Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2020 21:30:52 vasta tsitaadiga

https://markets.businessinsider.com/commodities/oil-price
Brent = 50 $
Eestis tanklates ikka samad hinnad. Eile Innhavet Shellis diislikütus 1,35 €.
Fauske Norra. Diislikütus 13.07 krooni e 1,258 € liiter thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2020 02:31:03 vasta tsitaadiga

Bens ~ 53 senti liiter.

2.29 kõige odavam gallon olnud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2020 08:31:37 vasta tsitaadiga

Gallon maksis 20a tagasi sama palju, kui seal elasin icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2020 19:45:42 vasta tsitaadiga

Narvas 3 senti odavam, kui Tartus. Või kukkus täna päeva peale kõikjal?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2020 20:09:08 vasta tsitaadiga

Tallinnas küll midagi ei kukkunud.. kui just mõni inimene libedal teel icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2020 22:57:49 vasta tsitaadiga

Keila Circke K-s oli diisel 1.299 icon_eek.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2020 23:00:08 vasta tsitaadiga

kas seda Geilaks enam ei kutsuta? Vana nali? icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2020 23:00:26 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
On ju ka Circlek jaamades iseteeninduskassad olemas poes.


Vat ei oska öelda, kas Rakveres on olemas. Pole paar kuud käinud seal poes, kuna tanklas on hinnad kõrgemad, kui mujal.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 21:07:40 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Keila Circke K-s oli diisel 1.299 icon_eek.gif

Tänaseks olid kõik Keila müüjad - Neste, Olerex, Alexela ka diisli hinna 1.299 peale saanud, diislipunktis 1.289

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.03.2020 21:10:26 vasta tsitaadiga

ot:
Hiid kirjutas:
kas seda Geilaks enam ei kutsuta? Vana nali? icon_redface.gif

täitsa uus nali, esmakordselt kuulen icon_redface.gif icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2020 15:39:42 vasta tsitaadiga

Kartell nüüd enam sendiveeretamisega ei tegele?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.03.2020 15:42:17 vasta tsitaadiga

Koguvad rasva ilmselt.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2020 16:14:26 vasta tsitaadiga

Kiiu Jetoili post
D - 1.299
95 - 1.309
98 - 1.339
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2020 17:01:56 vasta tsitaadiga

Saigi elie Keila Nestest paak täis võetud 1.299s/l
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2020 19:45:55 vasta tsitaadiga

Haapsalus endiselt nii Neste kui Alexela posti otsas 95E10 hind 1.362 nagu keevitatud. Õlerexi ja sirkli hinda ei märganud vaadata.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 04:10:21 vasta tsitaadiga

Ulme kuidas siin kütuse hind kõigub jaamade ja isegi linnaosade kaupa. Miamis 3.99-2.26. Ft Lauderdales võtsin 2.19 ja Orlandos nüüd 2.08

Usd per gallon siis

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 08:28:29 vasta tsitaadiga

Mis mässad seal?
Võtsid kõige kallimat ikka, et rott ei paistaks?
Ma olen lauderdalist Kariibimere kruiisile läinud icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 08:57:22 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ulme kuidas siin kütuse hind kõigub jaamade ja isegi linnaosade kaupa. Miamis 3.99-2.26. Ft Lauderdales võtsin 2.19 ja Orlandos nüüd 2.08

Usd per gallon siis

See on sellepärast, et frantsiisid. Pole nii nagu Eestis, et tanklakettidel on üks omanik. Näiteks 10 Chevroni tanklat, aga igaühel erinev(ad) omanik(ud). Samadel omanikel võivad olla veel lisaks nt Texaco ja Shelli tanklaid. Seega võivad olla sama brändi tanklates seinast-seina hinnad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 06.03.2020 08:57:38 vasta tsitaadiga

Hulgihinna ja postihinna vahe juba 20 senti. Jõhker on see konkurents ikka Eestis. Ei saa võidki leiva peale, vorstist rääkimata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 13:55:51 vasta tsitaadiga

Hind 2 senti langenud. Võtsin 42 liitrit puhast 98-t
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 15:43:37 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mis mässad seal?
Võtsid kõige kallimat ikka, et rott ei paistaks?
Ma olen lauderdalist Kariibimere kruiisile läinud icon_cool.gif


Käib kõige odavam kah. Lähen täna falcon 9 raketi starti vaatama kui see ikka toimub

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 18:09:17 vasta tsitaadiga

KAKS senti icon_eek.gif
https://www.investing.com/commodities/brent-oil rofl.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 18:32:08 vasta tsitaadiga

Waze näitab ka midagi isegi


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.03.2020 19:15:54 vasta tsitaadiga

ui kui kallis, meil ikka väiksemad numbrid (gallon vs liiter icon_lol.gif )
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/maailmaturu-nafta-hinnalangus-joudis-lopuks-jaehindadesse?id=89153441

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 20:18:59 vasta tsitaadiga

Tundub, et kartellil said kontod täis ja anti korraldus madalama marginaliga müüa.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 20:19:27 vasta tsitaadiga

