos:
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas selle 4500$ papi kokkuajamine ei ole nii lihtne, et kõik ärkavad uuesti ellu nagu zombied.

1 korra sai proovitud, aga tundus suht hästi läbi mõeldud. Kui kõik ühe valemi järgi oleks loodud, siis läheks ka igavaks. Gulagi kaklus teebki omanäoliseks.

PS Ei mäleta midagi, et esimesed COD-d sõjamängud oleks olnud. SUht samasse auku läks Enemy Territoryga, sai LAN-l ikka tehtud. Järgmised olid kõik scripted cinematic experienced. Nii et väga liinist väljas ei ole ka see osa.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 18:40:19 vasta tsitaadiga

maddog, Gulag oli huvitav jah, ent ma räägin self revive-st

Vael, CoD ja CoD:UO olid ikka proper sõjafeeliga mängud, Search & Destroy mode-i sai ikka mõnusalt toksitud.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 02:05:23 vasta tsitaadiga

Uh mäng war zone läägab mis jube, Vahetpole lükka maxi v minimumi ikka täpselt sama, nii kui vastast näed jääb pilt hetkeks seisma...
Samas bf V on suht max ja töötab suurepäraselt... Mida muuta võiks? Niisama isegi ringi joosta kannatab aga mingitel hetkedel Fps 8 , eriti siis kui vastast näed ja tulistamiseks läheb. icon_sad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.03.2020 02:48:22 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, Jookseb eelmise ajuriga nagu siidi. Vahetada kohe ei viitsi, kuigi kastike kergelt soovotab küll.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 22:08:49 vasta tsitaadiga

Ehk siis rohtu pole sellele ,et mäng ei freeziks vastaseid nähes ja paugutama hakates icon_biggrin.gif.
Can I runit näitab recomanded setingutega kõigele rohelist tuld, mängus sees aga on hoopis midagi muud!
Võrreldes ja vaadates BF V ei anna neid ju väga graafiliselt võrreldagi, üks töötab ilusti teine mitte üldse icon_razz.gif
Järelikult sõnnik
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 22:14:09 vasta tsitaadiga

ei tea meil oma clanniga kus 20+ liiget töötab kõigile probleemi vabalt kõige lahjem püss oli miski läppar gtx 960ga.
ütlen samamoodi et tihendi probleem.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.03.2020 23:24:40 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Järelikult sõnnik

Miks ka mitte? Vahest poob seal niisama?
https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-5/buy/pc-system-requirements
https://www.callofduty.com/modernwarfare/pc

Väga vanad ajurid vbl ei töötagi, safe modes ddu'ga proovida maha lasta, kui muuu ei aita.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 23:27:33 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, osadel pidi olema mingi affiniti probleem et mäng panna käima real time modes protsesside alt, võta kinni äkki sul sama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:23:29 vasta tsitaadiga

offlines töötab / netis mitte... icon_biggrin.gif V noh harjutamine on ok. Aga sitta selle mänguga siis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 14.03.2020 11:18:57 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, mis CPU ja GPU on? Meil ka kambas GTX 970 ja 770, ise proovisin FuryX-ga, töötas küll.
Esiteks ainult viimased pacific kaardid olid BFV ilusad ja no isegi kõik High peal jääb graafika poolelt viimastele Tomb Raideritele alla kõvasti.
Teiseks tegemist on Tulistamismänguga ja seda veel võrgus teiste kõvemate vastaste vastu. Kus krt see aeg on RTX sisse lükata ja palmipuid vahtida? Põhiline roll on ikka kõmmutamisel ja BFV puhul põhiosa ajast kulus cheaterite eest jooksmisele või lobbies passimisele. Aga noh graafika ennekõike...

Kas seadeid vaatasid, GPU renderscale on 100% peal? AA sisse välja? Blur off? Ma tuunisin ära ja väga ei saa viriseda detailide üle, arvestades, et 150 matsi mängus ja map hiiglasuur.

Veel niipalju, et kui BFV väljastab uuenduse iga kuu tagant ja tekitab 1 bugi asemel 3 uut, siis siin on uuendused pea igapäevased, mõnikord 2x päevas.
Ning warzone mängu saab ~2min. Vs BFV 5-10min tavalaks ja siis oled 15s cheateri poolt squad wiped.

Kvaliteeti ja mängukogemust ei saa tõesti värrelda ning looduse nautimiseks on teised mängud, näiteks ORI saab väga häid arvustysi ning kompressitud YT videodes näeb juba hämmastav välja.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 14:41:55 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Mõmmik123, mis CPU ja GPU on? Meil ka kambas GTX 970 ja 770, ise proovisin FuryX-ga, töötas küll.
Esiteks ainult viimased pacific kaardid olid BFV ilusad ja no isegi kõik High peal jääb graafika poolelt viimastele Tomb Raideritele alla kõvasti.
Teiseks tegemist on Tulistamismänguga ja seda veel võrgus teiste kõvemate vastaste vastu. Kus krt see aeg on RTX sisse lükata ja palmipuid vahtida? Põhiline roll on ikka kõmmutamisel ja BFV puhul põhiosa ajast kulus cheaterite eest jooksmisele või lobbies passimisele. Aga noh graafika ennekõike...

