Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:09:01 vasta tsitaadiga

Sellepärast seda peldikupaberit varutaksegi - hapukurgi- ja kapsa tagajärgede jaoks...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 14:12:53 vasta tsitaadiga

..ostupaanika on jõudnud haripunkti.
Poemüüjate sõnul on ostjaid nii palju nagu tavaliselt jõulude ja jaanipäeva ajal kokku. thumbs_up.gif

Kaupmeestele see meeldib icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThomasT
HV vaatleja
ThomasT

liitunud: 03.02.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:19:28 vasta tsitaadiga

Kui keegi plaanib autot vahetada, et paremini linti vedada... icon_biggrin.gif

https://www.autoleht.ee/uudised/uudised.php?uid=61376&fbclid=IwAR0uNg8bZZUNCfaTpLtXUafErzW5oKPBuygOW2IMZTiUqOF6adNveqsOKCo

Järgmisena jääme ootama artiklit, et mis auto on parim marineeritud kurkide ja purgisuppide veoks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:20:56 vasta tsitaadiga

Ämma boiler on nüüd teise- või isegi kolmandajärguline autot ostes.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 14:25:21 vasta tsitaadiga

no minu autosse mahub seda vetsupaberit ikka paar kuupi vist
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:26:45 vasta tsitaadiga

Väljutamise kubatuuri oled kah kokku arvutanud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 14:29:01 vasta tsitaadiga

kui veel kuivkäimla oli siis oleks saanud ka seda tuletada
Nüüd ei tohi õue auku kaevatagi, üks viskab sinna miini, teine heidab keha järgi ja pärast kõik kohad paska täis (kokkuvõte foorumikirjutistest icon_cool.gif )

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.03.2020 14:29:31 vasta tsitaadiga

Ullikesed unustasid ära, et ka esiistmele saab rulle laotada ja kui pakke lahti teha, saab neid veel igale poole panna. Pardatšokki, käetoe sisse, uksesahtlitesse, isegi endale sülle võtta...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThomasT
HV vaatleja
ThomasT

liitunud: 03.02.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:36:14 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ullikesed unustasid ära, et ka esiistmele saab rulle laotada ja kui pakke lahti teha, saab neid veel igale poole panna. Pardatšokki, käetoe sisse, uksesahtlitesse, isegi endale sülle võtta...


Kui veel pagasiruumis peaks olema all põrandas varuratas, siis selle viskad ka välja ning peldikupaber asemele.

Profit.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:37:09 vasta tsitaadiga

Katuseraamid lõpuks kasutusele võtta!
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 14:38:41 vasta tsitaadiga

Kuulge, nii palju polegi vetsupaberit enam poodides. Boonusena saaksid sa teiste ostlejate käest veel ka peksa sellise ahnitemise tõttu
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 13.03.2020 14:39:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:39:10 vasta tsitaadiga

Haagiserent icon_idea.gif doh.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:43:23 vasta tsitaadiga

Kes viimasena naerab, naerab paremin. Teie nälgite, aga see härra sööb kurki.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:45:07 vasta tsitaadiga

Äkki on vegan.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:46:18 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Kes viimasena naerab, naerab paremin. Teie nälgite, aga see härra sööb kurki.

Kes viimasena sureb, naerab lihtsalt kauem...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:51:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 13.03.2020 14:51:39 vasta tsitaadiga

Pidasin soolakat eelmine laupäev, toodi 100+ rulli vetsupaberit naljana, päts leiba ja pakk soola.
Viisin eile kortermajas neid vetsupabereid panipaika, mõtlesin ise, et johhaidii, kui mõni naaber näeb ja mõtleb et ma mingi paanikakoguja icon_biggrin.gif
toidu osas on piisavalt, kui oleks full toakarantiin, siis vist sügavkülmas on ammusest ajast liha ja marju jms nodi, 3 nädalat saaks ehk hakkama kahekesi kui juba puhas survival oleks.
Muidugi sellist asja ei tule ilmselt, aga nädala jagu ikka on ämma keediseid siin aastatega kogunenud jm nodi veel lisaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:56:51 vasta tsitaadiga

Ma käisin ka poes, midagi spetsiaalselt ei varunud, kuna nüüd kolm last kodus, siis vaja need kuidagi ära toita. Muidu söövad koolis-lasteaias.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:57:25 vasta tsitaadiga

Pane varia alamfoorumis müüki, pidada kulla hinnaga olema.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 14:58:37 vasta tsitaadiga

Lapsed vä? See on juba next level kriisiteema icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 15:00:50 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 01:38:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 15:11:32 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
hans kirjutas:
Päris halb, mul on kodus null asja sest reedeti käin poes. icon_neutral.gif


Nüüd me teame, milleks on vaja omada mingit elementaarset kriisivaru.