Eks uue nädala algul jälle tõstetakse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2020 19:56:37 vasta tsitaadiga

Kreekas on hinnad alla tulnud
Bensiin: 1.699 -> 1.600
Diisel: 1.439 -> 1.339

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 21:14:35 vasta tsitaadiga

Läheb sõjaks, hinnasõjaks.
https://majandus24.postimees.ee/6917424/nafta-hinda-ahvardab-kaos-saudid-plaanivad-musta-kulla-uleujutust?_ga=2.238103232.1945210401.1582230467-2019161997.1580052086
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 21:24:27 vasta tsitaadiga

eur per liiter, mulle sobiks beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 21:34:10 vasta tsitaadiga

Pange tähele, maailmaturu hind võib kukkuda 20-30%. Kartelli hinnalangus on 2 senti liitri pealt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 21:38:35 vasta tsitaadiga

No vaata kui suur on maksude osakaal hinnast, siis näed ka kui palju saab hind langeda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 21:40:33 vasta tsitaadiga

Riisipere oli 1.299 nagu ka statoil mustamäel
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 21:44:53 vasta tsitaadiga

Barrel on olnud üle saja ja alla 50-ne, aga tanklates on ikka suht sendimäng.
Peamiselt kindlasti ka aktsiisi pärast, sest aktsiis maailmaturuhinnast ei sõltu.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 22:02:33 vasta tsitaadiga

Leedus pidavat juba leiduma tanklaid, kus diisli hind 0,999€ liiter.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 22:03:20 vasta tsitaadiga

Tallinnast Haapsaluni oli kõikides tee peale jäänud tanklates sama hind.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 22:09:13 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Barrel on olnud üle saja ja alla 50-ne, aga tanklates on ikka suht sendimäng.
Peamiselt kindlasti ka aktsiisi pärast, sest aktsiis maailmaturuhinnast ei sõltu.

Barrel üle saja läheb uuesti toob eestis tanklasse 2.5eur liiter icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2020 22:27:01 vasta tsitaadiga

Mingi aeg oligi ju barreli hind 150$ kanti vististi
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 22:47:01 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif

Terminalis 95 hind 1,229€/l
Neste 95 hulgihind 1,128€/l

Terminalis 95 hind 1,407€/l
Neste 95 hulgihind 1,312€/l

Terminalis 95 hind 1,299€/l
Neste 95 hulgihind 1,191€/l
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2020 22:55:14 vasta tsitaadiga

Liitri hind per EUR
Venemaa 0,62€/l
USAs 0,66€/l
Poolas 1,13€/l
Lätis 1,17€/l
Leedus 1,19€/l
Eestis on 1,36€/l
Saksamaal 1,39€/l
Soomes 1,48€/l
Norras 1,61€/l

https://www.globalpetrolprices.com/gasoline_prices/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 22:56:13 vasta tsitaadiga

Soome ja Eesti aktsiisivahe on(oli) 13s bensiiniliitrilt. Kuidas neil küll sisuliselt ainult aktsiisi jagu kallimat hinda on võimalik pidada? Vaevalt, et Soomes odavam on tööjõudu pidada või tarneahelat hallata.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2020 23:01:40 vasta tsitaadiga

Meenutasin, et mitte 150$ polnud kütuse hind maailmaturul vaid "ainult" 112$. Kas iis ei olnud meil jkkütuse liiter 2,50€ liitrist, kuid eks ka aktsiisid olid tsipa madalamad tollal.


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 23:11:34 vasta tsitaadiga

Olexeris 95 @ 1.299 ja masuut 1.279
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2020 23:14:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Olexeris lakibensiin 95 @ 1.299 ja kütus, milles peitub jõud 1.279

thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 23:18:36 vasta tsitaadiga

Traktoristid butthurt icon_lol.gif


Lakibensiin sellise hinnaga oleks soodne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 00:33:10 vasta tsitaadiga

142,03 USD...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 02:06:10 vasta tsitaadiga

Olerexis sama.
Pigem on paren aega valida. Kell 12 on liiga paljudel lõuna.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 08:30:40 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/6917667/saudi-araabia-alustas-hinnasoda-nafta-hind-kukkus-kokku?_ga=2.265848655.1945210401.1582230467-2019161997.1580052086
https://www.investing.com/commodities/brent-oil icon_eek.gif
KAHE nädala pärast on lootust KAHE sendist hinnalangust eesti tanklates icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2020 10:09:59 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Traktoristid butthurt icon_lol.gif

Lakibensiin sellise hinnaga oleks soodne thumbs_up.gif

Pigem on see mannetute pintslilahustajate mõru pill, et nende masinal puudub jõud, (masuudist saab ka toasooja thumbs_up.gif ) icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 10:16:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
masuudist saab ka toasooja


Vahi rikkureid, sellise asja eest kohe siberisse 25+5
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2020 10:52:11 vasta tsitaadiga

nojah, noh icon_redface.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.