Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1027, 1028, 1029 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 20:28:38 vasta tsitaadiga

Nupu vajutamisel kukub paar millivolti ainult. Puldi uurimisel sain teada et patareid on tegelikult ühendatud pralleelselt! Aga nüüd ei oska enam midagi teha... Pult ei kommunikeeru. See seisis mul sahtlis, kuna kasutasin Magic Remote-i. Mõtlesin et proovin üle hulga aja aga nüüd on nagu tummahammas.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 22:55:20 vasta tsitaadiga

Paralleelis jah. Mul ka ühekorra tummaks jäänud. Aitas patareide välja võtmine.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 26.02.2020 00:52:31 vasta tsitaadiga

Parun, kuidas sa Magic Remote tööle said?

Ma oma telekaga ei ole saanud seda tööle kuidagi.

Arris 5305 pult on paras õudusunenägu.
Patareid saavad pidevalt tühjaks. Umbes nii 2 nädalat kuni 1,5 kuud kestavad oleneb patareide tootjast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 01:04:58 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Paralleelis jah. Mul ka ühekorra tummaks jäänud. Aitas patareide välja võtmine.


Patareide väljashoidmine ei muutnud ka midagi. Kui nuppu vajutada, siis LED ei sütti. See vist ei pea ka nii olema. Ilmselt ikka see pult surnud icon_sad.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 01:12:48 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Parun, kuidas sa Magic Remote tööle said?

Ma oma telekaga ei ole saanud seda tööle kuidagi.

Arris 5305 pult on paras õudusunenägu.
Patareid saavad pidevalt tühjaks. Umbes nii 2 nädalat kuni 1,5 kuud kestavad oleneb patareide tootjast.


magic remote Stb, sealt motorola digibox, valik 17 või 15 vist oli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 26.02.2020 01:13:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 01:12:53 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Parun, kuidas sa Magic Remote tööle said?

Ma oma telekaga ei ole saanud seda tööle kuidagi.

Arris 5305 pult on paras õudusunenägu.
Patareid saavad pidevalt tühjaks. Umbes nii 2 nädalat kuni 1,5 kuud kestavad oleneb patareide tootjast.


All inputs/Edit universal control/valid Motorola/valid type 15
Nii on ta kõigil tööle hakanud.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.02.2020 09:42:31 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Ilmselt ikka see pult surnud icon_sad.gif

Olen üht oma pulti niimoodi kaks korda maha kandnud, aga mingil hetkel hakkab jälle tööle. Arvestades kogu seda patareide värki, pakuks lakke vaadates, et pult tahab mingil teatud hetkel patareidest rohkem kui need nööbid (natuke kasutatuna ja kehvade kontaktide taga) välja anda jaksavad ja selle peale läheb esimene lolliks, arvuti ikkagi. Proovi värskete patareidega ja loksuta neid ka mitu korda pesas, usun et viimaks hakkab uuesti tööle.

Viitsiks nikerdada, võtaks lahti ja vaataks, kas sinna mingit kondet ei anna patareidega parallelselt panna.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 10:20:10 vasta tsitaadiga

Mul vahepeal pult lakkas töötamast, võtsin kaasa kui teenindusse uut ostma läksin (mis ma kodus ikka tehnikasodi hoian). Teenindaja tõmbas oma kiipkaardiga puldi sees olevad klemmid veidi eemale, et patareid paremini kontakti saaks. Ütles et tüüpviga nendel pultidel, pärast seda pole probleemi olnud puldiga.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 11:57:01 vasta tsitaadiga

Oompa, Ma olen sama teinud 1x. Klemmid väsivad ära lihtsalt. Patareid kestavad kuskil üle 6 kuu viimasel boksil.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 12:06:34 vasta tsitaadiga

Arrise litter Samsungi teleka küljes, kust heli läheb HDMI ARC kaudu ressi. Kogu kupatust juhin läbi samsungi h7000 universaalpuldi ja minu arusaamist mööda üle HDMI CECi. Muidu kõik toimib, aga aegajalt viskab boxi menüüst heli nulli peale. Tagasi saan ainult nii, et lähen boxi menüüst tehnilised seaded > Heliseaded > panen boxi heli max peale. Peale seda mõne nädala kõik toimib ja siis varsti jälle heli pole. Vähemalt kaks korda olen tuvastanud, et heli kadumisele eelnes boxi tarkvara uuendus, ülejäänud kordadel ei ole nagu midagi erilist täheldanud.

