Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 02:17:48 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
3 nädalat ja jälle saalekolin. Igapäevane nähtus. icon_lol.gif


Jajah. Su jutte teavad juba kõik siin.

Kindlasti igapäev on 3 nädalat küljes olnud lammarimootoril saalekolin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 03:17:31 vasta tsitaadiga

Nädalas mitu korda näen sellised premium mehi, nutuvõru ümber suu, mõned nädalad tagasi ostetud mootor jälle laiali.

Ku sul on mingi isklik vimm mu vastu, siis anna sellest PS märku. Millegipärast jäävad sulle just minu sõnavõtud ette? Valus ei ole elus nii kibestunud olla? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 03:46:04 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:

Vana auto on lotopilet!
Iga hetk võib teele jääda.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 09.03.2020 07:29:52 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Selle raha eest peaks üsna mitu mootorit saama. Varsti on niikui nii isu täis või kere mäda icon_lol.gif


200 pakuti mootorit. Tollel samamoodi ketid vahetamata jms.
Ei ole õnne nende kasutatud asjadega.

Ega see kere uus pole jah, eks tuleb tegeleda mingi aeg.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 09.03.2020 08:16:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 08:11:45 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Nädalas mitu korda näen sellised premium mehi, nutuvõru ümber suu, mõned nädalad tagasi ostetud mootor jälle laiali.

Ku sul on mingi isklik vimm mu vastu, siis anna sellest PS märku. Millegipärast jäävad sulle just minu sõnavõtud ette? Valus ei ole elus nii kibestunud olla? icon_rolleyes.gif


Preemjum pidi kestma ju või kuidas see laul käis? Ja kuu koliseb, tehakse erinevalt škodakontzernist või fordikuzest tazuta korda?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 09:08:18 vasta tsitaadiga

miq1988, mis siis vahetusse läks, kaanelihv, ketid, saaled läksid remont või originaalmõõdus?

Black66 kirjutas:
Valus ei ole elus nii kibestunud olla? icon_rolleyes.gif


Sa ei tea ju mis see sõna isegi tähendab.

Black66 kirjutas:
Nädalas mitu korda näen sellised premium mehi, nutuvõru ümber suu, mõned nädalad tagasi ostetud mootor jälle laiali.


Mitu on kui palju, rohkem kui paar?

Sa näed aastas 2 kuni 3 x 52 ehk 104 kuni 156 premiumit, mille romula mootor läks paari nädala laiali?
Kümne aasta jooksul oled näinud 1040 kuni 1560 premiumit, mille romula mootor läks paari nädala laiali?

Kindel see.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 09.03.2020 09:19:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
miq1988, mis siis vahetusse läks, kaanelihv, ketid, saaled läksid remont või originaalmõõdus?


Kaanelihv, uued vl. juhtpuksid, klapisääretihendid, hüdrokad, nookurid. Tundub, et kunagi on kaant tehtud juba, kahe auguga tihend oli sees ning klapid vahetust ei vajanud. Samas veidi kõver oli. Turbo käis remondis, sai veel parandada originaalsisu, oli peaaegu kinni olnud. Ketid, tallad, pingutid, hammakad, hammakate mutrid. Ketitaldadel kulumisjäljed sees juba.

Alt otsast kolvirõngad, vändasaaled (b osad) arvan, et need orig mõõdus, külge sobisid igaljuhul. Võin jupimehe käest üle uurida, et mis saatis mulle. Kepsusaaled said remontmõõdus originaalid. Need b osad ei sobinud.

See pani natuke kukalt kratsima, et huvitav kas tehasest juba selline lahendus või on enne keegi midagi jeblanud. Vanadel saaledel ka kulumisjäljed peal. Lisaks kõikvõimalikud tihendid, simmerid, vaakumvollad jms, uued rv voolikud ja kastijahutuse torud. Kõik poldid mis tuli vahetatada said uued. Ühtegi heas korras vana tihendit seal polnud, lekkis igast august.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 09:27:27 vasta tsitaadiga

miq1988, thumbs_up.gif
kus vänta lasid lihvida?
Oleks vaja lasta ühel kepsuosa 48mm pealt 46mm peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 09.03.2020 09:28:56 vasta tsitaadiga

Vänta ja nukkasid ei puutunud. Aga kaas käis astromotos tartus, seal teevad igasuguseid mootori toiminguid, võid sealt uurida.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 09:34:17 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Kepsusaaled said remontmõõdus originaalid. Need b osad ei sobinud.


