Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2020 14:08:03 vasta tsitaadiga

S10 aku on küll nadi algusest peale. Kui messengeris/whatsappis palju juttu ajada, uudiseid lugeda, ei vea päeva lõpuni välja. Mänge ei mängi üldse ning videosi ei vaata,
S20 ka vist suurt edasiminekut sellekohapealt ei ole, eks näis.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2020 14:29:54 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:

S20 ka vist suurt edasiminekut sellekohapealt ei ole, eks näis.

Vist ei tule jah, grafiit akut veel sisse ei topitud, vast A seeriasse läheb alustuseks.
Akumaht on küll suurem, aga ekraan vist tahab samas ka rohkem energiat+5g jne

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 12:13:04 vasta tsitaadiga

S10+ aku natuke suurem ning ma saan päeva hakkama. Erinevad suhtlusrakendused, e-mail, veeb. Mänge ei mängi ja videoid pigem vaatan vähem.
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Nüüd kui S20 platsis.
Huvitav palju S10 seeria hinnad poes kukuvad...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.02.2020 11:53:02 vasta tsitaadiga

Tegin ka uuenduse Android 10 peale ära. Siiani kõik teavitused (mID jms) ja muu toimib ja reseti ei ole vaja teha thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 12:04:53 vasta tsitaadiga

Mid probleemi pole olnud. Smartid ei tööta enam nii nagu varem.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.02.2020 11:04:56 vasta tsitaadiga

Hmm... Android 10 ja hommikul tuli lambist mingi olematu Find my Samsung vms teavitus, mis midagi ei teinud reaalselt.
Preili A6 sai sama teavituse.

Mis see olla võis? Meeldetuletus, et selline funktsioon olemas on?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 11:10:07 vasta tsitaadiga

Mul oli sama Find my samsung teade nr1 ja kogu lugu.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 11:30:04 vasta tsitaadiga

Globaalne error, st tõenäoliselt läks Samsungil mingi test laiali icon_smile.gif
https://www.theverge.com/2020/2/20/21145130/samsung-find-my-mobile-app-1-notification-galaxy
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 11:30:11 vasta tsitaadiga

Sain S9-le ka, peale klikates midagi ei teinud.....aga vist kõik samsungid said seda....tahtsid teada kus telefoni kasutatakse? icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 11:52:47 vasta tsitaadiga

Natuke ehmatas ära küll hommikul see teade! icon_razz.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 16:31:53 vasta tsitaadiga

Skynet...
Enne oli 'run=0', nüüd 'run=1'
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 19:13:20 vasta tsitaadiga

https://www.engadget.com/2020/02/20/samsung-1-notification-galaxy/
Tuli kogemata siiski.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2020 22:38:53 vasta tsitaadiga

Kahe SIM-iga telefonil mingi variant kaarti füüsiliselt välja kiskumata üks offline'i lükata on? Töö oma näiteks väljaspool tööaega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2020 22:53:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kahe SIM-iga telefonil mingi variant kaarti füüsiliselt välja kiskumata üks offline'i lükata on? Töö oma näiteks väljaspool tööaega.

Milleks füüsiliselt vaja, saad keelata ju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2020 23:40:47 vasta tsitaadiga

Ok, leidsin. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2020 14:48:35 vasta tsitaadiga

Mingid uuendused tulid E jaoks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2020 20:55:16 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, märtsi turvauuendused. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 20:44:51 vasta tsitaadiga

Aegajalt tekib vajadus ja taban end jälle mõttelt, et kas samsa photo editoris tõesti resize'i ei ole? Saab kenasti kroppida ja pöörata ja värki, aga kui tahaks lihtsal mingi hetkeinfo mõttes saatmiseks kõvasti väiksemaks, peaks lisaäppi otsima hakkama?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 21:38:42 vasta tsitaadiga

Mina annan Google Photos lingi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 22:08:02 vasta tsitaadiga

Ma ei lae kõike automaatselt pilve. Ei taha seda ka edaspidi teha. Kasutan google drive'i muidu küll valitud asjade jaoks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2020 10:49:05 vasta tsitaadiga

Google Photos ei lae ka ju automaatselt pilve. Või nüüd laeb?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 10:55:20 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Google Photos ei lae ka ju automaatselt pilve. Või nüüd laeb?

Miks ta ei peaks laadima kui lubatud on?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 11:08:12 vasta tsitaadiga

Pildi kvaliteeti/reso vist muuta ei saa?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2020 11:22:10 vasta tsitaadiga

jeesus188, vihjasin sellele, et automaatne üleslaadimine ei olnud veel mõni aeg tagasi kohustuslik.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 13:49:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Pildi kvaliteeti/reso vist muuta ei saa?