Kas seadeid vaatasid, GPU renderscale on 100% peal? AA sisse välja? Blur off? Ma tuunisin ära ja väga ei saa viriseda detailide üle, arvestades, et 150 matsi mängus ja map hiiglasuur.

Veel niipalju, et kui BFV väljastab uuenduse iga kuu tagant ja tekitab 1 bugi asemel 3 uut, siis siin on uuendused pea igapäevased, mõnikord 2x päevas.
Ning warzone mängu saab ~2min. Vs BFV 5-10min tavalaks ja siis oled 15s cheateri poolt squad wiped.

Kvaliteeti ja mängukogemust ei saa tõesti värrelda ning looduse nautimiseks on teised mängud, näiteks ORI saab väga häid arvustysi ning kompressitud YT videodes näeb juba hämmastav välja.


Ei kiidagi Bfi, ega mängi seda kuigi on olemas ja mõnel korral tööle pandud, Prose on 100%, Katsetanud erinevaid asju mis netis õpetab, i5-8400 , NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB .

Kõik asjad nii maas kui maas ja tulemused paremaks ei lähe GPU kasutus on ala kuni 20% aga prose on laes... Offlines aga töötab okeilt.
netist lugedes mingi neti kala. Aga Csis on mul ping 5, kaabliga telia net.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 21:07:58 vasta tsitaadiga

Kas on kedagi huvilist kellega warzoni teha?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.03.2020 12:23:09 vasta tsitaadiga

Practice mode on suht asjalik, saamaks aimu, kuidas seda br teha tuleb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 15:02:37 vasta tsitaadiga

beljo#2818 Kui kellelgi huvi WZ teha koos. icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 16:28:19 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel on nii, et mäng crashib desktopile?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 17:06:40 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Kas kellelgi veel on nii, et mäng crashib desktopile?

Mul ja sõbral cräshis pidevalt, page file oli meil kinni.
Avasime 8000mb peale ja peale seda on kõik ok. Kindlam vb hoida system managed.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 21:05:29 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
PJT kirjutas:
Kas kellelgi veel on nii, et mäng crashib desktopile?

Mul ja sõbral cräshis pidevalt, page file oli meil kinni.
Avasime 8000mb peale ja peale seda on kõik ok. Kindlam vb hoida system managed.


Kummaline, er recommended nõudmised on masinal olemas, a ikka jookseb prose 100% peal kui mäng käivitada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.03.2020 21:13:30 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Kremka kirjutas:
PJT kirjutas:
Kas kellelgi veel on nii, et mäng crashib desktopile?

Mul ja sõbral cräshis pidevalt, page file oli meil kinni.
Avasime 8000mb peale ja peale seda on kõik ok. Kindlam vb hoida system managed.


Kummaline, er recommended nõudmised on masinal olemas, a ikka jookseb prose 100% peal kui mäng käivitada.



selle prosega mängid ? Intel Core i5-4440 3.1 GHz Quad-Core Processor

Mis settingutel siis ? Low ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 21:29:15 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
PJT kirjutas:
Kremka kirjutas:
PJT kirjutas:
Kas kellelgi veel on nii, et mäng crashib desktopile?

Mul ja sõbral cräshis pidevalt, page file oli meil kinni.
Avasime 8000mb peale ja peale seda on kõik ok. Kindlam vb hoida system managed.


Kummaline, er recommended nõudmised on masinal olemas, a ikka jookseb prose 100% peal kui mäng käivitada.



selle prosega mängid ? Intel Core i5-4440 3.1 GHz Quad-Core Processor

Mis settingutel siis ? Low ?


Sama prosega jah, äkki oli mediumi peal
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.03.2020 21:55:57 vasta tsitaadiga

150 mängijaga mitmikosas graafikaseaded ei loe;) Prosele on koormus nii või naa. Juba 15v15 on 4-tuumlisele liig(Crysis päevades), 30v30 on tehtav 4c/8t, tänapäeval on soovitatav vähemalt 6c\12t mitmikosa jaoks. Singleplayeriks kölbab kõik muu ka.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 22:14:17 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
150 mängijaga mitmikosas graafikaseaded ei loe;) Prosele on koormus nii või naa. Juba 15v15 on 4-tuumlisele liig(Crysis päevades), 30v30 on tehtav 4c/8t, tänapäeval on soovitatav vähemalt 6c\12t mitmikosa jaoks. Singleplayeriks kölbab kõik muu ka.


No selge siis võib mängimise ära unustada selle pilliga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 16.03.2020 14:05:24 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mul pole küll mingeid probleeme warzone's (i5-3570K + 1060 6GB + 16 GB RAM). Kannatab vabalt mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 16:06:50 vasta tsitaadiga

Mul kah pole probleeme.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2020 16:08:56 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mul kah pole probleeme.


Järeliukult sul uuema gen. protsessor. mul on vana 4-jas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.