Sellest tekkis küsimus. Kuna remontmõõdus asju saab kasutada peale mõõtu puurimist/lihvimist.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 09.03.2020 09:37:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Kepsusaaled said remontmõõdus originaalid. Need b osad ei sobinud.


Sellest tekkis küsimus. Kuna remontmõõdus asju saab kasutada peale mõõtu puurimist/lihvimist.


No sellepãrast oli meil endal ka kosmos. Kui b osa ehk originaalmõõdus loksusid. Et kas tehasest juba imelik vãnt pandud või kepsuosa lihvitud. Sees olid igaljuhul bmw kirjadega saaled, sai nende koodide jãrgi uued tellitud. Ülemised ja alumised erineva koodiga ka veel.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 09:43:44 vasta tsitaadiga

Ülemised on tihti erinevad, sest saavad rohkem "peksa"
Vbl jah keegi varem juba lihvinud, mikromeetriga lihtne kontrollida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 09.03.2020 11:33:03 vasta tsitaadiga

Black66, kas sa saad VIN-i järgi Subarule 100% sobivad poolteljeotsad välja otsida?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 11:34:16 vasta tsitaadiga

Kas on mõtet klõbisevaid hüdrotõukureid välja vahetada?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 09.03.2020 11:39:52 vasta tsitaadiga

Sul nii uus auto, et ehk isegi on. Ma oma 20 aastat vanale Galandile panin XADO sisse ja kadus klõbin ära, ~15000km pärast sai maha müüdud, selle aja jooksul mootoriga probleeme ei tekkinud.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 12:26:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas on mõtet klõbisevaid hüdrotõukureid välja vahetada?


Tahad oodata millal tõukur laiali ja nukkvõll ka otsas?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 14:25:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

panin XADO sisse ja kadus klõbin ära

tjah. kolmeeurosed imevahendid..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.03.2020 14:27:10 vasta tsitaadiga

Nagu mikk remontis siin ketiklõbinat, teise õliga.
Samahästi võiks muusikat kõvemaks keerata või midagi taolist kui miski kolin häirib
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 14:56:17 vasta tsitaadiga

Mäksivana b4 oli ka motoruppi saanud. Mu bensucombo samamoodi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 15:34:54 vasta tsitaadiga

sain täna 2016a Superbi proovida.
Krt, sellises autos pole veel istunud, kus mul jalad ei ulataks peadaalideni, kui iste taha lükatud icon_eek.gif
132Kw liigutasid seda elajat päris reipalt. Sott läks teise käiguga rauda linnavahel, nii et ei saanud arugi icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 17:20:05 vasta tsitaadiga

Ohoo, Kuressaares CNG tankla olemas. icon_smile.gif
Arvasin, et pole, kuna Eesti gaasi ja Alexela tanklate nimekirjas Kuressaaret pole. Aga on kohe eraldi nimega Skoda tankla.
Vahva värk, bensiinikanister sai asjata kaasa veetud pagassis.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.03.2020 17:21:49 vasta tsitaadiga

Miks seda kanistrit vaja kaasas tassida on?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.03.2020 17:23:32 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks seda kanistrit vaja kaasas tassida on?
murutraktor tahab ka juua.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 17:39:25 vasta tsitaadiga

Tal vist see mikro paagiga cng masin. 8 liitrit äkki.

yerba, palju kenade juures kg hind on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.03.2020 17:39:31 vasta tsitaadiga

No 8 liitriga sõidab kenasti ühest tanklast teise. Või palju see siis bensiini võtab? 10 sajale keskmiselt?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 17:40:33 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks seda kanistrit vaja kaasas tassida on?


Saare peal ringi uidates ei pruugi lähimat tanklat leida kohe. Ja siis ei taha tee peale jääda. Ja praamile tagasisõidul vms ei taha ka jamasse sattuda.