Käisin poes, KÕIKE oli. Ostsin nädala toiduvaru nagu tavaliselt. Järgmine reede jälle poodi.

Tundub, et mingi fake news käib ja tehakse töömeeste poolt videot poodides mis on nkn suletud renoveerimisteks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 15:18:03 vasta tsitaadiga

Mida võrdlused ikka icon_lol.gif Itaallaste visatud koroonapomm paiskas Saaremaa elu kaosesse
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 15:23:41 vasta tsitaadiga

Suhteliselt lambad nagu need, kes veel Itaaliasse reisile läksid.
3. märtsil oli juba Põhja-Itaalia ohunimekirjas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.03.2020 15:24:53 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:

Käisin poes, KÕIKE oli. Ostsin nädala toiduvaru nagu tavaliselt. Järgmine reede jälle poodi.
...


thumbs_up.gif

ostan samuti kord nädalas, oluliselt mugavam. Kuid sellegi poolest soovitan 1-2n varu kodus hoida.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 15:25:24 vasta tsitaadiga

no tegelikult liisingus päikese reisilaen kaelas, ei taha ju lasta raisku ka minna.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.03.2020 15:47:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täiesti pekkis, mis rahvamass keset päeva Kolde Selveris oli. Inimesed tunduvad ostvat valimatult kõike kokku. Kõik, kes vastu tulid, olid korvid makarone täis ladunud. Purgisupi riiul samuti hõredavõitu. Kõrval Säästukas nii suurt tunglemist polnud ja kaupagi rohkem väljas.
Kõikse toredam moment oli see, kui kassadesse jõudsin, siis iseteeninduses kaks inimest, aga teenindusega kassades 10+ inimesest koosnev järjekord. Keskmise inimese mõttemaailm ja käitumismuster...
Apteegis vitamiinilett oli samuti tühi icon_lol.gif
Täiesti debiilne paanika on lahti läinud. Samas Helme ütles pressikonverentsil hästi - inimesed on lõpuks hakanud kriisivarusid ostma. See, mida nad kampaaniate ja teavitustööga on pikalt üritanud inimesi tegema saada icon_lol.gif


peldikupaberit oli seal veel? ise naersin nende üle kes ostsid ja siis avastasin hommikul et fuck, otsas icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 15:53:30 vasta tsitaadiga

Kolde Selveris veidi oli. Säästukas oli juba riiulist eraldi välja pandud. Vist üritasid tunglemist ennetada vms.
Ma olen üks nendest, kes ostab Hulludelt Päevadelt kahekümneneljase paki Serlat ja saab selle kogusega kenasti aasta aega hakkama. Laisk ja mugav icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2020 15:57:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma olen üks nendest, kes ostab Hulludelt Päevadelt kahekümneneljase paki Serlat ja saab selle kogusega kenasti aasta aega hakkama. Laisk ja mugav



Miks sa sellist kogust üldse hulludelt pead ostma?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 16:06:51 vasta tsitaadiga

Kus sa sellist kogust üldse hoiad...
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 16:07:14 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 01:37:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.03.2020 16:16:20 vasta tsitaadiga

NightStriker kirjutas:
DHL tuli kaubale järele. Sõidutasin tõstukiga luugi peale. Kileriietes- kapuuts peas - gaasimaskiga- kinnastega. Pärast korralik deso enne maski näppimist ja riided pesumasinas.
Oleks naljakas, aga... tüüp sõidab iga päev ühest Eesti otsast teise. Vahepeal pidevad kontaktid saatjatega. Lõpp punktideks rahvusvahelised logistikasõlmed. Kui ta homme köhima hakkab, siis nädala pärast teen sama ka mina. Nädal hiljem lükkaks pool perekonda auku, sest diabeedid ja vererõhud/veresoonte probleemid.
Ei aitäh. Mul on vahendid selle ennetamiseks ja oleks narrus neid juba täna mitte kasutada.