Sul on Google Photos puhul 2 valikut üleslaadimisel:
Kas kulutab sinu Google konto andmemahtu ja läheb üles täiskvaliteedi/resolutsiooniga
või
Tõmmatakse kvaliteeti alla niipalju, et google poolseks nuhkimiseks piisab ning google konto andmemahtu ei kuluta
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2020 14:17:22 vasta tsitaadiga

Draqula, siin on teemaks küsimuses eelnevalt üldse muu asi. Fotode resize (külgede pikkuste muutmine ilma lõikuseta ja kvali kaotuseta).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 14:20:57 vasta tsitaadiga

Fotod rezisetakse 16MP peale ja videod 1080p peale.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2020 14:25:09 vasta tsitaadiga

Sold OUT, ja, aga kui ma tahan telefonis fotot 600x800 resoga tekitada, siis seda käigu pealt ilma lisasoftita ei saa teha...selles on küsimus icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 16:50:38 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Pildi kvaliteeti/reso vist muuta ei saa?


Sul on Google Photos puhul 2 valikut üleslaadimisel:
Kas kulutab sinu Google konto andmemahtu ja läheb üles täiskvaliteedi/resolutsiooniga
või
Tõmmatakse kvaliteeti alla niipalju, et google poolseks nuhkimiseks piisab ning google konto andmemahtu ei kuluta


Ma ei taha kuhugi midagi üles laadida. Väiksema reso või halvema kvaliteediga pilte oleks tahtnud telefoni vahest salvestada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 02:15:24 vasta tsitaadiga

Ma Google Photos't (vana Picasa siis?) otseselt ei kasutagi, pigem albumid drive'i, kui vaja, aga mitte automaatselt kõik täisresoga pildid töötlemata üles. Ma pole küll suurem asi fotograaf, aga küllap siis ikkagi liialt...

Kuna Google Photos on ka lisaäpp, siis pigem kasutaks juba midagi, mis ei taha poolvägisi pilte kuskile uploadima hakata. Kasutab keegi mingi lightweight asja, millega saaks kroppida, kallutada (angle vasteks pole keeramine ega pööramine päris hea sõna...), suurust ja ideaalis ka kvaliteeti muuta? Mingeid instafiltreid pole vaja.

Native editor on muidu hea, huvitav, mis motiveeris neid sellist elementaarset asja, nagu resize välja jätma?

Enne pildistamist ei taha ka resot väikse peale lükata, kuna siis ununeb nii ja pärast saab kiruda, et mõni oluline pilt sai min resoga...

Kui juba pildijutuks läks, siis tänasest väike pilvepilt ka niisama HDR-i testiks. Lainurk, resize, crop 3:2 peale (ülalt), kvaliteet 85, muu muutmata - näha, et horisont kisub sensori servas kangesti nõgusaks ära. Nõks küll vasakule viltu ka, mets petab.



Ma kasutan lainurka tegelikult maru harva.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 13.03.2020 10:36:11 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mida teeb blokeeritud knox lock? Avamata karbis mobiilil see peal
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 11:04:56 vasta tsitaadiga

Kahtlane. Factory Resetiga peaksid sellest lahti saama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 28.03.2020 12:31:55 vasta tsitaadiga

Otsin abi, nimelt sooviks väljalülitada seda tegevus teavitust, kui näiteks salvestab pildi kausta, postitab pildi kuhugi üles jne, tuleb ekraanile mustas kastis tegevuse kohta info.
Suht mõttetu, nagu ma ise ei teaks, mida ma teen.
Lihtsalt ei leia kohta, kus seda jura välja saab lülitada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 13:02:38 vasta tsitaadiga

Mingi äpi, mida kasutad, enda teavitus mitte süsteemi oma, tõenäoliselt.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 28.03.2020 13:08:13 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Mingi äpi, mida kasutad, enda teavitus mitte süsteemi oma, tõenäoliselt.

Ei tee ainult ühe äpiga, väga paljude erinevatega icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 13:32:07 vasta tsitaadiga

maq85, tee palun screenshot, ei saa hästi aru.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 14:29:11 vasta tsitaadiga

kui üles olekuribale tekib ka sama teavitus, siis hoia lihtsalt selle peal näppu, siis peaks disable saama panna
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 20:42:22 vasta tsitaadiga

No nii, sain ka lõpuks siis S10e klubisse. Lõpuks ometi võtsin ligi. Esmamuljed positiivsed. Pereliige vahetas oma ifööni ka S10 vastu, seega nüüd 2 sarnast telefoni. Kuna valget ei saanud siis omal must. Pereliikmel see nö punane S10.