Hind on 0,859 ehk siis odavam kui mandril.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 17:56:04 vasta tsitaadiga

Hind vast kampaania oma. Kuna trassi sinna ei lähe, siis tuleb ilmselt lng kohale vedada ja sellest tehakse cng.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 18:09:15 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No 8 liitriga sõidab kenasti ühest tanklast teise. Või palju see siis bensiini võtab? 10 sajale keskmiselt?


Siis peabki oma käigud tanklate järgi sättima. Nii ka ei plaaninud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2020 18:12:27 vasta tsitaadiga

no see on nagu elektrikaga sõit juba, postist postini icon_cool.gif
Olid ajad, mil saaremaal oligi kaks avalikku tanklat, Orissaares ja Kuressaares (Kolhoosi tanklad ei lähe arvesse). Elati ka kuidagi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 18:26:39 vasta tsitaadiga

jägaja, aga paak polnud 8 liitrit ka siis 😀
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 18:36:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
sain täna 2016a Superbi proovida.
Krt, sellises autos pole veel istunud, kus mul jalad ei ulataks peadaalideni, kui iste taha lükatud icon_eek.gif
132Kw liigutasid seda elajat päris reipalt. Sott läks teise käiguga rauda linnavahel, nii et ei saanud arugi icon_cool.gif


Raxzi audi on kiirem
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.03.2020 18:51:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Ohoo, Kuressaares CNG tankla olemas. icon_smile.gif
Arvasin, et pole, kuna Eesti gaasi ja Alexela tanklate nimekirjas Kuressaaret pole. Aga on kohe eraldi nimega Skoda tankla.
Vahva värk, bensiinikanister sai asjata kaasa veetud pagassis.

Kui veel mingi imeliku nimega CNG tankla leiad, sheeri.
Natuke peab selle pilliga jah logistika peale mõtlema. Hommikul oli 75% gaasi paagis, siis laekus vajadus Talna sõita. Viljandist täis ja minema. Homme väikese ringiga Tartusse minek, peab hommikul uuesti täis võtma, siis pole Tähe tänavale vaja kolistada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 09.03.2020 18:58:46 vasta tsitaadiga

Päris põnev võib olla gaasikaga mingit trippi planeerida.. mitte vaatamisväärsusi ei kaardista, vaid seda kus leiaks gaasitanklaid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 09.03.2020 19:04:01 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, lihtsam närve mitte raisata Miku² peale, loodus tühja kohta ei salli ju. icon_biggrin.gif
Enda 8 aastase kogemuse juures pole kunagi pidanud lammarist toodud mootorit jälle vahetama 3 nädala jooksul või üldse. See kehtib küll ainult bemmide kohta, aga eks enne paigaldamist kontrollin kõik kenasti üle, juhuse peale lootma ei hakka. icon_wink.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.03.2020 19:19:50 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
Päris põnev võib olla gaasikaga mingit trippi planeerida.. mitte vaatamisväärsusi ei kaardista, vaid seda kus leiaks gaasitanklaid icon_biggrin.gif

Mul on see tööauto, Eestis saab hakkama. Kui vaja Riiga lennukile minna, siis Riias kah tankla olemas.
Isiklikuks masinaks küll ei võtaks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2020 19:35:58 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jägaja, aga paak polnud 8 liitrit ka siis 😀

oli 5 liitrit sääreväristajal icon_sad.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 20:05:24 vasta tsitaadiga

Volum, hea info thumbs_up.gif ilmselt on sul õigus, et tõesti pole mõtet kulutada.
Huvitav oleks muidugi laurxi ja ainivana statistkat ka kuulata, seal peaks igast klassis pille käima, et kuidas neil lammari mootori statistika on.


jägaja kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
jägaja, aga paak polnud 8 liitrit ka siis 😀

oli 5 liitrit sääreväristajal icon_sad.gif


Siiani on icon_lol.gif
Eelmine suvi vist kaks paaki kulus, sooja ilmaga mõnus täristada linnavahel.

jägaja kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
jägaja, aga paak polnud 8 liitrit ka siis 😀

oli 5 liitrit sääreväristajal icon_sad.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 21:20:03 vasta tsitaadiga

Peaks ka võrri sebima...
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 21:52:12 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Peaks ka võrri sebima...


jep, olen ka möelnud selle peale.. täiskomplekti eest tahetakse veitsa palju aint krt icon_sad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 22:05:25 vasta tsitaadiga

Leinö, 200 eest võib räsitud välimusega üsna komplektse asja saada. Paras nv jooksul puhtaks teha ja lasta ära värvida. Soovitan võimalikult komplektne asi osta, võtad mingi pooliku asja, pärast ostast otsid 10€, 20€ tk suvalisi vidinaid juurde ja läheb lõpuks kallimaks.

