Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2020 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 19:49:03 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Sordol oli eelmine kiiruskatse mingi kala mootoriga, nüüd Tänakul mingi jama. Mingi sama kala?

Sordol jäi vist ventikas seisma, radikas ei saanud jahutust.....sama jama uus masin? icon_confused.gif
Tänak samas liikus ikka kiiremini kui sordo

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 19:56:56 vasta tsitaadiga

Postimehele öeldi Hyundaist, et ilmselt oli tegu aeglase rehvipurunemisega. Kindlalt seda aga ei väideta, kuna meeskond ei saanud Tänaku ja Järveojaga ühendust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:01:38 vasta tsitaadiga

Postimehe blogis arvatakse et rehv katki, võib loota et auto tehniliselt korras vähemalt.

Edit: olin liiga aeglane icon_biggrin.gif
huvitav kas Martini hea et põlema ei läinud kommentaar võiski olla selle kohta et ei saa piisavalt suurt kiirust ning sellepärast jahutus kannatab?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:14:10 vasta tsitaadiga

Heh, jõudsin koju. Telekas kiri ees äpis,et kasuta browserit või telo äppi, teleka äpp on arendamisel.
Ok, browseris ei saa logida jah, kuigi tööl läpparis oli kõik korras ja sai vaadata icon_rolleyes.gif

Njah

Adamo ikka omas mahlas icon_lol.gif

Kui auto korras, siis suures pildis probleeme ei tohiks olla järele jõudmisega.....kui korras

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2020 20:15:13 vasta tsitaadiga

See uus wrc lahendus on ikka üks hunnik si*ta icon_evil.gif
Kord töötab, kord mitte thumbs_down.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:20:37 vasta tsitaadiga

olge mureta, sügiseks saab korda kui 3 rallit veel jäänud icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:22:43 vasta tsitaadiga

Ega see eelmine aasta ka roosliline polnud. Odavad poolakad arendavad nagunii...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:27:56 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ega see eelmine aasta ka roosliline polnud. Odavad poolakad arendavad nagunii...

Roosilsem oli icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2020 20:30:10 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta töötas ikka oluliselt paremini
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:30:24 vasta tsitaadiga

Neuville: "Surun nagu hull, aga kui näen Evansit sama ajaga, siis ma ei mõista..."
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:40:03 vasta tsitaadiga


Nagu Chuck Norris
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:40:39 vasta tsitaadiga

suures *itas olevat icon_lol.gif
Tagavedrustus vms tundub teemaks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:41:00 vasta tsitaadiga

Tagumine nurk katki. Said veits parandada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:44:13 vasta tsitaadiga

Aru ei saanud kas ise riivas midagi või mis...kardab adamo sõimu vist...deep shit icon_biggrin.gif

Vast ikka ise, midagi käis vastu, sp ütleski, hea et põlema ei läinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:44:56 vasta tsitaadiga

Oli vaja riiklikku eriolukorda, et Tänak uudisteportaalide esiotsast ära saada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:51:13 vasta tsitaadiga

wow äpp hakkas tööle
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 21:13:42 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
wow äpp hakkas tööle

veab sul. endiselt mul ei tööta sttagi icon_lol.gif
e: edusammud. arvutis sain sisse logida, lõpuks.
a vidjut ikka ei näe thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 21:21:10 vasta tsitaadiga

Siuke tunne, nagu eesti oleks ära lõigatud wrc serveritest...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 21:23:12 vasta tsitaadiga

Suva, vaatan twitchist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 21:31:29 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Siuke tunne, nagu eesti oleks ära lõigatud wrc serveritest...

Nõup

Klassikaline postitus lõustas, eelmine kord oli täpselt sama jutt icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Tänak kaotab Neuville'ile koguni 7,8 sekundit. Tundub, et auto ikka päris korras pole, aga õnneks ootab nüüd ees hoolduspaus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 21:36:59 vasta tsitaadiga

Sellest refundist rääkisin juba eelmine aasta, kui mitut rallit ei näinud....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 23:13:25 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka refundi küsima, sest tasuta teenus icon_lol.gif
Eelmine aasta oli kohati katkestused, aga see aasta ei pääse liinilegi.....homseks teevad korda nagu rootsis icon_confused.gif

Hakkas ka äpp tööle thumbs_up.gif
Ja arvutis ka thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 00:51:12 vasta tsitaadiga

Äpp pime jälle. Affid raisk
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 00:57:17 vasta tsitaadiga

nope
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:01:42 vasta tsitaadiga

Koer otse alla icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:35:24 vasta tsitaadiga

Lappi ikka täismänguga icon_eek.gif

E: lappi out ka, autot njetu
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:36:36 vasta tsitaadiga

Tubli poiss, ajas auto publiku juurest minema

Fordi enam pole icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:39:32 vasta tsitaadiga