Ehk siis viimase 3 kuu jooksul: Sony XZ1c > iPhone 7 Plus > Mingi ilgelt vana Samsung Galaxy S"misiganes number" versioon > S10e icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 15:17:54 vasta tsitaadiga

S10 ja Note10 peaks varsti saama näpuotsaga S20 võimalusi:
https://news.samsung.com/global/capture-more-of-what-you-love-with-new-features-on-galaxy-s10-and-galaxy-note10
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 16:52:50 vasta tsitaadiga

Midagi asjalikku küll ei näe. Pigem "more AI", mis ei oska absull käituda nii, nagu reaalselt vaja oleks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 16:54:30 vasta tsitaadiga

Osad riigid juba saavad juba eelmise nädala keskpaigast. Galaxy S10 and Note 10 update with Galaxy S20 features out now! Aga midagi väga asjalikku ja vajalikku ei tundu minu jaoks olevat.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 17:06:26 vasta tsitaadiga

Music Share on küll midagi, mis on väga teretulnud ja mille sarnast lahendust ma kaua oodanud olen!
Hetkel seltskondadega küll maha ei istu, aga suvel tuleb see valik tublisti abiks! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.03.2020 20:21:49 vasta tsitaadiga

Mind häirib S10 puhul see, et kaamera ei suuda väga heas valguses siniseid värvitoone õigesti salvestada. Sinine on palju tuhmim ja luitunum kui peaks olema. Muude värvidega seda jama ei ole.
AI sisse- või väljalülitamine ei muuda midagi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2020 10:49:06 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
No nii, sain ka lõpuks siis S10e klubisse. Lõpuks ometi võtsin ligi. Esmamuljed positiivsed. Pereliige vahetas oma ifööni ka S10 vastu, seega nüüd 2 sarnast telefoni. Kuna valget ei saanud siis omal must. Pereliikmel see nö punane S10.

Ehk siis viimase 3 kuu jooksul: Sony XZ1c > iPhone 7 Plus > Mingi ilgelt vana Samsung Galaxy S"misiganes number" versioon > S10e icon_biggrin.gif


Ja milles on mure?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2020 12:36:17 vasta tsitaadiga

Mureks ilmselt, et see must ei ole enam kaugeltki must, nagu S9 midnight black oli. icon_smile.gif Omal seepärast üle tüki aja telefonil korralikult must kummikondoom ümber. Boonusena seisab paremini peos ja kord-paar üsna tõenäoliselt ka kukkumisel ekraani purunemisest päästnud. Äge, kui leiaks sellise kondoomi, millel oleks powernupu kohal samasugune kumminupp nagu volume omad on, aga karta on, et sellisele pole palju nõudlust, kuna kõik peaks ju tahtma sõrmelugejat kasutada...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 01.04.2020 20:54:25 vasta tsitaadiga

Pidi tulema mingi kaamera uuendus nagu S20 on, kas kellelgi olemas . ? HV lehel reklaamis Samsungi esindaja
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 23:13:53 vasta tsitaadiga

hugo, pole veel Baltikumi regioonile uuendust väljas. Mõnes muus on.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 09:03:21 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Pidi tulema mingi kaamera uuendus nagu S20 on, kas kellelgi olemas . ? HV lehel reklaamis Samsungi esindaja

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10e/firmware/#SM-G970F
Siin lehel saad pilgu peal hoida kas väljas. Baltic(SEB) versioon siis meie regioonile.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 09:44:51 vasta tsitaadiga

Ei jõua siin kõiki lehti ühekaupa läbi lugeda. Võibolla juba vastatud, võibolla mitte.

Mis on normaalne wireless/qi laadija, mida võiks ka reaalselt osta. On mõistlikum suvaline aeglane laadija või Fast Qi/PMA wireless charging 15W laadimist toetav laadija?
Kui ööseks laadima jätta, pole probleemi kaabel sappa panna telefonile. Samas, päeval kuskile kontoris toetada telefon kuskile ääre peale, tunduks 15W wireless päris mõistlik thumbs_up.gif ja kiire lahendus.

Sellest tulenevalt küsimus vanema auto kohta millel pole kuskil ääre peal wireless chargingut - milline aftermarket wireless charger on okei? Mõtlen iminapaga klaasi/armatuuri külge käivaid.

Kas see Samsungi originaal Clear view ehk läbipaistev kuid kõvade kaantega ümbris on OK? Ehk käepärane kasutada, wireless laadimine toimib ja läbi läbipaistva "katte" annab ekraanil ka miskit toimetada-kasutada või on sellega puutetundlikus null?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 09:52:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas see Samsungi originaal Clear view ehk läbipaistev kuid kõvade kaantega ümbris on OK? Ehk käepärane kasutada, wireless laadimine toimib ja läbi läbipaistva "katte" annab ekraanil ka miskit toimetada-kasutada või on sellega puutetundlikus null?

Kõike teeb normaalselt, saad vastata kõnedele ka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.