Ise alustasin sellest.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 22:42:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Enda 8 aastase kogemuse juures pole kunagi pidanud lammarist toodud mootorit jälle vahetama 3 nädala jooksul või üldse.

kui #rahaeiole preemjunnimehel pole rohkemaks raha kui peale tõstmiseks ja mannoli õli jaoks, võibki juhtuda, et vahepeal mootoris seisnud vesi vms rahkumine rihmade suhtes on teinud oma töö ja midagi lendab.

meie ei paigalda mootoreid. me näeme seda kõrvalt. viimane nähtud teema oli see, kus B6 le toodi teine B6 mootoridoonoriks aga need olid nagu siga ja kägu. hoopis huvitavam keiss on nende aafrikasse minevate 406 tega.. icon_lol.gif
klapid on pähe käinud, no pole hullu, treialil on rakis, kuhu kuumaks aetud klapp jõuga sisse lüüakse ja käib jälle!

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 23:36:33 vasta tsitaadiga

Oi kui ilus võrr!
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 01:32:41 vasta tsitaadiga

Premiumid on igavad ja üheülbalised: https://www.autoevolution.com/news/2021-mercedes-c-class-accurately-rendered-looks-identical-to-the-e-class-141695.html
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 06:58:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
sain täna 2016a Superbi proovida.
Krt, sellises autos pole veel istunud, kus mul jalad ei ulataks peadaalideni, kui iste taha lükatud icon_eek.gif
132Kw liigutasid seda elajat päris reipalt. Sott läks teise käiguga rauda linnavahel, nii et ei saanud arugi icon_cool.gif


Hea auto on. Natuke liiga kallis ainult.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.03.2020 09:25:19 vasta tsitaadiga

Mis siuke Superb maksab ka siis? 40k?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 09:40:09 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Hiid kirjutas:
sain täna 2016a Superbi proovida.
Krt, sellises autos pole veel istunud, kus mul jalad ei ulataks peadaalideni, kui iste taha lükatud icon_eek.gif
132Kw liigutasid seda elajat päris reipalt. Sott läks teise käiguga rauda linnavahel, nii et ei saanud arugi icon_cool.gif


Hea auto on. Natuke liiga kallis ainult.


Ma teise käiguga üle 70km/h küll ei jöua - liialdad icon_biggrin.gif
Janune kah veel kurat - alla 10l linnas näeb ainult öösel icon_biggrin.gif


viimati muutis Flab 10.03.2020 10:53:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 09:50:06 vasta tsitaadiga

pani piirajasse
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 10.03.2020 09:52:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
sain täna 2016a Superbi proovida.
Krt, sellises autos pole veel istunud, kus mul jalad ei ulataks peadaalideni, kui iste taha lükatud icon_eek.gif
132Kw liigutasid seda elajat päris reipalt. Sott läks teise käiguga rauda linnavahel, nii et ei saanud arugi icon_cool.gif
Mis juhtus, mis vägi sundis Škodasse, kui mentide autosse istuma... oled end rüvetanud, kümnendite pikkusele põhimõttekindlusele selja pööranud, elu libastumine...
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 10:52:15 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Mootoriplokk paistab läbi rofl.gif

EGR oli pimedaks tehtud me_noot.gif
Pankrotipesast ostetud connect.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2020 11:09:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Premiumid on igavad ja üheülbalised: https://www.autoevolution.com/news/2021-mercedes-c-class-accurately-rendered-looks-identical-to-the-e-class-141695.html


Võtsid Škodalt õppust icon_smile.gif
Ma loodan, et C-klassi sisu ka vähe uuemaks tehakse nina kohendamise kõrval.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.