Mis krdi kamm sellega on ja kas keegi veel selle hädaga maadleb?

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 27.02.2020 12:33:47 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kogu kupatust juhin läbi samsungi h7000 universaalpuldi ja minu arusaamist mööda üle HDMI CECi.

Unista edasi. See toimib IR kaudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 27.02.2020 12:53:33 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Parun, kuidas sa Magic Remote tööle said?

Ma oma telekaga ei ole saanud seda tööle kuidagi.

Arris 5305 pult on paras õudusunenägu.
Patareid saavad pidevalt tühjaks. Umbes nii 2 nädalat kuni 1,5 kuud kestavad oleneb patareide tootjast.


Vahetasin nüüd peale Arrise hokilitrile üleminekut (mis toimus pooleteise aasta) eest teist korda patareisid alles. Algul sisse pannes näitas uute täituvuseks 86%, paar päeva hiljem uuesti vaadates oli 98%, mingi kala neil seal on, et kohe ei oska täis patareid ära tunda. Olen seni ainult Panasonicu patareisid kasutanud.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 27.02.2020 13:33:39 vasta tsitaadiga

Kas mingit mugavamat vaadet telepaketide kanalilistile kui see mis kodulehel on? Äärmisel ebamugav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 13:50:44 vasta tsitaadiga

Ja milline see "mugav" vaade siis olema peaks?
https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/#paketid-tabel
Mitte selline?
https://www.telia.ee/api/tv-comparison/packages
Mitte selline?
Milline siis? Ütle Teliale, küll nad teevad. Kui viitsivad muidugi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 14:04:15 vasta tsitaadiga

Sihuke oleks päris mugav näiteks, kus ei pea 10x nuppu "laen veel kanaleid" muljuma.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 14:18:10 vasta tsitaadiga

Õige (lugesin ära, mina sain 37 hiireklõpsu). Väiksem kiri võiks ka olla, et ei peaks ülemäära palju kerima. Aga nad seal vist vaegnägijad, boksi kasutajaliidesel ju sama jama.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.02.2020 14:35:29 vasta tsitaadiga

Üks asi, mis võiks teisiti olla:
vaatan eilset snookerit; ei viitsi vahtida neid perioode, kui valget palli teineteise eest peidetakse. Panen kerima, aga see kerimise progressi riba istub ilusti skoori otsas. Saaks selle riba kasvõi välja lülitada ... või üles äärde tõsta - seal tavaliselt mingit tarka infot ei ole.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.02.2020 14:42:36 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Õige (lugesin ära, mina sain 37 hiireklõpsu). Väiksem kiri võiks ka olla, et ei peaks ülemäära palju kerima. Aga nad seal vist vaegnägijad, boksi kasutajaliidesel ju sama jama.

Kõik on nüüd optimeeritud pihu või ma ei tea pihupanemise seadmetele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 27.02.2020 15:17:18 vasta tsitaadiga

Peale selle, et ei peaks 37 korda klikkima, on veel üks soovitus: peaks saama valida kanalid, mis EI VAJA Telia kaabelnetti. Praegu ainult vastupidine variant.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 27.02.2020 22:02:15 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ja milline see "mugav" vaade siis olema peaks?
https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/#paketid-tabel
Mitte selline?
https://www.telia.ee/api/tv-comparison/packages
Mitte selline?
Milline siis? Ütle Teliale, küll nad teevad. Kui viitsivad muidugi.
 


Mini/standard/premium eraldi lehel.. mitte üles/alla /vasakule/paremale ..lae kanaleid juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 22:32:22 vasta tsitaadiga

Eraldi lehel on natukene jama, siis ei näe, millest odavama paketi korral ilma jääd, võrdlev leht tundub natukene asjalikum. Aga jah kui läbi lukuaugu/mobiili vaatad, siis küll.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 14:27:05 vasta tsitaadiga

Mis jama sellega on et kui võtad ufo digiboxi pistikust välja pannakse algsättena "lemmik" tv kanalite nimekiri, kuigi enne pistikut olid "kõik" valitud? See pull hakkas mingi kuu tagasi?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 18:03:07 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Mis jama sellega on et kui võtad ufo digiboxi pistikust välja pannakse algsättena "lemmik" tv kanalite nimekiri, kuigi enne pistikut olid "kõik" valitud? See pull hakkas mingi kuu tagasi?