Huvitav et ambulance jne nii hilja alles minema läks icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:41:51 vasta tsitaadiga

Sordol jälle auto katki icon_confused.gif

Sõitis väga okeilt....ka auto suitseb icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:42:10 vasta tsitaadiga

Nonii, Sordo auto ka hakkab minema?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:47:37 vasta tsitaadiga

Oih, jaanituli hakkab lõppema

Sordol auto enmm ei tossa ja seisab

Vaja täna tööle minna, aitab küll hetkel

Ott võiks 3 kohta tagasi võtta, siis oleks min. eesmärk vast pärastlõunal täidetud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:47:45 vasta tsitaadiga

Tänak ikka pikkadel katsetel kiire.
Lühematega ei anna aega tagsi teha kahjuks...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 01:53:57 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Tänak ikka pikkadel katsetel kiire.
Lühematega ei anna aega tagsi teha kahjuks...

No ei tea, järgmisel ta ju lõhkus ära, siis veel sõitis katkisega teise aja otsa.....lisaks nüüd erinev rehvi taktika ehk järgmiste katsete jaoks nagu ma Neuville jutust aru sain.

Kordusest oli näha, et kütuseleke icon_eek.gif
Kaardilugeja ka vähe põles

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.03.2020 02:02:13 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see on mingi karma Hyundai-sse minemisest. Pidi ju vastupidavam auto olema, aga tundub et mitte tema käes ainult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 14.03.2020 02:08:28 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Huvitav kas see on mingi karma Hyundai-sse minemisest. Pidi ju vastupidavam auto olema, aga tundub et mitte tema käes ainult.

Sordol on täna palju hullemini läinud kui Tänakul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 02:16:47 vasta tsitaadiga

Tänakul pole iseeneset midagi autoga juhtunud. Montes enda viga ja samuti Mehhikos sõiduviga. Seega ei saa aru, milles teema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 02:28:08 vasta tsitaadiga

Kaardilugeja põles? Tänakul?

Ahhaa kas kõige pikemad katsed jäetakse ära?
Ei noo norm icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 02:31:27 vasta tsitaadiga

no selge, magama ära siis
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 02:37:26 vasta tsitaadiga

SS9 toimub. 2.10
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 03:30:14 vasta tsitaadiga

Neuville suri ka ära.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 10:10:07 vasta tsitaadiga

Uus tiim, samad jamad thumbs_down.gif
Vähemalt saab lohutada end, et esimene aasta seal roolis.....

Adamo vist vähe pissed ja pettunud
tsitaat:
Adamo rääkis hooldusalas, et Sordo auto lagunes põhimõtteliselt juba hommikul esimese veelekkega, kõik ülejäänu ja auto seisma jätmine 7. katsel oli juba selle tagajärg.

"Ma ei tahaks teha edetabelit oma Hyundai aastate halvimatest kogemustest, aga kui ma kunagi raamatu kirjutan, siis panen äkki tänase päeva sinna esikolmikusse."


Kahju, et 1 katse ära jäeti, selle rehvivaliku jaoks oleks pidanud kõik toimuma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 13:34:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Koer otse alla icon_neutral.gif
koer elus https://mobile.twitter.com/thierryneuville/status/1238697514334703616
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 14:13:46 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
ceemic kirjutas:
Koer otse alla icon_neutral.gif
koer elus https://mobile.twitter.com/thierryneuville/status/1238697514334703616



Link


Mis ime läbi see koer küll terveks jäi...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 14:15:57 vasta tsitaadiga

Kaamera ei näita nurga alla. Seal veel natukene maad. Ning viimane hetk kui koera näha on juba poolenisti kiirendanud eest minem. Ju siis selle ajaga kui kaamera jaoks pimedas nurgas oli, jõudis niipalju veel liikuda, et riivas saba ehk vaid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.03.2020 14:21:21 vasta tsitaadiga

Tegelt ,kuida krt saab selle wrc+ kräpi tellimuse tühistada. Puudub ju valik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 14:25:08 vasta tsitaadiga

nagu ikka, lõikad maksevahendi läbi piltlikult, unsubscribe profiili alt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.03.2020 14:35:17 vasta tsitaadiga

pole sellist võimalust icon_lol.gif saadan supportile kirja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2020 14:44:22 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
pole sellist võimalust icon_lol.gif saadan supportile kirja.

Kusjuures ei ole jah icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.03.2020 14:45:11 vasta tsitaadiga

korralik skämm icon_lol.gif vana lehega oli olema see valik. Uuendatud lehega netu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 14.03.2020 15:38:44 vasta tsitaadiga

Varem oli ka uuel lehel! Rootsi ralli ajal ise unsubisin. Ju siis hakkasid kartma, et liiga palju unsube tuleb nende lõputute probleemide tõttu ja kaotasid lihtsalt nupu ära icon_biggrin.gif
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2020 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.