Meil käis ka üks kuller ja rääkis, et näiteks Kalevi tehases enam sisse üldse ei lasta. Tuleb kaup kuhugi jätta ja pärast korjavad ise lattu sisse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 16:40:06 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Jah, mäletan maal vanaema juures kuivkäimlas istudes oli peamise ülesande kõrvaltegevuseks ruudukujulise ajalehest lõigatud paberi pehmeks mudimine


Mul on siin 30 kg Postimeest. Kuna elan ahiküttega pinnal, siis sugulased suunavad oma vana-ajalehe laadungid mulle. Vahepeal isegi jagasin Facebookis paarkümmend kilo laiali, et oma tuppa ruumi saaks.
Räägitakse muidugi, et ajaleht on ideaalne kuivkäimlas. Vesipeldikutes on torud ajalehe jaoks mõnikord liiga kitsad ja aja jooksul võib tekkida ummistusi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 16:46:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kolde Selveris veidi oli. Säästukas oli juba riiulist eraldi välja pandud. Vist üritasid tunglemist ennetada vms.
Ma olen üks nendest, kes ostab Hulludelt Päevadelt kahekümneneljase paki Serlat ja saab selle kogusega kenasti aasta aega hakkama. Laisk ja mugav icon_biggrin.gif


Kaks rulli kuus kulub ainult? Krt ma siis väga suur raiskaja icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 16:53:14 vasta tsitaadiga

Kui ma kodus elasin, siis pmst iga paari päeva tagant vaatad, et rull hakkab otsa saama. Söövad seda vms.. icon_neutral.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2020 17:12:47 vasta tsitaadiga

Enam ei ela kodus?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 17:20:18 vasta tsitaadiga

Käisin poes varusid täiendamas, mustikamarinaadis grillribi ja rummi oli õnneks palju. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2020 17:27:22 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Kus sa sellist kogust üldse hoiad...

Kapis, nagu alati hoidnud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 17:38:33 vasta tsitaadiga

ostsin 2x24 rulli sitakat icon_biggrin.gif
mõtlesin, et viin ühe paki õhtul sõbrannale sünnipäevakingiks icon_razz.gif

aga krt seda teab, äkki solvub hoopis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 17:55:05 vasta tsitaadiga

B6, kui solvub, siis näitad, kuidas seda kasutatakse, saab targemaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2020 18:13:33 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Käisin poes varusid täiendamas, mustikamarinaadis grillribi ja rummi oli õnneks palju. icon_biggrin.gif


mmm, nämma icon_razz.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 18:19:03 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
degrass kirjutas:
hans kirjutas:
Päris halb, mul on kodus null asja sest reedeti käin poes. icon_neutral.gif


Nüüd me teame, milleks on vaja omada mingit elementaarset kriisivaru.


Käisin poes, KÕIKE oli. Ostsin nädala toiduvaru nagu tavaliselt. Järgmine reede jälle poodi.

Mul on ka reede poepäev. Krt. Haapsalus leivariiulitel tühjus, ühest väiksemast poest sain oma jao siiski kätte. Viimased.
Rahvas teeb suhhaarikuid?
Kuivaineid paistis hõredalt, purgiasju ka tükati.
Kaupmeeste vandenõu on see paanika külvamine, ma arvan. icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 18:38:04 vasta tsitaadiga

Narva Maximarketis oli rahvast küll omajagu. Sitapaberi vahes paistis olevat kõiki sorte ja kõik riiulid olid ääreni täis.
Ainuke, mida ma tuvastasin, et ei olnud, oli tatar. Ja mõni sort leiba....
Üldjuhul oli kõike sitaks. thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 13.03.2020 19:17:51 vasta tsitaadiga

Mingi paar tundi tagasi Sõpruse Rimis:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.03.2020 19:19:36 vasta tsitaadiga

ei tea kaua see leib ja sai kestab neil " varuna" icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2020 19:22:07 vasta tsitaadiga

Sügavkülmas kestab
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:10:04 vasta tsitaadiga

kas see kurgi käru pilt oli tehtud alko1000-s seal meie kaup plokkidega väljas ja ilgelt hea hinnaga...
maxima pani ka tellimused teele...müstikaa mis toimub lihtsalt....
alko1000 ka korjab kauppa sisse...sest inimesed lihtsalt lolliks läinud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:12:25 vasta tsitaadiga

Kuusalus oli ka terve päev korralik rabamine, midagi õnneks veel otsas polnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.03.2020 20:14:33 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
kas see kurgi käru pilt oli tehtud alko1000-s seal meie kaup plokkidega väljas ja ilgelt hea hinnaga...
maxima pani ka tellimused teele...müstikaa mis toimub lihtsalt....
alko1000 ka korjab kaupa sisse...sest inimesed lihtsalt lolliks läinud thumbs_down.gif

Selver tundub olevat.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:15:53 vasta tsitaadiga

Lõunakeskuse coopis ainuke asi, mis täitsa otsas, oli corona icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kriisiks valmistumine, kriisivarude teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.