Põhjus on asjaolus, et esimene valik kanalite nimekirjas ongi " Minu lemmikud" . Kui soovid jätta " Kõik kanalid ", siis ära kisu boksi vooluvõrgust välja, kuna külmkäivitusel ei saadeta infot enam Telia serverile, mis on võimalik vaid ainult unerežiimis ehk puldist välja lülitatuna.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.02.2020 19:13:45 vasta tsitaadiga

Kas sellele ka seletus on et boks nagu hangub mingi kanali peale, aitab kui korraks kanalit vahetada? TV3 põhiliselt nii teinud. Täna vabsee ainult heli ja pilti vilgutab. Motorola.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 19:17:23 vasta tsitaadiga

Motorola surnud juust, võta arris icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.02.2020 19:44:41 vasta tsitaadiga

Lahe surm, selline selektiivne, et mõnel kanalil on surnud ja mõnel pole midagi häda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 28.02.2020 21:04:12 vasta tsitaadiga

Kui hangub, siis ühendus. Kontrolli kaablit, tõmba vool välja. Võib ka olla, et motorola ilma jahutuseta kiip on tõesti jõudnud programmeeritud surmani. Siis tuleb rootslastele maksta uue eest. Tegelikult, loobun 3. kohast ja VIP1003 jääb üle.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.02.2020 21:52:52 vasta tsitaadiga

Kuidas see ühendus teab, et TV3 tahetakse vaadata? Kui kanalit vahetada, siis pärast vahetust 3-5minutit töötab nagu peab. Paned ETV peale ja probleemi polegi, ka tunni ajaga. Või vastupidi, aga TV3 on põhiline millega probleemi märgatakse. Igaks juhuks märgin ka ära et kiiktooli ei ole elamises, seda ka kunagi ammu keegi kohalik nimetas suure ohu allikaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 22:00:42 vasta tsitaadiga

Telial on spets algoritmid, et uurida välja mis kanal sulle meeldib ja siis hakkavad sellega sind nöökima, et sa ostaksid uue digiboksi.

Aga päriselt, mine esindusse, võtta nädalaks boks ja vaata kas sellega ka trikitab. See 50 senti ei tohiks vast eelarvet lõhki lüüa.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.02.2020 22:33:09 vasta tsitaadiga

Huvitav kas keegi oskab öelda miks mõne kanali heli muutub inglise keelest vene keelseks ja kanali seadete all ei saa ka inglise keelt panna ? on sellele mõni seletus ? et ace ventura film on äkki vene keelne kui aasta otsa oli selle kanali audio inglise keelne ? kas me läksime tagasi vene aega ? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 22:37:20 vasta tsitaadiga

Nüüdseks tänu PAUS tekkele on minu meelest viimane boks koos oma kiire menüüga väga nauditav lahendus nii live vaatamiseks kui järgi vaatamiseks. Tubli töö icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2020 00:39:10 vasta tsitaadiga

Üritasin täna päeval paketivahetust iseteeninduses teha aga see Telia matemaatika... Igal pool suudeti kuvada, et soodusperiood lõpeb 29.02 aga kui paketivahetuseks läks siis läks matemaatika "lappama".
Spoiler Spoiler Spoiler

Lõppkokkuvõttes on summad õiged aga pilt mis ette visati oli veidi segadusttekitav.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.02.2020 13:31:14 vasta tsitaadiga

Kuuldused rula surmast on vist enneaegsed, sest praegu pidada normaalselt töötama. Eks näis mis õhtul juhtub...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 29.02.2020 13:52:27 vasta tsitaadiga

Oh, varem teliatv.ee lehel ei toiminud "playing in picture in picture". Kui ma kunagi proovisin.

Nüüd saab tööl vajadusel taustaks eraldi väikse akna lohistada kohta, kus see tööd ei sega.
Pausi ka nüüd kasutanud mõned korrad. Ootamatu telefonikõne ja pausile. thumbs_up.gif

Aastad lähevad, aga tibusammul liigub edasi. icon_razz.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 29.02.2020 14:16:27 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Oh, varem teliatv.ee lehel ei toiminud "playing in picture in picture". Kui ma kunagi proovisin.

Nüüd saab tööl vajadusel taustaks eraldi väikse akna lohistada kohta, kus see tööd ei sega.
Pausi ka nüüd kasutanud mõned korrad. Ootamatu telefonikõne ja pausile. thumbs_up.gif

Aastad lähevad, aga tibusammul liigub edasi. icon_razz.gif

Tõsi, kui nüüd veel saadete ja filminimedega telekava otsingu ka juurde saaks (nii boksi kui ka nutiseadmesse), siis oleks juba päris OK.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johnbrown
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2014




sõnum 01.03.2020 00:58:15 vasta tsitaadiga

Kiidan Telia TVd võõras võrgus. Töötab nagu kulda; seadistamine lihtne ja loogiline. Igati õnnestunud lahendus. @Marbella, España
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 01.03.2020 01:14:28 vasta tsitaadiga

Mis te vaimustute pausi tekkimisest(see ei tööta ju motorolaga?) kui selline võimalus oli 2006. aastal analoog-TV ja DVD-HDD kasutamisel. Konkreetselt oli Philipsil see vahemällu salvestamine sees ja võisid 6 tundi tagasi minna. Ühel mudelil 5550 oli puldil isegi ketas, millest said tagasi-edasi pilti liigutada ja soovitud kohalt ka salvestuse teha.
Jätan rootslased sellel aastal ilma 20 eurota, vähendasin tellitud telekanalite arvu. Sellega koos märgin ära, et salvestuse teenusest kaovad tellimuse lõppemisega koos ka seal olnud kanali salvestused. Saatekava jääb näha kui oli lemmiklisti pandud. Näiteks prantslaste TV5 Monde saatekavas on osadel saadetel pealkiri vene keeles aga sisu selgitus prantsuse keeles.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2020 11:26:37 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Mis jama sellega on et kui võtad ufo digiboxi pistikust välja pannakse algsättena "lemmik" tv kanalite nimekiri, kuigi enne pistikut olid "kõik" valitud? See pull hakkas mingi kuu tagasi?


Põhjus on asjaolus, et esimene valik kanalite nimekirjas ongi " Minu lemmikud" . Kui soovid jätta " Kõik kanalid ", siis ära kisu boksi vooluvõrgust välja, kuna külmkäivitusel ei saadeta infot enam Telia serverile, mis on võimalik vaid ainult unerežiimis ehk puldist välja lülitatuna.

Eks see on hullult keeruline jah et sätted meelde jääks peale pistikust välja kakkumist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2020 12:26:39 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Mis jama sellega on et kui võtad ufo digiboxi pistikust välja pannakse algsättena "lemmik" tv kanalite nimekiri, kuigi enne pistikut olid "kõik" valitud? See pull hakkas mingi kuu tagasi?


Põhjus on asjaolus, et esimene valik kanalite nimekirjas ongi " Minu lemmikud" . Kui soovid jätta " Kõik kanalid ", siis ära kisu boksi vooluvõrgust välja, kuna külmkäivitusel ei saadeta infot enam Telia serverile, mis on võimalik vaid ainult unerežiimis ehk puldist välja lülitatuna.

Eks see on hullult keeruline jah et sätted meelde jääks peale pistikust välja kakkumist thumbs_up.gif


On küll jah. Ilkumise asemel paku välja, kuidas teostaksid lahenduse, kui boksil kaob äkitselt toide ja puudub netiühendus muudatuste sünkimiseks?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2020 12:54:26 vasta tsitaadiga

Pailaps, miks see sünkimine peab toite kadumise hetkel toimuma? Enne seda on ju aega piisavalt.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2020 13:50:04 vasta tsitaadiga

Kas seda sünkimist ei tehtagi siis kohe, peale seadistuse muutmist? Kanali vahetuse korral läheb tõesti mitu minutit, enne kui vaadatava kanali number serverisse salvestatakse, et siis järgmisel käivitusel see kanal jälle käima lasta.

E:
Proovisin, "POST http://papi.mw.elion.ee/dtv-api/2.0/et/setting/user_last_channel_list_id/save" läheb serverisse teele igatahes kohe, peale listi vahetust, vähemalt vip1113 korral.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2020 20:31:55 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Mis te vaimustute pausi tekkimisest(see ei tööta ju motorolaga?)


Muidugi vaimustume. Motorola on anyway tigu viimase Arrise kõrval ja läheks vahetusse kohe kui peaks seda hetkel kasutama.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.03.2020 12:41:01 vasta tsitaadiga

Eile hommikul kell 9.14 oli Sky News musta pildiga ja üleval vasakul oli kiri "Poor Signal" mis seejärel muutus "No signal." Katkestus kokku ligi 6 minutit(9.21-ni), mida märkasin salvestuse ajal. Seda on ka varem olnud, ilmselt mingi satitüüner või taldrik annab viga.
Mind häirib, et Motorola salvestuse vaatamise järel tuleb alati digiboksile nupust väljalülitus teha, sest saatekava ei tule taas nähtavale ja klahvide peale toimub viimati vaadatud telekanali pildi seisma panemine. Sealt edasi ükski teine nupp pilti liikuma ei pane(sh Exit). Viga tekkis viimastel kuudel, seoses uute tarkvara versioonidega. Näib olevat seotud selle pausile panemisega(ajalooline nimi Time Shift ehk ajanihe, nii 15 aastat vana).
Neile keele ja subtiitrite valikute kaotajatele on soovitus asjad paika panna ja siis ise digiboksil mõne aja pärast vool välja võtta. Ise olen ühe hommikuse salvestuse nii kaotanud, sest digiboks oli teisel vaatajakohal jäänud valele kanalile. Juba Aminode ajal pidi meeles pidama, millisel kanalil viimati vaatasid. Siis sai meeldetuletusi teha digiboksi järgi, nüüd on saate meelespead profiili järgi ja kehtivad kõigile digiboksidele. Lisa profiilis tuleb lemmikud ja sätted jälle nullist paika panna, sest esimest põhiprofiili lemmiklisti ei kopeerita.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2020 12:51:55 vasta tsitaadiga

Oot, see pausi värk. Mis selleks vaja? Viimane boks (litter) ja salvestus tellitud, aga ei mingit pausi kuskil. icon_rolleyes.gif
Või see ei ole veel kõigile?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 12:54:49 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Oot, see pausi värk. Mis selleks vaja? Viimane boks (litter) ja salvestus tellitud, aga ei mingit pausi kuskil. icon_rolleyes.gif
Või see ei ole veel kõigile?
hoia OK nuppu pikemalt all
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 13:24:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kas seda sünkimist ei tehtagi siis kohe, peale seadistuse muutmist? Kanali vahetuse korral läheb tõesti mitu minutit, enne kui vaadatava kanali number serverisse salvestatakse, et siis järgmisel käivitusel see kanal jälle käima lasta.

E:
Proovisin, "POST http://papi.mw.elion.ee/dtv-api/2.0/et/setting/user_last_channel_list_id/save" läheb serverisse teele igatahes kohe, peale listi vahetust, vähemalt vip1113 korral.
 


Tehakse, kuid olen märganud, et teatud asjaolude kokkulangevusel POST käsklust ei edastata. Ma enam pole asjaga süvitsi seotud. Loodan, et Telia leiab lahenduse, juhul, kui indrekp või armjan otsustavad teema siit üles korjata.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2020 22:39:56 vasta tsitaadiga

Loen siin kurtmst teemal, et video seaded ei jää paika ja tundub, et meie perel sarnane mure, aga veidi teisiti.

Kasutusel LG TV, Arrise hokilitter, Philips soundbar HTL5140B
Soundbas on erinevate telekate ja Telia bokside koosluses toiminud aastaid probleemideta.
Ühendused: Digiboks -> Soundbar HDMI IN ja Soundbar HDMI OUT -> TV HDMI in

Viimasel ajal tekkis aga järgmine probleem - koosluse sisselülitamisel pilt TV ette ei tule. Mõned korrad sähvib, lumesadu, viskab taas mustaks, kuid lõpuks peale ca 10 min ootamist suutis lõpuks süsteem oma koosluses kokku leppida ja pilt tuli ette.
Kui nüüd süsteem välja lülitada ja uuesti sisse, siis hakkas kohe tööle, pikema väljalülitamise korral kordus sama trall ja 10 min ootamist.
HDMI kaableid vahetatud Telia originaalide asemel 2.0 - sama jama kordub

Üks huvutav tähelepanek veel - kui pilt lõpuks ees ja seadetes valida väljundiks 2150, siis heli hakib, kui valida 1080 siis heli ok...

Viimasel nädalal läks asi aga nii hulluks, et võtsin täna soundbari vahelt ära.

Digiboks otse TV küljes toimib kõik laitmatult - video seadetes on 2160P50 vaikimisi valitud

Panin soundbari prooviks ka teise TV ja boksi vahele - samuti LG TV, kuid digiboksiks vanem kandiline Arris, minu üllatuseks kordus seal sama jama ja pilt visati lõpuks kausa 576 peale, kuigi vanem Arris toetab max 1080 ja tavaline HDMI kaabel peaks selle probleemideta läbi laskma.

Kuna varem on kõik toiminud probleemideta siis kas:
1. Telia koodis on midagi väga katki, et ei suudeta seadmete vahel pildi seadeid kokku leppida?
2. Soundbar on väsinud ja HDMI sisend/väljund tuksis?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2020 22:56:43 vasta tsitaadiga

1-2x 2 nädala jooksul kas digiboksil heli on, pilt mitte (aitab kas vool tagant või N korda sisse-välja klõpsida) või siis on pilt 720p peale läinud tavapärase 1080p50 asemel. Kasutusel viimane "hokilitter".
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2020 11:17:07 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
Loen siin kurtmst teemal, et video seaded ei jää paika ja tundub, et meie perel sarnane mure, aga veidi teisiti.

Kasutusel LG TV, Arrise hokilitter, Philips soundbar HTL5140B
Soundbas on erinevate telekate ja Telia bokside koosluses toiminud aastaid probleemideta.
Ühendused: Digiboks -> Soundbar HDMI IN ja Soundbar HDMI OUT -> TV HDMI in

Viimasel ajal tekkis aga järgmine probleem - koosluse sisselülitamisel pilt TV ette ei tule. Mõned korrad sähvib, lumesadu, viskab taas mustaks, kuid lõpuks peale ca 10 min ootamist suutis lõpuks süsteem oma koosluses kokku leppida ja pilt tuli ette.
Kui nüüd süsteem välja lülitada ja uuesti sisse, siis hakkas kohe tööle, pikema väljalülitamise korral kordus sama trall ja 10 min ootamist.
HDMI kaableid vahetatud Telia originaalide asemel 2.0 - sama jama kordub

Üks huvutav tähelepanek veel - kui pilt lõpuks ees ja seadetes valida väljundiks 2150, siis heli hakib, kui valida 1080 siis heli ok...

Viimasel nädalal läks asi aga nii hulluks, et võtsin täna soundbari vahelt ära.

Digiboks otse TV küljes toimib kõik laitmatult - video seadetes on 2160P50 vaikimisi valitud

Panin soundbari prooviks ka teise TV ja boksi vahele - samuti LG TV, kuid digiboksiks vanem kandiline Arris, minu üllatuseks kordus seal sama jama ja pilt visati lõpuks kausa 576 peale, kuigi vanem Arris toetab max 1080 ja tavaline HDMI kaabel peaks selle probleemideta läbi laskma.

Kuna varem on kõik toiminud probleemideta siis kas:
1. Telia koodis on midagi väga katki, et ei suudeta seadmete vahel pildi seadeid kokku leppida?
2. Soundbar on väsinud ja HDMI sisend/väljund tuksis?


Kuna kirjutise järgi esineb tõrge mõlema kooslusega, nii Arris VIP1113 kui ka VIP5305-ga ja otse teleriga korras , ei tasu viga telia koodis otsida. kasutatakse Arrise enda FW-d, ilmselt Soundbar tuksis või ei suuda kokkuleppele jõuda teleriga. Kehtib enda punkt nr 2.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 05.03.2020 13:52:21 vasta tsitaadiga

Kas enam ei ole Telia-TV’s saadaval pilt-pildis funktsioon?
Box: VIP5305


viimati muutis monomakk 05.03.2020 13:54:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1027, 1028, 1029 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.